Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:55 Chlapi neplačú [i] 12:00 Dr. House II. 10/24 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 10/24 [i] 14:00 Kobra 11 XIX. 7/16 [i] 15:00 Dva a pol chlapa IV. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 13/25 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:50 Zámena manželiek [i] 00:10 Myšlienky vraha VII. 4/24 [i] 01:00 Agent bez minulosti I. 8/13 [i] 01:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 13/25 [i] 02:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 10/24 [i] 03:20 Dr. House II. 10/24 [i] 04:00 Kobra 11 XIX. 7/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:15 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:45 Podvodníci v akcii II 3/10 [i] 08:15 McLeodove dcéry IV.B 11/26 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Únos 36 [i] 10:00 Slovensko v obrazoch [i] 10:25 Svet v obrazoch [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Odvrhnutý [i] 14:35 Križovatky medicíny 17 [i] 15:30 TV Šanca [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii II 4/10 [i] 17:00 Lekári: Mimo dosah 49/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Slovensko chutí [i] 22:05 Súboj s časom: Starí priatelia 12/24 [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Manhattanské modlidby 5/24 [i] 23:35 Policajné oddelenie: Únos 36 [i] 00:25 Súboj s časom: Starí priatelia 12/24 [i] 01:10 Inšpektor Rocca: Dievča so psíkom [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Medvedík koala [i] 09:05 Výnimočné ženy: Grace Kelly [i] 09:55 Žena na konci sveta IV [i] 10:20 Národnostný magazín: Židovský [i] 10:45 Fokus práca "N" [i] 11:30 Športové ozveny [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 Balady a piesne [i] 13:45 Família: Família - Láska všetko prekoná ... [i] 14:15 Orientácie [i] 14:40 Encyklopédia slovenských obcí: Drienčany [i] 15:05 Fokus zdravie "N" [i] 16:00 Slovenskí Nemci v Slovenskej televízii [i] 16:25 Správy - Hírek [i] 16:35 Správy RTVS z regiónov [i] 16:50 Čierne ovce [i] 18:00 Na ceste po Česku: Na ceste po hanáckom Slovácku [i] 18:25 GEN.sk: Tomáš Janovic [i] 18:45 Večerníček: O kohútikovi [i] 18:50 Malý medvedík [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - sedem sviečok [i] 19:05 Bolek a Lolek na divokom západe [i] 19:10 Tao Tao [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Narodení v divočine [i] 19:50 100 názorov 2014: Jozef Mikloško [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Žiarivky: Úsporné a nebezpečné [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Ambulancia: Súčasné možnosti liečby ťažkých popálenín [i] 22:00 Večera s Havranom [i] 23:15 Nebeské geto [i] 00:10 On air [i] 00:35 Kvarteto [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Autobazár [i] 08:25 DIVOKÉ KONE [i] 09:45 Pod povrchom 31 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Nemám viac! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:25 Kosti V. 12 [i] 14:25 PANELÁK XV.: Prvé rande 32 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Depozit [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Otec umrel... 33 [i] 22:50 Kosti VI. 10 [i] 23:45 Slnečno, sem-tam vraždy II. 12 [i] 00:45 Kravaťáci II. 3,4 [i] 02:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 13 [i] 03:15 PANELÁK XV.: Otec umrel... 33 [i] 04:00 DIVOKÉ KONE [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 18 kolies spravodlivosti II. 18 [i] 05:55 Faktor strachu V. [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 13 [i] 10:00 Biele goliere III. 15 [i] 11:00 Ničitelia mýtov IV. [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Miami 9 [i] 13:15 Hoď svišťom II.: Benátska noc 8 [i] 14:05 Faktor strachu V. 10 [i] 15:05 Simpsonovci VII. 20,21 [i] 16:05 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:40 Ničitelia mýtov IV. [i] 17:45 18 kolies spravodlivosti II. 19 [i] 18:45 Simpsonovci VII. 22,23 [i] 19:45 Hoď svišťom II.: Zlomené srdce 9 [i] 20:30 Akty X: Chcem uveriť [i] 22:40 Jedinečné letisko v Dubaji 5 [i] 00:00 Letecké katastrofy VII. 7 [i] 01:05 Ničitelia mýtov: Odhalenie [i] 01:55 Ničitelia mýtov 9 [i] 02:45 Matlock 16 [i] 03:30 Magnum III. 7 [i] 04:20 V službách KGB 13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 The Millionaire Tour 15 [i] 07:20 Posel ztracených duší V. 22 [i] 08:20 Havaj 5-0 II. 22 [i] 09:20 Na pomezí záhad II. 21 [i] 10:20 Vražedná čísla I. 6 [i] 11:15 Námořní vyšetřovací služba LA V. 23 [i] 12:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 24 [i] 13:10 Havaj 5-0 II. 22 [i] 14:10 Vražedná čísla I. 6 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 24 [i] 16:05 Na pomezí záhad II. 21 [i] 17:05 Na pomezí záhad II. 22 [i] 18:05 Vražedná čísla I. 7 [i] 19:00 Vražedná čísla I. 8 [i] 20:00 Havaj 5-0 II. 23 [i] 21:00 Jak prosté III. 8 [i] 21:55 Vzpomínky III. 7 [i] 22:55 Falco II. 1 [i] 00:00 Californication VII. - EPISODE 11 [i] 00:35 Californication VII. - EPISODE 12 [i] 01:15 Jak prosté III. 8 [i] 02:10 Vzpomínky III. 7 [i] 02:55 Falco II. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 7): Podzemí/výrobci zbraní 1 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 9): Žvýkačka / rybářské háčky / Legoland 1 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 17): Vábničky na zvěř/majonéza/ žiletky/ochranný žiletkový strojek 3 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Dárek k narozeninám 6 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 4 [i] 07:15 Mimořádné projekty (Series 5): Stadion kovbojů v Dallasu 2 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 1): Zchátralý Rambler 8 [i] 09:05 Opravna vraků 2012 (Series 1): Vůz Sema – Chrysler 300 5 [i] 09:55 Zlatá horečka (Series 5): Monumentální těžba 9 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (Series 3): Lehnout popelem 8 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Maserati 3200 GT 5 [i] 12:35 Pekelné silnice [i] 13:30 Aljaška - bitva v zátoce (Series 1): Vrcholná sezona 5 [i] 14:25 Muži Yukonu (Series 2): Čerstvá krev 5 [i] 15:20 Muži Yukonu (Series 2): Jen ať sněží 6 [i] 16:15 Muži Yukonu (Series 2): Lov úhořů 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Dárek k narozeninám 6 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (Series 2): Kradená auta 10 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Zastavárna 1 [i] 18:35 Pátá rychlost (Series 20) 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 7): Bagry/chuť Orientu/do prázdna 2 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 9): Víceúčelový nástroj Leatherman / Formule 1 / užitkové sklo 2 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (Series 2) 8 [i] 21:00 Na pokraji Aljašky (Series 1) 6 [i] 22:00 Aljaška - poslední hranice (Series 4): S velkou vervou 5 [i] 23:00 Ďábelská jízda (Series 2): Bratrův opatrovník 1 [i] 00:00 Zápasníci (Series 1): Připraveni 1 [i] 00:55 Jak se to dělá (Series 4) 44 [i] 01:25 Jak se to dělá (Series 4) 45 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (Series 2) 8 [i] 02:40 Na pokraji Aljašky (Series 1) 6 [i] 03:30 Aljaška - poslední hranice (Series 4): S velkou vervou 5 [i] 04:20 Ďábelská jízda (Series 2): Bratrův opatrovník 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo synodního seniora Joela Rumla [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To bylo Neváhej a toč! [i] 09:55 Na cestě po Imbabuře [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:05 Neobyčejné životy [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:45 Chorvatské národní parky [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Hříšní lidé města brněnského [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:10 Hercule Poirot [i] 23:05 Případy detektiva Murdocha VII [i] 23:50 AZ-kvíz [i] 00:15 Kalendárium [i] 00:30 13. komnata Andrey Sedláčkové [i] 01:00 Hobby naší doby [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Objektiv [i] 02:20 Toulavá kamera [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Liberecká botanická zahrada [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kolem světa po obratníku Raka: Neobyčejná pouť z Laosu přes 6/6 [i] 10:05 Mužské tělo [i] 10:55 Dobrodruh: Tajuplný ponor do podsvětí! 4/12 [i] 11:25 Nedej se [i] 12:20 Město mého srdce [i] 12:55 Divnopis [i] 13:05 Magické hory [i] 13:20 Vzestup a pád NSDAP: Nástup k moci 3/10 [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:00 Souboj vojevůdců: Schwarzkopf proti Saddámovi [i] 15:45 Tajemství 2. sv. války: Lovci min [i] 16:40 Vesmír VI.: Kosmická symfonie [i] 17:25 Modrá planeta: Předmluva [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Rýn - cesta od pramene k ústí: Mladý a nespoutaný [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vzestup a pád NSDAP: U moci 4/10 [i] 20:55 Letecké katastrofy VII.: 28 osudných sekund [i] 21:45 Moje soukromá válka: Bojovnice z ghetta [i] 22:10 Romeo, Julie a tma [i] 23:30 Město žen IV [i] 23:50 Luther 2/6 [i] 00:45 Židé 2/5 [i] 01:40 Babylon [i] 02:05 Nevěra po česku [i] 02:35 Babylon [i] 02:55 V zajetí železné opony [i] 03:10 Mistr kolář [i] 03:30 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:55 Osudové okamžiky [i] 04:10 Sabotáž [i] 04:40 Vydry v Beskydech [i] 04:50 Posezení s Janem Burianem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2791 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Pomoz si sám, nebo ti bude pomoženo 108 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 19 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy VII: Vražedné grafitti 13 [i] 13:20 Beze stopy II: Dvojník [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba II: Oko za oko [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Hezký den, miláčku 244 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IX: Poslední souboj 13 [i] 18:30 Ulice 2792 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Hrdinové nekradou 563 [i] 21:30 Víkend: Hranice nemožného [i] 22:35 Kriminálka Las Vegas IV: Vše pro naši zem 2 [i] 23:25 Stoupenci zla II: Posel 8 [i] 00:15 Kriminálka Miami IX: Poslední souboj 13 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba II: Oko za oko [i] 01:45 Novashopping 02:15 Mentalista VI: Svatba v rudém 3 [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Hezký den, miláčku 244 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Vzlyk. Bohatá dívka znamená smůlu 5 [i] 07:05 Winx Club IV: Dary osudu 20 [i] 07:30 Divácké zprávy [i] 07:45 M*A*S*H 74 [i] 08:30 M*A*S*H 75 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Walker, Texas Ranger IX: Domov statečných 1 [i] 11:15 Julie Lescautová V: Tajemství dětí 7 [i] 13:20 Wolffův revír II: V ohrožení 20 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Cena lásky [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe X: Škola strachu 3 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Poslední manželská večeře 54 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:30 Cesty k úspěchu [i] 23:45 Kriminálka Stuttgart IV: První cena 13 [i] 00:45 Spravedlnost v krvi IV: Veřejná tejemství 15 [i] 01:45 Vraždy v Kitzbühelu XI: Světlo a stín 7 [i] 02:45 Walker, Texas Ranger IX: Domov statečných 1 [i] 03:25 Wolffův revír II: V ohrožení 20 [i] 04:15 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:15 Rodinná kliatba 43-44/110 [i] 07:50 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 22/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 63-64/158 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:05 Víťazstvo lásky 83-84/172 [i] 17:05 Doktorka Zoe II. 15/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista IV. 6/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 65-66/158 [i] 23:30 Hriešnici 10/12 [i] 00:30 Nezvestní III. 10/19 [i] 01:20 Priatelia [i] 01:40 Bez servítky [i] 02:25 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:45 Nezvestní III. 10/19 [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Jízda [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Barneyho ženy [i] 14:20 Zbláznit se z peněz [i] 16:05 Trust [i] 17:55 Druhá míza [i] 19:55 Králičí nora [i] 21:35 Tmavomodrý svět