TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:50 Chlapi neplačú [i] 12:00 Dr. House II. 1/24 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 4/24 [i] 14:00 Kobra 11 XVIII. 15/15 [i] 15:00 Dva a pol chlapa III. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 6/25 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:45 Žoldnieri spravodlivosti [i] 00:45 Pán a pani Smithovci 10/13 [i] 01:35 Žalobca a obhajca 10/13 [i] 02:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 6/25 [i] 02:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 4/24 [i] 03:40 Dva a pol chlapa III. [i] 04:00 Dr. House I. 22/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Počasie [i] 05:30 Križovatky medicíny 11 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Podvodníci v akcii I 4/8 [i] 08:10 McLeodove dcéry IV.B 4/26 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Čudný únos 29 [i] 10:00 Lekári: Navždy s tebou 43/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Tajné životy [i] 15:05 Križovatky medicíny: Duchovné dieťa 12 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii I 5/8 [i] 17:00 Lekári: Bod pre teba, bod pre mňa 44/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga proti rakovine [i] 21:40 Ideálne mesto [i] 23:25 Policajné oddelenie: Čudný únos 29 [i] 00:15 Nikto nie je dokonalý [i] 01:25 Ideálne mesto [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:40 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Polícia [i] 07:10 Profesionál [i] 07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Tkáčka Maruška [i] 09:05 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Rozprávka o oslíkovi [i] 09:10 D ako divadlo,T ako Trnava [i] 09:40 Krkavčie matky ? [i] 10:10 Rómsky magazín [i] 10:40 Fokus právo [i] 11:25 Cesta: Zdravá chrbtica [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Už si ty, Anička, naša [i] 13:10 Spomíname na dramaturga Petra Ševčoviča: Chlap prezývaný Brumteles [i] 14:35 Magazín Európskej ligy [i] 15:05 Fokus rodina "N" [i] 16:00 Tvárou v tvár [i] 16:25 Správy - Hírek [i] 16:35 Správy RTVS z regiónov [i] 16:50 Hokej - extraliga [i] 19:30 Večerníček: Jarníčky [i] 19:40 Krtko [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Rozprávka o oslíkovi [i] 19:50 100 názorov 2014: Norbert Moravanský [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Orbita - pozoruhodná cesta Zeme 1/3 [i] 20:50 Umenie [i] 21:20 Kinorama [i] 21:50 Harold a Maude [i] 23:20 Cassovia jazz 1998 [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: Neznášam prisťahovalcov [i] 08:45 DIVOKÉ KONE [i] 10:00 Pod povrchom 24 [i] 11:05 SÚDNA SIEŇ: Boj o syna [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TV ŠANCA [i] 13:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:20 PANELÁK XV.: Fábryho návrat 28 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Nedostaneš ani fuka [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Nič nedostaneš [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Vyjednávač [i] 23:40 Votrelec vs. Predátor [i] 01:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 6 [i] 02:35 NOVINY TV JOJ 03:10 Pod povrchom 24 [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ: Nedostaneš ani fuka [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ: Nič nedostaneš [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Hoď svišťom: Syn alebo vnuk? 14 [i] 05:55 Faktor strachu V. 1/35 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 6 [i] 09:55 Slnečno, sem-tam vraždy II. 8 [i] 10:55 Ničitelia mýtov IV. [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami 4 [i] 13:10 Kosti V. 6 [i] 14:05 Faktor strachu V. 2 [i] 15:00 Simpsonovci VII. 6,7 [i] 16:00 Fórky, vtipky XXII. [i] 17:00 Ničitelia mýtov IV. [i] 18:05 18 kolies spravodlivosti II. 12 [i] 19:00 Simpsonovci VII. 8,9 [i] 19:55 Hoď svišťom: Lavína 15 [i] 20:30 Bláznivá olympiáda [i] 22:35 Vylomeniny [i] 23:25 Dexter VI. 7 [i] 00:30 Walking Dead IV. 11 [i] 01:20 American Horror Story 11 [i] 02:00 Matlock 10 [i] 02:45 Magnum II. 22 [i] 03:30 Dexter VI. 7 [i] 04:20 Walking Dead IV. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 The Millionaire Tour 1 [i] 07:10 Posel ztracených duší V. 9 [i] 08:10 Posel ztracených duší V. 10 [i] 09:10 Na pomezí záhad II. 14 [i] 10:10 Vraždy v Sandhamnu II. 2 [i] 11:10 Kráska a zvíře II. 21 [i] 12:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 17 [i] 13:10 Havaj 5-0 II. 15 [i] 14:05 Posel ztracených duší V. 11 [i] 15:05 Posel ztracených duší V. 12 [i] 16:05 Na pomezí záhad II. 14 [i] 17:05 Na pomezí záhad II. 15 [i] 18:05 Kráska a zvíře II. 22 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 18 [i] 20:00 Havaj 5-0 II. 16 [i] 21:00 Únos vlaku 1 2 3 1 [i] 23:00 Vražedná práva I. 11 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 21 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 22 [i] 02:00 Únos vlaku 1 2 3 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 14 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 14 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 16) 9 [i] 06:25 Králové aukcí (Series 3): Cena za album Thriller Michaela Jacksona/maďarský motocykl Pannonia 15 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 23 [i] 07:15 Mimořádné projekty (Series 4): Ocelová hora 7 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 1): Šílenství kolem modelu A 1 [i] 09:05 Opravna vraků (Series 5): A je to! 6 [i] 09:55 Zlatá horečka (Series 5): Z popela 2 [i] 10:50 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 2): Máme to doma 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): FSM Syrena 106 10 [i] 12:35 Tlustí a zběsilí - pořádný rachot (Series 1): Renovace vozu Galaxie 1 [i] 13:30 Fantom Works (Series 1): Mustang a pickup 195 Studebaker 3 [i] 14:25 Berte to jako varování (Series 3): Kovbojové chaosu 7 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 3): Tvůrci či podvodníci 8 [i] 16:15 Berte to jako varování (Series 3): Totální neúspěchy 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Rodinná hádka 35 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (Series 2): Závan minulosti 3 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Velké terno 2 [i] 18:35 Pátá rychlost (Series 19) 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 15 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 15 [i] 20:00 Co se dělo dál? (Series 1) 4 [i] 20:30 Co se dělo dál? (Series 1) 5 [i] 21:00 Berte to jako varování (Series 2): Když příroda volá 5 [i] 22:00 Neobjasněné případy: Stínoví lidé/sluneční zázrak 11 [i] 23:00 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 3 [i] 00:00 Setkání s mimozemšťany (Series 1): Zpráva 1 [i] 00:55 Jak se to dělá (Series 3) 29 [i] 01:25 Jak se to dělá (Series 3) 30 [i] 01:50 Co se dělo dál? (Series 1) 4 [i] 02:15 Co se dělo dál? (Series 1) 5 [i] 02:40 Berte to jako varování (Series 2): Když příroda volá 5 [i] 03:30 Neobjasněné případy: Stínoví lidé/sluneční zázrak 11 [i] 04:20 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Designtrend [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller III [i] 09:50 Na cestě po severním Laosu [i] 10:35 Kluci v akci [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:45 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 15:05 Návštěvní den Miloslava Šimka a [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Znamení koně II: Něco za něco 10/13 [i] 20:55 13. komnata Svatopluka Matyáše [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Kolo plné hvězd [i] 23:15 Profesionálové [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:35 Motiv [i] 01:15 Dobré ráno [i] 03:50 Designtrend [i] 04:05 Padající květináč [i] 04:30 Chalupa je hra [i] 04:55 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Netopýří muž [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Vinitorium Moravicum [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 5/5 [i] 09:30 Alexej, lososi a medvědi [i] 10:25 Cestománie [i] 10:55 Postřehy odjinud [i] 11:00 Židé 1/5 [i] 12:00 S kuchařem kolem světa: Bali [i] 12:55 Sloni - špionáž ve stádu [i] 13:45 Chcete mě? [i] 14:15 Památné bitvy: Waterloo [i] 15:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:50 Věda na vlastní kůži [i] 16:45 Hádanky domů života: Židovské perly renesanční Telče [i] 17:10 Podivuhodné lidské tělo [i] 18:10 Na cestě po jižní Zambii [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Medvědi grizzly na Aljašce 1/2 [i] 21:00 Pan Selfridge III 1/10 [i] 21:45 Bony a klid [i] 23:20 Na místě zločinu: Rodinná tajemství [i] 00:15 Letecké katastrofy VII.: Cesta do záhuby [i] 01:00 Ostrovy Christiana Karembeua: Nová [i] 01:55 Pozor, ponorky! 2/2 [i] 02:45 Jízda vlakem naší krajinou [i] 03:15 Babylon [i] 03:40 V zajetí železné opony [i] 03:55 Lašská obec Sedliště [i] 04:10 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:40 Osudové okamžiky [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Ulice 2784 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Naděje na přežití 560 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 12 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy VII: Poslední dostih 6 [i] 13:25 Beze stopy II 11 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba II: Neoprávněné vniknutí [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Návrat do ložnice 237 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VII 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IX: Vražedná realita 6 [i] 18:25 Ulice 2785 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Taková normální rodinka [i] 22:25 Likvidátor [i] 00:35 Kriminálka Miami IX: Vražedná realita 6 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba II: Neoprávněné vniknutí [i] 02:10 Novashopping 02:40 Prásk [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Návrat do ložnice 237 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Hej, hej! Legenda o divokém chlapíkovi 21 [i] 07:00 Winx Club IV: Útok kouzelníků 13 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 67 [i] 08:30 M*A*S*H 68 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:20 Walker, Texas Ranger VIII: Vojáci nenávisti 19 [i] 11:20 Julie Lescautová IV: Do třetice všeho dobrého 13 [i] 13:20 Wolffův revír II: Šedá zóna 13 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Rackové ve větru [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe IX: Nauč se řemeslu 4 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Líbáš jako Bůh [i] 22:50 Neříkej ani slovo [i] 01:15 Red Hill: Krvavý zapadákov [i] 03:20 Walker, Texas Ranger VIII: Vojáci nenávisti 19 [i] 04:05 Wolffův revír II: Šedá zóna 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:05 Rodinná kliatba 29-30/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 15/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 53-54/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 69-70/172 [i] 17:05 Doktorka Zoe II. 8/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Smotánka [i] 21:00 Uragán [i] 22:05 Rande s celebritou [i] 00:05 Veľmi nebezpečné známosti 3 [i] 01:35 Priatelia [i] 01:55 Bez servítky [i] 02:40 Smotánka [i] 03:40 Mentalista III. 24/24 [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Legionář [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Božská relikvie 2 [i] 14:00 Albert Nobbs [i] 16:00 Surfařská akademie [i] 17:35 Bar Florentine [i] 19:25 Hledá se Amanda [i] 21:05 Strážci Dračí brány [i] 22:50 Noční incident [i] 00:20 Brazilský masakr [i] 01:50 Postradatelní [i] 03:25 Hodný, zlý a divný [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Biatlon [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Biatlon [i] 15:15 Skoky na lyžích [i] 17:00 Curling [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:30