Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:55 Chlapi neplačú [i] 12:00 Dr. House II. 4/24 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 5/24 [i] 14:00 Kobra 11 XIX. - NOVÁ SÉRIA 2/16 [i] 15:00 Dva a pol chlapa III. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 8/25 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:50 Zámena manželiek [i] 00:05 Myšlienky vraha VII. 2/24 [i] 01:00 Agent bez minulosti I. 4/13 [i] 01:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 8/25 [i] 02:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 5/24 [i] 03:20 Dr. House II. 4/24 [i] 04:00 Kobra 11 XIX. 2/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Podvodníci v akcii I 6/8 [i] 08:10 McLeodove dcéry IV.B 6/26 [i] 08:55 Policajné oddelenie: Hodiny beznádeje 31 [i] 10:00 Slovensko v obrazoch [i] 10:25 Svet v obrazoch [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Záväzok [i] 15:05 Križovatky medicíny 13 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii I 7/8 [i] 17:00 Lekári: Druhá strana 45/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Slovensko chutí [i] 22:05 Súboj s časom: Osamelí 11/24 [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Prijateľná strata 4/24 [i] 23:35 Policajné oddelenie: Hodiny beznádeje 31 [i] 00:30 Súboj s časom: Osamelí 11/24 [i] 01:15 Inšpektor Rocca: Bez pardónu [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Marek maliar [i] 09:05 Výnimočné ženy: Audrey Hepburnová [i] 09:55 Trezor: Listy a odkazy farára Hodžu [i] 10:25 80 rokov národnostného rozhlasu v Košiciach [i] 10:50 Fokus práca "N" [i] 11:35 Športové ozveny [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Folklórne slávnosti pod Poľanou v Detve 2005: Jubilanti [i] 13:45 Família: Família - Na dno a potom naspäť [i] 14:15 Orientácie [i] 14:45 Encyklopédia slovenských obcí: Raslavice [i] 15:05 Fokus zdravie "N" [i] 16:00 Rusínsky magazín [i] 16:25 Správy - Hírek [i] 16:35 Správy RTVS z regiónov [i] 16:50 Parížski mohykáni 1/6 [i] 17:45 Na ceste po Česku: Na ceste po Třeboňsku [i] 18:10 Strata domova - Tretia svetová vojna [i] 18:45 Večerníček: Mláďatá [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - čo je dobré, čo je zlé [i] 19:00 Rozprávky Bolka a Lolka [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:35 Ja a moja rodina [i] 19:50 100 názorov 2014: Jozef Kozák [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Žiarovková konšpirácia [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Ambulancia: Záchrana končatiny pomocou kmeňových buniek [i] 22:05 Večera s Havranom [i] 23:15 Zamatoví teroristi [i] 00:45 Separé [i] 01:00 On air [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i] 02:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI 07:30 SÚDNA SIEŇ: Smrť v sedle [i] 08:35 DIVOKÉ KONE [i] 09:50 Pod povrchom 26 [i] 11:05 SÚDNA SIEŇ: Ako štvaná zver [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TV ŠANCA [i] 13:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:20 PANELÁK XV.: Dobrá ponuka 29 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ [i] 18:05 SÚDNA SIEŇ: Buď ja alebo on! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Na koberčeku 30 [i] 22:50 Kosti VI. 7 [i] 23:50 Slnečno, sem-tam vraždy II. 9 [i] 00:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 8 [i] 01:45 Kosti VI. 7 [i] 02:25 PANELÁK XV.: Na koberčeku 30 [i] 03:10 Pod povrchom 26 [i] 04:10 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 18 kolies spravodlivosti II. 13 [i] 05:50 Faktor strachu V. 3 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 8 [i] 09:55 Biele goliere III. 14 [i] 10:55 Ničitelia mýtov IV. [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Miami 5 [i] 13:15 Kosti V. 7 [i] 14:10 Faktor strachu V. 4 [i] 15:10 Simpsonovci VII. 10,11 [i] 16:10 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:45 Ničitelia mýtov IV. [i] 17:55 18 kolies spravodlivosti II. 14 [i] 18:55 Simpsonovci VII. 12,13 [i] 19:50 Hoď svišťom II.: Ďurova žena 1/10 [i] 20:30 Fantóm z Louvru [i] 22:30 Jedinečné letisko v Dubaji 4 [i] 23:45 Letecké katastrofy VII. 6 [i] 00:50 Ničitelia mýtov: Hollywoodský špeciál [i] 01:50 Ničitelia mýtov 5 [i] 02:40 Matlock 12 [i] 03:30 Magnum III. 2 [i] 04:15 V službách KGB 10 [i] 04:55 100 rokov svedectiev [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší V. 13 [i] 08:05 Posel ztracených duší V. 14 [i] 09:05 Na pomezí záhad II. 16 [i] 10:05 Vražedná čísla I. 1 [i] 11:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 18 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 19 [i] 13:05 Havaj 5-0 II. 17 [i] 14:05 Posel ztracených duší V. 15 [i] 15:05 Posel ztracených duší V. 16 [i] 16:05 Na pomezí záhad II. 16 [i] 17:05 Na pomezí záhad II. 17 [i] 18:05 Vražedná čísla I. 2 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 20 [i] 20:00 Havaj 5-0 II. 18 [i] 21:00 Jak prosté III. 7 [i] 22:00 Vzpomínky III. 6 [i] 23:00 Falco I. 6 [i] 00:10 Californication VII. - EPISODE 9 [i] 00:45 Californication VII. - EPISODE 10 [i] 01:25 Jak prosté III. 7 [i] 02:15 Vzpomínky III. 6 [i] 03:00 Falco I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 16 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 16 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 16) 11 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Polární záře, polární bitvy 1 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 25 [i] 07:15 Mimořádné projekty (Series 4): Domy odolné proti hurikánu 9 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 1): Darebný dragster 3 [i] 09:05 Opravna vraků (Series 5): Návrat starých vozů - Chipův výběr 8 [i] 09:55 Zlatá horečka (Series 5): Loď Vikingů 4 [i] 10:50 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 2): Nedostatek paliva 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Cadillac Coupe De Ville 12 [i] 12:35 Sibiřský podíl (Series 1): Návrat domů 9 [i] 13:30 Aljaška - bitva v zátoce (Series 1): Nebezpečné vody 4 [i] 14:25 Muži Yukonu (Series 2): Nováček 2 [i] 15:20 Muži Yukonu (Series 2): Zamrzlé peklo 3 [i] 16:15 Muži Yukonu (Series 2): Nelehká rozhodnutí 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Polární záře, polární bitvy 1 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (Series 2): Hračky pro chlapy 5 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Stratocaster na prodej 4 [i] 18:35 Pátá rychlost (Series 19) 7 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 17 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 17 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (Series 2) 7 [i] 21:00 Na pokraji Aljašky (Series 1) 5 [i] 22:00 Aljaška - poslední hranice (Series 4): V pohybu 4 [i] 23:00 Pekelní jezdci (Series 2): Válčí se 8 [i] 00:00 Hlídači čtvrtí (Series 1) 8 [i] 00:55 Jak se to dělá (Series 3) 34 [i] 01:25 Jak se to dělá (Series 3) 35 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (Series 2) 7 [i] 02:40 Na pokraji Aljašky (Series 1) 5 [i] 03:30 Aljaška - poslední hranice (Series 4): V pohybu 4 [i] 04:20 Pekelní jezdci (Series 2): Válčí se 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Designtrend [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kouzelník ještě nepřišel [i] 09:50 Na cestě po Transylvánii [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:05 Neobyčejné životy [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:45 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 15:05 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Hříšní lidé města brněnského [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:10 Hercule Poirot [i] 23:05 Případy detektiva Murdocha VII [i] 23:50 AZ-kvíz [i] 00:15 Kalendárium [i] 00:30 Objektiv [i] 01:00 13. komnata Svatopluka Matyáše [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Hobby naší doby [i] 02:20 Sváteční slovo arcibiskupa Simeona [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Postřehy odjinud [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Horňácké mládí [i] 05:30 Valery na 1/2 cesty do Evropy [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kolem světa po obratníku Raka 5/6 [i] 10:05 Kanárské ostrovy bez kanárů? [i] 10:30 Podivuhodné lidské tělo [i] 11:25 Dobrodruh 3/12 [i] 11:55 Nedej se [i] 12:50 Vesnicopis [i] 13:10 Magické hory [i] 13:30 Vzestup a pád NSDAP: Cesta k uznání 2/10 [i] 14:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:05 Souboj vojevůdců: Giap proti [i] 15:50 Tajemství 2. sv. války: Nepřítel pod námi [i] 16:45 Vesmír VI.: Naše místo v Galaxii [i] 17:30 Lodě duchů - přízraky války [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Královny savany - krásné a nezkrotné: Vrah za dveřmi [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vzestup a pád NSDAP: Nástup k moci 3/10 [i] 20:55 Samoživy [i] 21:50 Moje soukromá válka: Requiem za nádraží [i] 22:15 Starci na chmelu [i] 23:45 Město žen IV [i] 00:10 Luther 1/6 [i] 01:00 Babylon [i] 01:30 Čaj pro třetího [i] 02:00 Klub přátel dechovky [i] 02:35 Konfrontace [i] 03:20 Dvakrát ano [i] 03:45 Hlava nebo orel [i] 04:20 Sólo pro jeden dech [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2786 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Lama, ta se má 107 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 14 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Odložené případy VII: Čínská čtvrť 8 [i] 13:30 Beze stopy II 13 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba II: Tajemné jezero [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Byla to šlapka 239 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IX: Všechno nejlepší 8 [i] 18:30 Ulice 2787 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Proti všem 561 [i] 21:30 Víkend: Druhá tvář [i] 22:35 Černá listina: Berlin č. 8 Dokončení 22 [i] 23:25 Stoupenci zla II: Odlet 6 [i] 00:15 Kriminálka Miami IX: Všechno nejlepší 8 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba II: Tajemné jezero [i] 01:40 Novashopping 02:15 Mentalista VI: Rudý pták s černými křídly 2 [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Byla to šlapka 239 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Co je to? Hůlka z drahokamů? 24 [i] 07:00 Winx Club IV: Zlá kouzla 15 [i] 07:30 M*A*S*H 69 [i] 08:20 M*A*S*H 70 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 Walker, Texas Ranger VIII: Zúčtování v Casa Diablo 1/2 [i] 11:05 Julie Lescautová V: Piráti silnic 2 [i] 13:20 Wolffův revír II: Rukojmí 15 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Léto u moře [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe IX: Krkavčí matka 6 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Něco jako bratranec 52 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:40 Kriminálka Stuttgart IV: Nepřestávej tančit 12 [i] 00:40 Spravedlnost v krvi IV: Královny z Manhattanu 14 [i] 01:35 Vraždy v Kitzbühelu XI: Láska, pokoj, smrt 4 [i] 02:35 Walker, Texas Ranger VIII: Zúčtování v Casa Diablo 1/2 [i] 03:20 Wolffův revír II: Rukojmí 15 [i] 04:10 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:00 Rodinná kliatba 33-34/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 17/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 55-56/158 [i] 13:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 73-74/172 [i] 17:05 Doktorka Zoe II. 10/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:25 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista IV. 2/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 57-58/158 [i] 23:20 Hriešnici 6/12 [i] 00:25 Nezvestní III. 6/19 [i] 01:15 Priatelia [i] 01:35 Bez servítky [i] 02:25 Smotánka [i] 03:10 Na streche [i] 03:40 Nezvestní III. 6/19 [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 2 Bobule [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Milionářský expres [i] 14:00 Růžový a černý [i] 15:50 Projekt A [i] 17:45 Po(d)vedená charita [i] 19:30 O rodičích a dětech [i] 21:35 Tam, kde končí nebe [i] 23:30 Hamilton: V zájmu státu [i] 01:20 Re-cyklace [i] 03:05 Domino