Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:55 Chlapi neplačú [i] 12:00 Dr. House II. 7/24 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 8/24 [i] 14:00 Kobra 11 XIX. - NOVÁ SÉRIA 5/16 [i] 15:00 Dva a pol chlapa IV. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 11/25 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:45 Smrtiaca zbraň [i] 00:50 Šiesty zmysel I. 8/22 [i] 01:35 Bostonské vraždy II. 1/15 [i] 02:25 Pán a pani Smithovci 11/13 [i] 03:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 11/25 [i] 04:00 Žalobca a obhajca 11/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:25 Križovatky medicíny 15 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Podvodníci v akcii II 1/10 [i] 08:10 McLeodove dcéry IV.B 9/26 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Záhadná vražda 34 [i] 10:00 Lekári: Skryté motívy 47/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Tajné životy [i] 15:00 Križovatky medicíny 16 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii II 2/10 [i] 17:00 Lekári: Za každú cenu 48/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kvalifikácia ME 2016 vo futbale: Slovensko - Luxembursko [i] 23:00 Zostrihy kvalifikácie ME 2016 vo futbale [i] 23:45 Nikto nie je dokonalý [i] 00:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 01:45 Policajné oddelenie: Záhadná vražda 34 [i] 02:35 Inšpektor Rocca: Z osobných dôvodov [i] 04:20 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Polícia [i] 06:40 Profesionál [i] 07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Ako sa husár učiteľom stal [i] 09:05 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Čin -čin [i] 09:10 Super-život [i] 10:00 Svet zvierat II.: Norimberská lagúna [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 11:00 Fokus právo [i] 11:45 Televízny klub nepočujúcich [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Na ľudovú nôtu: Piesne z Raslavíc [i] 13:25 Rodina Tjaeldovcov [i] 14:50 Zákulisie slovenčiny [i] 15:05 Fokus rodina "N" [i] 16:00 Tvárou v tvár [i] 16:25 Správy - Hírek [i] 16:35 Správy RTVS z regiónov [i] 16:50 Parížski mohykáni 4/6 [i] 17:50 Extrémne v horách [i] 18:15 Stratený domov 3. [i] 18:45 Večerníček: Mláďatá [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Čin -čin [i] 19:00 Rozprávky Bolka a Lolka [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:35 Ja a moja rodina [i] 19:50 100 názorov 2014: Peter Harbulák [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Orbita - pozoruhodná cesta Zeme 2/3 [i] 20:55 Umenie [i] 21:25 Kinorama [i] 21:55 Rozhovor [i] 23:50 Cassovia jazz 1998 [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:10 SÚDNA SIEŇ: Prekliaty dom [i] 08:25 DIVOKÉ KONE [i] 09:35 Pod povrchom 29 [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ: Zločinec [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:10 TV ŠANCA [i] 13:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:40 "KOLABS" [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Zmizni z môjho bytu [i] 18:05 SÚDNA SIEŇ: Stará chcela mladou byť [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Nikdy to nevzdávaj [i] 23:05 Cesta bojovníka [i] 01:20 Predátori [i] 03:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 11 [i] 03:50 Pod povrchom 29 [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ: Zmizni z môjho bytu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 18 kolies spravodlivosti II. 16 [i] 05:50 Faktor strachu V. 6 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 11 [i] 09:55 Slnečno, sem-tam vraždy II. 11 [i] 10:50 Ničitelia mýtov IV. [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami 8 [i] 13:05 Kosti V. 10 [i] 14:05 Faktor strachu V. 7 [i] 15:05 Simpsonovci VII. 16,17 [i] 16:05 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:45 Ničitelia mýtov IV. [i] 17:50 18 kolies spravodlivosti II. 17 [i] 18:45 Simpsonovci VII. 18,19 [i] 19:45 Hoď svišťom II.: Čierna perla 4 [i] 20:30 Mafiánova dcéra [i] 22:30 Mama, ožeň ma! 6 [i] 00:05 Dexter VI. 8 [i] 01:10 Walking Dead IV. 12 [i] 01:50 American Horror Story 12/12 [i] 02:40 Magnum III. 5 [i] 03:30 Dexter VI. 8 [i] 04:20 Walking Dead IV. 12 [i] 04:20 18 kolies spravodlivosti II. 17 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 The Millionaire Tour 6 [i] 07:10 Posel ztracených duší V. 19 [i] 08:10 Posel ztracených duší V. 20 [i] 09:10 Na pomezí záhad II. 19 [i] 10:10 Vražedná čísla I. 4 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 21 [i] 12:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 22 [i] 13:05 Havaj 5-0 II. 20 [i] 14:05 Posel ztracených duší V. 21 [i] 15:05 Posel ztracených duší V. 22 [i] 16:05 Na pomezí záhad II. 19 [i] 17:05 Na pomezí záhad II. 20 [i] 18:05 Vražedná čísla I. 5 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 23 [i] 20:00 Havaj 5-0 II. 21 [i] 21:00 Šifra mistra Leonarda 1 [i] 23:50 Vražedná práva I. 12 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba VII. 23 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba VII. 24 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba VIII. 1 [i] 03:15 Vražedná práva I. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 19 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 19 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 17): Ozdobná sombrera/zálivky na saláty/kapslové pistole/regenerativní léky 1 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Intriky 4 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 2 [i] 07:15 Mimořádné projekty (Series 4): Vysoce nebezpečná věž 12 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 1): Monstrózní Ford 6 [i] 09:05 Opravna vraků 2012 (Series 1): Camaro Bernieho Federmana z roku 1967 3 [i] 09:55 Zlatá horečka (Series 5): Velké spousty zlata 7 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (Series 3): Oheň a ledovce 6 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Mazda RX7 3 [i] 12:35 Tlustí a zběsilí - pořádný rachot (Series 1): Výkonnější Chevelle 2 [i] 13:30 Fantom Works (Series 1) 4 [i] 14:25 Berte to jako varování (Series 3): Městské legendy 10 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 2): Králové zkázy 1 [i] 16:15 Berte to jako varování (Series 2): Vejtahové 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Intriky 4 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (Series 2): Poklady v bednách 8 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Gangsterova whisky 7 [i] 18:35 Pátá rychlost (Series 19) 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 20 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 20 [i] 20:00 Chaos před kamerou (Series 1) 1 [i] 20:30 Chaos před kamerou (Series 1) 2 [i] 21:00 Berte to jako varování (Series 2): Vládci vesmíru 8 [i] 22:00 Neobjasněné případy 12 [i] 23:00 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 4 [i] 00:00 Setkání s mimozemšťany (Series 1): Přílet 2 [i] 00:55 Jak se to dělá (Series 4) 40 [i] 01:25 Jak se to dělá (Series 4) 41 [i] 01:50 Chaos před kamerou (Series 1) 1 [i] 02:15 Chaos před kamerou (Series 1) 2 [i] 02:40 Berte to jako varování (Series 2): Vládci vesmíru 8 [i] 03:30 Neobjasněné případy 12 [i] 04:20 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Designtrend [i] 05:20 Sváteční slovo arcibiskupa Simeona [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller III [i] 09:50 Na cestě po Gibraltaru [i] 10:35 Kluci v akci [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 15:00 Místo činu - Schimanski [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Znamení koně II: Odkryté karty 11/13 [i] 20:55 13. komnata Andrey Sedláčkové [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 21:25 Všechnopárty [i] 22:15 Kolo plné hvězd [i] 23:15 Profesionálové [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Motiv [i] 01:15 Bydlení je hra [i] 01:35 Vyzkoušejte si... [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:35 Chalupa je hra [i] 04:55 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 TGM opět v Užhorodě [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Vinitorium Moravicum [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Žirafí ráj [i] 09:30 Bonbónky světa [i] 09:45 Kamčatka - místo, kde se otřásá země [i] 10:40 Cestománie [i] 11:10 Postřehy odjinud [i] 11:15 Židé 2/5 [i] 12:10 S kuchařem kolem světa: Turecko [i] 13:05 Létající nosorožci [i] 13:55 Chcete mě? [i] 14:25 Příběhy mrtvých bojovníků 1/3 [i] 15:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:00 Balónem přes kanál La Manche [i] 16:55 Gongfu v srdci Evropy [i] 17:25 Mužské tělo [i] 18:15 Na cestě po Mustangu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Medvědi grizzly na Aljašce 2/2 [i] 20:55 Pan Selfridge III 2/10 [i] 21:40 Řád [i] 23:20 Na místě zločinu: Tanec smrti [i] 00:10 Samoživy [i] 01:05 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 1/8 [i] 01:55 První muži ve vesmíru [i] 02:50 Klub Netopýr [i] 03:50 Klub přátel dechovky [i] 04:30 Veselá je dědina [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Ulice 2789 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Režim jako řemen 562 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 17 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Odložené případy VII: Voják, jak se patří 11 [i] 13:30 Beze stopy II 16 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba II: Vražda v přímém přenosu [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Chyťte zloděje! 242 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VII 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IX: Tváří v tvář 11 [i] 18:30 Ulice 2790 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Účastníci zájezdu [i] 22:45 Vítejte v džungli [i] 00:45 Kriminálka Miami IX: Tváří v tvář 11 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba II: Vražda v přímém přenosu [i] 02:10 Novashopping 02:40 Prásk [i] 03:10 Áčko: Nevypadám na to, ale jsem kněz [i] 04:00 Kolotoč [i] 04:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Chyťte zloděje! 242 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Super! Studium v zemi drahokamů 1 [i] 07:00 Winx Club IV: Příroda se hněvá 18 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 72 [i] 08:30 M*A*S*H 73 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:15 Walker, Texas Ranger VIII: Svatební zvony 1/2 [i] 11:15 Julie Lescautová V: Zmizelý 5 [i] 13:20 Wolffův revír II: Chladný jako noční dech 18 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Hra světel [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe X: Životy v ohrožení 1 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Mistrovský plán [i] 22:35 Zabít tiše [i] 00:35 25. hodina [i] 03:25 Walker, Texas Ranger VIII: Svatební zvony 1/2 [i] 04:10 Wolffův revír II: Chladný jako noční dech 18 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:05 Rodinná kliatba 39-40/110 [i] 07:40 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 20/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 61-62/158 [i] 13:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 79-80/172 [i] 17:05 Doktorka Zoe II. 13/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Smotánka [i] 21:00 Uragán [i] 22:05 Láska na druhý pohľad [i] 00:15 Teror v škole [i] 01:50 Priatelia [i] 02:10 Bez servítky [i] 03:30 Mentalista IV. 4/24 [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Snílek [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Projekt A 2 [i] 14:05 Tajemství prstenu [i] 16:10 Kung-fu nářez [i] 18:10 Kamkoliv půjdeš [i] 20:00 Doktor od jezera Hrochů [i] 22:05 Kick-Ass [i] 00:05 Hra na vraha [i] 01:30 Hamilton 2: Pokud jde o vaši dceru [i] 02:55 Čtvrtý anděl [i] 04:25 Lidi, co znám [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Snooker [i] 13:30 Snooker [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:15 Cyklistika [i] 18:15 Krasobruslení [i] 19:15 Krasobruslení [i] 20:45 Jezdectví [i] 21:00 Box [i] 23:00 Snooker [i] 00:00 Krasobruslení [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Spravedlnost v krvi 3: Obviněný 12 [i] 06:20 Havaj 5-0 2: Únos 11 [i] 07:20 Městečko Haven 2: Kdo, kde, kam, Wendigo? 11 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 3: Obviněný 12 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 1: Budování mostů 10 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6 [i] 12:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk vstupuje do sekty 11 [i] 13:20 Havaj 5-0 2: Únos 11 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 3: Sabotáž 13 [i] 15:20 Kauzy podle Kate 2: Uspokojení 1 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vražda šitá na míru 1 [i] 18:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk jde do banky 12 [i] 19:20 Havaj 5-0 2: Opuštěný bunkr 12 [i] 20:20 Námořní hlídka 3: Perly a svině 9