TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:50 Chlapi neplačú [i] 12:00 Dr. House I. 22/22 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 3/24 [i] 14:00 Kobra 11 XVIII. 14/15 [i] 15:00 Dva a pol chlapa III. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 5/25 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:50 Zámena manželiek [i] 00:00 Myšlienky vraha VII. 1/24 [i] 01:00 Agent bez minulosti I. 2/13 [i] 01:45 Kobra 11 XVIII. 14/15 [i] 02:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 5/25 [i] 03:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 3/24 [i] 04:00 Kobra 11 XVIII. 14/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:25 Križovatky medicíny 10 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Podvodníci v akcii I 3/8 [i] 08:10 McLeodove dcéry IV.B 3/26 [i] 08:55 Policajné oddelenie: Zneužitá nevinnosť 28 [i] 10:00 Lekári: Skúška 42/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Nečakané stretnutia [i] 14:45 Slovensko v obrazoch [i] 15:05 Križovatky medicíny 11 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii I 4/8 [i] 17:00 Lekári: Navždy s tebou 43/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Dych nebies [i] 22:30 Reportéri [i] 23:00 Peklo na kolesách I. 3/10 [i] 23:40 Policajné oddelenie: Zneužitá nevinnosť 28 [i] 00:35 Občan za dverami [i] 01:00 Dych nebies [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 Noc v archíve: Olympiáda [i] 10:05 Maďarský magazín [i] 10:40 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 11:25 Generácia [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:20 ArtSpektrum [i] 12:25 Spievajte s nami [i] 13:05 Fiodor Michajlovič Dostojevskij 3/8 [i] 14:00 Súrodenci: Staviarskí [i] 14:30 Separé [i] 14:50 Polícia [i] 15:05 Fokus právo [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:25 Správy - Hírek [i] 16:35 Správy RTVS z regiónov [i] 16:50 Hokej - extraliga [i] 19:30 Večerníček: Jarníčky [i] 19:40 Krtko [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:50 100 názorov 2014: Ľudo Dobšovič [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Príbehy starého lesa [i] 20:30 Necelebrity: Jaroslav Gorás [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:00 Ambulancia: Robotické operácie - vyšší stupeň chirurgickej liečby v urológii [i] 23:30 Správy RTVS "N" [i] 00:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Vojna svokier [i] 08:40 DIVOKÉ KONE [i] 09:55 Pod povrchom 23 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Pravda pod kolesami [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TV ŠANCA [i] 13:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:20 PANELÁK XV.: Opäť v práci 27 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Bratranci [i] 18:10 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Fábryho návrat 28 [i] 22:50 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:45 Kosti VI. 6 [i] 00:45 Slnečno, sem-tam vraždy II. 8 [i] 01:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 5 [i] 02:25 NOVINY TV JOJ 03:05 PANELÁK XV.: Fábryho návrat 28 [i] 03:50 Pod povrchom 23 [i] 04:35 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 18 kolies spravodlivosti II. 10 [i] 05:50 Faktor strachu IV.: - FINÁLE SÉRIE 39/39 [i] 06:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 5 [i] 09:55 Slnečno, sem-tam vraždy II. 7 [i] 10:55 Ničitelia mýtov IV. [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami 3 [i] 13:15 Kosti V. 5 [i] 14:10 Faktor strachu V. 1/35 [i] 15:10 Simpsonovci VII. 4,5 [i] 16:10 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:40 Ničitelia mýtov IV. [i] 17:55 18 kolies spravodlivosti II. 11 [i] 18:55 Simpsonovci VII. 6,7 [i] 19:50 Hoď svišťom: Syn alebo vnuk? 14 [i] 20:30 Agenti S.H.I.E.L.D. 12,13 [i] 22:20 Hawaii 5.0 V. 4 [i] 23:20 Tajomstvá histórie III. 1/3 [i] 00:20 2. svetová vojna v 2 [i] 01:20 Ničitelia mýtov 3 [i] 02:10 Matlock 9 [i] 03:00 Magnum II. 21 [i] 03:45 Hawaii 5.0 V. 4 [i] 04:45 V službách KGB 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší V. 7 [i] 08:05 Posel ztracených duší V. 8 [i] 09:05 Na pomezí záhad II. 13 [i] 10:05 Vraždy v Sandhamnu II. 1 [i] 11:05 Kráska a zvíře II. 20 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 16 [i] 13:05 Havaj 5-0 II. 14 [i] 14:05 Posel ztracených duší V. 9 [i] 15:05 Posel ztracených duší V. 10 [i] 16:05 Na pomezí záhad II. 13 [i] 17:05 Na pomezí záhad II. 14 [i] 18:05 Kráska a zvíře II. 21 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 17 [i] 20:05 Havaj 5-0 II. 15 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 21 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 22 [i] 23:00 Myšlenky zločince VIII. 18 [i] 00:00 Myšlenky zločince VIII. 19 [i] 01:00 Posel ztracených duší V. 9 [i] 01:55 Myšlenky zločince VIII. 18 [i] 02:40 Myšlenky zločince VIII. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 13 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 13 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 16) 8 [i] 06:25 Králové aukcí (Series 3): Masážní pás/obrovská starožitná výkladní skříň 14 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 22 [i] 07:15 Mimořádné projekty (Series 4): Stavba horské dráhy 6 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2) 28 [i] 09:05 Opravna vraků (Series 5): Camaro 5 [i] 09:55 Zlatá horečka (Series 5): Nová krev 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Chevrolet Corvette Stingray 9 [i] 12:35 Obnažená města (Series 1): Přístavní město – Sydney 3 [i] 13:30 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu (Series 1): Automobilové nezbytnosti 3 [i] 14:25 Mimořádné projekty (Series 5): Stadion kovbojů v Dallasu 2 [i] 15:20 Mimořádné projekty (Series 5): Obojživelná válečná loď 3 [i] 16:15 Mimořádné projekty (Series 5): Most v Hong Kongu 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Vyzvědači 34 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (Series 2): Rozbitá kasa 2 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Divoký západ 1 [i] 18:35 Pátá rychlost (Series 19) 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 14 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 14 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 5 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 6 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 5 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 6 [i] 22:00 Prodej klasických vozů (Series 1): Problematický kombi 3 [i] 23:00 Pátrání po klasických autech (Series 6): Zelená nahrazuje černou 10 [i] 23:30 Pátrání po klasických autech (Series 6): Mokrý, divoký a džíp Willys 11 [i] 00:00 Dílna zatracenců (Series 1): Nadšení z vozu Gasser 3 [i] 00:55 Jak se to dělá (Series 3) 27 [i] 01:25 Jak se to dělá (Series 3) 28 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 5 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 6 [i] 02:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 5 [i] 03:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 6 [i] 03:30 Prodej klasických vozů (Series 1): Problematický kombi 3 [i] 04:20 Pátrání po klasických autech (Series 6): Zelená nahrazuje černou 10 [i] 04:45 Pátrání po klasických autech (Series 6): Mokrý, divoký a džíp Willys 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo publicisty a pedagoga Jiřího Zajíce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller III [i] 09:55 Na cestě po jižním Altiplanu [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:30 Hobby naší doby [i] 10:55 Kousek nebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:45 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 15:05 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Jaro v jedné stopě [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Motiv [i] 23:10 Kriminálka Paříž [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:50 Kriminalista [i] 01:50 Všechnopárty [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Křížové cesty: Rozhodnutí [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír VI.: Míry, vzdálenosti a rychlosti ve vesmíru [i] 09:45 Památné bitvy: Waterloo [i] 10:35 Letecké katastrofy VII.: Cesta do záhuby [i] 11:25 Moje soukromá válka: Rok pro zvíře [i] 11:50 Magické hory [i] 12:10 Štíty království českého [i] 12:40 Vesnicopis [i] 13:00 Souboj vojevůdců: MacArthur proti [i] 13:45 Královny savany - krásné a nezkrotné: Vrah za dveřmi [i] 14:40 Chcete je? [i] 14:45 Technické divy světa: Hotel Burdž al-Arab [i] 15:35 Židé 1/5 [i] 16:30 Největší přírodní katastrofy: Otřesy z pekel [i] 17:20 Zázračná planeta: Archa Davida [i] 18:15 Dobrodruh 3/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dunaj - evropská Amazonka: Lesy, záplavy a mráz [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Bali [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Národní klenoty [i] 22:00 Brána smrti [i] 22:25 Ve jménu vlasti III: Stále pozitivní 6/12 [i] 23:15 Queer: Na prahu [i] 23:45 Piráti od Černého moře [i] 00:40 Evropa dnes [i] 01:05 Češi na misi: Klimatická spravedlnost [i] 01:35 Babylon [i] 02:00 Ta naša kapela [i] 02:30 Co nám dává Česká hlava? [i] 02:55 Babylon [i] 03:20 V zajetí železné opony [i] 03:35 Jede, jede mašinka [i] 03:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:20 Osudové okamžiky [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Ulice 2783 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Konec velké hry 106 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 11 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy VII: Ženy na křídlech 5 [i] 13:25 Beze stopy II 10 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba II: Tiché volání [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Šťastní a veselí 236 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VII 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IX: Samotář v Miami 5 [i] 18:25 Ulice 2784 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Naděje na přežití 560 [i] 21:35 Prásk [i] 22:15 Rukojmí [i] 00:25 Kriminálka Miami IX: Samotář v Miami 5 [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba II: Tiché volání [i] 02:00 Novashopping 02:30 Áčko: Všechny spreyery bych pozavíral! [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Šťastní a veselí 236 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Radostná zpráva - operace milujte pláž 20 [i] 07:00 Winx Club IV: Velké odhalení 12 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 66 [i] 08:25 M*A*S*H 67 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:15 Walker, Texas Ranger VIII: Černí draci 18 [i] 11:10 Julie Lescautová IV: Voyeur 12 [i] 13:20 Wolffův revír II: Palermo je blízko 12 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Květ života [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe IX: Čínské stíny 3 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Dcerám vstup zakázán 51 [i] 21:35 Kdo je kdo? [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:55 Právo a pořádek XVI: Rodinný přítel 12 [i] 00:55 Myšlenky zločince VII 11 [i] 01:50 Spravedlnost v krvi II: Klub osamělých srdcí 7 [i] 02:50 Walker, Texas Ranger VIII: Černí draci 18 [i] 03:30 Wolffův revír II: Palermo je blízko 12 [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:10 Rodinná kliatba 27-28/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 14/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 51-52/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 67-68/172 [i] 17:05 Doktorka Zoe II. 7/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:25 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista III. 24/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 53-54/158 [i] 23:35 Hriešnici - NOVÝ SERIÁL 4/12 [i] 00:35 Nezvestní III. 4/19 [i] 01:30 Priatelia [i] 01:50 Bez servítky [i] 02:40 Smotánka [i] 03:05 Na streche [i] 03:40 Nezvestní III. 4/19 [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Albatros [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Extrakt [i] 13:45 Nanga Parbat [i] 15:40 Božská relikvie 2 [i] 17:35 Albert Nobbs [i]