TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Tři veteráni [i] 10:35 Medveď Yogi (HD) [i] 12:10 Babovřesky (HD) [i] 15:00 Dva a pol chlapa IV. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 16/25 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:50 Zámena manželiek [i] 00:05 Myšlienky vraha VII. 6/24 [i] 01:05 Agent bez minulosti I. 11/13 [i] 01:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 16/25 [i] 02:35 Myšlienky vraha VII. 6/24 [i] 03:20 Fešák [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly - body - sekundy [i] 05:15 Počasie [i] 05:25 Veľkonočný sen [i] 05:45 "Šíleně smutná princezná" [i] 07:10 Rozprávky bratov Grimmovcov: Modrý lampáš [i] 08:10 McLeodove dcéry IV.B 14/26 [i] 08:55 Policajné oddelenie: Vražda v ateliéri 39 [i] 09:55 Nečakané stretnutia [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i] 14:00 Hurá do záhrady - veľkonočný špeciál [i] 14:35 Križovatky medicíny 20 [i] 15:30 TV Šanca [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii II 7/10 [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Slovensko chutí [i] 22:05 Súboj s časom: Vražda, láska a iné závislosti 13/24 [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Emily v sieti 6/24 [i] 23:30 Policajné oddelenie: Vražda v ateliéri 39 [i] 00:20 Súboj s časom: Vražda, láska a iné závislosti 13/24 [i] 01:05 Inšpektor Rocca: Jedy [i] 02:50 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Krokodíl, ten sa má [i] 09:00 Slnečný cirkus: KÁ [i] 10:25 Veľká noc v Európe [i] 10:55 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 11:25 Televíkend [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Na ľudovú nôtu [i] 13:10 Orientácie [i] 13:40 Família: Família - Môžem ti hovoriť mama? [i] 14:05 Orbita - pozoruhodná cesta Zeme 3/3 [i] 15:05 Cesta bez konca [i] 15:50 Magazín Ligy majstrov [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Na ceste po Česku: Na ceste po Strážnicku [i] 18:25 Encyklopédia slovenských obcí: Mokrá Lúka [i] 18:45 Večerníček: Katka a Strapáčik [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - Vajíčka [i] 19:00 Bolek a Lolek na divokom západe [i] 19:10 Tao Tao [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Narodení v divočine [i] 19:45 100 názorov 2014: Milan Zábrodský [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Veľký tabak, mladé ciele [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Ambulancia: Očné "muchy" - problémy starnúcich očí [i] 22:00 Večera s Havranom [i] 23:15 Zvonky šťastia [i] 00:25 Piloti [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:05 SÚDNA SIEŇ: Sklamanie [i] 08:15 Rodinné záležitosti: Zberateľ, Romeo a Júlia z Lúčok [i] 09:30 Honba za Klenotom Nílu [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 Kosti V. 15 [i] 13:20 Záhady sfingy [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Nie som pedofil! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Nečakané návraty 35 [i] 22:50 Kosti VI. 13 [i] 23:50 Slnečno, sem-tam vraždy III. - PREMIÉRA 2 [i] 00:50 Kravaťáci II. 9,10 [i] 02:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 15 [i] 03:25 PANELÁK XV.: Nečakané návraty 35 [i] 04:10 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Faktor strachu V. 16 [i] 05:50 Zvierací záchranári 3 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 15 [i] 10:05 Konečná pomsta 2 [i] 11:55 C.S.I.: Kriminálka Miami 12 [i] 12:50 Profesionáli: Mama a Žeňa 6 [i] 13:40 Faktor strachu V. 17 [i] 14:40 Ničitelia mýtov 12 [i] 15:45 Zvierací záchranári 5 [i] 16:25 Ničitelia mýtov IV. [i] 17:30 18 kolies spravodlivosti II. 21 [i] 18:30 Simpsonovci XII. 5,6 [i] 19:30 Profesionáli: Bordel 7 [i] 20:30 3. svetová vojna [i] 22:20 Jedinečné letisko v Dubaji 6 [i] 23:20 Letecké katastrofy VII.: - FINÁLE SÉRIE 8/8 [i] 00:25 Mafstory: Orgány, Nový dom 24,25 [i] 01:55 Ničitelia mýtov: Špeciál z pošty [i] 02:45 Ničitelia mýtov 13 [i] 03:35 Magnum III. 12 [i] 04:25 Zákon gangu IV. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Jak prosté II. 3 [i] 08:15 Námořní vyšetřovací služba VIII. 7 [i] 09:15 Drzá Jordan V. 8 [i] 10:15 Vražedná čísla I. 12 [i] 11:10 Havaj 5-0 I. 4 [i] 12:05 Havaj 5-0 I. 5 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 7 [i] 14:05 Vražedná čísla I. 12 [i] 15:00 Drzá Jordan V. 9 [i] 16:00 Jak prosté II. 5 [i] 17:00 Havaj 5-0 I. 5 [i] 18:00 Vražedná čísla I. 13 [i] 19:00 Vražedná čísla II. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 8 [i] 21:00 Jak prosté III. 9 [i] 22:00 Vzpomínky III. 8 [i] 22:55 Falco II. 2 [i] 00:05 Myšlenky zločince IX. 16 [i] 01:05 Jak prosté III. 9 [i] 02:00 Vzpomínky III. 8 [i] 02:40 Falco II. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 3): Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil 4 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 9): Stíhačka / Belgická klášterní piva / ofroadová vozidla SUV 6 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 17): Volanty/palivové vedení/jablečné koláče/radiátory 8 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Napětí v Claireville 11 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 9 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 5 [i] 07:45 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Žádný podvrh 5 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 1): Apache/cesta k chopperu živě – (Díl 13) 1 [i] 09:05 Opravna vraků 2012 (Series 1): Malibu z roku 1965 10 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 1): Porucha v poušti 5 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (Series 3) 12 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Audi TT 10 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 1) 1 [i] 13:30 Aljaška - bitva v zátoce (Series 1): Bitva v zátoce 6 [i] 14:25 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 1): Bungalov na dvorku 1 [i] 15:20 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 1): Klubovna v korunách 2 [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 1): Duchovní útočiště 3 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 1) 5 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 9 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 21) 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 3): Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté 5 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 9): Guacamole / Vozítko do močálu / Nůžky 7 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (Series 2) 7 [i] 21:00 Na pokraji Aljašky (Series 1) 7 [i] 22:00 Aljaška - poslední hranice (Series 4): Za lepším 6 [i] 23:00 Ďábelská jízda (Series 2): Spojenci 2 [i] 00:00 Zápasníci (Series 1): Prohra nepřichází v úvahu 2 [i] 00:55 Hlídači čtvrtí (Series 1): Sokové 1 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (Series 2) 7 [i] 02:40 Na pokraji Aljašky (Series 1) 7 [i] 03:30 Aljaška - poslední hranice (Series 4): Za lepším 6 [i] 04:20 Ďábelská jízda (Series 2): Spojenci 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bolkoviny [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hogo fogo Homolka [i] 10:20 Na cestě po Floridě [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 10:55 Kousek nebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 13:55 Homolka a tobolka [i] 15:20 Císařův pekař [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Hříšní lidé města brněnského [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 21:55 Velký případ [i] 23:40 Prstýnek [i] 01:15 Kalendárium [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:20 Sváteční slovo kněze Marka Hlávky [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Postřehy odjinud [i] 05:15 Co je to krása [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Svatý Bartoloměj, rajský ostrov [i] 09:55 Klíč [i] 10:20 Křížové cesty: Očekávání [i] 10:50 Vesnicopis [i] 11:10 Československý filmový týdeník 1965 1036/2379 [i] 11:25 Dobrodruh 5/12 [i] 11:50 Magické hory [i] 12:10 Vzestup a pád NSDAP: U moci 4/10 [i] 13:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:45 Omán - růže z pouště [i] 14:40 Tajemství mrtvých mužů: Smrt [i] 15:25 Tajemství 2. sv. války: Bitva o [i] 16:20 Vesmír VI.: Extrémní mráz [i] 17:00 Modrá planeta: Hlubiny [i] 17:50 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 2/10 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Rýn - cesta od pramene k ústí: Zkrocený [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vzestup a pád NSDAP: Přípravy na válku 5/10 [i] 20:55 Ostrovy mezi oceány [i] 21:25 Romové ve 3. miléniu [i] 22:20 Píseň o lítosti [i] 23:40 Město žen IV [i] 00:00 Luther 3/6 [i] 00:50 Židé 3/5 [i] 01:45 Franta Mlčoch a ti druzí [i] 02:05 Naděžda Hanáková s nápady [i] 02:25 Klub Netopýr [i] 03:25 Klub přátel dechovky [i] 04:05 Nabízím pomoc [i] 04:30 Přezůvky s sebou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:55 Ulice 2795 [i] 09:45 Ulice 2796 [i] 10:35 Doktoři z Počátků: Poznej svého nepřítele 109 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy VII: Vzplanutí 17 [i] 13:25 Beze stopy II [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba II: Hrdina z malého města [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Vyfoťte mi jaguára! 248 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VIII 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IX: Zvláštní zásilka 17 [i] 18:30 Ulice 2797 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Padni, komu padni 565 [i] 21:30 Víkend: Dneska to roztočíme [i] 22:35 Kriminálka Las Vegas IV: Horko na padnutí 4 [i] 23:30 Stoupenci zla II: Učenlivý žák 10 [i] 00:15 Kriminálka Miami IX: Zvláštní zásilka 17 [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba II: Hrdina z malého města [i] 01:50 Novashopping 02:20 Mentalista VI: Rudý pořadník 4 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Vyfoťte mi jaguára! 248 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Veselé Vánoce. Do města dorazil Santa 12 [i] 07:00 Winx Club IV: Morganino tajemství 25 [i] 07:25 VIP zprávy [i] 07:50 M*A*S*H 79 [i] 08:40 M*A*S*H 80 [i] 09:35 Walker, Texas Ranger IX: Prezident 5 [i] 10:35 Julie Lescautová V: Zlobivý syn 11 [i] 12:35 Wolffův revír II: Rozhovor 24 [i] 13:35 Návrat komisaře Rexe X: Poslední sázka 7 [i] 14:40 Rosamunde Pilcher: Dvě sestry [i] 16:45 Prima hodinka [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Nejsem služka 56 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:30 Cesty k úspěchu [i] 23:45 Kriminálka Stuttgart IV: O vlásek 14 [i] 00:45 Spravedlnost v krvi IV: Šrám na duši 16 [i] 01:40 Vraždy v Kitzbühelu XI: Nerozlučná parta 10 [i] 02:35 Walker, Texas Ranger IX: Prezident 5 [i] 03:20 Wolffův revír II: Rozhovor 24 [i] 04:10 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:10 Rodinná kliatba 53-54/110 [i] 07:50 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 27/182 [i] 11:30 Zakázaná láska: Ellino tajomstvo [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:10 Víťazstvo lásky 93-94/172 [i] 17:25 Anna zo Zeleného domu - Príbeh pokračuje 2/2 [i] 19:25 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista IV. 10/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 71-72/158 [i] 23:55 Doktorka mafie - NOVÝ SERIÁL 1-2/13 [i] 01:30 Nezvestní III. 14/19 [i] 02:10 Bez servítky [i] 03:05 Na streche [i] 03:40 Nezvestní III. 14/19 [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Django [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Králova řeč [i] 14:10 Arn [i] 16:30 Můj vůdce: Skutečně skutečná skutečnost o Adolfu Hitlerovi [i] 18:10 Odyseus: Cesta do temnoty [i] 19:50 Nelítostná volba [i] 21:30 Železní andělé 1 [i] 23:15 Maniac Cop [i] 00:45 Pravidla násilí [i] 02:10 V tátově stínu [i] 03:45 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Watts [i] 10:45 Jezdectví [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Tenis [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:15 Tenis [i] 20:00 Box [i] 22:00 Watts [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Závody GT [i] 00:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 3: Farmář 3 [i] 06:20 Havaj 5-0 2: Smrt v džungli 17 [i] 07:20 Městečko Haven 3: Je toho nad hlavu 4 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 3: Bez lítosti 18 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 2: Zdání klame 6 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vznešené umění 6 [i] 12:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho fanynka 1 [i] 13:20 Havaj 5-0 2: Smrt v džungli 17 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 3: Ztráta důvěry 19 [i] 15:20 Kauzy podle Kate 2: Zpět ve škole 7