TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Kobra 11 XIX. 5/16 [i] 06:50 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:15 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:40 Tom a Jerry [i] 08:10 Alfa a Omega: Volanie divočiny [i] 09:50 Krok za krokom V. 19/24 [i] 10:20 2 baby na mizine III. 22/24 [i] 10:45 Arrow II. 7-8/23 [i] 12:40 Trhák pána Bowfingera [i] 14:45 50x a stále po prvý raz [i] 16:45 Susedia [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Môj otec je šialenec (HD) [i] 23:00 Next [i] 00:50 Môj otec je šialenec (HD) [i] 03:45 Nájomný zabijak [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Slovak Fashion Night [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Levík Raa Raa 7/52 [i] 07:30 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba: Poštár Pat a rozbité taniere 5/26 [i] 07:45 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Sila prášku [i] 08:00 Garfield III.: Špinaví utečenci 33/52 [i] 08:15 Ako si vycvičiť drakov: Dvojčatá 13/20 [i] 08:35 Fidlibumove rozprávky [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:45 Robin Hood II: Detstvo 3/13 [i] 10:25 Robin Hood II: Anjel smrti 4/13 [i] 11:15 On air [i] 11:40 Moje dcéry II. 4/6 [i] 13:20 Veliteľ vzbúrencov 1/2 [i] 15:00 Veliteľ vzbúrencov 2/2 [i] 16:50 Víkend [i] 17:20 Postav dom , zasaď strom [i] 18:00 Slovensko chutí [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nečakané stretnutia [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Odvrhnutý [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:35 Veliteľ vzbúrencov 1/2 [i] 00:15 Veliteľ vzbúrencov 2/2 [i] 02:00 Moje dcéry II. 4/6 [i] 04:30 Taxikárka 4/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Správy RTVS z regiónov [i] 07:20 Kvarteto [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Orbita - pozoruhodná cesta Zeme 2/3 [i] 09:50 Cesta [i] 10:15 Halali [i] 10:30 Piloti [i] 11:00 Drogová pasca: Môže sa to stať aj tebe [i] 11:25 5 minút po dvanástej: MÁM 16 A ČAKÁM DIEŤA [i] 12:30 Zákulisie slovenčiny [i] 12:55 Žiarlivosť [i] 14:00 Magazín Ligy majstrov [i] 14:30 Kapura [i] 15:15 Farmárska revue [i] 15:35 Test magazín: Zelené čaje [i] 15:50 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 16:20 Pred rokmi... [i] 16:50 Parížski mohykáni 5/6 [i] 17:55 Chválenkári [i] 18:40 100 názorov 2014: Zuzana Labudová [i] 18:45 Večerníček: Mláďatá [i] 18:55 Malý medvedík [i] 19:05 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - poštár [i] 19:10 Rozprávky Bolka a Lolka [i] 19:15 Tao Tao [i] 19:40 Ja a moja rodina [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Futbalista roka [i] 21:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Miroslava Zikmunda [i] 21:55 Derviš a smrť [i] 23:40 Kinorama [i] 00:10 Československý filmový týždenník [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:15 Garfieldov festival humoru [i] 08:55 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 10:10 Dr. Dolittle [i] 12:00 Agenti S.H.I.E.L.D. 14,15 [i] 14:05 Mafiánova dcéra [i] 16:15 Princezná a netvor [i] 18:20 FAJNŠMEKER [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Stalingrad [i] 22:40 V pätici po opici [i] 01:00 Nikdy to nevzdávaj [i] 04:00 Vyklepaný Gary [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Hoď svišťom II.: Jubileum 7 [i] 06:15 Faktor strachu V. 7 [i] 07:00 MacGyver 31 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:15 Simpsonovci VII. 18,19 [i] 10:15 Ničitelia mýtov IV. [i] 11:20 Ničitelia mýtov: Nákupny špeciál [i] 12:45 Dokonalý manžel [i] 14:50 Skoč na to! [i] 16:35 Megapresuny II. 7,8 [i] 17:55 Áno, šéfe Veľká Británia II. 8,9 [i] 20:00 Hoď svišťom II.: Svadba, Tehotná! 5,6 [i] 21:40 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: "KOLABS" [i] 22:10 Záhada Hory mŕtvych [i] 00:20 Poliš a bandita 2 [i] 02:10 Dokonalý manžel [i] 03:40 Ničitelia mýtov: Nákupny špeciál [i] 04:30 Ben a Kate 1,2/16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Stargate Universe II. 7 [i] 07:55 Stargate Universe II. 8 [i] 08:50 Tajemství Pravdy II. 2 [i] 09:45 Dívka odjinud I. 7 [i] 10:45 Dívka odjinud I. 8 [i] 11:40 Šifra mistra Leonarda 1 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba VII. 23 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba VII. 24 [i] 16:20 Sestra Hawthornová II. 2 [i] 17:15 Havaj 5-0 II. 5 [i] 18:10 Havaj 5-0 II. 6 [i] 19:05 Nora Roberts: Městečko Angels Fall 1 [i] 21:00 Tajnosti a lži 5 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 13 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 11 [i] 00:00 Myšlenky zločince VIII. 24 [i] 01:00 Tajnosti a lži 5 [i] 02:00 Dívka odjinud I. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 20 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 20 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 11) 3 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2): V přímém přenosu: necenzurováno 20 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 22) 12 [i] 08:10 Fantom Works (Series 1) 4 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 15 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 16 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 17 [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 18 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 1) 2 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 3 [i] 11:40 Berte to jako varování (Series 3): Tvůrci či podvodníci 8 [i] 12:35 Berte to jako varování (Series 3): Totální neúspěchy 9 [i] 13:30 Berte to jako varování (Series 3): Městské legendy 10 [i] 14:25 Jak to dělají? (Series 11) 3 [i] 14:55 Jak to dělají? (Series 11) 4 [i] 15:20 Extrémní stroje (Series 1): Gemini, Black Marlin, Viper 8 [i] 16:15 Bořiči mýtů (Series 8): Kolo štěstí Bořičů mýtů 176 [i] 17:10 Laik versus profesionál (Series 1) 4 [i] 18:05 Superlidé (Series 1): Rychlost 4 [i] 19:00 Rození obchodníci (Series 11): Maserati 3200 GT 5 [i] 20:00 Dílna zatracenců 7 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10, (Díl 4) 2 [i] 22:00 Zlatá horečka (Series 5): Zlato v krvi 8 [i] 23:00 Na pokraji Aljašky (Series 1) 7 [i] 00:00 Hlídači čtvrtí (Series 1) 4 [i] 01:00 Zápasníci (Series 1): To se musí nechat 4 [i] 03:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10, (Díl 4) 2 [i] 04:00 Zlatá horečka (Series 5): Zlato v krvi 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:30 Kouzelné bylinky [i] 06:55 Okouzlení IV 5/52 [i] 07:50 Polopatě [i] 08:40 Třetí patro: Civil 1/6 [i] 09:45 Gejzír [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:15 Případy detektiva Murdocha VII [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Dilino a čert [i] 14:05 Hádanice [i] 14:55 Dědečkem proti své vůli [i] 16:40 Neobyčejné životy [i] 17:30 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Ceny Thálie 2014 [i] 21:40 Klauni [i] 23:39 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:40 Klec bláznů II [i] 01:20 Kriminálka Paříž [i] 02:40 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? [i] 05:30 Jeden rok s Fulbrightem: Jitka [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:35 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Vesnický orchestr symfonický [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Dobrodruh: Tajuplný ponor do podsvětí! 4/12 [i] 10:50 Století létání 12/26 [i] 11:45 Hitler a Mussolini 2/2 [i] 12:35 Babylon [i] 13:05 Rio Conchos [i] 14:50 Magické hory [i] 15:10 Kamera na cestách: Norské [i] 16:05 Krabi útočí [i] 17:00 Zázračná planeta: Medvědi grizzly na Aljašce 2/2 [i] 17:45 Zapomenuté děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Technické divy světa: Japonský rychlovlak [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vojna a mír [i] 21:25 Čas zabíjet [i] 23:50 Batesův motel II [i] 00:30 Ex [i] 02:30 Kmeny: Cosplay [i] 03:55 Brána smrti [i] 04:20 Počesku [i] 04:30 Klášterní říše [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:15 Batman: Odvážný hrdina II 22 [i] 06:40 Král džungle II 10 [i] 07:05 Looney Tunes: Úžasná Show II 14, 15 [i] 08:00 Tučňáci z Madagaskaru II [i] 08:20 Dva a půl chlapa VII 18 [i] 08:50 První krok: Rajské ovace 12 [i] 10:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:55 Volejte Novu [i] 11:35 Snila jsem o Africe [i] 13:50 Výměna manželek [i] 15:15 Italské prázdniny [i] 17:05 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:10 U Haliny v kuchyni: Den učitelů [i] 18:50 Helena: Strašný a kyselý 20 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hněv Titánů [i] 22:10 Unesená [i] 00:00 Země zombií [i] 01:35 Novashopping 03:05 U Haliny v kuchyni: Den učitelů [i] 03:45 Kolotoč [i] 04:10 První krok: Rajské ovace 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Zpravodajství FTV Prima 07:35 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Láska, láska. Rinko má prince 2 [i] 08:05 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Jake a Beatrice Zobatá 21 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:50 Autosalon Extra 10:15 Africká romance [i] 12:15 Brácha za všechny peníze [i] 14:10 Vraždy v Midsomeru III: Záhadná úmrtí [i] 16:25 Gondíci s. r. o. [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Česká MISS 2015 [i] 22:35 Dědictví strachu [i] 00:30 Telefonní budka [i] 02:10 Vraždy v Midsomeru III: Záhadná úmrtí [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Úbohá Nasťa 23 [i] 06:00 V údolí divých ruží: Cesta ku šťastiu [i] 07:50 Frasier II. 15/24 [i] 08:20 Taká obyčajná rodinka III. 23/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Sultán 23-24/126 [i] 13:15 Šiesty zmysel I. 8/22 [i] 14:40 Bostonské vraždy II. 1/15 [i] 15:40 Svadba za každú cenu [i] 17:45 Láska na druhý pohľad [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Pečať lásky [i] 22:00 Inga Lindströmová: Ľadové srdce [i] 00:00 Zločiny z vášne [i] 01:35 Láska na druhý pohľad [i] 04:15 Uragán [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Sbohem, královno [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Arthur a Minimojové [i] 13:55 Kuře s ušima [i] 16:05 Doktor od jezera Hrochů [i] 18:15 Duše jako kaviár [i] 20:15 Neodolatelný [i] 22:05 Riddick [i] 00:15 Patro smrti [i] 01:55 Hra na vraha [i] 04:10 Kick-Ass [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Cyklistika [i] 12:30 Snooker [i] 13:30 Snooker [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:15 Krasobruslení [i] 19:00 Plochá dráha [i] 22:00 Rallye [i] 22:15 Snooker [i] 00:00 Krasobruslení [i] 01:30 Rallye [i] 01:45 Watts [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 2: Kdo, kde, kam, Wendigo? 11 [i] 06:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a nesprávný člověk 8 [i] 07:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk nemůže v noci spát 9 [i] 08:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a muž, který postřelil Santa Clause 10 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 3 [i] 10:55 Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 4 [i] 12:50 Námořní hlídka 3: Bludná síť 5 [i] 13:50 Námořní hlídka 3: Láska všeho druhu 6 [i] 14:50 Poldovi v patách [i] 17:00 Garde [i] 18:50 K-9, můj přítel se studeným čumákem [i] 21:00 Šílený rande [i] 23:00 Scary Movie 3 [i] 00:50 (CET) FILM Začalo to jedné žhavé noci [i] 03:50 Bostonské tornádo [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 The Invisible Bird Photographer: Divotvorná voda 1 [i] 05:30 The Invisible Bird Photographer: Tři v podnájmu 2 [i] 06:00 Díla z garáže 2 [i] 06:30 Pán časového prstenu: V proudu. 2 [i] 07:05 50 dobrodružství, která přivedou vaši matku do hrobu 1 [i] 08:00 Láska v divočině: Opičí život 2 [i] 09:00 Zvířecí rekordmani: Slizouni 8 [i] 10:00 David Attenborough: Pouštní moře 1 [i] 11:00 Mravenci vědí všechno 2 [i] 11:15 Lovci vojenských pokladů 1 [i] 12:10 Hodování se smrtí 2 [i] 13:05 Putování dinosaur 1 [i] 14:00 Divoká planeta: Severní amerika 7 [i] 15:00 Cesta do zemského jádra 1 [i] 16:00 Jak jsme vymysleli svět 3 [i] 17:00 Legendy rocku 3 [i] 17:30 Legendy rocku 4 [i] 18:00 Joanna Lumney: Tisíc divů Nilu 3 [i] 19:00 Ikony moci: Šílenství Napoleonova poslední bitva 3 [i] 20:00 Po stopách ztracených uměleckých děl 5 [i] 21:00 Čtvrtý svět0 [i] 22:00 Soukromý život Benita Mussoliniho0 [i] 23:00 Bitvy před Kristem: Ramsesovy válečné vozy 7 [i] 23:55 Americká 60. léta -Válka ve Vietnamu0 [i] 00:45 Ross Kemp: Extrémní svět: Severní Irsko 4 [i] 01:35 Oddělení dopravních nehod 6 [i] 03:00 Soukromý život Benita Mussoliniho0 [i] 04:00 Čtvrtý svět0 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 A.C.O.D: Děti rozvedených