TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Bláznivý tábor [i] 07:40 Tom a Jerry [i] 07:45 Scooby-Doo a legenda o fantosaurovi (HD) [i] 09:10 Jumanji (HD) [i] 11:15 Peklo s princeznou [i] 13:30 Jumper [i] 15:15 Cesta do stredu Zeme (HD) [i] 17:15 Kung Fu Panda 2 (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Hop (HD) [i] 22:30 Neľútostná pomsta [i] 00:40 Šiesty zmysel I. 9/22 [i] 01:30 Bostonské vraždy II. 2/15 [i] 02:15 Pán a pani Smithovci 12/13 [i] 03:00 Žalobca a obhajca 12/13 [i] 03:40 Agent bez minulosti I. 10/13 [i] 04:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 15/25 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Križovatky medicíny 19 [i] 06:35 5 proti 5 [i] 07:20 Včielka Maja - Najkrajšie dobrodružstvá [i] 08:40 Nezbedný havran [i] 09:55 Evanjelické pašiové služby Božie na Veľký piatok [i] 11:15 Z pekla šťastie [i] 13:05 Ježiš Nazaretský 1/4 [i] 14:40 Rozprávky bratov Grimmovcov: Jorinda a Joringel [i] 15:40 Svätý Peter 1/2 [i] 17:20 Svätý Peter 2/2 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liečiteľ [i] 22:50 Svätý Peter 1/2 [i] 00:30 Svätý Peter 2/2 [i] 02:10 Liečiteľ [i] 04:40 Ježiš Nazaretský 1/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Cesta [i] 06:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:00 Správy - Hírek [i] 07:10 Hontianska jar [i] 07:35 Chodenie po lete [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Krížové cesty [i] 08:55 Ján Pavol II priateľ Slovákov [i] 09:40 Krížové výpravy: Cesty viery [i] 10:10 Televízna klasika: Peter a Lucia [i] 11:05 Pater mi [i] 11:20 Evanjelium podľa Jána 1/2 [i] 13:05 Z kapsy rozprávkara: Kto čím zachádza... [i] 13:30 Adam Šangala 1/3 [i] 14:25 Novum ver [i] 15:10 October baby [i] 17:00 Biely chumáč: Dobrodružstvá malého bobra [i] 18:20 Televíkend [i] 18:45 Večerníček: O kohútikovi [i] 18:55 Malý medvedík [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Babka na rebríku [i] 19:05 Bolek a Lolek na divokom západe [i] 19:15 Tao Tao [i] 19:40 Zázračný ateliér [i] 19:45 Narodení v divočine [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Sviatočné slovo [i] 20:10 Sľub z katakomb [i] 20:55 Poklady.sk: Tajomný majster M.S. [i] 21:15 Zahraničný duchovný prenos: Krížová cesta v Koloseu [i] 22:45 Ostrov [i] 00:35 Krížové výpravy: Cesty viery [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Sviatočné slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 DIVOKÉ KONE [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 08:10 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 09:05 Pasca na žraloka [i] 10:40 Billy a jeho dva psy [i] 12:25 Vidiečania z Beverly Hills [i] 14:30 Noc v múzeu [i] 17:05 Alvin a Chipmunkovia 2 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Smrtonosná pasca 4.0 [i] 23:30 Rachot v Bronxe [i] 01:35 Bratia ako sa patrí [i] 03:35 Krádež diamantov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov 11 [i] 05:55 Faktor strachu V. 12 [i] 06:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:20 Prvé oddelenie [i] 09:10 Iron Man [i] 10:55 Superpolicajti z Miami [i] 13:15 Profesionáli: Hovorkyňa 1/18 [i] 14:15 Faktor strachu V. 13 [i] 15:10 Simpsonovci XII. 1,2/21 [i] 16:10 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:45 Svadba bez ženícha [i] 18:45 Simpsonovci XII. 3,4 [i] 19:40 Profesionáli: Semafor 2 [i] 20:30 Čierny rytier [i] 22:30 Mama, ožeň ma! 7 [i] 00:05 Dexter VI. 9 [i] 01:00 Walking Dead IV. 13 [i] 01:40 American Horror Story: Útočisko 1/13 [i] 02:25 Magnum III. 10 [i] 03:10 Zákon gangu IV. 3 [i] 03:50 Kaskadérka [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 31 [i] 07:30 Jak prosté II. 2 [i] 08:25 Námořní vyšetřovací služba VIII. 2 [i] 09:25 Vražedná čísla I. 9 [i] 10:20 Vražedná čísla I. 10 [i] 11:15 Havaj 5-0 I. 2 [i] 12:15 Jak prosté II. 2 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba VIII. 2 [i] 14:15 Vražedná čísla I. 10 [i] 15:10 Drzá Jordan V. 8 [i] 16:10 Jak prosté II. 3 [i] 17:10 Havaj 5-0 I. 3 [i] 18:05 Vražedná čísla I. 11 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 6 [i] 21:00 Ozbrojení a nebezpeční [i] 22:40 Vražedná práva I. 13 [i] 23:40 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 1 [i] 00:40 Sherlock III. 1 [i] 02:20 Vražedná práva I. 13 [i] 03:05 Californication VI. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 3): Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly 2 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 9): Svět v miniatuře / Testovací centrum hurikánů / Rebarbora 4 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 17): Sladké trubičky/dřevěné pelety/prsteny pro maturanty 6 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Výsměch, vlastní rozhodnutí a policie 9 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 7 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 3 [i] 07:45 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Ton má zbraň 3 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 1): Jedinečný hotrod 11 [i] 09:05 Opravna vraků 2012 (Series 1): Fury Rogera Webba z roku 1964 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 1): Nezdařilý výstup 3 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (Series 3): Kdo je tady šéf? 10 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Ford Thunderbird 8 [i] 12:35 Tlustí a zběsilí - pořádný rachot (Series 1): Vega poháněná oxidem dusným 3 [i] 13:30 Fantom Works (Series 1) 5 [i] 14:25 Dynamo - Neuvěřitelný kouzelník (Series 2) 1 [i] 15:20 Dynamo - Neuvěřitelný kouzelník (Series 2) 2 [i] 16:15 Dynamo - Neuvěřitelný kouzelník (Series 2) 3 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 1) 3 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 7 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 21) 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 3): Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi 3 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 9): Mandle / Odfukovač sněhu / Prací a čisticí prostředky 5 [i] 20:00 Chaos před kamerou (Series 1): Extrémní výbuch, děsivé rachejtle, nejistý seskok 3 [i] 20:30 Chaos před kamerou (Series 1): Útočící peklo, odvážná babička, nečekaná lavina 6 [i] 21:00 Berte to jako varování (Series 2): Hříčky přírody 9 [i] 22:00 Věda superlidí (Series 1) 1 [i] 22:30 Věda superlidí (Series 1) 2 [i] 23:00 Laik versus profesionál (Series 1) 1 [i] 00:00 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 1 [i] 00:55 Zvědavost: Můžeme přežít útok mimozemšťanů? [i] 01:50 Chaos před kamerou (Series 1): Extrémní výbuch, děsivé rachejtle, nejistý seskok 3 [i] 02:15 Chaos před kamerou (Series 1): Útočící peklo, odvážná babička, nečekaná lavina 6 [i] 02:40 Berte to jako varování (Series 2): Hříčky přírody 9 [i] 03:30 Věda superlidí (Series 1) 1 [i] 03:55 Věda superlidí (Series 1) 2 [i] 04:20 Laik versus profesionál (Series 1) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sváteční slovo synodního seniora Joela Rumla [i] 05:15 Designtrend [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Duhová hora [i] 10:05 Na cestě po Malých Antilách [i] 10:35 Kluci v akci [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Doktorka Quinnová III [i] 13:15 Televarieté [i] 14:30 Tak neváhej a toč speciál [i] 15:30 O zlé a dobré vodě [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Princezna se zlatou hvězdou [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 22:20 Hoří, má panenko [i] 23:30 Profesionálové [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Motiv [i] 01:35 Dobré ráno [i] 04:05 Postřehy odjinud [i] 04:10 Zahrada je hra [i] 04:35 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Vesnicopis [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Vinitorium Moravicum [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Orlovec říční [i] 09:30 Krabi útočí [i] 10:20 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Židé 3/5 [i] 11:55 Zachráníme supy? [i] 12:15 S kuchařem kolem světa: Čína [i] 13:15 Nezkrocená Amerika: Pobřeží [i] 14:05 Chcete mě? [i] 14:30 Příběhy mrtvých bojovníků 2/3 [i] 15:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:05 Projekt ledovec [i] 17:00 Velkopáteční bohoslužba [i] 18:00 Světci a svědci: Marie Magdalena [i] 18:15 Na cestě po Rajastánu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Veselé Velikonoce [i] 21:40 Billy Elliot [i] 23:25 Na místě zločinu: Riskantní sázka [i] 00:20 Letecké katastrofy VII.: 28 osudných sekund [i] 01:05 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 2/8 [i] 01:55 Italský fašismus v barvě: Nástup k moci [i] 02:45 Zpráva o stavu české kultury [i] 03:15 Babylon [i] 03:40 V zajetí železné opony [i] 03:50 Písně a obrázky [i] 04:10 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:40 Krásy evropského pobřeží: Valčík hrází [i] 04:45 Osudové okamžiky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2794 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Převozník 564 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 22 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Odložené případy VII: Osudový pád 16 [i] 13:25 Beze stopy II: Sezóna [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba II: Rudá buňka [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: V ráji 247 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VIII 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IX: Lovný revír 16 [i] 18:30 Ulice 2795 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Čtyřlístek ve službách krále [i] 22:15 Postradatelní [i] 00:10 Kriminálka Miami IX: Lovný revír 16 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba II: Rudá buňka [i] 01:40 Novashopping 02:15 Prásk [i] 02:40 Áčko: Tři roky jsem nespal [i] 03:50 DO-RE-MI [i] 04:35 Ordinace v růžové zahradě 2: V ráji 247 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Lezení! Rozzuřená mimina 8 [i] 07:05 Winx Club IV: Souboj 23 [i] 07:30 Divácké zprávy [i] 07:45 M*A*S*H 77 [i] 08:30 M*A*S*H 78 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Walker, Texas Ranger IX: Anděl pomsty 4 [i] 11:15 Julie Lescautová V: Aféra Lerner 10 [i] 13:20 Wolffův revír II: Nutná obrana 23 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Mraky na obzoru [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe X: Přetvářka 6 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesta kolem světa za 80 dní [i] 22:45 Boj [i] 00:50 Šest týdnů strachu 1/2 [i] 02:55 Walker, Texas Ranger IX: Anděl pomsty 4 [i] 03:40 Wolffův revír II: Nutná obrana 23 [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:15 Rodinná kliatba 49-50/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Na streche [i] 10:15 V náručí diabla 25/182 [i] 11:35 Zakázaná láska 69-70/158 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:15 Víťazstvo lásky 89-90/172 [i] 17:25 Anna zo Zeleného domu I. 3-4/4 [i] 20:00 Život a smrť Ježiša Krista 1/2 [i] 22:00 Navždy mladý [i] 00:05 Skratky k šťastiu [i] 01:45 Schôdzka naslepo [i] 03:20 Bez servítky [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Kuře s ušima [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Maturitní sex [i] 13:35 Škola života [i] 15:25 Žít po svém [i] 17:20 Neřízená střela [i] 19:05 Božská extáze [i] 20:45 Předtucha [i] 22:35 Márnice [i] 00:10 Icarus [i] 01:35 Poslední kondor [i] 03:10 Božská extáze [i] 04:35 Maturitní sex [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Cyklistika [i] 12:30 Snooker [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Tenis [i] 17:00 Cyklistika [i] 18:00 Snooker [i] 19:30 Watts [i] 20:00 Dřevorubecké sporty [i] 21:00 Silové sporty [i] 22:00 Box [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Watts [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 3: Zůstaň 2 [i] 06:20 Havaj 5-0 2: Prominenti 16 [i] 07:20 Městečko Haven 3: Farmář 3 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 3: Přílišné protesty 17 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 2: Úkryt 5 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 13: Nejlepší z nejlepších 5 [i] 12:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 2.) 16 [i] 13:20 Havaj 5-0 2: Prominenti 16 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 3: Bez lítosti 18 [i] 15:20 Kauzy podle Kate 2: Zdání klame 6 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vznešené umění 6 [i] 18:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho fanynka 1 [i] 19:20 Havaj 5-0 2: Smrt v džungli 17 [i] 20:20 Námořní hlídka 4: Noc dlouhých nožů 1 [i] 21:20 Městečko Haven 5: Zase ta záměna - 1. část 5 [i] 22:20 Městečko Haven 5: Zase ta záměna - 2. část 6 [i] 23:20 Dobrá manželka 6: Špinavé peníze 13 [i] 00:20 Národ upírů [i] 02:10 Námořní hlídka 4: Noc dlouhých nožů 1 [i] 03:10 Kauzy podle Kate 2: Zdání klame 6 [i] 04:05 Spravedlnost v krvi 3: Bez lítosti 18 [i]