TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:10 Dr. House I. 18-19/22 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 23/23 [i] 14:00 Kobra 11 XVIII. 11/15 [i] 15:00 Dva a pol chlapa III. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 2/25 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Kredenc [i] 22:20 Princ a pruďas (HD) [i] 00:30 Vnútorný nepriateľ II. 9/10 [i] 01:20 Kobra 11 XVIII. 11/15 [i] 02:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 2/25 [i] 03:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 23/23 [i] 03:40 Dva a pol chlapa III. [i] 04:00 Kobra 11 XVIII. 11/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:25 Križovatky medicíny 8 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Ako to funguje [i] 08:10 McLeodove dcéry IV.A 4/4 [i] 08:55 Policajné oddelenie: Pomsta 25 [i] 10:00 Lekári: Návrat 40/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Zátoka nádejí II. 7 [i] 14:40 Zátoka nádejí II. 8 [i] 15:25 Svet v obrazoch [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii I 1/8 [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Moja najhoršia nočná mora [i] 21:55 Sanitka II. 4/13 [i] 22:50 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Škoda skvelého chlapa 4/13 [i] 23:35 Policajné oddelenie: Pomsta 25 [i] 00:25 Autosalón [i] 00:50 Moja najhoršia nočná mora [i] 02:25 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Škoda skvelého chlapa 4/13 [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Reportéri [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Zlatá panna zo zlatého vajca [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - vírus [i] 09:00 Cousteau - Cesta na koniec sveta [i] 10:30 Tvárou v tvár [i] 11:00 Fokus rodina "N" [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:15 ArtSpektrum [i] 12:20 Spievajte si s nami [i] 12:40 Magazín Ligy majstrov [i] 13:10 Športové ozveny [i] 13:35 Odpískané [i] 14:15 Autosalón [i] 14:45 Profesionál [i] 15:05 Fokus práca "N" [i] 16:00 Národnostný magazín: Bulharský [i] 16:25 Správy - Hírek [i] 16:35 Správy RTVS z regiónov [i] 16:50 Hokej - extraliga [i] 19:30 Večerníček: Jarníčky [i] 19:35 Krtko [i] 19:40 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - vírus [i] 19:50 100 názorov 2014: Kateřina Javorská [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Výnimočné ženy: Coco Chanel [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 VAT [i] 22:00 Zvláštny deň [i] 23:20 A predsa sa točí [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI 05:35 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Takmer ideálny manžel [i] 08:20 Rodinné záležitosti: Láska za peniaze, Rozvedení manželia 8 [i] 09:45 Pod povrchom 20 [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ: Život s tyranom [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 TV ŠANCA [i] 13:30 Vtierka Castle (3 [i] 14:25 Profesionáli VI.: Profesionáli mimo služby 14 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Spopolnená svokra [i] 18:10 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Výjazd poslancov 25 [i] 22:50 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:45 Záhada na Aljaške [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 2 [i] 02:55 PANELÁK XV.: Výjazd poslancov 25 [i] 03:40 Pod povrchom 20 [i] 04:30 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Vylomeniny [i] 06:15 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 2 [i] 09:55 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 19,20 [i] 12:10 Kravaťáci III. 5 [i] 13:05 Agentka bez minulosti II.: - FINÁLE SÉRIE 16/16 [i] 14:05 Faktor strachu IV. 37 [i] 15:00 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:55 Ničitelia mýtov IV. [i] 18:00 18 kolies spravodlivosti II. 8 [i] 19:00 Simpsonovci VI.: - FINÁLE SÉRIE 25/25 [i] 19:20 Simpsonovci VII. 1/25 [i] 19:55 Hoď svišťom: Českí turisti 11 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII.: - FINÁLE SÉRIE 21,22/22 [i] 22:25 Biele goliere III. 13 [i] 23:25 Agentka bez minulosti II.: - FINÁLE SÉRIE 16/16 [i] 00:20 Mafstory 11,12 [i] 01:25 Letecké katastrofy VI. 5/5 [i] 02:15 Matlock 6 [i] 03:00 Magnum II. 18 [i] 03:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII.: - FINÁLE SÉRIE 21,22/22 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší V. 1 [i] 08:05 Posel ztracených duší V. 2 [i] 09:00 Na pomezí záhad II. 7 [i] 10:00 Vraždy v Sandhamnu I. 1 [i] 11:00 Kráska a zvíře II. 17 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 13 [i] 13:00 Havaj 5-0 II. 11 [i] 14:00 Posel ztracených duší V. 3 [i] 15:00 Posel ztracených duší V. 4 [i] 16:00 Na pomezí záhad II. 8 [i] 17:00 Na pomezí záhad II. 9 [i] 18:00 Kráska a zvíře II. 18 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 14 [i] 20:00 Havaj 5-0 II. 12 [i] 21:00 Vražedná práva I. 11 [i] 22:00 Tajnosti a lži 4 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 21 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 22 [i] 01:00 Vražedná práva I. 11 [i] 02:00 Tajnosti a lži 4 [i] 02:45 Kráska a zvíře II. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (Series 13): Potrubní spojky/hudební skříně/mlýnky na pepř 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 13): Ozubená kola/nůžky/kožené řemínky na hodinky 6 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 16) 5 [i] 06:25 Králové aukcí (Series 3): Mercedes Sugar Raye Leonarda/potápěčský oblek z 2. světové války 11 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 19 [i] 07:15 Mimořádné projekty (Series 4): Výcvikový tábor pro nováčky 3 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2) 25 [i] 09:05 Opravna vraků (Series 5): Rodinný náklaďák 2 [i] 09:55 Zlatá horečka (Series 4): Buď všechno, nebo nic 4 [i] 10:50 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 1): Nulový výsledek 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): TVR Cerbera 6 [i] 12:35 Aljašská železnice (Series 2): Napadeni medvědem 1 [i] 13:30 Megastavitelé (Series 4): Město ve městě - MGM centrum Las Vegas 4 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (Series 2) 2 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (Series 2) 3 [i] 16:15 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Chop se zbraně, Birdy 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Reklama Paula a Bogarta 31 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (Series 1): Toronto 11 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 24 [i] 18:35 Pátá rychlost (Series 19) 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 11 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 11 [i] 20:00 Zlatá horečka (Series 5): Velké spousty zlata 7 [i] 21:00 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 4): Začátek zlaté války 6 [i] 22:00 Nazí a vystrašení (Series 1) 15 [i] 23:00 Zkus přežít (Series 2): Na život a na smrt 3 [i] 00:00 Nejhrůznější záběry (Series 3): Útoky zvířat 2 1 [i] 00:55 Jak se to dělá (Series 2): Umělohmotné kelímky a příbory, make-up pro zvláštní efekty, zlato a harfy 8 [i] 01:25 Jak se to dělá (Series 2): Laminát, zmražené pochoutky, dětské stavební kostky a prací prostředky 9 [i] 01:50 Zlatá horečka (Series 5): Velké spousty zlata 7 [i] 02:40 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 4): Začátek zlaté války 6 [i] 03:30 Nazí a vystrašení (Series 1) 15 [i] 04:20 Zkus přežít (Series 2): Na život a na smrt 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Designtrend [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 DoktorKA [i] 09:55 Na cestě po Mendoze [i] 10:25 Postřehy odjinud [i] 10:30 168 hodin [i] 11:05 Znamení koně II: Restart 9/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:45 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 15:05 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vraždy v kruhu [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Kriminalista [i] 23:00 Na stopě [i] 23:25 MI5 IX 5/8 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Toulavá kamera [i] 01:15 Postřehy odjinud [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 13. komnata Dana Horyny [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Klášterní říše [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Město žen IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Příběh lidu [i] 09:55 Národní klenoty [i] 10:25 Děti na tahu [i] 11:20 Babylon [i] 11:45 Křížové cesty: Rozhodnutí [i] 12:15 Televizní klub neslyšících [i] 12:45 Československý filmový týdeník 1965 1033/2379 [i] 12:55 Největší přírodní katastrofy: Zemětřesení [i] 13:45 Tajemství 2. sv. války: Poslední tajné zbraně Japonců [i] 14:40 Věda na vlastní kůži [i] 15:30 Alexej, lososi a medvědi [i] 16:25 Pozor, ponorky! 2/2 [i] 17:25 Vzestup a pád Versailles: Na úsvitu revoluce [i] 18:15 Štíty království českého [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vesmír VI.: UFO - Mýty a skutečnost [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitler a Mussolini 1/2 [i] 21:00 Technické divy světa: Hotel Burdž al-Arab [i] 21:50 Hon [i] 23:45 Z terasy [i] 02:05 Q [i] 02:35 Uchem jehly [i] 03:00 Národ nezletilých vrahů? [i] 03:30 Babylon [i] 03:50 Libavá [i] 04:10 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:40 Osudové okamžiky [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Ulice 2780 [i] 10:05 Policie Modrava: Případ Strnad 4 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy VII: Skateborďáci 2 [i] 13:20 Beze stopy II 7 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba II: Mrtvá neznámá [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Dva v jednom 233 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VII 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IX: Náhlá smrt 2 [i] 18:25 Ulice 2781 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Sklepní tajemství 105 [i] 21:35 Mentalista VI: Pouštní růže 1 [i] 22:30 Černá listina: Bratři Pavlovičové č. 119 - 122 19 [i] 23:25 Stoupenci zla II: Otázka důvěry 3 [i] 00:15 Kriminálka Miami IX: Náhlá smrt 2 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba II: Mrtvá neznámá [i] 01:45 Novashopping 02:15 Áčko: Mně taky zemřelo dítě, a nehroutím se jako ty! [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Dva v jednom 233 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Kde najdeme Dianu? 17 [i] 07:00 Winx Club IV: Nebula 9 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 63 [i] 08:25 M*A*S*H 64 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:15 Walker, Texas Ranger VIII: Hřmící jestřáb 15 [i] 11:10 Julie Lescautová IV: Smrt účetního 9 [i] 13:20 Wolffův revír II: Samozvaný soudce 9 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Rozervaná srdce [i] 16:25 Komisař Rex VIII: Doping 15 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Lék pro Sváťu 326 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:45 Lady XXL [i] 00:50 Vraždy v Kitzbühelu X: Na lásku a na smrt 13 [i] 01:50 Walker, Texas Ranger VIII: Hřmící jestřáb 15 [i] 02:35 Wolffův revír II: Samozvaný soudce 9 [i] 03:25 Autosalon [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:05 Rodinná kliatba 21-22/110 [i] 07:45 Bez Servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 11/182 [i] 11:30 Rosamunde Pilcherová: Láska z nebies (HD) [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 61-62/172 [i] 17:05 Doktorka Zoe II. 4/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:25 Bez Servítky [i] 20:30 Mentalista III. 21/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 47-48/158 [i] 23:35 Hriešnici - NOVÝ SERIÁL 1/22 [i] 00:50 Nezvestní III. 1/19 [i] 01:35 Priatelia [i] 01:55 Bez Servítky [i] 02:40 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:45 Nezvestní III. 1/19 [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Až vyjde měsíc [i] 09:00 Teleshopping 12:05 V zajetí rytmu [i] 13:40 Helen [i] 15:45 Prodám šéfa zn.spěchá [i] 17:20 Jonesovi [i] 19:05 Hodný, zlý a divný [i] 21:20 Nebezpečná kořist [i] 23:10 Replikant [i] 00:50 Experiment