TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 15/19 [i] 06:45 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:10 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:40 Karate Kid [i] 10:10 Krok za krokom V. [i] 11:05 Lemra lemravá [i] 13:10 CHART SHOW [i] 15:10 2012 (HD) [i] 18:20 Reflex špeciál [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 96 hodín: Odplata (HD) [i] 22:20 Blesk [i] 00:25 96 hodín: Odplata [i] 02:05 Blesk [i] 03:50 Kobra 11 XVIII. 5/15 [i] 04:40 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:20 Levík Raa Raa 2/52 [i] 07:35 Poštár Pat II 26 [i] 07:50 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Výzor klame [i] 08:05 Garfield III.: Záhadný stroj 28/52 [i] 08:15 Ako si vycvičiť drakov: Štikútov portrét 8/20 [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:10 Megamozog: Počítačová bezpečnosť [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Mláďatká 5/8 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie: Slečna Marpleová: V nultom bode [i] 15:10 Zlatá klasika: "Čtyři vraždy stačí, drahoušku" [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Tajné životy [i] 21:20 Zátoka nádejí II. 5 [i] 22:10 Zátoka nádejí II. 6 [i] 22:55 Agatha Christie: Slečna Marpleová: V nultom bode [i] 00:30 Rieka nádeje 10/18 [i] 01:30 O 5 minút 12 [i] 02:35 Mláďatká 5/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Test magazín [i] 09:50 Família: Julinka [i] 10:15 Priehradobijci 1/2 [i] 11:05 Orientácie [i] 11:30 Slovo [i] 11:50 Tenis - Davis Cup [i] 13:10 Biatlon - MS [i] 13:50 Tenis - Davis Cup [i] 15:55 Biatlon - MS [i] 16:50 Hokej - extraliga [i] 19:30 Večerníček: Cukrú a Krá [i] 19:35 Krtko [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb - chalanský tanec [i] 19:50 100 názorov 2014: Jozef Stražan [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Dokumentárny klub: Cousteau - Svet bez slnka [i] 21:45 Odpískané [i] 22:25 Mesiac v nás [i] 23:40 Umenie [i] 00:05 Dielo z depozitára [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Slovo [i] 01:10 On air [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Tajomstvo Sherwoodskeho lesa [i] 06:30 NOVINY TV JOJ 07:10 Dobré ráno s RIKom: Kúzelný svet elfov a víl [i] 07:35 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:30 Simpsonovci XXIV. [i] 09:00 Deň, keď sa zastavila Zem [i] 11:05 SLADKÝ ŽIVOT [i] 13:00 Kód Apokalypsy [i] 15:25 Zrodenie Planéty opíc [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 TANEC SNOV [i] 23:40 Prepadnutie v Pacifiku [i] 01:50 Hlas smrti 2 [i] 03:25 Kód Apokalypsy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 100 rokov svedectiev [i] 05:25 MacGyver 24 [i] 06:15 Pekelná výzva 9 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 MacGyver 25 [i] 09:15 Fórky, vtipky XXII. [i] 10:20 Megapresuny II. 2,3 [i] 11:55 100 rokov svedectiev [i] 12:05 Mama, ožeň ma! 2 [i] 13:25 Profesionáli VIII.: Pes, Bomba 17,18 [i] 15:10 Vylomeniny [i] 15:50 Nebezpečný sudca: Miera spravodlivosti [i] 17:35 Kravaťáci III. 2,3 [i] 19:30 Fórky, vtipky XXII. [i] 20:30 L.A. Apokalypsa [i] 22:35 Scary Movie [i] 00:20 Pekelná výzva 9 [i] 01:20 Zákon gangu V. 3,4 [i] 02:50 Exclusiv - Noviny úspešných s Brunom [i] 03:10 Odvykávačka s doktorom Drewom 1/8 [i] 04:10 Liga snov IV. 3,4 [i] 04:50 MacGyver 25 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 3 [i] 07:10 Profil zločinu IV. 9 [i] 08:25 Profil zločinu IV. 10 [i] 09:35 Námořní vyšetřovací služba VIII. 19 [i] 10:35 Námořní vyšetřovací služba VIII. 20 [i] 11:35 Havaj 5-0 II. 1 [i] 12:35 Společná terapie I. 3 [i] 13:35 Společná terapie I. 4 [i] 14:30 Posel ztracených duší IV. 10 [i] 15:30 Na lodi III. 11 [i] 17:00 Kráska a zvíře II. 12 [i] 18:00 Kráska a zvíře II. 13 [i] 19:00 Vražedná čísla IV. 5 [i] 20:00 Vražedná čísla IV. 6 [i] 21:00 Vzpomínky III. 3 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 8 [i] 22:55 Jak prosté II. 17 [i] 23:55 Jak prosté II. 18 [i] 00:55 Vzpomínky III. 3 [i] 01:50 Společná terapie I. 3 [i] 02:35 Společná terapie I. 4 [i] 03:15 Jak prosté II. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (Series 12): Pneumatický nárazový šroubovák 1 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 12): Vyprošťovací nůžky 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 10): Lodě Chinamax/ruská vodka/plži ušně 18 [i] 06:25 Opravna vraků 2013 (Series 1): Vůz Skylark pro Sarah 1 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 1): Oldsmobile pro Australany 2 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Newtonova houpačka 170 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 3): Záchrana New Orleans 5 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Je to jako archeologie 5 [i] 10:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Dárek k narozeninám 6 [i] 10:50 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Bláznivý převlek 7 [i] 11:15 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Láska k módě 8 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 5 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 6 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích (Series 3): Triky hledačů pokladů 3 [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3): Tonův dobrý instinkt 4 [i] 13:30 Věda superlidí (Series 1) 2 [i] 14:00 Co se dělo dál? (Series 2) 2 [i] 14:25 Berte to jako varování (Series 2): Z nuly hrdinou 4 [i] 15:20 Králové sekvojí (Series 1): To je teda překvápko 3 [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 2): Santova dílna 2 [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 1) 2 [i] 18:05 Sibiřský podíl (Series 1): Staří nepřátelé 2 [i] 19:00 Aljaška - bitva v zátoce (Series 1): Velký risk 2 [i] 20:00 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 4): Začátek zlaté války 6 [i] 21:00 Aljašská železnice (Series 2): Příliš vzdálený most 7 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 2 [i] 23:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 1): Buď, anebo 7 [i] 00:00 Říční příšery (Series 1): Nejtěžší případy 2 [i] 00:55 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů (Series 1): Rybářské lodi nablízku 2 [i] 01:50 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 4): Začátek zlaté války 6 [i] 02:40 Aljašská železnice (Series 2): Příliš vzdálený most 7 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 2 [i] 04:20 Rebelové zamrzlého jezera (Series 1): Buď, anebo 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Bydlení je hra [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:45 Okouzlení IV 1/52 [i] 07:35 Na pytlácké stezce [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Náměstíčko: Stěhování 10/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Ošklivá princezna [i] 14:00 O brokátové růži a slavíku z perleti [i] 14:45 Komici na jedničku [i] 15:40 Zdivočelá země 18/45 [i] 16:35 Zdivočelá země 19/45 [i] 17:30 Děti na tahu [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Škoda lásky [i] 21:35 168 hodin [i] 22:05 Kráska v nesnázích [i] 00:00 Komisař Moulin [i] 01:25 Profesionálové: Muž jménem Quinn 56/57 [i] 02:20 Manéž Bolka Polívky [i] 03:30 13. komnata Blanky Šrůmové [i] 04:00 Sváteční slovo kazatele Jana Asszonyiho [i] 04:05 Vyzkoušejte si... [i] 04:30 Banánové rybičky [i] 04:55 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Tři v jednom: Dunaj - Odra -Labe [i] 05:30 Národní klenoty [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1032/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Mnichov a dny po něm 1 [i] 09:35 Hádanky domů života: Odkaz pohřebního bratrstva [i] 10:00 Kolem světa po obratníku Raka: Neobyčejná výprava z Egypta přes 3/6 [i] 11:00 Nedej se [i] 11:55 Chcete mě? ZJ [i] 12:25 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 4/5 [i] 12:55 Sváteční slovo kazatele Jana Asszonyiho [i] 13:00 Pouť důvěry: Dokument režisérky Dominiky 2/2 [i] 13:30 Tenis: Česko - Austrálie [i] 19:30 Postřehy odjinud [i] 19:35 Sup bělohlavý [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Muž se zlatou zbraní [i] 22:05 Alois Nebel [i] 23:30 Fenomén Underground [i] 00:25 Sestřička Jackie II [i] 00:50 Sestřička Jackie II [i] 01:15 Rodinná dieta [i] 02:45 Folklorika [i] 03:10 Přežijí rok 2003? [i] 03:30 Babylon [i] 03:50 V zajetí železné opony [i] 04:05 Babička z hor [i] 04:20 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:50 Nejen černé zlato [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:10 Batman: Odvážný hrdina II 17 [i] 06:40 Král džungle II 5 [i] 07:05 Looney Tunes: Úžasná Show II 4, 5 [i] 07:55 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 7 [i] 08:25 Kocour v botách [i] 09:40 Víkend: Horké zboží [i] 10:45 Poslední akční hrdina [i] 13:20 Causa Králík [i] 15:05 Tuxedo [i] 17:05 Kamarád do deště 2: Příběh z Brooklynu [i] 18:50 Helena: Sestřička 15 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Letenka do Ria 3 [i] 21:25 Okresní přebor: Nábor 2 [i] 22:00 Střepiny [i] 22:40 Sedm [i] 01:05 Kriminálka New York IV 15 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Volejte Novu [i] 02:55 Áčko: Poprvé ve vězení [i] 03:55 Výměna manželek [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Dokonalý Spider-Man II: Hrdina druhé šance 23 [i] 07:40 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Rubínové srdce 16 [i] 08:15 Tajemství války: Studená válka: Doktor Divnoláska 19 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Dva muži zákona: Otec a dcera 4 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Božské dorty od Markéty [i] 12:20 Receptář prima nápadů [i] 13:35 Big Ben IV: Cirkusový vzduch 2 [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru II: Hlas krve [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Všechny moje lásky: Jak z toho ven 8 [i] 21:30 Rabín, kněz a krásná blondýna [i] 00:20 Hawaii 5-0 II: Vražedné řešení 13 [i] 01:15 Tajemství války: Studená válka: Doktor Divnoláska 19 [i] 02:20 Vraždy v Midsomeru II: Hlas krve [i] 04:00 Od devíti do pěti [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Úbohá Nasťa 18 [i] 06:10 Inga Lindströmová: Láska v Sandbergene [i] 08:00 Frasier II. 11/24 [i] 08:30 Taká obyčajná rodinka III. 18/24 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Môj nový tučný život V. 1-2/13 [i] 12:35 Gossip Girl V. 16/24 [i] 14:00 Opustené dieťa [i] 15:50 Nebezpečne sama [i] 17:40 Magická posadnutosť [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 22:20 Neublíž mojej dcére [i] 00:10 Horúca krv I. 17-18/36 [i] 02:15 Neublíž mojej dcére [i] 03:40 Na život a na smrť [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 O rodičích a dětech [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kitaro a odvěká kletba [i] 14:10 Divoké husy [i] 16:35 Je tady někdo? [i] 18:20 Ulovit miliardáře [i] 20:05 Osudový dotek [i] 22:05 Snajpr [i] 23:40 Vyhnanec [i] 01:15 Ve spárech yakuzy [i] 03:10 Out of the Furnace [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:00 Běžecké lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 13:15 Biatlon [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:45 Biatlon [i] 16:45 Atletika [i] 17:45 Cyklistika [i] 19:00 Cestovní vozy [i] 21:00 Skoky na lyžích [i] 22:15 Biatlon [i] 22:45 Biatlon [i] 23:30 Rychlobruslení [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Městečko Haven 4: Odpočítávání 6 [i] 06:00 Městečko Haven 4: Spočinout 7 [i] 06:55 Můj přítel Monk 5: Pan Monk má přítele 11 [i] 07:50 Můj přítel Monk 5: Pan Monk je vám k službám 12 [i] 08:45 Můj přítel Monk 5: Pan Monk je ve vysílání 13 [i] 09:40 Mr. Bean: Největší filmová katastrofa [i] 11:40 Hledání Země - Nezemě [i] 13:50 Orlové práva [i] 16:20 Nevěsta na útěku [i] 18:50 Nahoru, dolů [i] 21:00 Spy Game [i] 23:50 Gladiátor [i] 03:00 Letuška 1. třídy [i] 04:50 Městečko Haven 4: Drtivý tlak 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: Špicberky 2 [i] 06:00 Ledová brigáda 7 [i] 06:30 V kůži maskotů 7 [i] 07:00 Podzemí měst 5 [i] 07:55 Život hada0 [i] 09:00 Zvířecí rekordmani: Potápěči 3 [i] 10:00 Divoká planeta: Severní amerika 4 [i] 11:00 Lovci drahokamů 10 [i] 12:00 Profesionální hromadné stravování 2 [i] 13:00 Zajímavé vynálezy 5 [i] 13:30 Ohromné stroje 5 [i] 14:00 Nejúspěšnější projekty 5 [i] 15:00 Kometa 1 [i] 16:00 Mezinárodní vesmírná stanice0 [i] 17:00 Katastrofy, které otřásly světem 5