TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Medvedík Yogi [i] 06:15 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 06:55 Kung Fu Panda 2 (HD) [i] 08:25 Cesta do stredu Zeme (HD) [i] 10:15 Arrow II. 9-10/23 [i] 12:10 Lovecká sezóna 3 (HD) [i] 13:45 Agent v sukni 2 [i] 15:50 Chlpatá odplata [i] 17:35 Susedia [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Muži v čiernom 3 (HD) [i] 22:40 Hellboy: Zlatá armáda (HD) [i] 01:00 Neľútostná pomsta [i] 02:50 Cesta do stredu Zeme (HD) [i] 04:20 Bostonské vraždy II. 2/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Levík Raa Raa 9/52 [i] 07:25 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba: Poštár Pat a zámena kocúrikov 7/26 [i] 07:45 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Gúľanie guľôčky [i] 08:00 Garfield III.: Online Arbackle 35/52 [i] 08:10 Ako si vycvičiť drakov: Pod povrchom 15/20 [i] 08:35 Fidlibum [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:30 Daj si čas [i] 10:00 Robin Hood II: Topiace sa káčatko 5/13 [i] 10:45 Robin Hood II: Za Anglicko! 6/13 [i] 11:30 Z pekla šťastie II [i] 13:15 Ježiš Nazaretský 2/4 [i] 14:50 Rozprávky bratov Grimmovcov: Hviezdne toliare [i] 15:55 "Jak se budí princezny" [i] 17:20 Traja mušketieri: Kráľovnine prívesky 1/2 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Dáždnik svätého Petra [i] 21:45 Späť domov [i] 23:15 Traja mušketieri: Kráľovnine prívesky 1/2 [i] 00:55 Späť domov [i] 02:25 Ježiš Nazaretský 2/4 [i] 04:00 Spišský Jeruzalem [i] 04:25 Z pekla šťastie II [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:40 Biely chumáč: Dobrodružstvá malého bobra [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Veľká Noc [i] 09:10 70. výročie oslobodenia Bratislavy: Festung Bratislava [i] 09:40 Krížové výpravy: Križiacke panstvá [i] 10:10 Televízna klasika: Mladé letá [i] 11:15 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:45 Evanjelium podľa Jána 2/2 [i] 13:05 Z kapsy rozprávkara: Polepšený Ďuro [i] 13:35 Adam Šangala 2/3 [i] 14:35 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 15:05 Kapura [i] 15:45 Farmárska revue [i] 16:10 Test magazín: Kuchynské nože [i] 16:20 Magazín Ligy majstrov [i] 16:50 Hokej - reprezentácia - prípravné zápasy [i] 19:30 Večerníček: O kohútikovi [i] 19:35 Malý medvedík [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - predavačka [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 1. časť: Agresia [i] 21:00 Anjeli strážni: Anjeli strážni Miroslava Zikmunda [i] 21:35 Pietro e Lucia [i] 23:00 Obyčajní hrdinovia [i] 00:55 Krížové výpravy: Križiacke panstvá [i] 01:25 Československý filmový týždenník [i] 01:35 Správy RTVS "N" [i] 02:25 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 1. časť: Agresia [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Billy a jeho dva psy [i] 06:45 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI 08:05 NOVINY TV JOJ 08:55 Dobré ráno s RIKom: Kúzelný svet elfov a víl [i] 09:25 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 10:50 Pasca na žraloka 2 [i] 12:35 Agenti S.H.I.E.L.D. 16,17 [i] 14:30 Čierny rytier [i] 16:40 Doba ľadová [i] 18:20 FAJNŠMEKER [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kúpili sme ZOO [i] 23:15 MacGruber [i] 01:20 Hra na skrývačku [i] 03:05 Bratia ako sa patrí [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Dotyk II. 4 [i] 06:00 Faktor strachu V. 13,14 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci XII. 3,4 [i] 10:00 Ničitelia mýtov: Otestujme sami seba [i] 11:00 Na potulkách svetom 1/5 [i] 12:15 Profesionáli: Semafor 2 [i] 13:00 Svadba bez ženícha [i] 15:05 Simpsonovci FILM [i] 16:50 Megapresuny II. 9,10 [i] 17:50 Áno, šéfe! Veľká Británia II.: - FINÁLE SÉRIE 10/10 [i] 18:50 Áno, šéfe! Veľká Británia III. 1/6 [i] 19:55 Profesionáli: Klobásy, Kroner 3,4 [i] 21:30 "KOLABS" 2 [i] 22:10 Americký gangster [i] 01:20 Čeľuste 2 [i] 03:10 Magické deviatky [i] 04:45 Liga snov III. 1,2/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem 3 [i] 07:15 Stargate Universe II. 9 [i] 08:15 Stargate Universe II. 10 [i] 09:15 Zločin [i] 11:40 Ozbrojení a nebezpeční [i] 13:20 Sherlock III. 1 [i] 15:05 Sestra Hawthornová II. 3 [i] 16:05 Sestra Hawthornová II. 4 [i] 17:05 Havaj 5-0 II. 7 [i] 18:05 Havaj 5-0 II. 8 [i] 19:05 Nora Roberts: Posedlost ohněm [i] 21:00 Tajnosti a lži I. 6 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 15 [i] 22:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 13 [i] 23:50 Hannibal II. 1 [i] 00:50 Tajnosti a lži I. 6 [i] 01:50 Havaj 5-0 II. 7 [i] 02:35 Havaj 5-0 II. 8 [i] 03:20 Californication VI. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 3): Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi 3 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 9): Mandle / Odfukovač sněhu / Prací a čisticí prostředky 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 11) 5 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2): Vůbec první vozy Firebird: (Díl 21) 2 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 21) 1 [i] 08:10 Fantom Works (Series 1) 5 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 19 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 20 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 22 [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 23 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 1) 4 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 5 [i] 11:40 Mimořádné projekty (Series 7): Rekonstrukce newyorského metra 1 [i] 12:35 Mimořádné projekty (Series 7): Londýnský olympijský plavecký stadion 2 [i] 13:30 Mimořádné projekty (Series 7): Stavba nejdelšího mostu v Srbsku 3 [i] 14:25 Jak to dělají? (Series 11) 5 [i] 14:55 Jak to dělají? (Series 11) 6 [i] 15:20 Extrémní stroje (Series 2) 1 [i] 16:15 Bořiči mýtů (Series 8): Záchodová bomba 178 [i] 17:10 Laik versus profesionál (Series 1) 5 [i] 18:05 Automobilové podzemí (Series 1): Nepodařený kšeft 1 [i] 19:00 Tlustí a zběsilí - pořádný rachot (Series 1): Renovace vozu Galaxie 1 [i] 20:00 Rození obchodníci (Series 12) 1 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 5) 1 [i] 22:00 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Vesmírní kovbojové 1 [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Kaskadérská rampa 2 [i] 23:00 Lovci odpadu (Series 1) 1 [i] 00:00 Hlídači čtvrtí (Series 1) 4 [i] 00:55 Zápasníci (Series 1): To se musí nechat 4 [i] 01:50 Rození obchodníci (Series 12) 1 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 5) 1 [i] 03:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Vesmírní kovbojové 1 [i] 03:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Kaskadérská rampa 2 [i] 04:20 Lovci odpadu (Series 1) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Banánové rybičky [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Žofín, ostrov vzpomínek a snů [i] 06:50 Polopatě [i] 07:40 Třetí patro: Zeď 2/6 [i] 08:45 Gejzír [i] 09:15 Příběhy slavných... Irena [i] 10:10 Všechnopárty [i] 11:05 O hloupé havířce [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hobby naší doby [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O nejchytřejší princezně [i] 14:30 Ecce homo Homolka [i] 15:55 Čerte, drž se svého kopyta! [i] 17:05 Sen o krásné panně [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Pomozte dětem... aneb když hvězdy nejen tančí [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:15 Přelet nad kukaččím hnízdem [i] 00:25 Vzájemná objetí [i] 02:10 Kriminálka Paříž [i] 03:30 Bydlení je hra [i] 03:55 Postřehy odjinud [i] 04:00 Zahrada je hra [i] 04:25 Vyzkoušejte si... [i] 04:50 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:25 Chcete je? [i] 05:30 Sportem ke štěstí [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:35 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Křížová cesta Vladimíra Komárka [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Dobrodruh 5/12 [i] 10:50 Století létání 13/26 [i] 11:45 Magické hory [i] 12:05 Kamera na cestách: Kolumbie plná kontrastů [i] 13:00 August Rush - Melodie mého srdce [i] 14:50 Pouť na konec světa [i] 15:50 Omán - růže z pouště [i] 16:45 Biblické příběhy [i] 18:15 Malý mnich [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Airbus A380 - Obr ve vzduchu [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vojna a mír [i] 21:40 Návrat do Cold Mountain [i] 00:10 Batesův motel II [i] 00:50 Kmeny: Motorkáři [i] 01:20 Brána smrti [i] 01:45 Na místě zločinu: Riskantní sázka [i] 02:40 Lovy beze zbraní [i] 03:05 Divnopis [i] 03:10 Babylon [i] 03:35 V zajetí železné opony [i] 03:50 Doktorský dům [i] 04:05 Tisícileté včely [i] 04:25 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:50 Osudové okamžiky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:20 Oggy a Škodíci [i] 06:40 Batman: Odvážný hrdina II 24 [i] 07:05 Král džungle II 12 [i] 07:35 Looney Tunes: Úžasná Show II 18, 19 [i] 08:25 Tučňáci z Madagaskaru II [i] 08:55 První krok: O krok vpředu 13 [i] 10:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:00 Volejte Novu [i] 11:35 Italské námluvy [i] 13:40 Výměna manželek [i] 15:05 Hudbu složil, slova napsal [i] 17:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:15 U Haliny v kuchyni: Velikonoce [i] 18:50 Helena: Tichá domácnost 22 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna [i] 23:05 Resident Evil: Afterlife [i] 00:55 Umění války 3: Odplata [i] 02:25 Novashopping 02:55 U Haliny v kuchyni: Velikonoce [i] 03:50 DO-RE-MI [i] 04:35 První krok: O krok vpředu 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:05 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Ano, ano! Cesta Kongova srdce 9 [i] 07:35 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Pirátská parta 23 [i] 08:10 Autosalon [i] 09:20 Autosalon Extra 09:40 Cesta kolem světa za 80 dní [i] 12:10 Jeden z nich je vrah [i] 14:15 Vraždy v Midsomeru IV: Zahrada smrti [i] 16:25 Gondíci s. r. o. [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Hartova válka [i] 00:35 Clementine [i] 02:40 Vraždy v Midsomeru IV: Zahrada smrti [i] 04:20 Jane Doe: Zmizení [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Úbohá Nasťa 25 [i] 05:55 Zázračný lekár: Príbeh Bena Carsona [i] 07:30 Frasier II. 17-18/24 [i] 08:55 Sultán 25-26/126 [i] 11:05 Šiesty zmysel I. 9/22 [i] 12:20 Bostonské vraždy II. 2/15 [i] 13:40 Žabí princ [i] 15:35 Navždy mladý [i] 17:45 Anna zo Zeleného domu II. 1-2/4 [i] 20:00 Život a smrť Ježiša Krista 2/2 [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Tajomstvo bielej holubice [i] 00:00 Schôdzka naslepo [i] 01:45 Žabí princ [i] 03:10 Skratky k šťastiu [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Den zrady [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ester to rozčísne [i] 13:55 Django [i] 15:40 Upíří sestry [i] 17:25 Kon-Tiki [i] 19:30 Muž v pokušení [i] 21:10 Emperor [i] 23:10 Den zrady [i] 00:50 Márnice [i] 02:20 Předtucha [i] 04:00 Blue Valentine: Milostný příběh [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Watts [i] 12:30 Snooker [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Cyklistika [i] 18:00 Snooker [i] 19:30 Watts [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Watts [i] 23:15 Rally [i] 23:45 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 3: Farmář 3 [i] 06:10 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a tři Julie 13 [i] 07:10 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho mistrovské dílo 14 [i] 08:10 Vraždy v Midsomeru 13: Guillamův meč 2 [i] 10:10 Vraždy v Midsomeru 13: Krvavé sedlo 3 [i] 12:10 Námořní hlídka 3: Minové pole 10 [i] 13:10 Námořní hlídka 3: Tajný náklad 11 [i] 14:10 Námořní hlídka 3: Černé zlato 12 [i] 15:10 Král Škorpión [i] 17:10 Protiproud [i] 19:00 Trhák pana Bowfingera [i] 21:00 Zamilovaný profesor [i] 23:00 Zamilovaný profesor 2: Klumpovi [i] 01:10 Superurychlovač [i] 03:00 Bostonské tornádo [i] 04:50 Městečko Haven 2: Svět se točí dál 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 4 [i] 06:00 Díla z garáže 4 [i] 06:30 Tajemství Rio de Janeira: Vidžigál 1 [i] 07:00 50 dobrodružství, která přivedou vaši matku do hrobu 3 [i] 08:00 Láska v divočině: Den v Austrálii 4 [i] 09:00 Zvířecí rekordmani: Řvouni 10 [i] 10:00 Život je boj 1 [i] 10:55 Mravenci vědí všechno 4 [i] 11:10 Lovci vojenských pokladů 3 [i] 12:05 Marnotratníci: Sruby 1 [i] 13:00 Pěšky podél Nilu 1 [i] 13:55 Řád a chaos: Příběh energie 1 [i] 15:05 Vesmír: Skutečné UFO 6