Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:05 Dr. House I. 15/22 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 21/23 [i] 14:00 Kobra 11 XVIII. 8/15 [i] 15:00 Dva a pol chlapa III. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 18/19 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:30 Arrow II. 3-4/23 [i] 00:30 Vnútorný nepriateľ II. 7/10 [i] 01:20 Kobra 11 XVIII. 8/15 [i] 02:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 18/19 [i] 03:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 21/23 [i] 03:40 Dva a pol chlapa III. [i] 04:00 Kobra 11 XVIII. 8/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:30 Križovatky medicíny 5 [i] 06:15 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:45 Ako to funguje [i] 08:10 McLeodove dcéry IV.A 1/4 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Výsluch 22 [i] 10:00 Lekári: Prichádzame, odchádzame, potichúčky 37/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:05 Križovatky medicíny 6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:30 Ako to funguje [i] 16:55 Lekári: Je to ľahšie, ako si myslíš 38/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov: FC Chelsea Londýn - FC Paris Saint-Germain [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:35 Policajné oddelenie: Výsluch 22 [i] 00:25 Inšpektor Rocca: Tajomstvo kostry [i] 02:00 Dámsky klub [i] 03:30 McLeodove dcéry IV.A 1/4 [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:00 Azbest -biela smrť [i] 09:55 VAT [i] 10:25 Rusínsky magazín [i] 10:50 Fokus zdravie "N" [i] 11:35 Ambulancia: Transplantácia očnej rohovky [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Malokarpatská,hraj! [i] 13:10 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 14:30 Energetika [i] 14:50 Test magazín: Najmodernejšie televízory [i] 15:05 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 16:00 Maďarský magazín [i] 16:25 Správy - Hírek [i] 16:35 Správy RTVS z regiónov [i] 16:50 Hokej - extraliga [i] 19:30 Večerníček: Jarníčky [i] 19:35 Krtko [i] 19:40 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:45 100 názorov 2014: Kristína Farkašová [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Grimasy Friederiky Schullerovej [i] 20:30 Stopy blúdneho balvana [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Súrodenci: Súrodenci Martinčokoví. Soňa a Dušan. [i] 22:05 Fiodor Michajlovič Dostojevskij 2/8 [i] 23:00 Polícia [i] 23:10 Profesionál [i] 23:30 Autosalón [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI 05:35 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Lyžiarsky zájazd [i] 08:40 DIVOKÉ KONE [i] 09:50 Pod povrchom 17 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Matka je vždy istá [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TV ŠANCA [i] 13:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:20 PANELÁK XV.: Si chrapúň! 22 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Nebudem žiť na stavenisku! [i] 18:10 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Manko v bare 23 [i] 22:50 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:45 Kosti VI. 2 [i] 00:45 Slnečno, sem-tam vraždy II. 4 [i] 01:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 23 [i] 02:25 PANELÁK XV.: Manko v bare 23 [i] 03:10 Pod povrchom 17 [i] 03:55 DIVOKÉ KONE [i] 04:50 TOP STAR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 18 kolies spravodlivosti II. 4 [i] 05:50 Faktor strachu IV. 33 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 23 [i] 10:00 Slnečno, sem-tam vraždy II. 3 [i] 10:55 Ničitelia mýtov III. [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 23 [i] 13:15 Kosti III.: - FINÁLE SÉRIE 15/15 [i] 14:10 Faktor strachu IV. 34 [i] 15:10 Simpsonovci VI. 17,18 [i] 16:10 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:45 Ničitelia mýtov III. [i] 17:50 18 kolies spravodlivosti II. 5 [i] 18:50 Simpsonovci VI. 19,20 [i] 19:50 Hoď svišťom: Tiger 8 [i] 20:30 Django znovu útočí [i] 22:25 Rozsudok smrti [i] 00:30 Mafstory II.: Decko v rodine, Otto 9,10 [i] 01:40 Letecké katastrofy VI. 3 [i] 02:30 Matlock 4 [i] 03:20 Magnum II. 14 [i] 04:05 Mafstory II.: Decko v rodine 9 [i] 04:40 V službách KGB 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší IV. 14 [i] 08:00 Posel ztracených duší IV. 15 [i] 09:00 Na pomezí záhad II. 3 [i] 10:00 Merlin V. 11 [i] 11:00 Kráska a zvíře II. 14 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 10 [i] 13:00 Posel ztracených duší IV. 17 [i] 14:00 Posel ztracených duší IV. 18 [i] 15:00 Posel ztracených duší IV. 19 [i] 16:00 Merlin V. 12 [i] 17:00 Na pomezí záhad II. 4 [i] 18:00 Kráska a zvíře II. 15 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 11 [i] 20:00 Havaj 5-0 II. 9 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 7 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 8 [i] 22:50 Od soumraku do úsvitu I. 10 [i] 23:50 Myšlenky zločince VIII. 13 [i] 00:45 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 7 [i] 01:40 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 8 [i] 02:25 Od soumraku do úsvitu I. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 7 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 7 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 16) 2 [i] 06:25 Králové aukcí (Series 3): Zákopový nůž z 1. světové války/povolení k prodeji opia 8 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 16 [i] 07:15 Mimořádné projekty (Series 3): Stavba Space Tower 6 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): Rychlý vůz F100 22 [i] 09:05 Opravna vraků (Series 4): Krátký žlutý autobus 17 [i] 09:55 Zlatá horečka (Series 4): Milionová sezona 1 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (Series 1): Hořký konec 8 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Range Rover Mk3 3 [i] 12:35 Rychle a hlasitě (Series 2): Gas Monkey a vůz pro banditu – 1. část 12 [i] 13:30 Dílna zatracenců (Series 1): Velká vášeň, Chevelle – (Díl 2) 2 [i] 14:25 Aljaška - poslední hranice (Series 3): Jarní chuťovka 4 [i] 15:20 Aljaška - poslední hranice (Series 3): Dojírny a záchody 5 [i] 16:15 Aljaška - poslední hranice (Series 3): Latríny, podprsenky pro krávy a medvědi 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Neopič se po mně 28 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (Series 1) 8 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 21 [i] 18:35 Pátá rychlost (Series 18) 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 8 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 8 [i] 20:00 Zabavení letadel (Series 2): Zbohatni, nebo zemři při létání 8 [i] 21:00 Aljaška - bitva v zátoce (Series 1): Nebezpečné vody 4 [i] 22:00 Záchranáři ztroskotaných lodí (Series 1): Drama na Bahamách 2 [i] 23:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 1 [i] 00:00 Aljaška - poslední hranice (Series 3): Dojírny a záchody 5 [i] 00:55 Jak se to dělá (Series 2): Bubny konga, pokovování a knoflíky 2 [i] 01:25 Jak se to dělá (Series 2): Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko 3 [i] 01:50 Zabavení letadel (Series 2): Zbohatni, nebo zemři při létání 8 [i] 02:40 Aljaška - bitva v zátoce (Series 1): Nebezpečné vody 4 [i] 03:30 Záchranáři ztroskotaných lodí (Series 1): Drama na Bahamách 2 [i] 04:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Designtrend [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller III [i] 09:50 Na cestě po severozápadu [i] 10:35 13. komnata Blanky Šrůmové [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:45 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 15:05 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Kousek nebe [i] 21:05 DoktorKA [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Místo činu - Schimanski [i] 23:35 MI5 IX 4/8 [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:00 Na stopě [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Jak se vyhrává bitva [i] 05:30 Pálavská zrcadla [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání 9/26 [i] 09:55 Válka v poušti: El Alamein [i] 10:45 Náš venkov: Sousedé [i] 11:15 Gejzíry a elixíry [i] 11:55 Folklorika [i] 12:25 Na plovárně s Hanou a Petrem [i] 12:55 Evropa dnes [i] 13:20 Ostrovy Christiana Karembeua: Mayotte [i] 14:15 Vzestup a pád Versailles: Palác rozkoše [i] 15:15 Vinitorium Moravicum [i] 15:40 Chcete je? ZJ [i] 15:50 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:15 S kuchařem kolem světa: Řecko [i] 17:10 Kolem světa po obratníku Raka: Neobyčejná výprava z Egypta přes 3/6 [i] 18:15 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 4/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Závisti navzdory [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Příběh lidu [i] 21:00 Na cestě po Kuala Lumpur [i] 21:30 Dobrodruh 2/12 [i] 22:00 Kmeny: Hooligans [i] 22:25 Proč? [i] 23:55 Na místě zločinu: Mrtvý ve vodě [i] 00:45 Moje soukromá válka: Život do [i] 01:10 Kolesá šťastia [i] 01:40 Chcete mě? ZJ [i] 02:05 Náš venkov: Sousedé [i] 02:35 Čaj pro třetího [i] 03:05 Klub přátel dechovky [i] 03:40 Jak se žije Horské službě podle [i] 03:55 Via Imperialis [i] 04:30 Osvětim - Katarína Grünsteinová vzpomíná... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Ulice 2777 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Zpověď 557 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 5 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy VI: Kodex cti 22 [i] 13:25 Beze stopy II 4 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba II: Nevidím zlo 1 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Operační múza 230 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas VI: Prásk-prásk 23 [i] 18:25 Ulice 2778 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Klín klínem 104 [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba XI 1 [i] 22:35 Tři [i] 00:30 Kriminálka Las Vegas VI: Prásk-prásk 23 [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba II: Nevidím zlo 1 [i] 02:00 Novashopping 02:30 Áčko: Nejradši jsem v hospodě! [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Operační múza 230 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Promiňte, kdo je Diana? 14 [i] 07:05 Winx Club IV: Víla v nebezpečí 6 [i] 07:30 Divácké zprávy [i] 07:45 M*A*S*H 60 [i] 08:35 M*A*S*H 61 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:20 Walker, Texas Ranger VIII: Otázka víry 12 [i] 11:20 Julie Lescautová IV: Osudová krása 6 [i] 13:20 Wolffův revír II: Nápadně časté poruchy 6 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Trny v údolí květin [i] 16:25 Komisař Rex VIII: E-mail od vražedkyně 12 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Splněný sen 325 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:45 Hawaii 5-0 IV: Skrytá pravda 3 [i] 00:45 Myšlenky zločince VII 8 [i] 01:40 Vraždy v Kitzbühelu X: Západ slunce 12 [i] 02:40 Walker, Texas Ranger VIII: Otázka víry 12 [i] 03:25 Wolffův revír II: Nápadně časté poruchy 6 [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:10 Rodinná kliatba 15-16/110 [i] 07:40 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 8/182 [i] 11:25 Zakázaná láska 41-42/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 55-56/172 [i] 17:00 Doktorka Zoe II. 1/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista III. 19/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 43-44/158 [i] 23:40 Nezvestní II. 17/18 [i] 00:30 Priatelia [i] 00:55 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 01:40 Bez servítky [i] 02:30 Smotánka [i] 03:00 Na streche [i] 03:35 Nezvestní II. 17/18 [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Agora [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Holky v balíku [i] 13:50 Zvláštní vztahy [i] 15:30 Muž, který se směje [i] 17:10 Zkáza lodi Estonie [i] 19:15 Obyčejní hrdinové [i] 21:15 Vášeň v tanci [i] 23:15 Útěk z MS-1 [i] 00:50 Safe [i] 02:15 Dvojí nepřítel [i] 03:55 Nic než pravda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Biatlon [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 11:15 Alpské lyžování [i] 11:30 Tenis [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 15:15 Běžecké lyžování [i] 17:15 Biatlon [i] 19:00 Cyklistika [i] 19:45 Cyklistika [i] 20:45 Cyklistika [i] 21:00 Jezdectví [i] 21:20 Golf [i] 22:20 Golf [i] 23:20 Golf [i] 23:50 Golf [i] 23:55 Jachting [i] 00:00 Cestovní vozy [i] 00:30 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 4: Výstřel ve tmě 11 [i] 06:20 Prozíravost 2: Bratrstvo 12