Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 1/25 [i] 06:45 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:05 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:25 Tom a Jerry [i] 07:40 Karate Kid 2 [i] 10:00 Krok za krokom V. [i] 10:50 Moderná Popoluška [i] 12:50 CHART SHOW [i] 15:40 Traja mušketieri [i] 17:50 Domov na kľúč [i] 18:25 Kredenc [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Total Recall (HD) [i] 23:00 Chladná pomsta (HD) [i] 01:10 Rýchlo a zbesilo 5 (HD) [i] 03:15 Chladná pomsta (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Drišľakoviny: Drišľak chudne [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:25 Levík Raa Raa 4/52 [i] 07:35 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba: Poštár Pat a veľký zvon 2/26 [i] 07:50 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Tanec s včielkami [i] 08:05 Garfield III.: Farmár Garfield 30/52 [i] 08:20 Ako si vycvičiť drakov: Stretnutie s Heather - prvá časť 10/20 [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:10 Megamozog: Skúmanie davu [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Mláďatká 6/8 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:40 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Skúška neviny [i] 15:15 Zlatá klasika: Jáchyme, hoď ho do stroje [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Tajné životy [i] 21:20 Zátoka nádejí II. 7 [i] 22:10 Zátoka nádejí II. 8 [i] 22:55 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Skúška neviny [i] 00:30 Rieka nádeje 11/18 [i] 01:20 O 5 minút 12 [i] 02:25 Mláďatká 6/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:40 Test magazín: Najmodernejšie televízory [i] 09:50 Família: Família - Rodina na jednej lodi [i] 10:20 O smelom krajčírikovi [i] 11:25 Priehradobijci 2/2 [i] 12:25 On air [i] 12:50 Orientácie [i] 13:15 Slovo [i] 13:25 Biatlon - MS [i] 14:20 Východná zostrihy: Takto my tu žijeme [i] 15:35 Anjeli strážni: Anjeli strážni Martina Štrbu [i] 16:10 Biatlon - MS [i] 17:00 Herecké legendy: Jozef Kroner [i] 17:20 Slnečný kúpeľ [i] 17:55 Chválenkári [i] 18:25 Gen.sk: Miroslav Smolák [i] 18:45 Večerníček: Jarníčky [i] 18:50 Krtko [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb - bubnovací tanec [i] 19:00 Rozprávky Bolka a Lolka [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:35 Ja a moja rodina [i] 19:50 100 názorov 2014: Ondrej Gallo [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Dokumentárny klub: Cousteau - Cesta na koniec sveta [i] 21:45 Odpískané [i] 22:25 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 23:25 Umenie [i] 23:55 Dielo z depozitára [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:20 Zvláštne puto 3: Najlepší priatelia [i] 09:30 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 10:25 Simpsonovci XXIV. 15 [i] 10:50 Zamestnanec mesiaca [i] 13:20 Zbohom, Prada [i] 15:45 Pán Popper a jeho tučniaky [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 TANEC SNOV [i] 23:40 Záhada na Aljaške [i] 02:05 Ja som zákon [i] 03:35 Zbohom, Prada [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 MacGyver 26 [i] 06:15 Pekelná výzva 10 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 MacGyver 27 [i] 09:15 Fórky, vtipky XXII. [i] 10:20 Megapresuny II. 4,5 [i] 12:00 100 rokov svedectiev [i] 12:40 Mama, ožeň ma! 3 [i] 14:00 Profesionáli VIII.: Policajný čin roka 19/19 [i] 14:50 Vylomeniny [i] 15:45 Nebezpečný sudca: Kráľovná sŕdc [i] 17:30 Kravaťáci III. 4,5 [i] 19:30 Fórky, vtipky XXII. [i] 20:30 Smrtonosná pasca 3 [i] 23:10 Scary Movie 2 [i] 00:50 Pekelná výzva 10 [i] 01:45 Zákon gangu V.: - PREMÉRA 5,6 [i] 03:10 Odvykávačka s doktorom Drewom 2 [i] 04:10 Liga snov IV. 5,6 [i] 04:50 MacGyver 27 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Profil zločinu IV. 11 [i] 08:10 Profil zločinu IV. 12 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba VIII. 21 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba VIII. 22 [i] 11:10 Havaj 5-0 II. 2 [i] 12:05 Společná terapie I. 5 [i] 13:00 Společná terapie I. 6 [i] 13:55 Posel ztracených duší V. 1 [i] 14:55 Posel ztracených duší V. 2 [i] 15:50 Na lodi III. 12 [i] 17:20 Kráska a zvíře II. 14 [i] 18:15 Kráska a zvíře II. 15 [i] 19:10 Vražedná čísla IV. 7 [i] 20:05 Vražedná čísla IV. 8 [i] 21:00 Vzpomínky III. 4 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 10 [i] 23:00 Jak prosté II. 19 [i] 00:00 Jak prosté II. 20 [i] 00:55 Vzpomínky III. 4 [i] 01:50 Společná terapie I. 5 [i] 02:30 Společná terapie I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (Series 12): Teploměry 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 12): Karburátory 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 10): Kůže/Velký kanál/flyboard 20 [i] 06:25 Opravna vraků 2013 (Series 1): Billův Mustang Fastback z roku 1965 2 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 1): Darebný dragster 3 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Chůze v přímce 171 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 3): Stavba Space Tower 6 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Výsměch, vlastní rozhodnutí a policie 9 [i] 10:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nesnesitelné vedro 10 [i] 10:50 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Napětí v Claireville 11 [i] 11:15 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nečekané problémy 12 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 7 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 8 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích (Series 3): Stará dobrá hotovost 5 [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 6 [i] 13:30 Věda superlidí (Series 1) 6 [i] 14:00 Co se dělo dál? (Series 2) 3 [i] 14:25 Berte to jako varování (Series 2): Když příroda volá 5 [i] 15:20 Králové sekvojí (Series 1): Motorest a zlatá horečka 4 [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 2): Pozorovatelna medvědů černých 3 [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 1) 3 [i] 18:05 Sibiřský podíl (Series 1): Občanská válka 3 [i] 19:00 Aljaška - bitva v zátoce (Series 1): Jackpot v Bristol Bay 3 [i] 20:00 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 4): Jsme bohatí? 7 [i] 21:00 Aljašská železnice (Series 2): Zemětřesení 8 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 3 [i] 23:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 1): Praskliny v ledu 8 [i] 00:00 Říční příšery (Series 1): Americké hrůzy 3 [i] 00:55 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů (Series 1): Hra na kočku a myš 3 [i] 01:50 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 4): Jsme bohatí? 7 [i] 02:40 Aljašská železnice (Series 2): Zemětřesení 8 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 3 [i] 04:20 Rebelové zamrzlého jezera (Series 1): Praskliny v ledu 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Zahrada je hra [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:45 Okouzlení IV 2/52 [i] 07:40 Za trnkovým keřem [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Náves: Blonďák 1/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kouzelnice [i] 14:10 Paní Liška [i] 14:45 Komici na jedničku [i] 15:40 Zdivočelá země 20/45 [i] 16:35 Zdivočelá země 21/45 [i] 17:30 Děti na tahu [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Škoda lásky [i] 21:25 168 hodin [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Nevinnost [i] 23:40 Komisař Moulin [i] 01:10 Profesionálové: Pryč s bohatstvím 57/57 [i] 02:05 Zpívá celá rodina [i] 03:25 13. komnata Dana Horyny [i] 03:55 Sváteční slovo publicisty a pedagoga Jiřího Zajíce [i] 04:00 Pod pokličkou [i] 04:25 Chalupa je hra [i] 04:45 Vyzkoušejte si... [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Národní klenoty [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:35 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1033/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Mnichov a dny po něm 2 [i] 09:35 Hádanky domů života: Židovské perly renesanční Telče [i] 10:00 Vzestup a pád NSDAP: Zrození nacismu [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Chcete mě? ZJ [i] 12:15 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 5/5 [i] 12:45 Sváteční slovo publicisty a pedagoga Jiřího Zajíce [i] 12:50 Křesťanský magazín [i] 13:15 Uchem jehly [i] 13:45 Křížové cesty: Rozhodnutí [i] 14:10 Štíty království českého [i] 14:40 Na cestě po Kuala Lumpur [i] 15:05 Kolem světa po obratníku Raka 4/6 [i] 16:05 Památné bitvy: Waterloo [i] 16:55 Na plovárně s Hughem Masekelou [i] 17:25 Sloni - špionáž ve stádu [i] 18:15 Jeden rok s Fulbrightem: Martin [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Souboj vojevůdců: Buckner proti [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Špion, který mě miloval [i] 22:05 Hanussen [i] 00:00 Fenomén Underground [i] 00:50 Sestřička Jackie II [i] 01:20 Sestřička Jackie II [i] 01:50 Mé letiště, můj hrad [i] 03:20 Folklorika [i] 03:45 Čaj pro třetího [i] 04:15 Divnopis [i] 04:20 Klub přátel dechovky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Batman: Odvážný hrdina II 19 [i] 06:45 Král džungle II 7 [i] 07:10 Looney Tunes: Úžasná Show II 8, 9 [i] 08:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 8 [i] 08:30 Malá mořská víla [i] 09:50 Víkend: Vedlejší příznaky [i] 10:50 Škola ro(c)ku [i] 13:05 Pátek není svátek [i] 14:50 Šifra Karla Velikého [i] 17:15 Láska z pasáže [i] 18:50 Helena: Otcové a dcery 17 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Případ Strnad 4 [i] 21:30 Okresní přebor: Fanynka 3 [i] 22:05 Střepiny [i] 22:45 Výkupné [i] 01:00 Kriminálka New York [i] 01:40 Novashopping 02:15 Volejte Novu [i] 02:45 Áčko: Žít i za tuhle cenu! [i] 03:30 Kolotoč [i] 04:00 Výměna manželek [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Dokonalý Spider-Man II: Návrat šílené šestky 25 [i] 07:40 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Oslava stromu Tiki 18 [i] 08:15 Tajemství války: Korea: Stalinova tajná letecká válka 20 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Dva muži zákona: Krádeže aut 5 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní receptář extra 13:25 Big Ben IV: Smrt po diskotéce 3 [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru II: Stín smrti [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Všechny moje lásky: Wellness víkend 9 [i] 21:30 Zase ona! [i] 23:50 Hawaii 5-0 II: Balíček 14 [i] 00:45 Tajemství války: Korea: Stalinova tajná letecká válka 20 [i] 01:45 Vraždy v Midsomeru II: Stín smrti [i] 03:30 Zase ona! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Úbohá Nasťa 20 [i] 06:00 Inga Lindströmová: Dedič z Granlundy [i] 07:50 Frasier II. 13/24 [i] 08:20 Taká obyčajná rodinka III. 20/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Môj nový tučný život V. 3-4/13 [i] 12:30 Gossip Girl V. 17/24 [i] 13:55 Navždy stratené dieťa [i] 16:00 Rosamunde Pilcherová: Láska z nebies [i] 18:05 Stroskotaná láska [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 22:30 Vražedná rivalita [i] 00:15 Horúca krv I. 19-20/36 [i] 02:20 Vražedná rivalita [i] 03:40 Vráť mi moje deti [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Ulovit miliardáře [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ezopovy bajky [i] 13:20 Albatros [i] 15:00 Legionář [i] 16:50 Jízda [i] 18:35 Konspirátor [i] 20:40 Nebezpečná metoda [i] 22:25 Experiment [i] 00:05 13 [i] 01:35 Mechanik zabiják [i] 03:00 Návrat pana Ripleyho [i] 04:40 Ezopovy bajky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Běžecké lyžování [i] 11:45 Skoky na lyžích [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:30 Biatlon [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 16:00 Biatlon [i] 17:00 Cyklistika [i] 18:00 Cyklistika [i] 19:00 Jezdectví [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:15 Biatlon [i] 22:00 Biatlon [i] 23:00 Short Track [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 00:30 Biatlon [i] 01:00 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 4: Spi, miláčku, spi 12 [i] 06:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho fanynka 1 [i] 07:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a raper 2 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 14: Tajná operace v klubu Oblong 4 [i] 10:00 Hledání Země - Nezemě [i] 12:10 Beethoven [i] 14:10 Dobrá manželka 6 17 [i] 15:10 Americké válečné lodě [i] 17:00 Inteligence 1: Záchranná akce 5 [i] 18:00 Havaj 5-0 4: Ti mezi námi 20 [i] 19:00 V utajení 3: Na hraně 9 [i] 20:00 PREMIÉRA Městečko Haven 5: Morbidnost 9 [i] 21:00 PREMIÉRA Městečko Haven 5: Mortalita 10 [i] 22:00 PREMIÉRA Městečko Haven 5: Rozjímání 11 [i] 23:00 PREMIÉRA Městečko Haven 5: Chemie 12 [i] 00:00 PREMIÉRA Městečko Haven 5: Vyvolená 13 [i] 01:00 Carlitova cesta: Zrození gangstera [i] 03:00 Americké válečné lodě [i] 04:50 Městečko Haven 4: Maják 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: Srí Lanka 6 [i] 06:00 V kůži maskotů 9 [i] 06:30 Budapešťské podzemí 2 [i] 07:00 Podzemí měst: Etiopie 10 [i] 07:55 Mravenci vědí všechno 4 [i] 08:10 Mořští netvoři: Pravěké dobrodružství0 [i] 09:00 Zvířecí rekordmani: Tělní doplňky 5 [i] 10:00 Divoká planeta: Severní amerika 5 [i] 11:00 Lovci drahokamů 12 [i] 12:00 Profesionální hromadné stravování 4 [i] 13:00 Zajímavé vynálezy 6 [i] 13:30 Ohromné stroje 6 [i] 14:00 Nejúspěšnější projekty 6 [i] 15:00 Kometa 2 [i] 16:00 Dinosauři u protinožců0 [i] 16:55 Pompeje:Kdyby kostry mohly mluvit0