TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:55 Chlapi neplačú [i] 12:00 Dr. House II. 6/24 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 7/24 [i] 14:00 Kobra 11 XIX. - NOVÁ SÉRIA 4/16 [i] 15:00 Dva a pol chlapa IV. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 10/25 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:50 Zámena manželiek [i] 00:00 Myšlienky vraha VII. 3/24 [i] 01:00 Agent bez minulosti I. 6/13 [i] 01:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 10/25 [i] 02:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 7/24 [i] 03:20 Dr. House II. 6/24 [i] 04:00 Kobra 11 XIX. 4/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:25 Križovatky medicíny 14 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Podvodníci v akcii I 8/8 [i] 08:15 McLeodove dcéry IV.B 8/26 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Nevera 33 [i] 10:00 Lekári: Dávam ti to najlepšie 46/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Nečakané stretnutia [i] 14:40 Slovensko v obrazoch [i] 15:05 Križovatky medicíny 15 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii II 1/10 [i] 16:55 Lekári: Skryté motívy 47/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Krajina tichých dažďov [i] 22:00 Reportéri [i] 22:30 Peklo na kolesách I. 5/10 [i] 23:10 Peklo na kolesách I. 6/10 [i] 23:55 Policajné oddelenie: Nevera 33 [i] 00:45 Občan za dverami [i] 01:10 Krajina tichých dažďov [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Polícia [i] 07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 Osudy umeleckých diel: Amedeo Modigliani [i] 09:30 VAT [i] 09:55 Maďarský magazín [i] 10:25 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 11:10 Pred rokmi... [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:10 ArtSpektrum [i] 12:20 Šláger na šláger [i] 12:50 Fiodor Michajlovič Dostojevskij 4/8 [i] 13:45 Súrodenci: Bratia Pančíkovci [i] 14:15 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 14:45 Halali [i] 15:05 Fokus právo [i] 16:00 Rómsky magazín [i] 16:25 Správy - Hírek [i] 16:35 Správy RTVS z regiónov [i] 16:50 Parížski mohykáni 3/6 [i] 17:40 Svet zvierat II.: Norimberská lagúna [i] 18:15 Stratený domov 2 [i] 18:45 Večerníček: Mláďatá [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:00 Rozprávky Bolka a Lolka [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:35 Ja a moja rodina [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Super-život [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Família: Família [i] 22:05 Odcházení [i] 23:35 Ambulancia: Záchrana končatiny pomocou kmeňových buniek [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Si na rade [i] 08:30 DIVOKÉ KONE [i] 09:45 Pod povrchom 28 [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ: Ukradnutý hrob [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TV ŠANCA [i] 13:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:20 PANELÁK XV.: Super biznis 31 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:15 SÚDNA SIEŇ: Po otcovi dedím aj ja! [i] 18:05 SÚDNA SIEŇ: Internetová nevera [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: „KOLABS“ [i] 22:25 Kosti VI. 9 [i] 23:25 Slnečno, sem-tam vraždy II. 11 [i] 00:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 10 [i] 01:25 Kosti VI. 9 [i] 02:15 „KOLABS“ [i] 02:45 Pod povrchom 28 [i] 03:35 DIVOKÉ KONE [i] 04:30 TOP STAR [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 18 kolies spravodlivosti II. 15 [i] 05:50 Faktor strachu V. 5 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 10 [i] 09:55 Slnečno, sem-tam vraždy II. 10 [i] 10:55 Ničitelia mýtov IV. [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Miami 7 [i] 13:10 Kosti V. 9 [i] 14:10 Faktor strachu V. 6 [i] 15:10 Simpsonovci VII. 14,15 [i] 16:05 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:45 Ničitelia mýtov IV. [i] 17:45 18 kolies spravodlivosti II. 16 [i] 18:50 Simpsonovci VII. 16,17 [i] 19:45 Hoď svišťom II.: Dôkaz lásky 3 [i] 20:30 Agenti S.H.I.E.L.D. 14,15 [i] 22:20 Hawaii 5.0 V. 5 [i] 23:20 Tajomstvá histórie III. 2 [i] 00:20 2. svetová vojna v 3 [i] 01:20 Ničitelia mýtov 7 [i] 02:10 Matlock 14 [i] 02:55 Magnum III. 4 [i] 03:45 Hawaii 5.0 V. 5 [i] 04:30 V službách KGB 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší V. 17 [i] 08:05 Posel ztracených duší V. 18 [i] 09:05 Na pomezí záhad II. 18 [i] 10:05 Vražedná čísla I. 3 [i] 11:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 20 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 21 [i] 13:05 Havaj 5-0 II. 19 [i] 14:05 Posel ztracených duší V. 19 [i] 15:05 Posel ztracených duší V. 20 [i] 16:05 Na pomezí záhad II. 18 [i] 17:05 Na pomezí záhad II. 19 [i] 18:05 Vražedná čísla I. 4 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 22 [i] 20:00 Havaj 5-0 II. 20 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 1 [i] 00:00 Myšlenky zločince VIII. 23 [i] 00:55 Posel ztracených duší V. 19 [i] 01:50 Posel ztracených duší V. 20 [i] 02:35 Myšlenky zločince VIII. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 18 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 18 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 16) 13 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Hulvátský Roy 3 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 1 [i] 07:15 Mimořádné projekty (Series 4): Nejhlubší tunel 11 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 1): Lincoln lowrider 5 [i] 09:05 Opravna vraků 2012 (Series 1): Pickup Chucka Schafera z roku 1954 2 [i] 09:55 Zlatá horečka (Series 5): Prokletý pozemek 6 [i] 10:50 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 2): Obleva 5 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Porsche 911 Targa 2 [i] 12:35 Obnažená města (Series 1): Ledové město – Toronto 4 [i] 13:30 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu (Series 1): Konstrukce aut 4 [i] 14:25 Mimořádné projekty (Series 5): Panamský průplav 5 [i] 15:20 Mimořádné projekty (Series 5): Tunel a přehrada v Peru 6 [i] 16:15 Mimořádné projekty (Series 5): Abu Dhabi 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Hulvátský Roy 3 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (Series 2): Brnění a Drákula 7 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Zbraně bojů minulosti 6 [i] 18:35 Pátá rychlost (Series 19) 9 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 19 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 19 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 7 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 8 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 7 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 8 [i] 22:00 Prodej klasických vozů (Series 1): Pekelné Camino 4 [i] 23:00 Pátrání po klasických autech (Series 6): Přehřátí v Oregonu 12 [i] 23:30 Pátrání po klasických autech (Series 6): Záhadný nález 13 [i] 00:00 Dílna zatracenců (Series 1): Nadšení z vozu Gasser – (Díl 4) 2 [i] 00:55 Jak se to dělá (Series 3) 38 [i] 01:25 Jak se to dělá (Series 3) 39 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 7 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 8 [i] 02:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 7 [i] 03:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 8 [i] 03:30 Prodej klasických vozů (Series 1): Pekelné Camino 4 [i] 04:20 Pátrání po klasických autech (Series 6): Přehřátí v Oregonu 12 [i] 04:45 Pátrání po klasických autech (Series 6): Záhadný nález 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Banánové rybičky [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller III [i] 09:50 Na cestě po severu Makedonie [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:25 Hobby naší doby [i] 10:55 Kousek nebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:45 Chorvatské národní parky [i] 15:00 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Zničený život [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Motiv [i] 23:05 Kriminálka Paříž [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:45 Kriminalista [i] 01:45 Všechnopárty [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Křížové cesty: Sebezapření [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír VI.: Naše místo v Galaxii [i] 09:45 Příběhy mrtvých bojovníků 1/3 [i] 10:35 Samoživy [i] 11:30 Moje soukromá válka: Requiem za nádraží [i] 11:55 Jura Petrů [i] 12:20 Magické hory [i] 12:40 Štíty království českého [i] 13:10 Souboj vojevůdců: Giap proti [i] 13:55 Rýn - cesta od pramene k ústí: Mladý a nespoutaný [i] 14:40 Chcete je? [i] 14:45 Technické divy světa: Japonský rychlovlak [i] 15:40 Židé 2/5 [i] 16:35 Největší přírodní katastrofy: Smrtící cunami [i] 17:20 Zázračná planeta: Medvědi grizzly na Aljašce 1/2 [i] 18:15 Dobrodruh: Tajuplný ponor do podsvětí! 4/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Lodě duchů - přízraky války [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Turecko [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Národní klenoty [i] 21:55 Brána smrti [i] 22:25 Ve jménu vlasti III: Čas se krátí 7/12 [i] 23:10 Za mříže v San Quentinu [i] 00:10 Q [i] 00:40 Evropa dnes [i] 01:05 Křížové cesty: Sebezapření [i] 01:30 Babylon [i] 02:00 Ta naša kapela [i] 02:25 Z očí do očí [i] 03:10 Uherské Hradiště [i] 03:25 Klub přátel dechovky [i] 04:10 Cesty k sobě [i] 04:30 Škvorečtí v Brně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2788 [i] 10:10 Výměna manželek [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 16 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Odložené případy VII: Vražda na ledě 10 [i] 13:25 Beze stopy II 15 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba II: Svědek [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Obchodník s nerezem 241 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IX: Pekelná seznamka 10 [i] 18:30 Ulice 2789 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Režim jako řemen 562 [i] 21:30 Prásk [i] 22:15 Soudce Dredd [i] 00:05 Kriminálka Miami IX: Pekelná seznamka 10 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba II: Svědek [i] 01:35 Novashopping 02:05 Áčko: Žila jsem s největším lakomcem [i] 03:00 Kolotoč [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Obchodník s nerezem 241 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Kami, kami! Kouzelná moc Rinko 26 [i] 07:00 Winx Club IV: Kouzelný ostrov 17 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 71 [i] 08:30 M*A*S*H 72 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:15 Walker, Texas Ranger VIII: Rozloučení se svobodou 23 [i] 11:15 Julie Lescautová V: Smrt v parku 4 [i] 13:20 Wolffův revír II: Třetí oko 17 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Konec jednoho léta [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe IX: Daleko odtud 8 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Svatba nad hrobem 53 [i] 21:35 Kdo je kdo? [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:55 Právo a pořádek XVI: Temná mysl 13 [i] 00:55 Myšlenky zločince VII 13 [i] 01:50 Spravedlnost v krvi II: Práskač 8 [i] 02:45 Walker, Texas Ranger VIII: Rozloučení se svobodou 23 [i] 03:30 Wolffův revír II: Třetí oko 17 [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:05 Rodinná kliatba 37-38/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 19/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 59-60/158 [i] 13:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 77-78/172 [i] 17:05 Doktorka Zoe II. 12/22