Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Kobra 11 XVIII. 10/15 [i] 06:50 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:35 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 08:00 Tom a Jerry [i] 08:20 Ace Ventura Junior [i] 10:15 Krok za krokom V. 13/24 [i] 10:45 2 baby na mizine III. 20/24 [i] 11:20 Arrow II. 3-4/23 [i] 13:10 Stroskotaná láska [i] 14:50 Moderná Popoluška [i] 16:50 Susedia [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Rýchlo a zbesilo 5 (HD) [i] 23:10 Zberateľ bozkov [i] 01:30 Piatok trinásteho [i] 03:10 Zberateľ bozkov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Drišľakoviny: Drišľak a MDŽ [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:10 Levík Raa Raa 3/52 [i] 07:20 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba: Poštár Pat:a kovboj Kolin 1/26 [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Spiaca krásavica [i] 07:50 Garfield III.: Už bolo načase 29/52 [i] 08:05 Ako si vycvičiť drakov: Dračí kvet 9/20 [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:25 Robin Hood I: Odpoveď - nie! 13/13 [i] 10:10 Robin Hood II: Sesterská láska 1/13 [i] 10:55 On air [i] 11:25 Prežiť!: Totálna búrka [i] 12:20 Moje dcéry II. 2/6 [i] 14:05 Hercules 1/2 [i] 15:25 Hercules 2/2 [i] 16:50 Víkend [i] 17:20 Postav dom , zasaď strom [i] 18:00 Slovensko chutí [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Osobnosť televíznej obrazovky 15. ročník [i] 23:20 Hercules 1/2 [i] 00:45 Hercules 2/2 [i] 02:05 Moje dcéry II. 2/6 [i] 03:45 Taxikárka 2/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Národnostné správy [i] 08:35 Televíkend [i] 09:05 Super bystré zvieratá: Sociálna inteligencia [i] 09:55 Halali [i] 10:15 Cesta: Zdravá chrbtica [i] 10:40 TU SME DOMA [i] 11:05 „Drogová pasca: Môže sa to stať aj tebe - 1.časť [i] 11:35 5 minút po dvanástej [i] 12:40 Zákulisie slovenčiny [i] 12:55 Amálka, ja sa zbláznim! [i] 14:00 Senior klub [i] 14:40 Magazín Ligy majstrov [i] 15:05 Kapura [i] 15:50 Farmárska revue [i] 16:10 Test magazín: Najmodernejšie televízory [i] 16:25 Biatlon - MS [i] 17:55 GEN.Sk: Zdeno Cíger [i] 18:15 Pred rokmi... [i] 18:45 Večerníček: Jarníčky [i] 18:50 Krtko [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - kominár [i] 19:00 Rozprávky Bolka a Lolka [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:35 Ja a moja rodina [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Priehradobijci 2/2 [i] 20:55 Anjeli strážni: Anjeli strážni Martina Štrbu [i] 21:30 Keď budem mŕtvy a biely [i] 22:45 Kinorama [i] 23:10 Československý filmový týždenník [i] 23:25 Správy RTVS "N" [i] 00:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:20 Dobré ráno s RIKom: Kúzelný svet elfov a víl [i] 07:50 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:45 Zvláštne puto 3: Najlepší priatelia [i] 10:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 13:40 Tučné babenky [i] 15:50 Zamestnanec mesiaca [i] 18:20 FAJNŠMEKER [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Pán Popper a jeho tučniaky [i] 22:40 Ja som zákon [i] 00:45 Inštinkt zabíjať [i] 02:25 Temná minulosť [i] 04:00 Inštinkt zabíjať [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Hoď svišťom: Maďari 10 [i] 05:40 Vylomeniny [i] 06:20 Faktor strachu IV. 36 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 MacGyver 26 [i] 09:20 Simpsonovci VI. 23,24 [i] 10:15 Ničitelia mýtov IV. [i] 11:20 Ničitelia mýtov - Vystrihnuté zábery [i] 12:45 Kráľovstvo prsteňa 1,2/2 [i] 16:40 Megapresuny II. 4,5 [i] 18:00 Áno, šéfe! Veľká Británia II. 4,5 [i] 20:10 Fórky, vtipky XXII. [i] 21:10 Profesionáli VIII.: Policajný čin roka 19/19 [i] 22:00 Temná minulosť [i] 00:10 Nebezpečný sudca: Kráľovná sŕdc [i] 01:45 Zabijak Joe [i] 03:20 100 rokov svedectiev [i] 03:50 Magnum II. 17 [i] 04:40 Ničitelia mýtov - Vystrihnuté zábery [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Stargate Universe II. 3 [i] 08:00 Stargate Universe II. 4 [i] 09:00 Vlčí mládě III. 21 [i] 09:55 Vlčí mládě III. 22 [i] 10:50 Dívka odjinud I. 4 [i] 11:50 Komisař Rex III. 13 [i] 12:55 Komisař Rex IV. 1 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 19 [i] 14:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 20 [i] 15:50 Profil zločinu IV. 11 [i] 17:00 Profil zločinu IV. 12 [i] 18:15 Havaj 5-0 II. 2 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 21 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 22 [i] 21:00 Tajnosti a lži 3 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 9 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 7 [i] 23:55 Od soumraku do úsvitu I. 10 [i] 00:55 Tajnosti a lži 3 [i] 01:50 Vlčí mládě III. 21 [i] 02:35 Vlčí mládě III. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 10 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 10): Petrohradské metro/cibetková káva/výrobci čipů 19 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2): Rychlý prodej 18 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 22) 10 [i] 08:10 Fantom Works (Series 1): Chevelle 1970 a Velle 1926 2 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3): Hotovost za činel 7 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 3): Hodně peněz za málo muziky 8 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 3): Vúdú na prodej 9 [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 10 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 4): Ceněné zbraně 11 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Úplně bez sebe 12 [i] 11:40 Berte to jako varování (Series 3): Zkoušeno na lidech 5 [i] 12:35 Berte to jako varování (Series 3): Páni svého prostředí 6 [i] 13:30 Berte to jako varování (Series 3): Kovbojové chaosu 7 [i] 14:25 Jak to dělají? (Series 10): Petrohradské metro/cibetková káva/výrobci čipů 19 [i] 14:55 Jak to dělají? (Series 10): Kůže/Velký kanál/flyboard 20 [i] 15:20 Extrémní stroje (Series 1): Tajfun 6 [i] 16:15 Bořiči mýtů (Series 8): Letadlo z lepicí pásky 174 [i] 17:10 Laik versus profesionál (Series 1) 2 [i] 18:05 Superlidé (Series 1): Dovednost 2 [i] 19:00 Rození obchodníci (Series 11): Mazda RX7 3 [i] 20:00 Dílna zatracenců (Series 1): Mustang Fastback – (Díl 5) 1 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Parádní Impala 2 [i] 22:00 Zlatá horečka (Series 5): Prokletý pozemek 6 [i] 23:00 Na pokraji Aljašky (Series 1) 5 [i] 00:00 Hlídači čtvrtí (Series 1): Krabice přezdívaná Kojack 2 [i] 00:55 Zápasníci (Series 1): Prohra nepřichází v úvahu 2 [i] 01:50 Dílna zatracenců (Series 1): Mustang Fastback – (Díl 5) 1 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3): Parádní Impala 2 [i] 03:30 Zlatá horečka (Series 5): Prokletý pozemek 6 [i] 04:20 Na pokraji Aljašky (Series 1) 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Postřehy odjinud [i] 06:05 Kouzelné bylinky [i] 06:30 Polopatě [i] 07:25 Komici na jedničku [i] 08:15 Cesta na Borneo [i] 09:15 Gejzír [i] 09:45 Slovácko sa nesúdí [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:15 Případy detektiva Murdocha VII [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Chladné srdce [i] 14:15 Ptačí král [i] 15:25 Za trnkovým keřem [i] 16:40 Poslední kovboj [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zpívá celá rodina [i] 21:30 Sissi - Osudová léta císařovny [i] 23:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:20 Návštěvníci II - V chodbách času [i] 01:15 Kriminálka Paříž [i] 02:00 Bolkoviny [i] 02:55 Sama doma [i] 04:25 Designtrend [i] 04:40 Vyzkoušejte si... [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Chcete je? ZJ [i] 05:30 Všechna sláva... olympijská [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:35 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Babičky [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Dobrodruh 2/12 [i] 10:50 Století létání: Letectvo a námořní síly v letech 1939-1945. 10/26 [i] 11:45 Válka v poušti: El Alamein [i] 12:35 Babylon [i] 13:05 Král a já [i] 15:15 Magické hory [i] 15:30 Kamera na cestách: Příběh lidu [i] 16:25 Alexej, lososi a medvědi [i] 17:20 Češi na misi: Klimatická spravedlnost [i] 17:50 Zázračná planeta: Archa Davida [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Technické divy světa: Formule 1 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vojna a mír [i] 22:25 Milénium [i] 00:30 Batesův motel [i] 01:15 Kmeny: Hooligans [i] 01:40 Brána smrti [i] 02:10 Pouť důvěry: Dokument režisérky Dominiky 2/2 [i] 02:35 Slávek Volavý [i] 03:00 Klášterní říše [i] 03:30 Monology Fanoše Mikuleckého [i] 03:55 Římané za humny! [i] 04:55 Augustin Navrátil - portrét praktického katolíka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:10 Batman: Odvážný hrdina II 18 [i] 06:35 Král džungle II 6 [i] 07:00 Looney Tunes: Úžasná Show II 6, 7 [i] 07:55 Tučňáci z Madagaskaru II [i] 08:25 První krok: Nečekaná zkouška 10 [i] 09:35 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:30 Volejte Novu [i] 11:05 Rychlovky Ládi Hrušky [i] 11:20 Jen blázni spěchají [i] 13:30 Výměna manželek [i] 15:00 Maturiťák [i] 17:00 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:10 U Haliny v kuchyni: Maďarský večer [i] 18:45 Helena: Dům plný dospělých 16 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Neznámý [i] 22:30 Žraločí tornádo [i] 00:15 Nová dcera [i] 02:10 Novashopping 02:45 U Haliny v kuchyni: Maďarský večer [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:10 První krok: Nečekaná zkouška 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Zpravodajství FTV Prima 07:45 Dokonalý Spider-Man II: Sandman se vrací 24 [i] 08:15 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Jake má narozeniny 17 [i] 08:50 Autosalon [i] 10:00 Autosalon Extra 10:20 Tohle je válka! [i] 12:25 Drahé tety a já [i] 14:10 Vraždy v Midsomeru II: Hlasy ze záhrobí [i] 16:25 Gondíci s. r. o. [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Zkrat [i] 23:55 Saw 6 [i] 01:50 Vraždy v Midsomeru II: Hlasy ze záhrobí [i] 03:35 Zkrat [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Úbohá Nasťa 19 [i] 06:05 Rosamunde Pilcherová: Cesta za šťastím [i] 07:50 Frasier II. 12/24 [i] 08:20 Taká obyčajná rodinka III. 19/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Sultán 19-20/126 [i] 12:45 Bostonské vraždy 10/10 [i] 14:00 Loď snov v Riu de Janeiro [i] 16:10 Vráť mi moje deti [i] 18:00 Navždy stratené dieťa [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Láska z nebies [i] 22:00 Inga Lindströmová: Dedič z Granlundy [i] 00:00 Vražda v lepšej rodine [i] 01:40 Život po živote [i] 03:40 Vražda v lepšej rodine [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Poslední plavky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Až vyjde měsíc [i] 13:45 Soul Kitchen [i] 15:35 Möbius [i] 17:30 Tmavomodrý svět [i] 19:30 Návrat pana Ripleyho [i] 21:20 Mechanik zabiják [i] 22:55 13 [i] 00:35 Není kam utéct [i] 02:10 Oldboy [i] 04:05 Černá skřínka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Severská kombinace [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:30 Běžecké lyžování [i] 16:30 Biatlon [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:45 Cyklistika [i] 20:15 Cyklistika [i] 21:00 Box [i] 23:00 Biatlon [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 01:15 Běžecké lyžování [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 2: Audrey na druhou 1 [i] 06:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk navštěvuje farmu 14 [i] 07:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a opravdu, opravdu mrtvý chlap 15 [i] 08:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk jde do nemocnice 16 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 14: Ponurá tajemství 2 [i] 11:20 Rookie Blue 2: Bratrství 9 [i] 12:20 Rookie Blue 2: Ty nejlepší plány 10 [i] 13:20 Beethoven [i] 15:20 Hledání Země - Nezemě [i] 17:30 Nevěsta na útěku [i] 20:00 PREMIÉRA Městečko Haven 5: Zase ta záměna - 1. část 5 [i] 21:00 PREMIÉRA Městečko Haven 5: Zase ta záměna - 2. část 6 [i] 22:00 PREMIÉRA Městečko Haven 5: Ztracený 7 [i] 23:00 PREMIÉRA Městečko Haven 5: Odhalení 8 [i] 00:00 Sejmi eso 2 [i] 01:50 Vraždy v Midsomeru 14: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 03:30 Městečko Haven 4: Nesnáze s nesnázemi 10 [i] 04:20 Městečko Haven 4: Výstřel ve tmě 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: Izrael 3 [i] 06:00 V kůži maskotů 8 [i] 06:30 Budapešťské podzemí 1 [i] 07:00 Podzemí měst: Bodrum 7 [i] 07:55 Po stopách obřího krokodýla0 [i] 09:00 Zvířecí rekordmani: Zvířecí mýty 4 [i] 10:00 Mravenci vědí všechno 3 [i] 10:15 Mořští netvoři: Pravěké dobrodružství0 [i] 11:00 Lovci drahokamů 11 [i] 12:00 Profesionální hromadné stravování 3 [i] 13:00 Příručka vlastníka: Plachetnice 6 [i] 13:30 Velká pětka Jižní Ameriky 5 [i] 14:00 Divoká planeta: Severní amerika 5 [i] 15:00 Vesmír: Jak vznikla sluneční soustava 3 [i] 16:00 Eskimácký lov velryb0 [i] 17:00 Tlak vzduchu : Piloti za hranicí nicoty 7 [i] 17:30 Tlak vzduchu : Piloti za hranicí nicoty 8 [i] 18:00 Zlatý věk formule 10 [i] 20:00 Po stopách ztracených staveb 1 [i] 21:00 Vzestup nacistické strany: Konec hry 9 [i] 22:00 Nacističtí kolaboranti: Řecký kolaborant 11