TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Flintstonovci: Svadba v Bedrocku [i] 07:40 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 08:00 Tom a Jerry [i] 08:25 Hop (HD) [i] 10:15 Princezna ze mlejna (HD) [i] 12:30 CHART SHOW [i] 14:45 Da Vinciho kód (HD) [i] 17:45 Domov na kľúč [i] 18:25 Kredenc [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Herkules (HD) [i] 22:30 Vlkolak (HD) [i] 00:40 Hellboy: Zlatá armáda (HD) [i] 02:35 Herkules (HD) [i] 04:00 Pán a pani Smithovci 12/13 [i] 04:40 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Levík Raa Raa 10/52 [i] 07:20 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba: Poštár Pat a okno na stanici 8/26 [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Divoká banda [i] 07:55 Garfield III.: Pomsta mačacích ľudí 36/52 [i] 08:05 Ako si vycvičiť drakov: Vzdor 16/20 [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 09:00 Megamozog: Hranice ľudskej energie [i] 09:25 Megamozog: Starosti a radosti cestovania [i] 10:00 Veľkonočná sv. omša s požehnaním Urbi et Orbi [i] 12:25 Veľkonočný sen [i] 12:45 Ježiš Nazaretský 3/4 [i] 14:20 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kráľ zlodejov [i] 15:25 Malá morská víla [i] 16:55 Hurá do záhrady - veľkonočný špeciál [i] 17:25 Traja mušketieri: Pomsta Milady de Winter 2/2 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Ruky bozkávam 1/8 [i] 21:40 Ruky bozkávam 2/8 [i] 23:00 Traja mušketieri: Pomsta Milady de Winter 2/2 [i] 00:35 Rieka nádeje 14/18 [i] 01:25 Rieka nádeje 15/18 [i] 02:15 Ježiš Nazaretský 3/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:10 Jarné zvykoslovie [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:40 Krížové výpravy: Kresťanstvo odpovedá [i] 10:10 Televízna klasika: Dobrodružstvo pri obžinkoch [i] 11:20 Kolíska a kríž II. [i] 12:05 Hviezda prvej veľkosti /Ondrej Caban/ [i] 12:30 Orientácie [i] 13:00 Z kapsy rozprávkara: Keď je bieda najväčšia [i] 13:30 Adam Šangala 3/3 [i] 14:40 Família: Família - Môžem ti hovoriť mama? [i] 15:05 Anjeli strážni: Anjeli strážni Miroslava Zikmunda [i] 15:45 Herecké legendy: Jozef Kroner [i] 15:55 Cudzinci [i] 16:50 Hokej - extraliga [i] 19:30 Večerníček: Bublinka a kraslice [i] 19:40 Malý medvedík [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb - sedem sviečok [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Sviatočné slovo [i] 20:05 Kráľ nebies - Orol skalný [i] 21:00 Blízko od seba [i] 22:55 Odpískané [i] 23:40 Krížové výpravy: Kresťanstvo odpovedá [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Sviatočné slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 06:40 Pasca na žraloka 2 [i] 08:25 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:55 Simpsonovci FILM [i] 10:45 Doba ľadová [i] 12:25 Noc v múzeu [i] 14:55 Smrtonosná pasca 4.0 [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Doba ľadová: Zem v pohybe [i] 22:35 Nájomný vrah [i] 00:40 MacGruber [i] 02:35 Posledná lúpež [i] 04:15 Bastardi 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ben a Kate 3,4 [i] 06:00 Faktor strachu V. 14,15 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Ničitelia mýtov: Otestujme sami seba [i] 10:00 Megapresuny II. 9,10 [i] 11:40 100 rokov svedectiev [i] 11:55 Mama, ožeň ma! 7 [i] 13:25 Profesionáli: Klobásy, Kroner 3,4 [i] 15:10 "KOLABS" [i] 15:45 Dnes ja, zajtra ty! [i] 17:45 Billy a jeho dva psy [i] 19:30 Profesionáli: Falošní policajti 5 [i] 20:30 Rachot v Bronxe [i] 22:25 Scary Movie 4 [i] 00:05 Pekelná výzva 13 [i] 01:05 Zákon gangu V.: - FINÁLE SÉRIE - PREMIÉRA 13/13 [i] 02:05 Odvykávačka s doktorom Drewom 5,6,7 [i] 04:30 Liga snov IV. 11,12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 32 [i] 07:30 Vzpomínky II. 5 [i] 08:25 Vzpomínky II. 6 [i] 09:25 Nora Roberts: Posedlost ohněm [i] 11:20 Julie a Julia [i] 13:45 Sherlock III. 2 [i] 15:30 Na lodi III. 15 [i] 17:15 Kráska a zvíře II. 20 [i] 18:15 Kráska a zvíře II. 21 [i] 19:10 50x a stále poprvé [i] 21:00 Vzpomínky III. 7 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 16 [i] 23:00 Jak prosté III. 1 [i] 00:00 Jak prosté III. 2 [i] 00:55 Vzpomínky III. 7 [i] 01:55 Jak prosté III. 1 [i] 02:40 Jak prosté III. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nutné k přežití (Series 2): Sahara 1 - část 1 1 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 11) 6 [i] 06:25 Opravna vraků 2013 (Series 1): Rickyho nová Impala 5 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 1): Monstrózní Ford 6 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Letadlo z lepicí pásky 174 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 4): Výcvikový tábor pro nováčky 3 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Dost s kouřením 21 [i] 10:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nejhorší nejlepší chlap 22 [i] 10:50 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Kulhaví, nemocní a potrhlí 23 [i] 11:15 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Poklady v bednách 24 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 13 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 2 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 11 [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 12 [i] 13:30 Co se dělo dál? (Series 2) 7 [i] 14:00 Co se dělo dál? (Series 2) 5 [i] 14:25 Berte to jako varování (Series 2): Vládci vesmíru 8 [i] 15:20 Králové sekvojí (Series 1): Vysněné sídlo ke hraní 7 [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 2): Levitující maják 6 [i] 17:10 Americký chopper: Shaqova motorka [i] 18:05 Sibiřský podíl (Series 1) 6 [i] 19:00 Aljaška - bitva v zátoce (Series 1): Bitva v zátoce 6 [i] 20:00 Zlato z Beringova moře (Series 4): Zapeklitá situace 10 [i] 21:00 Bear Grylls - bod zlomu (Series 1) 1 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 6 [i] 23:00 Dvojí přežití (Series 1): Ztroskotání 1 [i] 00:00 Říční příšery (Series 6) 1 [i] 00:55 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů (Series 1): Bouře sezony 6 [i] 01:50 Zlato z Beringova moře (Series 4): Zapeklitá situace 10 [i] 02:40 Bear Grylls - bod zlomu (Series 1) 1 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 6 [i] 04:20 Dvojí přežití (Series 1): Ztroskotání 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Designtrend [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Ecce homo Homolka [i] 07:45 Hoří, má panenko [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Náves: Ségry 4/10 [i] 12:00 Herecký poločas Miroslava Donutila [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Motanice [i] 14:15 Hogo fogo Homolka [i] 15:35 Babička: Jarmila Kurandová a Libuše 1/2 [i] 17:05 Císařův pekař [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Šakalí léta [i] 21:55 Valmont [i] 00:09 Výsledky losování Šťastných 10 00:10 Místo činu - Schimanski [i] 01:40 Zázraky přírody [i] 02:50 Manéž Bolka Polívky [i] 04:20 Banánové rybičky [i] 04:45 Padající květináč [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Vesnicopis [i] 05:25 Národní klenoty [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:35 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1036/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Filmaři o [i] 09:35 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 2/10 [i] 10:00 Velikonoční bohoslužba [i] 11:10 Křížové cesty: Očekávání [i] 11:35 Poutní místa [i] 11:55 Urbi et Orbi [i] 12:20 Uchem jehly [i] 12:45 Království divočiny: Kahau nosatý [i] 13:15 Chcete mě? [i] 13:40 Na cestě po Rajastánu [i] 14:10 Svatý Bartoloměj, rajský ostrov [i] 15:05 Nezkrocená Amerika: Lesy [i] 15:55 Naše tradice: Boží hod velikonoční [i] 16:20 Sváteční slovo kněze Marka Hlávky [i] 16:25 Biblické příběhy [i] 17:55 Cesta ze dna 2/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Archeologická senzace v centru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nikdy neříkej nikdy... [i] 22:15 Vše pro firmu 1/2 [i] 23:10 Vše pro firmu: Komu budou zvonit svatební zvony? 2/2 [i] 00:15 Fenomén Underground [i] 01:05 Sestřička Jackie III 201 [i] 01:35 Sestřička Jackie III 201 [i] 02:05 Za mříže v Miami: Drsný život ve vazební věznici na 1/2 [i] 03:05 Folklorika [i] 03:30 Spolky, to je naše gusto [i] 04:00 Babylon [i] 04:20 V zajetí železné opony [i] 04:35 Stopy, fakta, tajemství [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:25 Oggy a Škodíci [i] 06:35 Batman: Odvážný hrdina II 25 [i] 06:55 Král džungle II 13 [i] 07:25 Looney Tunes: Úžasná Show II 20, 21 [i] 08:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 11 [i] 08:45 Král zlodějů [i] 09:55 Dva a půl chlapa VIII 1 [i] 10:20 Víkend: Hranice nemožného [i] 11:20 Matilda [i] 13:15 Setkání v červenci [i] 14:40 Jádro [i] 17:10 Byl jednou jeden polda [i] 18:50 Helena: Vlasy 23 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Kovbojův návrat 7 [i] 21:25 Okresní přebor: Lucka 6 [i] 22:05 Odstřelovač [i] 00:25 Kriminálka New York II [i] 01:10 Volejte Novu [i] 01:40 Novashopping 02:10 Áčko: Nikdy jsem se nevzdala [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:00 Výměna manželek [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Je tady. Rinko má prince 10 [i] 07:40 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Svízel přítulná 24 [i] 08:15 Tajemství války: 1. světová válka: Německé tajné hry 23 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Dvojčata [i] 12:15 Receptář prima nápadů [i] 13:40 Big Ben IV: Malování s Vincentem 6 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru IV: Smrtící anděl [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Tři veteráni [i] 22:20 Rozchod [i] 00:35 Hawaii 5-0 II: Bojovník 17 [i] 01:30 Tajemství války: 1. světová válka: Německé tajné hry 23 [i] 02:30 Vraždy v Midsomeru IV: Smrtící anděl [i] 04:10 Tři veteráni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Úbohá Nasťa 26 [i] 05:45 Navždy mladý [i] 07:30 Frasier II. 19-20/24 [i] 08:45 Môj nový tučný život V. 9-11/13 [i] 11:50 Gossip Girl V. 20-21/24 [i] 14:05 Vezmeš si ma? 1-2/2 [i] 17:40 Anna zo Zeleného domu II. 3-4/4 [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 22:25 Život a smrť Ježiša Krista 1/2 [i] 00:25 Horúca krv I. 25-26/36 [i] 02:35 Vezmeš si ma? 1-2/2 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 2 dny v New Yorku [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Lassie [i] 13:50 Báječný život po životě [i] 15:35 Jana Eyrová [i] 17:40 Mongol - Čingischán [i] 19:50 Narušitel [i] 21:35 2 dny v New Yorku [i] 23:15 Neprůstřelný mnich [i] 01:00 Den zrady [i] 02:35 Emperor [i] 04:25 Muž v pokušení [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Cyklistika [i] 12:15 Cyklistika [i] 12:30 Cyklistika [i] 17:00 Cyklistika [i] 17:15 Snooker [i] 20:00 Jezdectví [i] 20:15 Jezdectví [i] 21:30 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 1.) 15 [i] 07:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 2.) 16 [i] 08:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho fanynka 1 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 13: Tiché místo 4 [i] 11:00 Trhák pana Bowfingera [i] 13:00 Námořní hlídka 3: Rudý korál 13 [i] 14:00 Námořní hlídka 4: Noc dlouhých nožů 1 [i] 15:00 Dobrá manželka 6: Špinavé peníze 13 [i] 16:00 Městečko Haven 5: Zase ta záměna - 1. část 5 [i] 17:00 Městečko Haven 5: Zase ta záměna - 2. část 6 [i] 18:00 Inteligence 1: Delta Force 8 [i] 19:00 Rookie Blue 5: V mžiku 1 [i] 20:00 V utajení 3: Zbožné přání 12 [i] 21:00 PREMIÉRA Vraždy v Midsomeru 17: Vraždy podle detektivky 1 [i] 23:00 Zamilovaný profesor [i] 01:00 Zamilovaný profesor 2: Klumpovi [i] 03:10 Městečko Haven 2: Hříchy našich otců 13 [i] 04:05 Městečko Haven 3: 301 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 5 [i] 06:00 Díla z garáže 5 [i] 06:30 Tajemství Rio de Janeira: Ipanema 2 [i] 07:00 50 dobrodružství, která přivedou vaši matku do hrobu 4 [i] 08:00 Velká pětka Jižní Ameriky 1 [i] 08:30 Velká pětka Jižní Ameriky 2 [i] 09:00 Zvířecí rekordmani: Módní odpadlíci 11 [i] 10:00 Život je boj 2 [i] 10:55 Mravenci vědí všechno 5 [i] 11:10 Lovci vojenských pokladů 4 [i] 12:05 Marnotratníci: Marnotratné bazény 2 [i] 13:00 Pěšky podél Nilu 2 [i] 13:55 Řád a chaos: Informace 2 [i] 15:05 Vesmír: Bůh a vesmír 7 [i] 16:00 Krutí starověcí hrdinové 1 [i] 17:00 Legendy rocku 9 [i] 17:30 Legendy rocku 10 [i] 18:00 Řecká odysea Joanny Lumley 2 [i] 19:00 Od západu k východu 2 [i] 20:05 Touha po vědění: Kdy nastane konec světa? 3 [i] 21:00 Kdo zabil Ježíše?: Místo činu0