TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:50 Chlapi neplačú [i] 12:00 Dr. House I. 14/22 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 20/23 [i] 14:00 Kobra 11 XVIII. 7/15 [i] 15:00 Dva a pol chlapa III. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 17/19 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Rodinné prípady [i] 22:50 Zámena manželiek [i] 00:10 Myšlienky vraha III. 18/20 [i] 01:00 Vnútorný nepriateľ II. 6/10 [i] 01:50 Kobra 11 XVIII. 7/15 [i] 02:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 17/19 [i] 03:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 20/23 [i] 04:00 Kobra 11 XVIII. 7/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:45 Ako to funguje [i] 08:10 McLeodove dcéry III. 26/26 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Informátor 21 [i] 10:00 Slovensko v obrazoch [i] 10:20 Svet v obrazoch [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Hlava rodiny [i] 15:05 Križovatky medicíny 5 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:30 Ako to funguje [i] 16:55 Lekári: Prichádzame, odchádzame, potichúčky 37/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Slovensko chutí [i] 22:05 Súboj s časom: Zlom 9/24 [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Veľké odhalenie 2/24 [i] 23:35 Policajné oddelenie: Informátor 21 [i] 00:25 Súboj s časom: Zlom 9/24 [i] 01:10 Inšpektor Rocca: Výkrik do tmy [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Kvetinový raj [i] 09:05 Sufražetky: Od sporáku k volebným urnám [i] 09:55 Keď srdce stráca rytmus [i] 10:40 Národnostný magazín: Poľský [i] 11:05 Fokus práca "N" [i] 11:50 Športové ozveny [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 ArtSpektrum [i] 13:05 Sebechleby [i] 13:40 Família: Julinka [i] 14:05 Portréty finalistov Anasoft litera 2014: Tomáš Varga [i] 14:15 Orientácie [i] 14:45 Encyklopédia slovenských obcí: Partizánska Ľupča [i] 15:05 Fokus zdravie "N" [i] 16:00 Rusínsky magazín [i] 16:25 Správy - Hírek [i] 16:35 Správy RTVS z regiónov [i] 16:50 Hokej - extraliga [i] 19:30 Večerníček: Cukrú a Krá [i] 19:40 Krtko [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - bubnovačka [i] 19:50 100 názorov 2014: Michal Sládek [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Azbest -biela smrť [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Ambulancia: Transplantácia očnej rohovky [i] 22:05 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 23:15 Propeler [i] 00:15 On air [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: Šialená milenka [i] 08:40 DIVOKÉ KONE [i] 09:50 Pod povrchom 16 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Spamätaj sa! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TV ŠANCA [i] 13:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:20 PANELÁK XV.: Hrdosť, alebo láska? 21 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Raz ty, raz ja! [i] 18:10 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Si chrapúň! 22 [i] 22:50 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:45 Kosti VI. 1/23 [i] 00:45 Slnečno, sem-tam vraždy II. 3 [i] 01:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 22 [i] 02:25 PANELÁK XV.: Si chrapúň! 22 [i] 03:10 Pod povrchom 16 [i] 04:00 DIVOKÉ KONE [i] 04:55 TOP STAR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 18 kolies spravodlivosti II. 3 [i] 05:55 Faktor strachu IV. 32 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 22 [i] 09:55 Biele goliere III. 12 [i] 10:50 Ničitelia mýtov III. [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 22 [i] 13:10 Kosti III. 14 [i] 14:05 Faktor strachu IV. 33 [i] 15:10 Simpsonovci VI. 15,16 [i] 16:10 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:45 Ničitelia mýtov III. [i] 17:50 18 kolies spravodlivosti II. 4 [i] 18:50 Simpsonovci VI. 17,18 [i] 19:50 Hoď svišťom: Biznis po rusky 7 [i] 20:30 Prepadnutie v Pacifiku [i] 22:40 Jedinečné letisko v Dubaji 2 [i] 00:05 Letecké katastrofy VII. 4 [i] 01:10 Zemetrasenia 7/7 [i] 02:00 Letecké katastrofy VI. 2 [i] 02:50 Matlock 3 [i] 03:40 Magnum II. 13 [i] 04:30 V službách KGB 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 4 [i] 07:10 Posel ztracených duší IV. 11 [i] 08:10 Posel ztracených duší IV. 12 [i] 09:10 Na pomezí záhad II. 2 [i] 10:10 Merlin V. 10 [i] 11:10 Kráska a zvíře II. 13 [i] 12:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 9 [i] 13:05 Posel ztracených duší IV. 14 [i] 14:05 Posel ztracených duší IV. 15 [i] 15:05 Posel ztracených duší IV. 16 [i] 16:05 Merlin V. 11 [i] 17:05 Na pomezí záhad II. 3 [i] 18:05 Kráska a zvíře II. 14 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 10 [i] 20:00 Havaj 5-0 II. 8 [i] 21:00 Jak prosté III. 5 [i] 22:00 Vzpomínky III. 4 [i] 23:00 Falco I. 4 [i] 00:05 Californication VII. - EPISODE 5 [i] 00:40 Californication VII. - EPISODE 6 [i] 01:15 Jak prosté III. 5 [i] 02:10 Vzpomínky III. 4 [i] 02:55 Falco I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 6 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 6 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 16) 1 [i] 06:25 Králové aukcí (Series 3): Puška M16/hudební židle reagující na posed 7 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 15 [i] 07:15 Mimořádné projekty (Series 3): Záchrana New Orleans 5 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): Vůbec první vozy Firebird: (Díl 21) 2 [i] 09:05 Opravna vraků (Series 4): Automobilová šou SEMA 16 [i] 09:55 Zlatá horečka (Series 4): Den zúčtování 16 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (Series 1): Špatný pocit 7 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Ford Escort Mk1 2 [i] 12:35 Sibiřský podíl (Series 1) 7 [i] 13:30 Aljaška - bitva v zátoce (Series 1): Velký risk 2 [i] 14:25 Muži Yukonu (Series 1): Na tenkém ledě 4 [i] 15:20 Muži Yukonu (Series 1): Tragické jaro 5 [i] 16:15 Muži Yukonu (Series 1): Vzmuž se a odstěhuj se 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Donův svět 27 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (Series 1) 7 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 20 [i] 18:35 Pátá rychlost (Series 18) 7 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 7 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 7 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (Series 2) 5 [i] 21:00 Na pokraji Aljašky (Series 1) 3 [i] 22:00 Aljaška - poslední hranice (Series 4): Směr budoucnost 2 [i] 23:00 Pekelní jezdci (Series 2): Válečné zločiny 6 [i] 00:00 Hlídači čtvrtí (Series 1) 6 [i] 00:55 Jak se to dělá (Series 1): Plastové formy, automatické olejové filtry, kartotéky a foukané sklo 13 [i] 01:25 Jak se to dělá (Series 2): Vysoce přesné řezací nástroje, barevné sklo, návěsy 1 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (Series 2) 5 [i] 02:40 Na pokraji Aljašky (Series 1) 3 [i] 03:30 Aljaška - poslední hranice (Series 4): Směr budoucnost 2 [i] 04:20 Pekelní jezdci (Series 2): Válečné zločiny 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Móda - Extravagance - Manýry [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller III [i] 09:50 Na cestě po Valencii [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:05 Příběhy slavných... Tomáš Holý [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:45 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 15:05 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Smrt černého krále [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:45 Hercule Poirot [i] 23:35 Případy detektiva Murdocha VII [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:50 Objektiv [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Kalendárium [i] 02:00 Hobby naší doby [i] 02:30 Sváteční slovo kazatele Jana Asszonyiho [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Hádanky domů života: Odkaz pohřebního bratrstva [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kolem světa po obratníku Raka: Neobyčejná výprava z Egypta přes 3/6 [i] 10:00 Slavné meteority [i] 11:15 Krásy evropského pobřeží: Andalusie [i] 11:20 Dobrodruh 1/12 [i] 11:50 Nedej se [i] 12:45 Češi na misi: Po kapkách v [i] 13:15 USS Franklin: Navrácená čest [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:55 Souboj vojevůdců: Buckner proti [i] 15:40 Tajemství 2. sv. války: Poslední tajné zbraně Japonců [i] 16:35 Vesmír VI.: UFO - Mýty a skutečnost [i] 17:20 Dunaj - evropská Amazonka: Z [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Královny savany - krásné a [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vzestup a pád NSDAP: Zrození nacismu [i] 20:55 Letecké katastrofy VII.: Smrt prezidenta [i] 21:45 Moje soukromá válka: Život do [i] 22:10 Hra o královnu [i] 23:40 Město žen IV [i] 00:05 Ve jménu vlasti II: Dvě role 9/12 [i] 00:50 Ve jménu vlasti II: Zlomená srdce 10/12 [i] 01:35 Stěhoval jsem se za manželkou [i] 02:05 Čaj pro třetího [i] 02:30 Klub přátel dechovky [i] 03:15 Via Imperialis [i] 03:45 Zpěvačky z Pomezí [i] 04:10 Sejdeme se v Eurocampu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2776 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Špatný den 103 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 4 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Odložené případy VI: Den kdy došlo k atentátu 21 [i] 13:25 Beze stopy II 3 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba: Pomsta 23 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Las Kamenice! 229 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VII 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas VI: Noc splněných přání 22 [i] 18:25 Ulice 2777 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zpověď 557 [i] 21:40 Víkend: Vedlejší příznaky [i] 22:35 Černá listina: Milton Bobbit č.135 18 [i] 23:30 Stoupenci zla II 2 [i] 00:20 Kriminálka Las Vegas VI: Noc splněných přání 22 [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba: Pomsta 23 [i] 01:45 Novashopping 02:20 Áčko: Box ze mě udělal člověka! [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Las Kamenice! 229 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Vážně? Rinko je Tatewakiho přítelkyně? 13 [i] 07:05 Winx Club IV: Dárek pro Mitzi 5 [i] 07:30 Divácké zprávy [i] 07:45 M*A*S*H 59 [i] 08:35 M*A*S*H 60 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:20 Walker, Texas Ranger VIII: Ztráta paměti 11 [i] 11:20 Julie Lescautová IV: Smrtící nože 5 [i] 13:20 Wolffův revír II: Vražda zdravotní sestry 5 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Kouzlo lásky [i] 16:25 Komisař Rex VIII: Jeho poslední neděle 11 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Panelák pro ptáky 48 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:35 Kriminálka Stuttgart IV: Noční směna 10 [i] 00:35 Spravedlnost v krvi IV: Strašák 12 [i] 01:35 Vraždy v Kitzbühelu X: Drogová závislost 11 [i] 02:35 Walker, Texas Ranger VIII: Ztráta paměti 11 [i] 03:20 Wolffův revír II: Vražda zdravotní sestry 5 [i] 04:10 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:10 Rodinná kliatba 13-14/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 7/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 39-40/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 53-54/172 [i] 17:10 Doktorka Zoe I. 22/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:25 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista III. 18/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 41-42/158 [i] 23:35 Nezvestní II. 16/18 [i] 00:25 Priatelia [i] 00:50 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 01:30 Bez servítky [i] 02:20 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:45 Nezvestní II. 16/18 [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Svatba na spadnutí [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Symbol smrti [i] 14:05 Poslední píseň [i] 16:05 Holky v balíku [i] 17:50 Zvláštní vztahy [i] 19:30 Nic než pravda [i] 21:25 Dvojí nepřítel