TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Dr. House II. 2-3/24 [i] 12:50 Kobra 11 XIX. - NOVÁ SÉRIA 1/16 [i] 15:00 Dva a pol chlapa III. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 7/25 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Kredenc [i] 22:15 Arthur: Ťažký život milionára (HD) [i] 00:30 Agent bez minulosti I. 3/13 [i] 01:20 Kobra 11 XIX. 1/16 [i] 03:05 Dr. House II. 2/24 [i] 03:45 Dva a pol chlapa III. [i] 04:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 7/25 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:25 Križovatky medicíny: Duchovné dieťa 12 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Podvodníci v akcii I 5/8 [i] 08:15 McLeodove dcéry IV.B 5/26 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Pod paľbou 30 [i] 10:00 Lekári: Bod pre teba, bod pre mňa 44/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Zátoka nádejí II. 9 [i] 14:40 Zátoka nádejí II. 10 [i] 15:25 Svet v obrazoch [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii I 6/8 [i] 17:00 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Studniarova dcéra [i] 22:05 Sanitka II. 5/13 [i] 23:05 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Občas som niečo oľutoval 5/13 [i] 23:45 Policajné oddelenie: Pod paľbou 30 [i] 00:35 Autosalón [i] 01:00 Studniarova dcéra [i] 02:45 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Občas som niečo oľutoval 5/13 [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Europríbeh Slovenska [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Zlaté pierka [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - smajliniéra [i] 09:05 Surikaty [i] 10:25 Trezor: Vivat Hollý [i] 10:50 Tvárou v tvár [i] 11:15 Fokus rodina "N" [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Zahrajže mi,zahraj [i] 12:40 Magazín Ligy majstrov [i] 13:05 Športové ozveny [i] 13:35 Odpískané [i] 14:15 Autosalón [i] 14:45 Profesionál [i] 15:05 Fokus práca "N" [i] 16:00 80 rokov národnostného rozhlasu v Košiciach [i] 16:25 Správy - Hírek [i] 16:35 Encyklopédia slovenských obcí: Raslavice [i] 16:50 Hokej - extraliga [i] 19:30 Večerníček: Mláďatá [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - smajliniéra [i] 19:50 100 názorov 2014: Eva Salnerová [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Výnimočné ženy: Audrey Hepburnová [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 VAT [i] 22:00 Bol to syn [i] 23:30 A predsa sa točí [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 SÚDNA SIEŇ: Radšej tancujem ako milujem [i] 08:30 Rodinné záležitosti: Bezdomovec, Sliepkojedi 9 [i] 09:50 Pod povrchom 25 [i] 11:00 SÚDNA SIEŇ: Slečna doručovateľka [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 TV ŠANCA [i] 13:30 Vtierka Castle 4 [i] 14:25 Profesionáli VI.: Profesionáli na mol 15 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Stavbárka [i] 18:05 SÚDNA SIEŇ: Sestry [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Dobrá ponuka 29 [i] 22:50 Kvety vojny [i] 01:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 7 [i] 02:40 Vtierka Castle 4 [i] 03:20 PANELÁK XV.: Dobrá ponuka 29 [i] 04:05 Pod povrchom 25 [i] 04:55 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 MacGyver 29 [i] 05:50 Pekelná výzva 11 [i] 06:35 Simpsonovci XXIV. 17 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 7 [i] 09:55 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 21,22/22 [i] 12:15 SHOW JANA KRAUSA [i] 13:15 Agentka bez minulosti III.: Na vlastnú päsť 1/16 [i] 14:15 Faktor strachu V. 3 [i] 15:15 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:50 Ničitelia mýtov IV. [i] 17:50 18 kolies spravodlivosti II. 13 [i] 18:50 Simpsonovci VII. 10,11 [i] 19:50 Hoď svišťom: Vianoce 16/16 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XV.: Efekt CSI 1/18 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka New York V. 1/25 [i] 22:25 Biele goliere III. 14 [i] 23:20 Agentka bez minulosti III.: Na vlastnú päsť 1/16 [i] 00:20 Mafstory II.: Ali a Pipina, Okuliare 15,16 [i] 01:20 Ničitelia mýtov 4 [i] 02:10 Matlock 11 [i] 03:00 Magnum III. 1/23 [i] 03:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XV. 1/18 [i] 04:30 C.S.I.: Kriminálka New York V. 1/25 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší V. 11 [i] 08:05 Posel ztracených duší V. 12 [i] 09:05 Na pomezí záhad II. 15 [i] 10:05 Vraždy v Sandhamnu II. 3 [i] 11:05 Kráska a zvíře II. 22 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 18 [i] 13:00 Havaj 5-0 II. 16 [i] 14:00 Posel ztracených duší V. 13 [i] 15:00 Posel ztracených duší V. 14 [i] 16:00 Na pomezí záhad II. 15 [i] 17:00 Na pomezí záhad II. 16 [i] 18:00 Vražedná čísla I. 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 19 [i] 20:00 Havaj 5-0 II. 17 [i] 21:00 Vražedná práva I. 12 [i] 22:00 Tajnosti a lži 5 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 23 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 24 [i] 01:00 Vražedná práva I. 12 [i] 02:00 Tajnosti a lži 5 [i] 02:45 Vražedná čísla I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (Series 13): Tlakové hrnce/bóje/cisternové návěsy 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 13): Hliníkové lodě/fujary/luxusní hodinky 8 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 16) 10 [i] 06:25 Králové aukcí (Series 3): Oblek pro pyrotechnika/dalekohled z 1. světové války 16 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 24 [i] 07:15 Mimořádné projekty (Series 4): Plovoucí město 8 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 1): Oldsmobile pro Australany 2 [i] 09:05 Opravna vraků (Series 5): SEMA - Revoluční Roaster 7 [i] 09:55 Zlatá horečka (Series 5): Zlatý hoch 3 [i] 10:50 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 2): Buldozery a draci 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Lotus Elise 11 [i] 12:35 Aljašská železnice (Series 2): Horské nebezpečí 2 [i] 13:30 Megastavitelé (Series 4): Most Incheon Grand Bridge 5 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (Series 2) 5 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (Series 2) 6 [i] 16:15 Lidé z aljašských lesů (Series 2) 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Dramatické změny 36 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (Series 2): Hořící člověk 4 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Ton má zbraň 3 [i] 18:35 Pátá rychlost (Series 19) 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 16 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 16 [i] 20:00 Zlatá horečka (Series 5): Zlato v krvi 8 [i] 21:00 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 4): Jsme bohatí? 7 [i] 22:00 Nazí a vystrašení (Series 1) 17 [i] 23:00 Zkus přežít (Series 2): V cele smrti 4 [i] 00:00 Nejhrůznější záběry (Series 3): Dovolená 2 [i] 00:55 Jak se to dělá (Series 3) 32 [i] 01:25 Jak se to dělá (Series 3) 33 [i] 01:50 Zlatá horečka (Series 5): Zlato v krvi 8 [i] 02:40 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 4): Jsme bohatí? 7 [i] 03:30 Nazí a vystrašení (Series 1) 17 [i] 04:20 Zkus přežít (Series 2): V cele smrti 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Vyzkoušejte si... [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kolo plné hvězd [i] 09:55 Na cestě po dunajské deltě [i] 10:25 Postřehy odjinud [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Znamení koně II: Něco za něco 10/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:45 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 15:05 Vesničko má středisková [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vraždy v kruhu [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Kriminalista [i] 23:00 Na stopě [i] 23:25 MI5 IX 7/8 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Toulavá kamera [i] 01:15 Postřehy odjinud [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 DoktorKA [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Město žen IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Istanbul, věčná [i] 09:55 Národní klenoty [i] 10:25 Děti na tahu [i] 11:20 Babylon [i] 11:45 Křížové cesty: Sebezapření [i] 12:15 Klíč [i] 12:40 Československý filmový týdeník 1965 1034/2379 [i] 12:55 Největší přírodní katastrofy: Otřesy z pekel [i] 13:45 Tajemství 2. sv. války: Letadla proti raketám V [i] 14:40 Věda na vlastní kůži [i] 15:30 Kamčatka - místo, kde se otřásá země [i] 16:25 První muži ve vesmíru [i] 17:20 Bitva na Harzhornu [i] 18:15 Štíty království českého [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vesmír VI.: Míry, vzdálenosti a rychlosti ve vesmíru [i] 19:35 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitler a Mussolini 2/2 [i] 21:00 Technické divy světa: Japonský rychlovlak [i] 21:50 Krev zmizelého [i] 00:00 Tělesné vztahy [i] 01:35 Queer: Na prahu [i] 02:05 Uchem jehly [i] 02:30 Čaj pro třetího [i] 02:55 Klub přátel dechovky [i] 03:35 Jáhnové, služba pro 3. tisíciletí [i] 04:35 Moje děti - tvoje děti [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2785 [i] 10:05 Policie Modrava: Pretty Woman z dlouhé vsi [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Odložené případy VII: Číst mezi řádky 7 [i] 13:30 Beze stopy II 12 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba II: Pouta [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Mini stonožka 238 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IX: Na háčku 7 [i] 18:30 Ulice 2786 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Lama, ta se má 107 [i] 21:30 Mentalista VI: Rudý pták s černými křídly 2 [i] 22:30 Černá listina: Berlin č. 8 21 [i] 23:20 Stoupenci zla II: Přemítání 5 [i] 00:10 Kriminálka Miami IX: Na háčku 7 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba II: Pouta [i] 01:40 Novashopping 02:10 Áčko: Potrat je vražda! [i] 03:00 Kolotoč [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Mini stonožka 238 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Ó, kam odešla Ruby? 23 [i] 07:00 Winx Club IV: Sedmá do party 14 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 68 [i] 08:30 M*A*S*H 69 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:15 Walker, Texas Ranger VIII: Generálův návrat 20 [i] 11:15 Julie Lescautová V: Inspektor Motta v podezření 1 [i] 13:20 Wolffův revír II: Love Hotel 14 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Jarní vánice [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe IX: Není všechno zlato... 5 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Nesplacený dluh 328 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:45 Honey [i] 00:45 Vraždy v Kitzbühelu XI: Elixír mládí 3 [i] 01:45 Walker, Texas Ranger VIII: Generálův návrat 20 [i] 02:30 Wolffův revír II: Love Hotel 14 [i] 03:15 Autosalon [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:00 Rodinná kliatba 31-32/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 16/182 [i] 11:30 Rosamunde Pilcherová: Hlas srdca [i] 13:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 71-72/172 [i] 17:00 Doktorka Zoe II. 9/22 [i] 17:55 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:25 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista IV. 1/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 55-56/158 [i] 23:20 Hriešnici 5/12 [i] 00:20 Nezvestní III. 5/19 [i] 01:15 Priatelia [i] 01:35 Bez servítky [i] 02:25 Smotánka [i] 03:00 Na streche [i] 03:30 Nezvestní III. 5/19 [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Bobule [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Surfařská akademie [i] 13:40 Bar Florentine [i] 15:35 Milionářský expres [i] 17:30 Růžový a černý [i] 19:20 Duše jako kaviár [i] 21:20 Domino [i] 23:30 Re-cyklace