TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 6/25 [i] 06:45 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:10 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:30 Tom a Jerry [i] 08:00 Karate Kid 3 (HD) [i] 10:15 Krok za krokom V. [i] 11:15 Fušeri zo striedačky [i] 13:00 CHART SHOW [i] 15:40 Vitajte v džungli [i] 17:50 Domov na kľúč [i] 18:25 Kredenc [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Tokarev [i] 22:40 Expendables: Nezničiteľní [i] 00:40 Tokarev [i] 02:25 Expendables: Nezničiteľní [i] 04:05 Susedia [i] 04:40 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:25 Levík Raa Raa 6/52 [i] 07:35 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba: Poštár Pat a detektor kovov 4/26 [i] 07:50 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Nočné kvietky [i] 08:05 Garfield III.: Môj priateľ Nermal 32/52 [i] 08:20 Ako si vycvičiť drakov: Jarné hry 12/20 [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:10 Megamozog: Bezdrôtové technológie [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Mláďatká 7/8 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Hotel Bertram [i] 15:10 Zlatá klasika: "Adela ještě nevečeřela" [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Tajné životy [i] 21:15 Zátoka nádejí II. 9 [i] 22:05 Zátoka nádejí II. 10 [i] 22:50 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Hotel Bertram [i] 00:25 Rieka nádeje 12/18 [i] 01:15 O 5 minút 12 [i] 02:20 Mláďatká 7/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:40 Test magazín: Kombinované chladničky [i] 09:50 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 10:55 Vymenená princezná [i] 12:05 On air [i] 12:30 Zvláštna akcia [i] 13:05 Orientácie [i] 13:30 Slovo [i] 13:40 Churchillova výzva [i] 14:40 Anjeli strážni: Anjeli strážni Jána Baláža [i] 15:20 Herecké legendy: Jozef Kroner [i] 15:35 Mišo [i] 16:50 Hokej - extraliga [i] 19:30 Večerníček: Jarníčky [i] 19:35 Krtko [i] 19:40 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb - máme svoje sny [i] 19:50 100 názorov 2014: Peter Beňo [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Dokumentárny klub: Surikaty [i] 21:30 Odpískané [i] 22:10 TV film 90-tych rokov: Obrus s monogramom [i] 23:35 Umenie [i] 00:05 Dielo z depozitára [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:15 Dobré ráno s RIKom: Kúzelný svet elfov a víl [i] 07:45 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:40 Simpsonovci XXIV. [i] 09:05 Upírov učeň [i] 11:20 Šialenci na snowboardoch [i] 13:20 Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive [i] 15:45 Penelope [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 TANEC SNOV [i] 23:40 Neverná [i] 02:15 Tacho [i] 03:50 Neverná [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:00 MacGyver 29 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:15 Fórky, vtipky XXII. [i] 10:20 Megapresuny II. 6 [i] 11:10 100 rokov svedectiev [i] 12:00 Mama, ožeň ma! 4,5 [i] 14:50 Hoď svišťom: Lavína 15 [i] 15:30 Poliš a bandita [i] 17:30 Kravaťáci III. 6,7 [i] 19:30 Fórky, vtipky XXII. [i] 20:30 Vyjednávač [i] 23:30 Scary Movie 3 [i] 01:10 Pekelná výzva 11 [i] 01:55 Zákon gangu V. 7,8 [i] 03:20 Odvykávačka s doktorom Drewom 3 [i] 04:20 Liga snov IV. 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 30 [i] 07:30 Vzpomínky II. 1 [i] 08:25 Vzpomínky II. 2 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba VIII. 23 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba VIII. 24 [i] 11:25 Havaj 5-0 II. 3 [i] 12:25 Havaj 5-0 II. 4 [i] 13:25 Společná terapie I. 7 [i] 14:25 Společná terapie I. 8 [i] 15:20 Na lodi III. 13 [i] 17:05 Kráska a zvíře II. 16 [i] 18:00 Kráska a zvíře II. 17 [i] 19:00 Vražedná čísla IV. 9 [i] 20:00 Vražedná čísla IV. 10 [i] 21:00 Vzpomínky III. 5 [i] 21:55 Myšlenky zločince IX. 12 [i] 22:55 Jak prosté II. 21 [i] 23:55 Jak prosté II. 22 [i] 00:55 Vzpomínky III. 5 [i] 01:50 Společná terapie I. 7 [i] 02:35 Společná terapie I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (Series 12): Kombinované klíče 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 12): Autosoučástky z uhlíkových vláken 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 11) 2 [i] 06:25 Opravna vraků 2013 (Series 1): Scottův Chevy Pickup z roku 1967 3 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 1): Dvě problematické Galaxie 4 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Motorky a bazuky 172 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 4): Super rychlá válečná loď 1 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Totální válka 13 [i] 10:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Narůstající spory 14 [i] 10:50 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Soupeřivost nade vše 15 [i] 11:15 Válka skladů v Kanadě (Series 1): I zkušení obchodníci mají špatnou náladu 16 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 9 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 10 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích (Series 3): Hotovost za činel 7 [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3): Hodně peněz za málo muziky 8 [i] 13:30 Věda superlidí (Series 1) 7 [i] 14:00 Co se dělo dál? (Series 2) 4 [i] 14:25 Berte to jako varování (Series 2): Lidští pokusní králíci 6 [i] 15:20 Králové sekvojí (Series 1): Kobka v San Francisku 5 [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 2): Odpočinek s motýly 4 [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 1) 4 [i] 18:05 Sibiřský podíl (Series 1): Ledová výzva 4 [i] 19:00 Aljaška - bitva v zátoce (Series 1): Nebezpečné vody 4 [i] 20:00 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 4): Potopený poklad 8 [i] 21:00 Aljašská železnice (Series 2): Ledový nápor 9 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 4 [i] 23:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 1): Má okázalá jezerní svatba 9 [i] 00:00 Říční příšery (Series 1): Nebezpečná setkání 4 [i] 00:55 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů (Series 1): Kritický okamžik 4 [i] 01:50 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 4): Potopený poklad 8 [i] 02:40 Aljašská železnice (Series 2): Ledový nápor 9 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 4 [i] 04:20 Rebelové zamrzlého jezera (Series 1): Má okázalá jezerní svatba 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Bydlení je hra [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Okouzlení IV 4/52 [i] 07:20 Kudy kam? [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Náves: Druhá liga 2/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O kumburské Meluzíně [i] 14:00 Princezny nejsou vždycky na vdávání [i] 14:50 Komici na jedničku [i] 15:45 Zdivočelá země 22/45 [i] 16:35 Zdivočelá země 23/45 [i] 17:30 Děti na tahu [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Vesničko má středisková [i] 21:40 168 hodin [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Smrt pedofila [i] 23:40 Komisař Moulin [i] 01:10 Profesionálové [i] 02:00 Hodina pravdy [i] 03:00 13. komnata Svatopluka Matyáše [i] 03:30 Sváteční slovo arcibiskupa Simeona [i] 03:35 Bydlení je hra [i] 03:55 Chalupa je hra [i] 04:20 Pod pokličkou [i] 04:40 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Osudové okamžiky [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Národní klenoty [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1034/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: V [i] 09:35 Vzestup a pád NSDAP: Cesta k uznání 2/10 [i] 10:25 Nedej se [i] 11:20 Chcete mě? [i] 11:50 Království divočiny: Žirafí ráj [i] 12:15 Vesnicopis [i] 12:35 Sváteční slovo arcibiskupa Simeona [i] 12:40 Křesťanský magazín [i] 13:10 Uchem jehly [i] 13:35 Křížové cesty: Sebezapření [i] 14:05 Štíty království českého [i] 14:35 Na cestě po jižní Zambii [i] 15:00 Kolem světa po obratníku Raka 5/6 [i] 16:05 Příběhy mrtvých bojovníků [i] 16:55 Na plovárně s Jakubem Vágnerem [i] 17:20 Létající nosorožci [i] 18:15 Jeden rok s Fulbrightem: Jitka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Souboj vojevůdců: MacArthur proti [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Moonraker [i] 22:05 Královská aféra [i] 00:20 Fenomén Underground [i] 01:15 Sestřička Jackie II [i] 01:40 Sestřička Jackie II [i] 02:10 Piráti od Černého moře [i] 03:05 Folklorika [i] 03:35 Všichni slavní rodáci [i] 04:00 V zajetí železné opony [i] 04:15 Zvěrolékař pod horami [i] 04:35 Stopy, fakta, tajemství [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Batman: Odvážný hrdina II 21 [i] 06:45 Král džungle II 9 [i] 07:15 Looney Tunes: Úžasná Show II 12, 13 [i] 08:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 9 [i] 08:30 Sněhurka [i] 09:45 Víkend: Miláček rodiny [i] 10:45 Taková normální holka [i] 12:45 V podstatě jsme normální [i] 14:45 Kopí osudu [i] 17:05 Discopříběh [i] 18:50 Helena: Manželské Rodeo 19 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Pretty Woman z Dlouhé vsi 5 [i] 21:30 Okresní přebor: Jesle 4 [i] 22:05 Střepiny [i] 22:45 Lara Croft: Tomb Raider [i] 00:40 Kriminálka New York 5 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Volejte Novu [i] 02:25 Kolotoč [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 03:55 Výměna manželek [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Konflikt Rinko versus Akira 22 [i] 07:40 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Záhadný pirát 20 [i] 08:15 Tajemství války: Vietnam: Alpha Strike 21 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Dva muži zákona: Motorkáři 6 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní receptář extra 13:25 Big Ben IV: Salcburská specialita 4 [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru III: Jedenáctka mrtvého muže [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Všechny moje lásky: Památný strom 10 [i] 21:30 Prázdniny pana Beana [i] 23:20 Hawaii 5-0 II: Odplata 15 [i] 00:15 Tajemství války: Vietnam: Alpha Strike 21 [i] 01:15 Vraždy v Midsomeru III: Jedenáctka mrtvého muže [i] 02:55 Prázdniny pana Beana [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Úbohá Nasťa 22 [i] 06:05 Inga Lindströmová: Víkend v Söderholme [i] 08:20 Taká obyčajná rodinka III. 22/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Môj nový tučný život V. 5-6/13 [i] 12:25 Gossip Girl V. 18/24 [i] 13:45 V údolí divých ruží: Cesta ku šťastiu [i] 15:55 Rosamunde Pilcherová: Hlas srdca (HD) [i] 18:05 Princ a ja: Rok po svadbe [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 22:20 Dokonalý manžel: Skutočný príbeh Laci Petersonovej [i] 00:00 Horúca krv I. 21-22/36 [i] 02:20 Princ a ja: Rok po svadbe [i] 03:45 Dokonalý manžel: Skutočný príbeh Laci Petersonovej [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Jízda [i] 09:00 Teleshopping 12:05 O Malence [i] 13:30 2 Bobule [i] 15:15 Snílek [i] 17:05 Láska a jiné kratochvíle [i] 18:55 Za zavřenými dveřmi [i] 20:40 Sbohem, královno [i] 22:30 Záhada Lucy Keyes [i] 00:10 Vendeta [i] 01:50 Tři dny ke svobodě [i] 03:55 Lékařská akademie [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Motorky [i] 08:00 Alpské lyžování [i] 08:45 Alpské lyžování [i] 09:45 Skoky na lyžích [i] 11:45 Biatlon [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:00 Biatlon [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:00 Motorky [i] 17:30 Motorky [i] 18:15 Curling [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:00 Biatlon [i] 00:30 Biatlon [i] 01:00 Alpské lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 2: 3. díl 3 [i] 06:10 Můj přítel Monk 6: Pan Monk pomáhá s výchovou 5 [i] 07:10 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a zakopaný poklad 6 [i] 08:10 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a odvážlivec 7 [i] 09:10 Věk dinosaurů [i] 11:00 Beethoven 2 [i] 13:00 Námořní hlídka 3: Obchod s čínským masem 3 [i] 14:00 Námořní hlídka 3: Zbraně 4 [i] 15:00 Dobrá manželka 6 18 [i] 16:00 Městečko Haven 5: Nevidět zlo 1 [i] 17:00 Městečko Haven 5: Nemluvit zlo 2 [i] 18:00 Inteligence 1: Pacient nula 6 [i] 19:00 V utajení 3: Moskevské večery 10 [i] 20:00 Havaj 5-0 4: Dobrý vítr a klidné moře 21 [i] 21:00 Scary Movie 3 [i] 22:50 Táta na plný úvazek [i] 01:00 Kill Bill [i] 03:10 Garde [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: New York 17 [i] 06:00 Díla z garáže 1 [i] 06:30 Pán časového prstenu: DRŽTE SI KLOBOUKY 1 [i] 07:05 Podzemí měst: San Francisco 13 [i] 08:00 Láska v divočině: Jeden den v lese 1 [i] 09:00 Zvířecí rekordmani: Zvířecí měšťáci 7 [i] 10:00 Divoká planeta: Severní amerika 6 [i] 11:00 Lovci drahokamů 14