TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:50 Chlapi neplačú [i] 11:55 Dr. House I. 16/22 [i] 12:55 Kobra 11 XVIII. 9/15 [i] 15:00 Dva a pol chlapa III. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 19/19 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Rodinné prípady [i] 22:50 Zámena manželiek [i] 00:00 Myšlienky vraha III. 19/20 [i] 01:00 Vnútorný nepriateľ II. 8/10 [i] 01:45 Kobra 11 XVIII. 9/15 [i] 03:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 19/19 [i] 04:05 Myšlienky vraha III. 19/20 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:30 Križovatky medicíny 6 [i] 06:15 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:45 Ako to funguje [i] 08:15 McLeodove dcéry IV.A 2/4 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Hodina pravdy 23 [i] 10:00 Lekári: Je to ľahšie, ako si myslíš 38/65 [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Nečakané stretnutia [i] 14:40 Slovensko v obrazoch [i] 15:05 Križovatky medicíny 7 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ako to funguje [i] 16:55 Lekári: O malý chlp 39/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Tichá rozlúčka [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Peklo na kolesách I. 1/10 [i] 23:05 Peklo na kolesách I. 2/10 [i] 23:45 Policajné oddelenie: Hodina pravdy 23 [i] 00:35 Občan za dverami [i] 01:00 Tichá rozlúčka [i] 02:30 Dámsky klub [i] 03:55 Libanon nepoznaná krajina [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 Noc v archíve: Z rozprávky do rozprávky [i] 10:05 Maďarský magazín [i] 10:30 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 11:15 Senior klub [i] 11:45 Polícia [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Spomínam [i] 13:15 Fiodor Michajlovič Dostojevskij 2/8 [i] 14:15 Súrodenci: Súrodenci Martinčokoví. Soňa a Dušan. [i] 14:45 Halali [i] 15:05 Fokus právo "N" [i] 16:00 Rómsky magazín [i] 16:25 Správy RTVS z regiónov [i] 16:40 Správy - Hírek [i] 16:50 Hokej - extraliga [i] 19:30 Večerníček: Jarníčky [i] 19:40 Krtko [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:50 100 názorov 2014: Jozef Slavkovský [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Púť vody [i] 20:30 Necelebrity: Milan Toman [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:00 Ambulancia: Transplantácia očnej rohovky [i] 23:30 Správy RTVS "N" [i] 00:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:30 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Kráska a jej pletky [i] 08:35 DIVOKÉ KONE [i] 09:45 Pod povrchom 18 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Jej otec je psychopat [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TV ŠANCA [i] 13:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:20 PANELÁK XV.: Manko v bare 23 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Bratia [i] 18:10 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Agent s vínom 24 [i] 22:50 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:45 Kosti VI. 3 [i] 00:45 Slnečno, sem-tam vraždy II. 5 [i] 01:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 24/24 [i] 02:25 PANELÁK XV.: Agent s vínom 24 [i] 03:10 Pod povrchom 18 [i] 04:00 DIVOKÉ KONE [i] 04:55 TOP STAR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 18 kolies spravodlivosti II. 5 [i] 06:00 Faktor strachu IV. 34 [i] 06:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 24/24 [i] 10:00 Slnečno, sem-tam vraždy II. 4 [i] 10:55 Ničitelia mýtov III. [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 24 [i] 13:15 Kosti V. 1/22 [i] 14:15 Faktor strachu IV. 35 [i] 15:10 Simpsonovci VI. 19,20 [i] 16:10 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:45 Ničitelia mýtov III. [i] 17:55 18 kolies spravodlivosti II. 6 [i] 18:55 Simpsonovci VI. 21,22 [i] 19:50 Hoď svišťom: Dušičky 9 [i] 20:30 Agenti S.H.I.E.L.D. 10,11/22 [i] 22:20 Hawaii 5.0 V. 3 [i] 23:20 Tajomstvá histórie II.: - FINÁLE SÉRIE 4/4 [i] 00:25 2. svetová vojna v 1/13 [i] 01:25 Letecké katastrofy VI. 4 [i] 02:15 Matlock 5 [i] 03:05 Magnum II. 15 [i] 03:50 Hawaii 5.0 V. 3 [i] 04:35 V službách KGB 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší IV. 17 [i] 08:05 Posel ztracených duší IV. 18 [i] 09:05 Na pomezí záhad II. 4 [i] 10:05 Merlin V. 12 [i] 11:05 Kráska a zvíře II. 15 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 11 [i] 13:00 Posel ztracených duší IV. 20 [i] 14:00 Posel ztracených duší IV. 21 [i] 15:00 Posel ztracených duší IV. 22 [i] 16:00 Merlin V. 13 [i] 17:05 Na pomezí záhad II. 5 [i] 18:05 Kráska a zvíře II. 16 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 12 [i] 20:00 Havaj 5-0 II. 10 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 19 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 20 [i] 23:00 Myšlenky zločince VIII. 14 [i] 00:00 Myšlenky zločince VIII. 15 [i] 01:00 Posel ztracených duší IV. 20 [i] 02:00 Myšlenky zločince VIII. 14 [i] 02:45 Myšlenky zločince VIII. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 8 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 8 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 16) 3 [i] 06:25 Králové aukcí (Series 3): Motorka Michaela Jordana/svícnový telefon 9 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 17 [i] 07:15 Mimořádné projekty (Series 4): Super rychlá válečná loď 1 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2) 23 [i] 09:05 Opravna vraků (Series 4): Mustang Sting 18 [i] 09:55 Zlatá horečka (Series 4): Pátrání na jihu 2 [i] 10:50 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 1): Zlatu je to fuk 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Porsche Boxster 4 [i] 12:35 Obnažená města (Series 1): Město zemětřesení – San Francisco 2 [i] 13:30 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu (Series 1): Naprostá ochrana 2 [i] 14:25 Mimořádné projekty (Series 1): Výstavba hongkongského letiště 8 [i] 15:20 Mimořádné projekty (Series 1): Rozšíření Panamského kanálu 9 [i] 16:15 Mimořádné projekty (Series 5): Městské centrum Las Vegas 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Na kordy 29 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (Series 1) 9 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 22 [i] 18:35 Pátá rychlost (Series 18) 9 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 9 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 9 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 3 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 4 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 3 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 4 [i] 22:00 Prodej klasických vozů (Series 1): Nepojízdný Mustang 2 [i] 23:00 Pátrání po klasických autech (Series 6): Cenný nález ve stodole či naopak? 8 [i] 23:30 Pátrání po klasických autech (Series 6): Najít, koupit a zopakovat! 9 [i] 00:00 Dílna zatracenců (Series 1): Velká vášeň, Chevelle – (Díl 2) 2 [i] 00:55 Jak se to dělá (Series 2): Kartáče, tabule, uzený losos a zipy 4 [i] 01:25 Jak se to dělá (Series 2): Prostorové komerční nápisy, podlahy z tvrdého dřeva, vlnité potrubí a matrace 5 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 3 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 4 [i] 02:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 3 [i] 03:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 4 [i] 03:30 Prodej klasických vozů (Series 1): Nepojízdný Mustang 2 [i] 04:20 Pátrání po klasických autech (Series 6): Cenný nález ve stodole či naopak? 8 [i] 04:45 Pátrání po klasických autech (Series 6): Najít, koupit a zopakovat! 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller III [i] 09:50 Na cestě po Patagonii [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:30 Hobby naší doby [i] 10:55 Kousek nebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:45 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 15:05 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Věnujte se řízení [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Motiv [i] 23:10 Kriminálka Paříž [i] 23:55 AZ-kvíz [i] 00:40 Kriminalista [i] 01:40 Všechnopárty [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Pouť důvěry: Dokument režisérky Dominiky 2/2 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír VI.: UFO - Mýty a skutečnost [i] 09:45 Závisti navzdory [i] 10:40 Afrika uprostřed Evropy [i] 11:40 Letecké katastrofy VII.: Smrt prezidenta [i] 12:25 Moje soukromá válka: Život do [i] 12:55 Souboj vojevůdců: Buckner proti [i] 13:40 Královny savany - krásné a nezkrotné: Moji drazí sousedé [i] 14:35 Chcete je? ZJ [i] 14:40 Technické divy světa: Formule 1 [i] 15:35 Vymítač ďábla v našem století [i] 16:35 Největší přírodní katastrofy: Zemětřesení [i] 17:20 Zázračná planeta: Attenborough - 60 let v divočině 3/3 [i] 18:15 Dobrodruh 2/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dunaj - evropská Amazonka: Z [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Senegal [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Národní klenoty [i] 21:55 Brána smrti [i] 22:25 Ve jménu vlasti III: Akce jóga 5/12 [i] 23:10 Q [i] 23:40 Mé letiště, můj hrad [i] 01:10 Evropa dnes [i] 01:35 Češi na misi: Po kapkách v [i] 02:05 Nad přehradou svítá? [i] 02:30 Čaj pro třetího [i] 03:00 Klub přátel dechovky [i] 03:35 Via Imperialis Tyrolsko, Vorarlbersko a Korutany [i] 04:05 Tvrdonické slavnosti [i] 04:35 Ahoj, Červený Hrádku! [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2778 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Klín klínem 104 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 6 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy VI: Rodinná tradice 23 [i] 13:25 Beze stopy II 5 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba II: Klub dobrých manželek 2 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Šupiny nech doma 231 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas VI: Poslední věci 24 [i] 18:25 Ulice 2779 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Srážka s blbcem 558 [i] 21:35 Prásk [i] 22:15 Mechanik zabiják [i] 00:00 Kriminálka Las Vegas VI: Poslední věci 24 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba II: Klub dobrých manželek 2 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Áčko: Utekla jsem z otroctví [i] 02:40 Kolotoč [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Šupiny nech doma 231 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Setká se s tím manekýnem?! 15 [i] 07:00 Winx Club IV: Síla Believixu 7 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 61 [i] 08:30 M*A*S*H 62 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Walker, Texas Ranger VIII: Slepota 13 [i] 11:15 Julie Lescautová IV: Zmizení 7 [i] 13:20 Wolffův revír II: Muž v pozadí 7 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Dlouhá cesta ke štěstí [i] 16:25 Komisař Rex VIII: Muž bez paměti 13 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Tajfun 49 [i] 21:35 Kdo je kdo? [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:55 Právo a pořádek XVI: Rodinná Tóra 11 [i] 00:50 Myšlenky zločince VII 9 [i] 01:50 Spravedlnost v krvi II: Modrá a černá 6 [i] 02:45 Walker, Texas Ranger VIII: Slepota 13 [i] 03:30 Wolffův revír II: Muž v pozadí 7 [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:05 Rodinná kliatba 17-18/110 [i] 07:40 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 9/182 [i] 11:25 Zakázaná láska 43-44/158 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 57-58/172 [i] 17:05 Doktorka Zoe II. 2/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:25 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista III. 20/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 45-46/158 [i] 23:30 Nezvestní II. 18/18 [i] 00:20 Priatelia [i] 00:45 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 01:25 Bez servítky [i] 02:15 Smotánka [i] 03:10 Na streche [i] 03:40 Nezvestní II. 18/18 [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Divoké husy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Muž, který se směje [i] 13:50 Zkáza lodi Estonie [i] 15:55 Plán B [i] 17:40 Železná lady [i] 19:30 Poslední kat [i] 21:15 Cesta [i] 23:10 Vítej v džungli [i] 00:30 Útěk z MS-1