TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:50 Chlapi neplačú [i] 11:55 Dr. House II. 11/24 [i] 12:50 Kobra 11 XIX. 8/16 [i] 15:00 Dva a pol chlapa IV. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 14/25 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Arrow II. 9-10/23 [i] 00:30 Agent bez minulosti I. 9/13 [i] 01:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 14/25 [i] 02:10 Dr. House II. 11/24 [i] 02:50 Dva a pol chlapa IV. [i] 03:10 Kobra 11 XIX. 8/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:30 Križovatky medicíny 17 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Podvodníci v akcii II 4/10 [i] 08:15 McLeodove dcéry IV.B 12/26 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Čínska štvrť 1.časť 37 [i] 10:05 Lekári: Mimo dosah 49/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Križovatky medicíny 18 [i] 15:30 TV Šanca [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii II 5/10 [i] 17:00 Lekári: Matky, dcéry a milenky 50/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Krvavé pobrežie [i] 22:35 Dobrý policajt 1/2 [i] 00:20 Policajné oddelenie: Čínska štvrť 1.časť 37 [i] 01:10 Dobrý policajt 1/2 [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:00 Táraninky: Knihy, časopisy [i] 09:10 Žiarivky: Úsporné a nebezpečné [i] 10:05 Slovenskí Nemci v Slovenskej televízii [i] 10:35 Fokus zdravie "N" [i] 11:20 Ambulancia: Súčasné možnosti liečby ťažkých popálenín [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Na ľudovú nôtu [i] 13:05 Večera s Havranom [i] 14:25 TU SME DOMA [i] 14:50 Test magazín: Kuchynské nože [i] 15:05 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 16:00 Maďarský magazín [i] 16:25 Správy - Hírek [i] 16:35 Encyklopédia slovenských obcí: Včeláre [i] 16:50 Hokej - extraliga [i] 19:30 Večerníček: O kohútikovi [i] 19:35 Malý medvedík [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:50 100 názorov 2014: Elena G. Kriglerová [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Romaria [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Súrodenci: Chrappovci [i] 22:05 Fiodor Michajlovič Dostojevskij 5/8 [i] 23:00 Fiodor Michajlovič Dostojevskij 6/8 [i] 23:55 Polícia [i] 00:10 Profesionál [i] 00:30 Autosalón [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Dom lásky [i] 08:25 DIVOKÉ KONE [i] 09:45 Pod povrchom 32 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Nezaujímaš sa o mňa [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:25 Kosti V. 13 [i] 14:25 PANELÁK XV.: Otec umrel... 33 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Záhrada [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Priznanie 34 [i] 22:50 Kosti VI. 11 [i] 23:45 Slnečno, sem-tam vraždy II. 13/13 [i] 00:45 Kravaťáci II. 5,6 [i] 02:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 14 [i] 03:15 PANELÁK XV.: Priznanie 34 [i] 04:00 DIVOKÉ KONE [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Dotyk II. 1/14 [i] 05:55 Faktor strachu V. 10 [i] 06:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 14 [i] 10:00 Slnečno, sem-tam vraždy II. 12 [i] 10:55 Ničitelia mýtov IV. [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Miami 10 [i] 13:10 Hoď svišťom II.: Zlomené srdce 9 [i] 14:00 Faktor strachu V. 11 [i] 15:00 Simpsonovci VII. 22,23 [i] 16:00 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:55 Ničitelia mýtov IV. [i] 18:00 18 kolies spravodlivosti II. 20 [i] 18:55 Simpsonovci VII. 24,25/25 [i] 19:50 Hoď svišťom II.: Pôrod 10/10 [i] 20:30 Superpolicajti z Miami [i] 22:30 Akty X: Chcem uveriť [i] 00:40 Mafstory II.: Mama, Poker 21,22 [i] 01:55 Ničitelia mýtov 10 [i] 02:45 Magnum III. 8 [i] 03:30 Zákon gangu IV. 1/15 [i] 04:30 Dotyk II. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 1 [i] 07:10 Drzá Jordan V. 1 [i] 08:10 Havaj 5-0 II. 23 [i] 09:10 Vražedná čísla I. 7 [i] 10:05 Vražedná čísla I. 8 [i] 11:05 Drzá Jordan V. 2 [i] 12:05 Drzá Jordan V. 3 [i] 13:05 Drzá Jordan V. 4 [i] 14:05 Drzá Jordan V. 5 [i] 15:05 Drzá Jordan V. 6 [i] 16:05 Jak prosté II. 1 [i] 17:05 Havaj 5-0 I. 1 [i] 18:05 Vražedná čísla I. 9 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 2 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 12 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 13 [i] 22:50 Šifra mistra Leonarda [i] 01:40 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 12 [i] 02:35 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 13 [i] 03:15 Havaj 5-0 I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 7): Bagry/chuť Orientu/do prázdna 2 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 9): Víceúčelový nástroj Leatherman / Formule 1 / užitkové sklo 2 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 17): Kukuřičné placky/klikové hřídele/letadla do buše/kola jízdních kol 4 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Bláznivý převlek 7 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 5 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 1 [i] 07:45 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Divoký západ 1 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 1): Skvělá Impala 9 [i] 09:05 Opravna vraků 2012 (Series 1): Kabriolet Ford Mustang Ricka Fontany z roku 1967 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 1): Ztroskotání 1 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (Series 3): Lehnout popelem 8 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Chevrolet Camaro 6 [i] 12:35 Rychle a hlasitě (Series 2): Aaronův závoďák Falcon 15 [i] 13:30 Dílna zatracenců (Series 1): Mustang Fastback – (Díl 5) 1 [i] 14:25 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 1) 1 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 1) 2 [i] 16:15 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 1) 3 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 1) 1 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 5 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 21) 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 3): Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování 1 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 9): Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů 3 [i] 20:00 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Javor k meditaci 1 [i] 21:00 Akvária na míru (Series 4): Akvárium pro švédský stůl 1 [i] 22:00 Odborník na bazény (Series 1): Bazén u útesu 1 [i] 23:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 4 [i] 00:00 Aljaška - poslední hranice (Series 3): Nevrlost 8 [i] 00:55 Lety po divoké Aljašce (Series 1): Seznámení s rodinou Twetových 1 [i] 01:50 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Javor k meditaci 1 [i] 02:40 Akvária na míru (Series 4): Akvárium pro švédský stůl 1 [i] 03:30 Odborník na bazény (Series 1): Bazén u útesu 1 [i] 04:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller III [i] 09:50 Na cestě po Bali [i] 10:35 13. komnata Andrey Sedláčkové [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:45 Chorvatské národní parky [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:40 Besipky: Nechte je být [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Kousek nebe [i] 21:05 DoktorKA [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Místo činu - Schimanski [i] 23:30 MI5 X 2/6 [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:55 Na stopě [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Designtrend [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání 12/26 [i] 09:55 Konec nacistického korzára [i] 10:45 Náš venkov: Vesnický orchestr symfonický [i] 11:15 Ta naša kapela [i] 11:45 Folklorika [i] 12:10 Světový unikát v Ruprechtově [i] 12:25 Cesta ze dna 1/8 [i] 13:10 Kvarteto [i] 13:40 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 2/8 [i] 14:30 Archeologická senzace v centru [i] 15:25 Vinitorium Moravicum [i] 15:45 Chcete je? [i] 15:55 Klíč [i] 16:20 S kuchařem kolem světa: Turecko [i] 17:15 Kolem světa po obratníku Raka: Neobyčejná pouť z Laosu přes 6/6 [i] 18:15 Království divočiny: Orlovec říční [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Nezkrocená Amerika: Pobřeží [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Kolumbie plná kontrastů [i] 21:00 Na cestě po Rajastánu [i] 21:30 Dobrodruh 5/12 [i] 22:00 Kmeny: Motorkáři [i] 22:25 Bezstarostná jízda [i] 00:00 Na místě zločinu: Tanec smrti [i] 00:55 Moje soukromá válka: Bojovnice z ghetta [i] 01:20 Křesťanský magazín [i] 01:45 Chcete mě? [i] 02:15 Náš venkov: Vesnický orchestr symfonický [i] 02:40 Město pro lidi bez lidí? [i] 03:10 Babylon [i] 03:30 V zajetí železné opony [i] 03:45 Čertovy mlýny [i] 04:05 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:30 Osudové okamžiky [i] 04:45 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2792 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Hrdinové nekradou 563 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 20 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Odložené případy VII: Proměna 14 [i] 13:25 Beze stopy II: Stíny [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba II: Vosková stopa [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Kufr přede dveřmi 245 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IX: Kdo jsi bez viny 14 [i] 18:30 Ulice 2793 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba XI: Neznámá byla žena 4 [i] 22:30 Absolutní moc [i] 00:45 Kriminálka Miami IX: Kdo jsi bez viny 14 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Námořní vyšetřovací služba II: Vosková stopa [i] 02:45 Kolotoč [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Kufr přede dveřmi 245 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: To pálí! Poslední bitva proti Dianě 6 [i] 07:05 Winx Club IV: Hudební soutěž 21 [i] 07:30 Divácké zprávy [i] 07:45 M*A*S*H 75 [i] 08:30 M*A*S*H 76 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Walker, Texas Ranger IX: Smrtelně vážná situace 2 [i] 11:15 Julie Lescautová V: Soukromá aféra 8 [i] 13:20 Wolffův revír II: Pihy 21 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Druhá šance [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe X: Rodinné záležitosti 4 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Všechny moje lásky: Moje psaní 12 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:50 Hawaii 5-0 IV: Léčba zločinnosti 6 [i] 00:45 Myšlenky zločince VII 14 [i] 01:45 Vraždy v Kitzbühelu XI: Přátelé na celý život 8 [i] 02:45 Walker, Texas Ranger IX: Smrtelně vážná situace 2 [i] 03:30 Wolffův revír II: Pihy 21 [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:15 Rodinná kliatba 45-46/110 [i] 07:50 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 23/182 [i] 11:25 Zakázaná láska 65-66/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 85-86/172 [i] 16:55 Doktorka Zoe II. 16/22 [i] 17:50 Priatelia [i] 18:20 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista IV. 7/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 67-68/158 [i] 23:40 Hriešnici 11/12 [i] 00:40 Nezvestní III. 11/19 [i] 01:30 Priatelia [i] 01:50 Bez servítky [i] 02:40 Smotánka [i] 03:20 Na streche [i] 03:50 Nezvestní III. 11/19 [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Trust [i] 13:55 Druhá míza [i] 15:55 Příběh Wendella Bakera [i] 17:40 Klientka [i] 19:30 Dům snů [i] 21:10 Štvanec IRA [i] 23:10 Noc oživlých mrtvol [i] 00:50 Žena v černém