Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:05 Dr. House I. 12-13/22 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 19/23 [i] 14:00 Kobra 11 XVIII. 6/15 [i] 15:00 Dva a pol chlapa III. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 16/19 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Kredenc [i] 22:20 Pritiahni si šťastie [i] 00:30 Vnútorný nepriateľ II. 5/10 [i] 01:20 Kobra 11 XVIII. 6/15 [i] 02:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 16/19 [i] 03:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 19/23 [i] 03:40 Dva a pol chlapa III. [i] 04:00 Kobra 11 XVIII. 6/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:30 Križovatky medicíny: Zlá diagnóza 4 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:45 Ako to funguje [i] 08:10 McLeodove dcéry III. 25/26 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Strach 20 [i] 10:00 Lekári: Pod tvojou ochranou 36/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Zátoka nádejí II. 5 [i] 14:35 Zátoka nádejí II. 6 [i] 15:25 Svet v obrazoch [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ako to funguje [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Vitajte na palube [i] 21:50 Sanitka II. 3/13 [i] 22:45 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Sviňa 3/13 [i] 23:30 Policajné oddelenie: Strach 20 [i] 00:20 Autosalón [i] 00:45 Vitajte na palube [i] 02:10 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Sviňa 3/13 [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:20 Slovak Fashion Night [i] 04:35 Reportéri [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Krajina Dživiben [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - stratená čiapka [i] 09:00 Cousteau - Svet bez slnka [i] 10:35 Ars librorum [i] 11:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Sklári z Katarínskej Huty [i] 11:25 Živá panoráma [i] 12:00 ArtSpektrum [i] 12:05 Z Dolného Spiša [i] 12:40 Magazín Ligy majstrov [i] 13:05 Športové ozveny [i] 13:35 Odpískané [i] 14:15 Autosalón [i] 14:45 Profesionál [i] 15:05 Fokus práca "N" [i] 16:00 Národnostný magazín: Poľský [i] 16:25 Správy - Hírek [i] 16:35 Správy RTVS z regiónov [i] 16:50 Hokej - extraliga [i] 19:30 Večerníček: Cukrú a Krá [i] 19:35 Krtko [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - stratená čiapka [i] 19:50 100 názorov 2014: Monika Bosá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Sufražetky: Od sporáku k volebným urnám [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 VAT [i] 22:00 Seraphine [i] 00:10 A predsa sa točí [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI 05:35 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:10 SÚDNA SIEŇ: Plašíš vtákov aj nás [i] 08:20 Rodinné záležitosti: Tehotná v šestnástich, Jeden muž nestačí 7 [i] 09:45 Pod povrchom 15 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Smetiarka [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TV ŠANCA [i] 13:20 NOVÉ BÝVANIE [i] 14:25 Profesionáli VI.: Profesionáli na dovolenke 13 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Bohyňa [i] 18:10 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Hrdosť, alebo láska? 21 [i] 22:50 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:45 Šesť výstrelov [i] 02:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 21 [i] 02:55 PANELÁK XV.: Hrdosť, alebo láska? 21 [i] 03:40 Pod povrchom 15 [i] 04:25 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Vylomeniny [i] 06:15 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 21 [i] 09:55 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 17,18 [i] 12:10 Kravaťáci III. 3 [i] 13:10 Agentka bez minulosti II. 15 [i] 14:10 Faktor strachu IV. 32 [i] 15:15 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:50 Ničitelia mýtov III. [i] 17:55 18 kolies spravodlivosti II. 3 [i] 18:55 Simpsonovci VI. 15,16 [i] 19:50 Hoď svišťom: Frajer 6 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 19,20 [i] 22:25 Biele goliere III. 12 [i] 23:20 Agentka bez minulosti II. 15 [i] 00:15 Mafstory II.: MDŽ, Supermodel 7,8 [i] 01:20 Letecké katastrofy VI. 1/5 [i] 02:10 Matlock 2 [i] 03:00 Magnum II. 12 [i] 03:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 19,20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší IV. 9 [i] 08:05 Posel ztracených duší IV. 10 [i] 09:05 Na pomezí záhad II. 1 [i] 10:05 Merlin V. 9 [i] 11:05 Kráska a zvíře II. 12 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 8 [i] 13:05 Posel ztracených duší IV. 11 [i] 14:05 Posel ztracených duší IV. 12 [i] 15:05 Posel ztracených duší IV. 13 [i] 16:05 Merlin V. 10 [i] 17:05 Na pomezí záhad II. 2 [i] 18:05 Kráska a zvíře II. 13 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 9 [i] 20:00 Havaj 5-0 II. 7 [i] 21:00 Vražedná práva I. 10 [i] 22:00 Tajnosti a lži 3 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 19 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 20 [i] 00:55 Vražedná práva I. 10 [i] 01:55 Tajnosti a lži 3 [i] 02:40 Kráska a zvíře II. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (Series 13): Švýcarské kapesní nože/ropné tankery/závodní kola 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 13): Koule na bowling/holičské symboly/policejní radary 4 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 14) 13 [i] 06:25 Králové aukcí (Series 3): Periskop/dopis od Helen Kellerové 6 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 14 [i] 07:15 Mimořádné projekty (Series 3): Americká letadlová loď George H. W. Bush 4 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): V přímém přenosu: necenzurováno 20 [i] 09:05 Opravna vraků (Series 4): Nával lidí v opravně vraků 15 [i] 09:55 Zlatá horečka (Series 4): Muž na kabelu 15 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (Series 1): Heuréka! 6 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Aston Martin DB7 1 [i] 12:35 Aljašská železnice (Series 1): Jaro útočí 6 [i] 13:30 Megastavitelé (Series 4): Plovoucí most 3 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Boj nebo útěk 4 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Život v divočině 5 [i] 16:15 Lidé z aljašských lesů (Series 2) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Ursula tě nemá moc v lásce 26 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (Series 1) 6 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 19 [i] 18:35 Pátá rychlost (Series 18) 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 6 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 6 [i] 20:00 Zlatá horečka (Series 5): Prokletý pozemek 6 [i] 21:00 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 4): Důvod k rozvodu 5 [i] 22:00 Nazí a vystrašení (Series 1) 14 [i] 23:00 Zkus přežít (Series 2): Africké přepadení 2 [i] 00:00 Nejhrůznější záběry (Series 2) 4 [i] 00:55 Jak se to dělá (Series 1): Oční protézy, žrádlo pro psy a kočky, zrcadla 11 [i] 01:25 Jak se to dělá (Series 1): Čerstvě řezané květiny, lepicí páska, tofu a loterijní losy 12 [i] 01:50 Zlatá horečka (Series 5): Prokletý pozemek 6 [i] 02:40 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 4): Důvod k rozvodu 5 [i] 03:30 Nazí a vystrašení (Series 1) 14 [i] 04:20 Zkus přežít (Series 2): Africké přepadení 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 DoktorKA [i] 09:55 Na cestě po Kambodži [i] 10:25 Postřehy odjinud [i] 10:30 168 hodin [i] 11:05 Znamení koně II: Na rovinu 8/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:45 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 15:05 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vraždy v kruhu [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Kriminalista [i] 23:00 Na stopě [i] 23:25 MI5 IX 3/8 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Toulavá kamera [i] 01:15 Postřehy odjinud [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 13. komnata Blanky Šrůmové [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Designtrend [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Město žen IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Rádžasthán, země králů [i] 09:55 Národní klenoty [i] 10:25 O slavnosti a hostech [i] 11:35 Děti na tahu [i] 12:25 Pouť důvěry: Dokument režisérky Dominiky 2/2 [i] 12:55 Klíč [i] 13:20 Automobilové muzeum v Mulhouse [i] 13:30 Československý filmový týdeník 1965 1032/2379 [i] 13:45 Největší přírodní katastrofy: Laviny [i] 14:35 Tajemství 2. sv. války: Bombardování Německa [i] 15:30 Fanatici plachtění [i] 16:20 Pozor, ponorky! 1/2 [i] 17:15 Vzestup a pád Versailles: Palác rozkoše [i] 18:15 Stěhoval jsem se za manželkou [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vesmír VI.: Bůh a vesmír [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válka v poušti: El Alamein [i] 20:55 Technické divy světa: Formule 1 [i] 21:50 Mefisto [i] 00:10 I Love You Phillip Morris [i] 01:45 Queer: Čistá rodina [i] 02:15 Hledači opálů [i] 02:40 Čaj pro třetího [i] 03:10 Klub přátel dechovky [i] 03:50 Via Imperialis [i] 04:20 Zpěvák z Podluží [i] 04:45 Joža Uprka - barvy a písně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2775 [i] 10:05 Policie Modrava: Letenka do Ria 3 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Odložené případy VI: Sen o svobodě 20 [i] 13:25 Beze stopy II 2 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba: Slabý článek 22 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Sundej si plavky 228 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VII 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas VI: Rašomáma 21 [i] 18:25 Ulice 2776 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Špatný den 103 [i] 21:35 Kriminálka Las Vegas XIV: Na kolejích čeká vrah [i] 22:30 Černá listina: Ivan č. 88 17 [i] 23:25 Stoupenci zla II 1 [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas VI: Rašomáma 21 [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba: Slabý článek 22 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Áčko: Na rakovinu je nejlepší dieta! [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Sundej si plavky 228 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Nešťastník - princ, který přišel o svůj sen 12 [i] 07:00 Winx Club IV: Obchod se zvířátky 4 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 58 [i] 08:30 M*A*S*H 59 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Walker, Texas Ranger VIII: Chopit se příležitosti 10 [i] 11:15 Julie Lescautová IV: Nejdelší noc 4 [i] 13:20 Wolffův revír II: Raději dvakrát než jednou 4 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Hudba v srdcích [i] 16:25 Komisař Rex VIII: Mrtvý, který ještě žil 10 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Nic jiného si nepřeji 324 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:45 Narušený život [i] 00:40 Vraždy v Kitzbühelu X: Smrt funebráka 10 [i] 01:40 Walker, Texas Ranger VIII: Chopit se příležitosti 10 [i] 02:25 Wolffův revír II: Raději dvakrát než jednou 4 [i] 03:15 Autosalon [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:05 Rodinná kliatba 11-12/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 6/182 [i] 11:30 Rosamunde Pilcherová: Svadobný sľub [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 51-52/172 [i] 17:05 Doktorka Zoe I. 21/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:25 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista III. 17/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 39-40/158 [i] 23:20 Nezvestní II. 15/18 [i] 00:20 Priatelia [i] 00:45 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 01:30 Bez servítky [i] 02:20 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:40 Nezvestní II. 15/18 [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Skippy díl 4 a 5 [i] 05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Autopohádky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Obyčejný spratek [i] 14:05 Ďáblova ruka [i] 15:50 Symbol smrti [i] 17:50 Poslední píseň [i] 19:50 Vrtěti ženou [i] 21:35 Čas hrdinů [i] 23:15 Sledování [i] 00:30 Vyhnanec [i] 02:00 Snajpr [i] 03:25 Osudový dotek [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:15 Atletika [i] 10:15 Biatlon [i] 11:00 Biatlon [i] 11:45 Skoky na lyžích [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 20:30 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Skoky na lyžích [i] 23:30 Jezdectví [i] 23:45 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Prozíravost 2: Bojovník 10 [i] 07:20 Městečko Haven 4: Nesnáze s nesnázemi 10 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Podnikavé dívky 20 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 2: Na kousky 10 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vrah nikdy nespí 8