TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:50 Chlapi neplačú [i] 12:00 Dr. House I. 21/22 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 2/24 [i] 14:00 Kobra 11 XVIII. 13/15 [i] 15:00 Dva a pol chlapa III. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 4/25 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Arrow II. 5-6/23 [i] 00:30 Agent bez minulosti I. 1/13 [i] 01:20 Kobra 11 XVIII. 13/15 [i] 02:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 4/25 [i] 02:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 2/24 [i] 03:40 Dva a pol chlapa III. [i] 04:00 Kobra 11 XVIII. 13/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:30 Križovatky medicíny 9 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Podvodníci v akcii I 2/8 [i] 08:10 McLeodove dcéry IV.B 2/26 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Do posledného dychu 27 [i] 10:00 Lekári: Domino 41/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:05 Križovatky medicíny 10 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii I 3/8 [i] 16:55 Lekári: Skúška 42/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov: FC Barcelona - Manchester City [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Policajné oddelenie: Do posledného dychu 27 [i] 00:20 Inšpektor Rocca: Posledná výzva [i] 02:05 Dámsky klub [i] 03:35 McLeodove dcéry IV.B 2/26 [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:00 Hlad - vo svete blahobytu [i] 09:55 Ukrajinský magazín [i] 10:20 Fokus zdravie "N" [i] 11:05 Ambulancia: Robotické operácie - vyšší stupeň chirurgickej liečby v urológii [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:10 ArtSpektrum [i] 12:15 Malokarpatská hraj... [i] 12:55 Večera s Havranom [i] 14:20 VAT [i] 14:50 Test magazín: Kombinované chladničky [i] 15:05 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 16:00 Maďarský magazín [i] 16:25 Správy - Hírek [i] 16:35 Správy RTVS z regiónov [i] 16:50 Hokej - extraliga [i] 19:30 Večerníček: Jarníčky [i] 19:35 Krtko [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:50 100 názorov 2014: Oľga Pietruchová [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Tri biblie, dva osudy, jedna láska [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Súrodenci: Staviarskí [i] 22:00 Fiodor Michajlovič Dostojevskij 3/8 [i] 22:55 Polícia [i] 23:25 Autosalón [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Bez peňazí [i] 08:45 DIVOKÉ KONE [i] 09:55 Pod povrchom 22 [i] 11:05 SÚDNA SIEŇ: Opaľoval starenku [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TV ŠANCA [i] 13:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:20 PANELÁK XV.: Zlé správy 26 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Cvičme v rytme [i] 18:10 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Opäť v práci 27 [i] 22:50 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:45 Kosti VI. 5 [i] 00:45 Slnečno, sem-tam vraždy II. 7 [i] 01:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 4 [i] 02:25 NOVINY TV JOJ 03:05 PANELÁK XV.: Opäť v práci 27 [i] 03:50 Pod povrchom 22 [i] 04:40 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Hoď svišťom: Kontrola 12 [i] 05:55 Faktor strachu IV. 38 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 4 [i] 09:55 Slnečno, sem-tam vraždy II. 6 [i] 10:55 Ničitelia mýtov IV. [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami 2 [i] 13:10 Kosti V. 4 [i] 14:05 Faktor strachu IV.: - FINÁLE SÉRIE 39/39 [i] 15:10 Simpsonovci VII. 2,3 [i] 16:10 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:45 Ničitelia mýtov IV. [i] 17:50 18 kolies spravodlivosti II. 10 [i] 18:50 Simpsonovci VII. 4,5 [i] 19:50 Hoď svišťom: Sexi mama 13 [i] 20:30 Dvaja policajti [i] 23:00 Krištáľová lebka [i] 01:00 Mafstory: Márgit u Molnárovcov, Kufrík 13,14 [i] 02:00 Ničitelia mýtov 2 [i] 02:50 Matlock 8 [i] 03:40 Magnum II. 20 [i] 04:25 V službách KGB 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší V. 5 [i] 08:05 Posel ztracených duší V. 6 [i] 09:05 Na pomezí záhad II. 11 [i] 10:05 Vraždy v Sandhamnu I. 3 [i] 11:05 Kráska a zvíře II. 19 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 15 [i] 13:05 Havaj 5-0 II. 13 [i] 14:00 Posel ztracených duší V. 7 [i] 15:00 Posel ztracených duší V. 8 [i] 16:00 Na pomezí záhad II. 12 [i] 17:00 Na pomezí záhad II. 13 [i] 18:00 Kráska a zvíře II. 20 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 16 [i] 20:00 Havaj 5-0 II. 14 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 9 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 10 [i] 22:50 Myšlenky zločince VIII. 16 [i] 23:45 Myšlenky zločince VIII. 17 [i] 00:40 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 9 [i] 01:35 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 10 [i] 02:25 Myšlenky zločince VIII. 16 [i] 03:10 Havaj 5-0 II. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 12 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 12 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 16) 7 [i] 06:25 Králové aukcí (Series 3): Clay Walker zavítá do Gallery 63 13 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 21 [i] 07:15 Mimořádné projekty (Series 4): Bitevní stroje 5 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2) 27 [i] 09:05 Opravna vraků (Series 5): Na počest Skauta 4 [i] 09:55 Zlatá horečka (Series 4): Dědečkovo poslední přání 6 [i] 10:50 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 1): K jedinému cíli 5 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Ford Popular 8 [i] 12:35 Rychle a hlasitě (Series 2): Gas Monkey a vůz pro banditu – 2. část 13 [i] 13:30 Dílna zatracenců (Series 1): Nadšení z vozu Gasser 3 [i] 14:25 Aljaška - poslední hranice (Series 3): Lov v oblacích 7 [i] 15:20 Aljaška - poslední hranice (Series 3): Nevrlost 8 [i] 16:15 Aljaška - poslední hranice (Series 3): O losech a lidech 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nemám tě rád, brácho 33 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (Series 2): Skryté poklady 1 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 26 [i] 18:35 Pátá rychlost (Series 19) 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 13 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 13 [i] 20:00 Cíl cesty – severní pól (Series 1) 1 [i] 21:00 Aljaška - bitva v zátoce (Series 1): Vrcholná sezona 5 [i] 22:00 Záchranáři ztroskotaných lodí (Series 1): Kam míří hurikány 3 [i] 23:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 2 [i] 00:00 Aljaška - poslední hranice (Series 3): Latríny, podprsenky pro krávy a medvědi 6 [i] 00:55 Jak se to dělá (Series 2): Párátka, akrylátové vany, helikoptéry a pivo 12 [i] 01:25 Jak se to dělá (Series 2): Nehty/kovové spony/ochranné brýle/látky/kola 13 [i] 01:50 Cíl cesty – severní pól (Series 1) 1 [i] 02:40 Aljaška - bitva v zátoce (Series 1): Vrcholná sezona 5 [i] 03:30 Záchranáři ztroskotaných lodí (Series 1): Kam míří hurikány 3 [i] 04:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller III [i] 09:50 Na cestě po Alorském souostroví [i] 10:35 13. komnata Dana Horyny [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:45 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 15:00 Kojak II [i] 15:50 Hubert a Staller III [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Kousek nebe [i] 21:05 DoktorKA [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Sebemilenec [i] 23:35 MI5 IX 6/8 [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:00 Na stopě [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Evangelíci z Velké Lhoty [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání: Letectvo a námořní síly v letech 1939-1945. 10/26 [i] 09:55 Hitler a Mussolini 1/2 [i] 10:50 Náš venkov: Babičky [i] 11:15 Ta naša kapela [i] 11:45 Folklorika [i] 12:15 Kanárské ostrovy bez kanárů? [i] 12:40 Jeden rok s Fulbrightem: Martin [i] 13:10 Evropa dnes [i] 13:35 Ostrovy Christiana Karembeua: Nová [i] 14:30 Vzestup a pád Versailles: Na úsvitu revoluce [i] 15:20 Vinitorium Moravicum [i] 15:45 Chcete je? [i] 15:50 Klíč [i] 16:20 S kuchařem kolem světa: Senegal [i] 17:10 Kolem světa po obratníku Raka 4/6 [i] 18:10 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 5/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Sloni - špionáž ve stádu [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Istanbul, věčná [i] 21:00 Na cestě po jižní Zambii [i] 21:30 Dobrodruh 3/12 [i] 22:00 Kmeny: Rap [i] 22:25 8 Mile [i] 00:15 Na místě zločinu: Vrah v uniformě [i] 01:10 Moje soukromá válka: Rok pro zvíře [i] 01:35 Křesťanský magazín [i] 02:00 Chcete mě? [i] 02:30 Náš venkov: Babičky [i] 02:55 Čím dřív, tím líp aneb Sladkých čtrnáct? [i] 03:25 Divnopis [i] 03:30 Babylon [i] 03:55 Živnostníci [i] 04:10 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:40 Osudové okamžiky [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Ulice 2782 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Žij a nech žít 559 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 10 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy VII: Duše 4 [i] 13:25 Beze stopy II 9 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba II: Zbylá dovolená [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Lhářka 235 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VII 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IX: Honička 4 [i] 18:25 Ulice 2783 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Konec velké hry 106 [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba XI 2 [i] 22:35 Aeon Flux [i] 00:15 Kriminálka Miami IX: Honička 4 [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba II: Zbylá dovolená [i] 01:50 Novashopping 02:20 Áčko [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Lhářka 235 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Mini, mini, Diana a Bylinný tým 19 [i] 07:00 Winx Club IV: Winx klub si věří 11 [i] 07:30 M*A*S*H 65 [i] 08:20 M*A*S*H 66 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Walker, Texas Ranger VIII: Den očisty 17 [i] 11:05 Julie Lescautová IV: Zlomené srdce 11 [i] 13:20 Wolffův revír II: Měl jsem kamaráda 11 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Útesy lásky [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe IX: Ráže 7,65 2 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Máme problém 327 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:50 Hawaii 5-0 IV: Dokud vás smrt nerozdělí 4 [i] 00:45 Myšlenky zločince VII 10 [i] 01:45 Vraždy v Kitzbühelu XI: Odstraněná 2 [i] 02:45 Walker, Texas Ranger VIII: Den očisty 17 [i] 03:30 Wolffův revír II: Měl jsem kamaráda 11 [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:05 Rodinná kliatba 25-26/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 13/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 49-50/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 65-66/172 [i] 17:05 Doktorka Zoe II. 6/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista III. 23/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 51-52/158 [i] 23:35 Hriešnici - NOVÝ SERIÁL 3/22 [i] 00:50 Nezvestní III. 3/19 [i] 01:35 Priatelia [i] 02:00 Bez servítky [i] 02:45 Na streche [i] 03:40 Nezvestní III. 3/19 [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Möbius [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Božská relikvie [i] 13:40 Moje krásná učitelka [i] 15:25 Extrakt [i] 17:05 Nanga Parbat [i] 18:55 Hačikó - příběh psa [i] 20:35 Krvavá volba [i] 22:45 Přímý zásah [i] 00:25 Sofia [i] 01:50 Zrůda [i] 03:30 Zkrocená hora [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 12:45 Curling [i] 14:00 Snooker [i] 18:00 Biatlon