TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:55 Chlapi neplačú [i] 12:00 Dr. House II. 5/24 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 6/24 [i] 14:00 Kobra 11 XIX. - NOVÁ SÉRIA 3/16 [i] 15:00 Dva a pol chlapa IV. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 9/25 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Arrow II. 7-8/23 [i] 00:30 Agent bez minulosti I. 5/13 [i] 01:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 9/25 [i] 02:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 6/24 [i] 02:55 Dr. House II. 5/24 [i] 03:40 Dva a pol chlapa IV. [i] 04:00 Kobra 11 XIX. 3/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:25 Križovatky medicíny 13 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:45 Podvodníci v akcii I 7/8 [i] 08:15 McLeodove dcéry IV.B 7/26 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Vinný, alebo nevinný? 32 [i] 10:05 Lekári: Druhá strana 45/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Taxík [i] 14:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:05 Križovatky medicíny 14 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii I 8/8 [i] 17:00 Lekári: Dávam ti to najlepšie 46/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Mongol - Džingischán [i] 22:20 Anatómia zla [i] 23:50 Policajné oddelenie: Vinný, alebo nevinný? 32 [i] 00:40 Reportéri [i] 01:05 Inšpektor Rocca: Veľká láska [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:05 Žiarovková konšpirácia [i] 10:00 Rusínsky magazín [i] 10:25 Fokus zdravie "N" [i] 11:10 Ambulancia: Záchrana končatiny pomocou kmeňových buniek [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:20 ArtSpektrum [i] 12:25 Klenotnica ľudovej hudby: Jar [i] 12:55 Večera s Havranom [i] 14:20 Kvarteto [i] 14:50 Test magazín: Zelené čaje [i] 15:05 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 16:00 Maďarský magazín [i] 16:25 Správy - Hírek [i] 16:35 Správy RTVS z regiónov [i] 16:50 Parížski mohykáni 2/6 [i] 17:40 Osudy umeleckých diel: Amedeo Modigliani [i] 18:10 Stratený domov 1. [i] 18:45 Večerníček: Mláďatá [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:00 Rozprávky Bolka a Lolka [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:35 Ja a moja rodina [i] 19:50 100 názorov 2014: Michaela Zakuťanská [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Pánovi učiteľovi [i] 20:45 Necelebrity: Robert Hakala [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Súrodenci: Bratia Pančíkovci [i] 22:05 Fiodor Michajlovič Dostojevskij 4/8 [i] 23:00 Polícia [i] 23:15 Profesionál [i] 23:30 Tempo: Tempo [i] 23:45 Autosalón [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Liečiteľ [i] 08:30 DIVOKÉ KONE [i] 09:40 Pod povrchom 27 [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ: Psychiater [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TV ŠANCA [i] 13:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:20 PANELÁK XV.: Na koberčeku 30 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Tráva [i] 18:05 SÚDNA SIEŇ: Nevlastní súrodenci [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Super biznis 31 [i] 22:50 Kosti VI. 8 [i] 23:45 Slnečno, sem-tam vraždy II. 10 [i] 00:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 9 [i] 01:45 Kosti VI. 8 [i] 02:25 PANELÁK XV.: Super biznis 31 [i] 03:10 Pod povrchom 27 [i] 04:05 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 18 kolies spravodlivosti II. 14 [i] 05:55 Faktor strachu V. 4 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 9 [i] 09:55 Slnečno, sem-tam vraždy II. 9 [i] 10:55 Ničitelia mýtov IV. [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Miami 6 [i] 13:10 Kosti V. 8 [i] 14:10 Faktor strachu V. 5 [i] 15:10 Simpsonovci VII. 12,13 [i] 16:10 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:45 Ničitelia mýtov IV. [i] 17:55 18 kolies spravodlivosti II. 15 [i] 18:50 Simpsonovci VII. 14,15 [i] 19:50 Hoď svišťom II.: Salón krásy 2 [i] 20:30 Superpolicajt [i] 22:40 Fantóm z Louvru [i] 00:40 Mafstory II.: Dovolenka, Susedka 17,18 [i] 01:45 Ničitelia mýtov 6 [i] 02:35 Matlock 13 [i] 03:25 Magnum III. 3 [i] 04:10 Mafstory II.: Susedka 18 [i] 04:35 V službách KGB 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší V. 15 [i] 08:05 Posel ztracených duší V. 16 [i] 09:05 Na pomezí záhad II. 17 [i] 10:05 Vražedná čísla I. 2 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 19 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 20 [i] 13:00 Havaj 5-0 II. 18 [i] 14:00 Posel ztracených duší V. 17 [i] 15:00 Posel ztracených duší V. 18 [i] 16:00 Na pomezí záhad II. 17 [i] 17:00 Na pomezí záhad II. 18 [i] 18:00 Vražedná čísla I. 3 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 21 [i] 20:00 Havaj 5-0 II. 19 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 11 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 12 [i] 22:50 Myšlenky zločince VIII. 21 [i] 23:50 Myšlenky zločince VIII. 22 [i] 00:50 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 11 [i] 01:45 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 12 [i] 02:25 Myšlenky zločince VIII. 21 [i] 03:10 Posel ztracených duší V. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 17 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 17 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 16) 12 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Aukce v Orangeville 2 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 26 [i] 07:15 Mimořádné projekty (Series 4): Největší kasino 10 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 1): Dvě problematické Galaxie 4 [i] 09:05 Opravna vraků 2012 (Series 1): Impala Carlose Gusmana z roku 1965 1 [i] 09:55 Zlatá horečka (Series 5): Tvrdě za svým 5 [i] 10:50 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 2): Vodopády zlata 4 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Ford Fiesta XR2 1 [i] 12:35 Rychle a hlasitě (Series 2): Nezvyklý Rolls Royce 14 [i] 13:30 Dílna zatracenců (Series 1): Nadšení z vozu Gasser – (Díl 4) 2 [i] 14:25 Aljaška - poslední hranice (Series 3): Manželské problémy 10 [i] 15:20 Aljaška - poslední hranice (Series 3): Volání divočiny 11 [i] 16:15 Aljaška - poslední hranice (Series 3): Cyklus života 12 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Aukce v Orangeville 2 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (Series 2): Hotovost nade vše 6 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Žádný podvrh 5 [i] 18:35 Pátá rychlost (Series 19) 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 18 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 18 [i] 20:00 Cíl cesty – severní pól (Series 1) 2 [i] 21:00 Aljaška - bitva v zátoce (Series 1): Bitva v zátoce 6 [i] 22:00 Záchranáři ztroskotaných lodí (Series 1): Problémy na Markézách 4 [i] 23:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 3 [i] 00:00 Aljaška - poslední hranice (Series 3): Lov v oblacích 7 [i] 00:55 Jak se to dělá (Series 3) 36 [i] 01:25 Jak se to dělá (Series 3) 37 [i] 01:50 Cíl cesty – severní pól (Series 1) 2 [i] 02:40 Aljaška - bitva v zátoce (Series 1): Bitva v zátoce 6 [i] 03:30 Záchranáři ztroskotaných lodí (Series 1): Problémy na Markézách 4 [i] 04:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Zahrada je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller III [i] 09:50 Na cestě po Goa [i] 10:35 13. komnata Svatopluka Matyáše [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:45 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 15:05 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Kousek nebe [i] 21:05 DoktorKA [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Místo činu - Schimanski [i] 23:35 MI5 IX 8/8 [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:00 Na stopě [i] 02:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Barokní pohádka [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání 11/26 [i] 09:55 Hitler a Mussolini 2/2 [i] 10:50 Deset století architektury: Vítkov [i] 11:05 Krásy evropského pobřeží: Sundská úžina [i] 11:10 Náš venkov: Lesáci církve [i] 11:40 Ta naša kapela [i] 12:10 Folklorika [i] 12:35 Jeden rok s Fulbrightem: Jitka [i] 13:05 Evropa dnes [i] 13:30 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 1/8 [i] 14:25 Bitva na Harzhornu [i] 15:20 Vinitorium Moravicum [i] 15:45 Chcete je? [i] 15:50 Televizní klub neslyšících [i] 16:20 S kuchařem kolem světa: Bali [i] 17:15 Kolem světa po obratníku Raka 5/6 [i] 18:15 Království divočiny: Žirafí ráj [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Létající nosorožci [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Norské [i] 21:00 Na cestě po Mustangu [i] 21:30 Dobrodruh: Tajuplný ponor do podsvětí! 4/12 [i] 22:00 Kmeny: Cosplay [i] 22:25 Divoké včely [i] 00:00 Na místě zločinu: Rodinná tajemství [i] 00:55 Moje soukromá válka: Requiem za nádraží [i] 01:20 Křesťanský magazín [i] 01:45 Chcete mě? [i] 02:15 Náš venkov: Lesáci církve [i] 02:40 Čaj pro třetího [i] 03:10 Klub přátel dechovky [i] 03:50 Od rána do večera [i] 04:10 Zrcadlo masopustu [i] 04:50 Zábranský bez zábran [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2787 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Proti všem 561 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 15 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Odložené případy VII: Debatní kroužek 9 [i] 13:30 Beze stopy II 14 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba II: Dvojník [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Lidský faktor 240 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IX: Krvavý cukr 9 [i] 18:30 Ulice 2788 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:30 Námořní vyšetřovací služba XI: Najdi letadlo 3 [i] 22:30 Norco: Pod palbou [i] 00:05 Kriminálka Miami IX: Krvavý cukr 9 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba II: Dvojník [i] 01:35 Novashopping 02:05 Áčko: Tvrdím, že mi pomohly drogy! [i] 03:00 Kolotoč [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Lidský faktor 240 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Ne, ne! Sledovaný deník Drahokamu 25 [i] 07:00 Winx Club IV: Virtuální svět 16 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 70 [i] 08:30 M*A*S*H 71 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:15 Walker, Texas Ranger VIII: Zúčtování v Casa Diablo 2/2 [i] 11:15 Julie Lescautová V: Smrt klenotníka 3 [i] 13:20 Wolffův revír II: Případ šestnáctileté Silke 16 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Bouřlivé setkání [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe IX: Ve víně je pravda 7 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Teď, nebo nikdy 329 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:50 Hawaii 5-0 IV: Padlý hrdina 5 [i] 00:45 Myšlenky zločince VII 12 [i] 01:45 Vraždy v Kitzbühelu XI: Smrt lékárníka 5 [i] 02:45 Walker, Texas Ranger VIII: Zúčtování v Casa Diablo 2/2 [i] 03:30 Wolffův revír II: Případ šestnáctileté Silke 16 [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:00 Rodinná kliatba 35-36/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 18/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 57-58/158 [i] 13:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 75-76/172 [i] 17:00 Doktorka Zoe II. 11/22 [i] 17:55 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista IV. 3/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 59-60/158 [i] 23:25 Hriešnici 7/12 [i] 00:20 Nezvestní III. 7/19 [i] 01:15 Priatelia [i] 01:35 Bez servítky [i] 02:25 Smotánka [i] 03:05 Na streche [i] 03:35 Nezvestní III. 7/19 [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Znovu se zamilovat [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Projekt A [i] 14:00 Po(d)vedená charita [i] 15:50 Létající dýky [i] 17:30 Tamara Drewe [i] 19:25 Ulovit miliardáře