Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 11/25 [i] 06:45 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:10 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:30 Tom a Jerry [i] 08:05 Nový karate kid (HD) [i] 10:20 Krok za krokom V. [i] 11:20 50x a stále po prvý raz [i] 13:20 CHART SHOW [i] 16:00 Hancock (HD) [i] 17:50 Domov na kľúč [i] 18:25 Kredenc [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Útek z väzenia (HD) [i] 23:00 Kráčajúca skala [i] 00:35 Útek z väzenia (HD) [i] 02:35 Smrtiaca zbraň [i] 04:15 Kredenc [i] 04:40 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Levík Raa Raa 8/52 [i] 07:20 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba: Poštár Pat a včielky na úteku 6/26 [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Kráľovský výlet [i] 07:50 Garfield III.: Kde je Odie? 34/52 [i] 08:05 Ako si vycvičiť drakov: Keď udrie blesk 14/20 [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 09:05 Autosalón [i] 09:30 Nedeľa Utrpenie Pána [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Občan za dverami [i] 13:40 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo egyptskej hrobky [i] 14:35 Zlatá klasika: "Tajemství hradu v Karpatech" [i] 16:20 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Zátoka nádejí II. 11 [i] 21:05 Zátoka nádejí II. 12 [i] 21:55 Pravidlá muštárne [i] 00:00 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo egyptskej hrobky [i] 00:50 Rieka nádeje 13/18 [i] 01:40 Zlatá klasika: "Tajemství hradu v Karpatech" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Test magazín: Zelené čaje [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:20 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Família: Família [i] 10:00 Bratislavský maratón [i] 12:40 Šport Festival Trenčín [i] 13:10 On air [i] 13:35 Orientácie [i] 14:00 Slovo [i] 14:10 Chlieb aj hry [i] 14:55 Anjeli strážni: Anjeli strážni Miroslava Zikmunda [i] 15:25 Herecké legendy: Jozef Kroner [i] 15:40 Jubileum [i] 16:50 Parížski mohykáni 6/6 [i] 17:45 Chválenkári [i] 18:25 Encyklopédia slovenských obcí: Chyžné [i] 18:45 Večerníček: Mláďatá [i] 18:55 Malý medvedík [i] 19:05 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb - čo je dobré, čo je zlé [i] 19:10 Rozprávky Bolka a Lolka [i] 19:15 Tao Tao [i] 19:40 Zázračný ateliér [i] 19:45 Narodení v divočine [i] 19:50 100 názorov 2014: Katarína Nádaská [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Divadlo nás baví [i] 20:20 LENI [i] 21:45 Odpískané [i] 22:25 Umenie [i] 22:55 Dielo z depozitára [i] 23:05 Správy RTVS "N" [i] 23:50 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:30 Dobré ráno s RIKom: Kúzelný svet elfov a víl [i] 07:55 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 09:20 Simpsonovci XXIV. 18 [i] 09:50 Princezná a netvor [i] 12:05 Dr. Dolittle [i] 13:50 Kráľovstvo nebeské [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 TANEC SNOV [i] 23:40 Kráľovstvo nebeské [i] 03:15 Čierna labuť [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 MacGyver 31 [i] 06:00 Pekelná výzva 12 [i] 06:45 MacGyver 32 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Fórky, vtipky XXII. [i] 10:00 Megapresuny II. 7,8 [i] 11:30 100 rokov svedectiev [i] 12:00 Mama, ožeň ma! 6 [i] 13:30 Hoď svišťom II.: Svadba, Tehotná! 5,6 [i] 15:15 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: "KOLABS" [i] 15:55 Poliš a bandita 2 [i] 17:55 Skoč na to! [i] 19:45 Hoď svišťom II.: Jubileum 7 [i] 20:30 Cesta bojovníka [i] 22:35 Stalingrad [i] 00:35 Pekelná výzva 12 [i] 01:30 Zákon gangu V. 9,10 [i] 03:15 Odvykávačka s doktorom Drewom 4 [i] 04:15 Liga snov IV. 9,10 [i] 04:55 MacGyver 32 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Cesty života I. 31 [i] 07:40 Vzpomínky II. 3 [i] 08:40 Vzpomínky II. 4 [i] 09:40 Nora Roberts: Městečko Angels Fall 1 [i] 11:35 Havaj 5-0 II. 5 [i] 12:35 Havaj 5-0 II. 6 [i] 13:30 Terminator Salvation 1 [i] 15:35 Na lodi III. 14 [i] 17:05 Kráska a zvíře II. 18 [i] 18:05 Kráska a zvíře II. 19 [i] 19:05 Vražedná čísla IV. 11 [i] 20:00 Vražedná čísla IV. 12 [i] 21:00 Vzpomínky III. 6 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 14 [i] 23:00 Jak prosté II. 23 [i] 00:00 Jak prosté II. 24 [i] 01:00 Vzpomínky III. 6 [i] 01:55 Jak prosté II. 23 [i] 02:40 Jak prosté II. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Na pokraji Aljašky (Series 1) 7 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 11) 4 [i] 06:25 Opravna vraků 2013 (Series 1): Victorův Ford Bronco 1967 4 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 1): Lincoln lowrider 5 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Létající gilotina 173 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 4): Tunel - úsek prasklin 2 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Sedm zvyků nesmírně úspěšných vyšetřovatelů 17 [i] 10:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Zlaté časy na Wedgiemont High 18 [i] 10:50 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Paulova snaha získat všechno 19 [i] 11:15 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Médium vyvedené z míry 20 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 11 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 12 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích (Series 3): Vúdú na prodej 9 [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 10 [i] 13:30 Věda superlidí (Series 1) 8 [i] 14:00 Co se dělo dál? (Series 2) 5 [i] 14:25 Berte to jako varování (Series 2): Nejoblíbenější divácké klipy 7 [i] 15:20 Králové sekvojí (Series 1): Tři velké lodě 6 [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 2): Odpočinek ve výškách sekvojí 5 [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 1) 5 [i] 18:05 Sibiřský podíl (Series 1): Naprostý neúspěch 5 [i] 19:00 Aljaška - bitva v zátoce (Series 1): Vrcholná sezona 5 [i] 20:00 Zlato z Beringova moře (Series 4): Dobré ráno, Viet-Nome 9 [i] 21:00 Aljašská železnice (Series 2): Pekelný vlak 10 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 5 [i] 23:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 1): Příliš mnoho slunce 10 [i] 00:00 Říční příšery (Series 1): Nejhorší noční můry 5 [i] 00:55 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů (Series 1): Všude plno krabů 5 [i] 01:50 Zlato z Beringova moře (Series 4): Dobré ráno, Viet-Nome 9 [i] 02:40 Aljašská železnice (Series 2): Pekelný vlak 10 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 5 [i] 04:20 Rebelové zamrzlého jezera (Series 1): Příliš mnoho slunce 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Designtrend [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Banánové rybičky [i] 07:10 Dědečkem proti své vůli [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Náves: Policejní symfonie 3/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vodník a Karolínka [i] 14:05 Potrhlá Andula [i] 15:00 Zdivočelá země 24/45 [i] 15:50 Zdivočelá země 25/45 [i] 16:45 Děti na tahu [i] 17:40 Fotbalista roku [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Na samotě u lesa [i] 21:35 168 hodin [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 22:05 Ženy, které nenávidí muže [i] 23:25 Případy inspektora Lynleyho I - II [i] 00:55 Profesionálové [i] 01:50 Ceny Thálie 2014 [i] 03:55 13. komnata Andrey Sedláčkové [i] 04:25 Bydlení je hra [i] 04:50 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cesty k dospělosti [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Národní klenoty [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:35 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1035/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: V [i] 09:35 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 1/10 [i] 09:55 Vzestup a pád NSDAP: Nástup k moci 3/10 [i] 10:45 Nedej se [i] 11:40 Chcete mě? [i] 12:10 Království divočiny: Orlovec říční [i] 12:35 Deset století architektury: K. I. [i] 12:50 Sváteční slovo synodního seniora Joela Rumla [i] 12:55 Křesťanský magazín [i] 13:25 Uchem jehly [i] 13:50 Křížové cesty: Setkání [i] 14:20 Na cestě po Mustangu [i] 14:50 Kolem světa po obratníku Raka: Neobyčejná pouť z Laosu přes 6/6 [i] 15:50 Příběhy mrtvých bojovníků 2/3 [i] 16:35 Na plovárně s Ondřejem Soukupem [i] 17:05 Nezkrocená Amerika: Pobřeží [i] 17:55 Cesta ze dna 1/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Souboj vojevůdců: Giap proti [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Jen pro tvé oči [i] 22:10 Kawasakiho růže [i] 23:45 Fenomén Underground [i] 00:40 Sestřička Jackie II [i] 01:05 Sestřička Jackie II [i] 01:35 Za mříže v San Quentinu [i] 02:35 Folklorika [i] 03:00 Klub Netopýr [i] 04:00 Klub přátel dechovky [i] 04:40 Miro drom [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Batman: Odvážný hrdina II 23 [i] 06:45 Král džungle II 11 [i] 07:10 Looney Tunes: Úžasná Show II 16, 17 [i] 08:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 10 [i] 08:30 Rampelník [i] 09:45 Víkend: Druhá tvář [i] 10:35 Návrat do divočiny [i] 11:20 Výlet do Paříže [i] 13:00 Holky z porcelánu [i] 15:00 Jantarová komnata [i] 17:15 Discopříběh 2 [i] 18:50 Helena: Dobrej policajt 21 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Mrtvý v řece [i] 21:25 Okresní přebor: Forbes 5 [i] 22:05 Střepiny [i] 22:40 Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života [i] 00:50 Kriminálka New York II [i] 01:35 Novashopping 02:05 Volejte Novu [i] 02:35 Áčko: Žiju za hranicí únosnosti [i] 03:30 Kolotoč [i] 04:00 Výměna manželek [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Špatné zprávy? Diana se probouzí 3 [i] 07:40 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Pirátský džin z lahve 22 [i] 08:15 Tajemství války: Vietnam: Skryto pohledům 22 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Dva muži zákona: Moře slz 7 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní receptář extra 13:25 Big Ben IV: Volný pád 5 [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru III: Soudný den [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Všechny moje lásky: První rande 11 [i] 21:30 Dům naruby [i] 23:50 Hawaii 5-0 II: Zúčtování 16 [i] 00:50 Tajemství války: Vietnam: Skryto pohledům 22 [i] 01:50 Vraždy v Midsomeru III: Soudný den [i] 03:35 Dům naruby [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Úbohá Nasťa 24 [i] 06:00 Inga Lindströmová: Ľadové srdce [i] 07:50 Frasier II. 16/24 [i] 08:20 Taká obyčajná rodinka III. 24/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Môj nový tučný život V. 7-8/13 [i] 12:20 Gossip Girl V. 19/24 [i] 13:40 V Údolí divých ruží: Triumf lásky [i] 15:55 Rosamunde Pilcherová: Pečať lásky [i] 18:05 Teror v škole [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 22:25 Skutočný príbeh: Môj manžel je vrah [i] 00:15 Horúca krv I. 23-24/36 [i] 02:35 Skutočný príbeh: Môj manžel je vrah [i] 04:00 Môj nový tučný život V. 7/13 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Láska a jiné kratochvíle [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 13:45 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 15:25 O rodičích a dětech [i] 17:30 Ulovit miliardáře [i] 19:15 Odsouzení [i] 21:10 Co čas nezahojil [i] 23:20 Tajemný muž [i] 01:10 Patro smrti [i] 02:45 Riddick [i] 04:45 O Malence [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plochá dráha [i] 10:30 Snooker [i] 11:45 Cyklistika [i] 12:45 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:00 Krasobruslení [i] 19:30 Jezdectví [i] 20:45 Jezdectví [i] 21:00 Šerm [i] 22:00 Rallye [i] 22:15 Cyklistika [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk vstupuje do sekty 11 [i] 06:55 Můj přítel Monk 6: Pan Monk jde do banky 12 [i] 07:50 Vraždy v Midsomeru 15: Sicilská obrana 5 [i] 09:50 Poldovi v patách [i] 12:00 Námořní hlídka 3: Poločas rozpadu 7 [i] 13:00 Námořní hlídka 3: Rudý úsvit 8 [i] 14:00 Námořní hlídka 3: Perly a svině 9 [i] 15:00 Dobrá manželka 6 19 [i] 16:00 Městečko Haven 5: V centru světla 3 [i] 17:00 Městečko Haven 5: Mnoho povyku pro Maru 4 [i] 18:00 Inteligence 1: Na velikosti záleží 7 [i] 19:00 Havaj 5-0 4: Rodina na prvním místě 22 [i] 20:00 V utajení 3: Na vlásku 11 [i] 21:00 Začalo to jedné žhavé noci [i] 23:00 Šílený rande [i] 01:00 Správná odpověď [i] 03:10 K-9, můj přítel se studeným čumákem [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Příběh sýra 1 [i] 05:30 The Invisible Bird Photographer: Rybí večeře 3 [i] 06:00 Díla z garáže 3 [i] 06:30 Pán časového prstenu: V divočině. 3 [i] 07:05 50 dobrodružství, která přivedou vaši matku do hrobu 2 [i] 08:00 Láska v divočině: Den v savaně 3 [i] 09:00 Zvířecí rekordmani: Mistři převleků 9 [i] 10:00 Divoká planeta: Severní amerika 7 [i] 11:00 Mravenci vědí všechno 3 [i] 11:15 Lovci vojenských pokladů 2 [i] 12:10 Hodování se smrtí 3 [i] 13:05 Putování dinosaur 2 [i] 14:00 Dračí kronika s Romulem Whitakerem0 [i] 15:00 Cesta do zemského jádra 2 [i] 16:00 Jak jsme vymysleli svět 4 [i] 17:00 Legendy rocku 5 [i] 17:30 Legendy rocku 6 [i] 18:00 Joanna Lumney: Tisíc divů Nilu 4 [i] 19:00 Ikony moci: Carova pomsta 4 [i] 20:00 Po stopách ztracených uměleckých děl 6 [i] 21:00 Armstrong: Záhada objasněna0 [i] 22:00 Hitler: Osudová přitažlivost 1 [i] 23:00 Bitvy před Kristem: Den zúčtování u Marathónu 8 [i]