TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:50 Chlapi neplačú [i] 12:00 Dr. House I. 20/22 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 1/24 [i] 14:00 Kobra 11 XVIII. 12/15 [i] 15:00 Dva a pol chlapa III. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 3/25 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:55 Zámena manželiek [i] 00:10 Myšlienky vraha III. 20/20 [i] 01:00 Vnútorný nepriateľ II. 10/10 [i] 01:50 Kobra 11 XVIII. 12/15 [i] 02:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 3/25 [i] 03:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 1/24 [i] 04:00 Kobra 11 XVIII. 12/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Podvodníci v akcii I 1/8 [i] 08:10 McLeodove dcéry IV.B 1/26 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Sľub 26 [i] 10:00 Slovensko v obrazoch [i] 10:25 Svet v obrazoch [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Zlatokopka [i] 15:05 Križovatky medicíny 9 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii I 2/8 [i] 16:55 Lekári: Domino 41/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Slovensko chutí [i] 22:05 Súboj s časom: Odplata 10/24 [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Dvadsaťpäť pravidiel 3/24 [i] 23:35 Policajné oddelenie: Sľub 26 [i] 00:25 Súboj s časom: Odplata 10/24 [i] 01:10 Inšpektor Rocca: Krutý osud [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Chrípka [i] 09:05 Výnimočné ženy: Coco Chanel [i] 09:55 Mária Kišoňová-Hubová [i] 10:35 Národnostný magazín: Bulharský [i] 11:05 Fokus práca "N" [i] 11:50 Športové ozveny [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:00 ArtSpektrum [i] 13:05 Ver'sa mi ohláša... [i] 13:45 Família: Família - Rodina na jednej lodi [i] 14:15 Orientácie [i] 14:45 Encyklopédia slovenských obcí: Brhlovce [i] 15:05 Fokus zdravie "N" [i] 16:00 Ukrajinský magazín [i] 16:25 Správy - Hírek [i] 16:35 Správy RTVS z regiónov [i] 16:50 Hokej - extraliga [i] 19:30 Večerníček: Jarníčky [i] 19:40 Krtko [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - máme svoje sny [i] 19:50 100 názorov 2014: Rasťo Chvála [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Hlad - vo svete blahobytu [i] 20:55 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Ambulancia: Robotické operácie - vyšší stupeň chirurgickej liečby v urológii [i] 22:00 Večera s Havranom [i] 23:10 Zázrak [i] 00:35 On air [i] 00:55 Energetika [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 01:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Hrob [i] 08:30 DIVOKÉ KONE [i] 09:40 Pod povrchom 21 [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ: Samé klamstvá [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TV ŠANCA [i] 13:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:20 PANELÁK XV.: Výjazd poslancov 25 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Oklamala si ma [i] 18:10 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Zlé správy 26 [i] 22:50 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:45 Kosti VI. 4 [i] 00:45 Slnečno, sem-tam vraždy II. 6 [i] 01:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 3 [i] 02:25 NOVINY TV JOJ 03:05 PANELÁK XV.: Zlé správy 26 [i] 03:50 Pod povrchom 21 [i] 04:40 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 18 kolies spravodlivosti II. 8 [i] 05:55 Faktor strachu IV. 37 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 3 [i] 09:55 Biele goliere III. 13 [i] 10:50 Ničitelia mýtov IV. [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami 1/24 [i] 13:10 Kosti V. 3 [i] 14:10 Faktor strachu IV. 38 [i] 15:10 Simpsonovci VI.: - FINÁLE SÉRIE 25/25 [i] 15:40 Simpsonovci VII. 1/25 [i] 16:10 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:50 Ničitelia mýtov IV. [i] 17:55 18 kolies spravodlivosti II. 9 [i] 18:55 Simpsonovci VII. 2,3 [i] 19:50 Hoď svišťom: Kontrola 12 [i] 20:30 Krištáľová lebka [i] 22:30 Jedinečné letisko v Dubaji 3 [i] 23:45 Letecké katastrofy VII. 5 [i] 00:50 Ničitelia mýtov - Špeciál [i] 01:45 Ničitelia mýtov 1/16 [i] 02:35 Matlock 7 [i] 03:25 Magnum II. 19 [i] 04:10 V službách KGB 7 [i] 04:50 18 kolies spravodlivosti II. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší V. 3 [i] 08:05 Posel ztracených duší V. 4 [i] 09:05 Na pomezí záhad II. 9 [i] 10:05 Vraždy v Sandhamnu I. 2 [i] 11:05 Kráska a zvíře II. 18 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 14 [i] 13:05 Havaj 5-0 II. 12 [i] 14:05 Posel ztracených duší V. 5 [i] 15:05 Posel ztracených duší V. 6 [i] 16:05 Na pomezí záhad II. 10 [i] 17:05 Na pomezí záhad II. 11 [i] 18:05 Kráska a zvíře II. 19 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 15 [i] 20:05 Havaj 5-0 II. 13 [i] 21:00 Jak prosté III. 6 [i] 21:55 Vzpomínky III. 5 [i] 22:50 Falco I. 5 [i] 23:55 Californication VII. - EPISODE 7 [i] 00:35 Californication VII. - EPISODE 8 [i] 01:15 Jak prosté III. 6 [i] 02:05 Vzpomínky III. 5 [i] 02:45 Falco I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 11 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 11 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 16) 6 [i] 06:25 Králové aukcí (Series 3): Pláštěnka Evela Knievela/starožitná telefonní budka 12 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 20 [i] 07:15 Mimořádné projekty (Series 4): Nejvyšší mrakodrap světa 4 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2) 26 [i] 09:05 Opravna vraků (Series 5): Procitnutí 3 [i] 09:55 Zlatá horečka (Series 4): Odhalení 5 [i] 10:50 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 1): Blýská se na lepší časy 4 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Lamborghini Urraco 7 [i] 12:35 Sibiřský podíl (Series 1): Udělej něco, nebo zmlkni 8 [i] 13:30 Aljaška - bitva v zátoce (Series 1): Jackpot v Bristol Bay 3 [i] 14:25 Muži Yukonu (Series 1): Zaseknutá kláda 7 [i] 15:20 Muži Yukonu (Series 1): Kolo smůly 8 [i] 16:15 Muži Yukonu (Series 2): Z extrému do extrému 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1) 32 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (Series 1): Severní Karolína 12 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 25 [i] 18:35 Pátá rychlost (Series 19) 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 12 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 12 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (Series 2) 6 [i] 21:00 Na pokraji Aljašky (Series 1) 4 [i] 22:00 Aljaška - poslední hranice (Series 4): Je tady jaro 3 [i] 23:00 Pekelní jezdci (Series 2): Nepřítel ve vlastních řadách 7 [i] 00:00 Hlídači čtvrtí (Series 1) 7 [i] 00:55 Jak se to dělá (Series 2): Dekorativní lišty, komerční kladky a průmyslové gumové hadice 10 [i] 01:25 Jak se to dělá (Series 2): Špachtle, garážová vrata, elektrické motory a vlna 11 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (Series 2) 6 [i] 02:40 Na pokraji Aljašky (Series 1) 4 [i] 03:30 Aljaška - poslední hranice (Series 4): Je tady jaro 3 [i] 04:20 Pekelní jezdci (Series 2): Nepřítel ve vlastních řadách 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Designtrend [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller III [i] 09:50 Na cestě po středozápadě Srí Lanky [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:05 Poslední kovboj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 13:55 Doktorka Quinnová III [i] 14:45 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 15:05 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Hříšní lidé města brněnského [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:05 Hercule Poirot [i] 23:00 Případy detektiva Murdocha VII [i] 23:40 AZ-kvíz [i] 00:10 Kalendárium [i] 00:20 Sváteční slovo publicisty a pedagoga Jiřího Zajíce [i] 00:30 Objektiv [i] 01:00 Hobby naší doby [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Designtrend [i] 02:10 Bydlení je hra [i] 02:30 Pod pokličkou [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Hádanky domů života: Židovské perly renesanční Telče [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kolem světa po obratníku Raka 4/6 [i] 10:05 Pitva muže z ledovce [i] 10:55 Dobrodruh 2/12 [i] 11:25 Nedej se [i] 12:20 Češi na misi: Klimatická spravedlnost [i] 12:45 Magické hory [i] 13:05 Deset století architektury: Pozdní gotika jagellonské doby Matěj [i] 13:20 Vzestup a pád NSDAP: Zrození nacismu 1/10 [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:55 Souboj vojevůdců: MacArthur proti [i] 15:40 Tajemství 2. sv. války: Letadla proti raketám V [i] 16:35 Vesmír VI.: Míry, vzdálenosti a rychlosti ve vesmíru [i] 17:20 Dunaj - evropská Amazonka: Lesy, záplavy a mráz [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Královny savany - krásné a nezkrotné: Moji drazí sousedé [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vzestup a pád NSDAP: Cesta k uznání 2/10 [i] 20:55 Letecké katastrofy VII.: Cesta do záhuby [i] 21:40 Moje soukromá válka: Rok pro zvíře [i] 22:10 Hra o jablko ...mezi mužem a ženou ve filmu režisérky Věry Chytilové . [i] 23:45 Město žen IV [i] 00:05 Ve jménu vlasti II: In memoriam 11/12 [i] 00:55 Ve jménu vlasti II: Volba 12/12 [i] 02:00 Babylon [i] 02:25 Pohltí nás billboardy? [i] 02:55 Babylon [i] 03:20 V zajetí železné opony [i] 03:30 Ptačí špitál nad Odrou [i] 03:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:20 Osudové okamžiky [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Ulice 2781 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Sklepní tajemství 105 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 9 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy VII: Jurisprudence 3 [i] 13:25 Beze stopy II 8 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba II: Pohřebiště [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Průvan v hlavě 234 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VII 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IX: Nevidím zlo 3 [i] 18:25 Ulice 2782 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Žij a nech žít 559 [i] 21:40 Víkend: Miláček rodiny [i] 22:35 Černá listina: Králotvůrce č. 42 20 [i] 23:30 Stoupenci zla II 4 [i] 00:20 Kriminálka Miami IX: Nevidím zlo 3 [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba II: Pohřebiště [i] 01:50 Novashopping 02:20 Mentalista VI: Pouštní růže 1 [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Průvan v hlavě 234 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Super! Letní prázdniny v zemi drahokamů 18 [i] 07:00 Winx Club IV: Konflikt 10 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 64 [i] 08:30 M*A*S*H 65 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:20 Walker, Texas Ranger VIII: Opožděná spravedlnost 16 [i] 11:20 Julie Lescautová IV: Juliino pokušení 10 [i] 13:20 Wolffův revír II: Můj táta konstruuje bombu 10 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Čas poznání [i] 16:25 Návrat komisaře Rexe IX: Setkání 1 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Sedm set padesát osm korálků 50 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:45 Kriminálka Stuttgart IV: Vražedné účty 11 [i] 00:45 Spravedlnost v krvi IV: Nedořešený případ 13 [i] 01:40 Vraždy v Kitzbühelu XI: Smrt v internátu 1 [i] 02:40 Walker, Texas Ranger VIII: Opožděná spravedlnost 16 [i] 03:25 Wolffův revír II: Můj táta konstruuje bombu 10 [i] 04:15 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:10 Rodinná kliatba 23-24/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 12/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 47-48/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 63-64/172 [i] 17:05 Doktorka Zoe II. 5/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:25 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista III. 22/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 49-50/158 [i] 23:35 Hriešnici - NOVÝ SERIÁL 2/22 [i] 00:45 Nezvestní III. 2/19 [i] 01:30 Priatelia [i] 01:50 Bez servítky [i] 02:35 Smotánka [i] 03:10 Na streche [i] 03:40 Nezvestní III. 2/19 [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Soul Kitchen [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Prodám šéfa zn.spěchá