Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:55 Chlapi neplačú [i] 12:00 Dr. House I. 17/22 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 22/23 [i] 14:00 Kobra 11 XVIII. 10/15 [i] 15:00 Dva a pol chlapa III. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 1/25 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:25 Reflex špeciál [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Rodinné prípady [i] 22:40 Nebezpečný pomstiteľ [i] 00:40 Bostonské vraždy 10/10 [i] 01:30 Pán a pani Smithovci 9/13 [i] 02:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 1/25 [i] 03:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 22/23 [i] 03:45 Žalobca a obhajca 9/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:30 Križovatky medicíny 7 [i] 06:15 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:45 Ako to funguje [i] 08:05 McLeodove dcéry IV.A 3/4 [i] 08:55 Policajné oddelenie: Rozsudok 24 [i] 10:00 Lekári: O malý chlp 39/65 [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Tajné životy [i] 15:05 Križovatky medicíny 8 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ako to funguje [i] 16:55 Lekári: Návrat 40/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Silvestrovská show Neskoro večer [i] 21:35 Falošná identita [i] 22:55 Policajné oddelenie: Rozsudok 24 [i] 23:50 Nikto nie je dokonalý [i] 01:00 Silvestrovská show Neskoro večer [i] 02:15 Falošná identita [i] 03:35 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Polícia [i] 07:10 Profesionál [i] 07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Sivá rozprávka [i] 09:10 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ROZPRÁVKY Z PALETY [i] 09:15 Poviem jej to sám [i] 10:25 Rómsky magazín [i] 10:50 Fokus právo "N" [i] 11:35 Televízny klub nepočujúcich [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 Tanečné miniatúry [i] 13:30 Studené podnebie [i] 14:35 Magazín Európskej ligy [i] 15:05 Fokus rodina "N" [i] 16:00 Tvárou v tvár [i] 16:25 Správy - Hírek [i] 16:35 Správy RTVS z regiónov [i] 16:50 Hokej - extraliga [i] 19:30 Večerníček: Jarníčky [i] 19:35 Krtko [i] 19:40 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ROZPRÁVKY Z PALETY [i] 19:50 100 názorov 2014: Lýdia Rybárová [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Super bystré zvieratá: Sociálna inteligencia [i] 20:55 Umenie [i] 21:25 Kinorama [i] 21:55 Hlava 22 [i] 23:55 Cassovia jazz 1998 [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI 05:30 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Obrali ma o byt [i] 08:35 DIVOKÉ KONE [i] 09:45 Pod povrchom 19 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Úplatkár [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TV ŠANCA [i] 13:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:20 PANELÁK XV.: Agent s vínom 24 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Plavčík [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Robil som hlúposti [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kandidát [i] 23:00 Smrtonosná pasca 3 [i] 01:40 Zombie: Pochovaní zaživa [i] 03:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 1/23 [i] 03:50 Pod povrchom 19 [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ: Robil som hlúposti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 18 kolies spravodlivosti II. 6 [i] 06:00 Faktor strachu IV. 35 [i] 06:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 1/23 [i] 10:00 Slnečno, sem-tam vraždy II. 5 [i] 10:55 Ničitelia mýtov III. [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IV.: - FINÁLE SÉRIE 25/25 [i] 13:15 Kosti V. 2 [i] 14:10 Faktor strachu IV. 36 [i] 15:10 Simpsonovci VI. 21,22 [i] 16:10 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:45 Ničitelia mýtov IV. [i] 17:50 18 kolies spravodlivosti II. 7 [i] 18:50 Simpsonovci VI. 23,24 [i] 19:50 Hoď svišťom: Maďari 10 [i] 20:30 Tučné babenky [i] 22:35 Vylomeniny [i] 23:25 Dexter VI. 6 [i] 00:30 Walking Dead IV. 10 [i] 01:20 American Horror Story 10 [i] 02:00 Magnum II. 16 [i] 02:45 100 rokov svedectiev [i] 02:55 Dexter VI. 6 [i] 03:50 Walking Dead IV. 10 [i] 04:30 18 kolies spravodlivosti II. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší IV. 20 [i] 08:05 Posel ztracených duší IV. 21 [i] 09:05 Na pomezí záhad II. 5 [i] 10:05 Merlin V. 13 [i] 11:10 Kráska a zvíře II. 16 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 12 [i] 13:05 Posel ztracených duší IV. 23 [i] 14:05 Posel ztracených duší V. 1 [i] 15:05 Posel ztracených duší V. 2 [i] 16:00 Na pomezí záhad II. 6 [i] 17:00 Na pomezí záhad II. 7 [i] 18:00 Kráska a zvíře II. 17 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 13 [i] 20:00 Havaj 5-0 II. 11 [i] 21:00 Obsessed 1 [i] 23:05 Vražedná práva I. 10 [i] 00:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 19 [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 20 [i] 02:00 Obsessed 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 9 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 9 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 16) 4 [i] 06:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 3): Noc mrtvol 1 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 18 [i] 07:15 Mimořádné projekty (Series 4): Tunel - úsek prasklin 2 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2) 24 [i] 09:05 Opravna vraků (Series 5): S hořkou příchutí 1 [i] 09:55 Zlatá horečka (Series 4): Tak do toho 3 [i] 10:50 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 1): Kouř pod ledem 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Morris Minor Traveller 5 [i] 12:35 Prodej klasických vozů (Series 1): Záchrana v podobě vozu Bel Air 6 [i] 13:30 Fantom Works (Series 1): Chevelle 1970 a Velle 1926 2 [i] 14:25 Berte to jako varování (Series 3): Opravdoví mistři 4 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 3): Zkoušeno na lidech 5 [i] 16:15 Berte to jako varování (Series 3): Páni svého prostředí 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Malý Roy 30 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (Series 1) 10 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 23 [i] 18:35 Pátá rychlost (Series 18) 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 10 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 10 [i] 20:00 Co se dělo dál? (Series 1) 2 [i] 20:30 Co se dělo dál? (Series 1) 3 [i] 21:00 Obnažený vesmír (Series 1): Podivné světy 6 [i] 22:00 Neobjasněné případy: Zombie/buněčná paměť 10 [i] 23:00 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 2 [i] 00:00 Setkání s mimozemšťany (Series 3): Stroj času 6 [i] 00:55 Jak se to dělá (Series 2): Keramické dlaždičky, matky, ocelová kování a skateboardy 6 [i] 01:25 Jak se to dělá (Series 2): Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky 7 [i] 01:50 Co se dělo dál? (Series 1) 2 [i] 02:15 Co se dělo dál? (Series 1) 3 [i] 02:40 Obnažený vesmír (Series 1): Podivné světy 6 [i] 03:30 Neobjasněné případy: Zombie/buněčná paměť 10 [i] 04:20 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Designtrend [i] 05:20 Sváteční slovo kazatele Jana Asszonyiho [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller III [i] 09:50 Na cestě po Laponsku [i] 10:35 Kluci v akci [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:45 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 15:05 Místo činu - Schimanski [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Znamení koně II: Restart 9/13 [i] 20:55 13. komnata Dana Horyny [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Kolo plné hvězd [i] 23:15 Profesionálové: Pryč s bohatstvím 57/57 [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:35 Motiv [i] 01:15 Zahrada je hra [i] 01:40 Bydlení je hra [i] 02:00 Postřehy odjinud [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Vinitorium Moravicum [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 4/5 [i] 09:30 Fanatici plachtění [i] 10:25 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Vymítač ďábla v našem století [i] 12:00 S kuchařem kolem světa: Senegal [i] 12:55 Chcete mě? ZJ [i] 13:25 Itálie - střed světa na Garganu [i] 13:55 Slavné meteority [i] 15:05 Krásy evropského pobřeží: Andalusie [i] 15:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:00 Věda na vlastní kůži [i] 16:55 Hádanky domů života: Odkaz pohřebního bratrstva [i] 17:20 Pitva muže z ledovce [i] 18:15 Na cestě po Kuala Lumpur [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Archa Davida [i] 21:00 Pan Selfridge II 10/10 [i] 21:45 Kamarád do deště [i] 23:20 Na místě zločinu: Vrah v uniformě [i] 00:10 Letecké katastrofy VII.: Smrt prezidenta [i] 00:55 Ostrovy Christiana Karembeua: Mayotte [i] 01:50 Pozor, ponorky! 1/2 [i] 02:40 Čaj pro třetího [i] 03:10 Klub přátel dechovky [i] 03:50 Masopust [i] 04:20 Divnopis [i] 04:25 Ženy SHR [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Ulice 2779 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Srážka s blbcem 558 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 7 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy VII: Poslední plavba 1 [i] 13:25 Beze stopy II 6 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba II: Zmizelý 3 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Říkej mi brácho 232 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VII 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IX: Téměř dokonalý plán 1 [i] 18:25 Ulice 2780 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Perfect Days [i] 22:35 Přepadení v Pacifiku [i] 00:35 Kriminálka Miami IX: Téměř dokonalý plán 1 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba II: Zmizelý 3 [i] 02:10 Novashopping 02:40 Prásk [i] 03:10 Áčko: Chtěla jsem zabít sebe i své dítě [i] 03:45 Kolotoč [i] 04:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Říkej mi brácho [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Otrava! Nepříjemný nový spolužák 16 [i] 07:00 Winx Club IV: Tajuplný kruh 8 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 62 [i] 08:30 M*A*S*H 63 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Walker, Texas Ranger VIII: Jde o princip 14 [i] 11:15 Julie Lescautová IV: Recidiva 8 [i] 13:20 Wolffův revír II: V hotovosti 8 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Volání minulosti [i] 16:25 Komisař Rex VIII: Bestie je konečně mrtvá 14 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Tohle je válka! [i] 22:15 Vnitřní nepřítel [i] 00:15 Neumírej sám [i] 02:05 Walker, Texas Ranger VIII: Jde o princip 14 [i] 02:50 Wolffův revír II: V hotovosti 8 [i] 03:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:05 Rodinná kliatba 19-20/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 10/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 45-46/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 59-60/172 [i] 17:00 Doktorka Zoe II. 3/22 [i] 17:55 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez Servítky [i] 20:30 Smotánka [i] 21:00 Uragán [i] 22:10 Život po živote [i] 00:50 V moci zla [i] 02:05 Priatelia [i] 02:30 Bez servítky [i] 03:35 Mentalista III. 20/24 [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Je tady někdo? [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Plán B [i] 13:50 Železná lady [i] 15:40 V zajetí rytmu [i] 17:15 Helen [i] 19:20 Černá skřínka [i] 20:55 Oldboy [i] 22:55 Není kam utéct [i] 00:40 Vítej v džungli [i] 02:00 Cesta [i] 03:45 Poslední kat [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Biatlon [i] 12:00 Biatlon [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:30 Alpské lyžování [i] 17:00 Biatlon [i] 18:30 Alpské lyžování [i] 20:00 Cyklistika [i] 20:45 Jezdectví [i] 21:00 Box [i] 23:00 Biatlon [i] 00:00 Alpské lyžování [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 4: Maják 13 [i] 06:00 Prozíravost 2: Posedlost 14 [i] 07:00 Městečko Haven 2: Audrey na druhou 1 [i] 08:00 Spravedlnost v krvi 3: Domácí násilí 2 [i] 09:00 Kauzy podle Kate 1: Firma - 1 1 [i] 10:00 Vraždy v Midsomeru 14: Tajná operace v klubu Oblong 4 [i] 12:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho fanynka 1 [i] 13:00 Prozíravost 2: Posedlost 14 [i] 14:00 Spravedlnost v krvi 3: Staré rány 3 [i] 15:00 Kauzy podle Kate 1: Firma - 2 2 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i] 18:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a raper 2 [i] 19:00 Havaj 5-0 2: Útěk z vězení 1 [i] 20:00 PREMIÉRA Městečko Haven 5: Nevidět zlo 1