Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:10 Dr. House I. 11/22 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 18/23 [i] 14:00 Kobra 11 XVIII. - NOVÁ SÉRIA 5/15 [i] 15:05 Dva a pol chlapa II. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 15/19 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:25 Reflex špeciál [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Rodinné prípady [i] 22:45 Čierny úsvit [i] 00:45 Šiesty zmysel I. 7/22 [i] 01:30 Bostonské vraždy 9/10 [i] 02:15 Pán a pani Smithovci 8/13 [i] 03:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 15/19 [i] 03:45 Žalobca a obhajca 8/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Križovatky medicíny: Bližší pohľad 3 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:45 Ako to funguje [i] 08:10 McLeodove dcéry III. 24/26 [i] 08:55 Policajné oddelenie: Rozhodnutie 19 [i] 10:00 Lekári: Každý má nejaké tajomstvo 35/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Tajné životy [i] 15:00 Križovatky medicíny: Zlá diagnóza 4 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ako to funguje [i] 16:55 Lekári: Pod tvojou ochranou 36/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Miss Universe SR [i] 22:00 Fargo [i] 23:35 Nikto nie je dokonalý [i] 00:50 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 01:35 Fargo [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 McLeodove dcéry III. 24/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Polícia [i] 07:05 Profesionál [i] 07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Ako dvaja našli šťastie [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - HLBOKO-MORSKÉ ROZPRÁVKY [i] 09:10 Super-život: Super-potraviny [i] 10:00 Fokus právo "N" [i] 10:45 Cesta [i] 11:10 Piesne domova: Kysuce [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:15 ArtSpektrum [i] 12:25 Zimný semester [i] 13:50 Tenis - Davis Cup [i] 16:50 Hokej - extraliga [i] 19:30 Večerníček: Cukrú a Krá [i] 19:35 Krtko [i] 19:40 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - HLBOKO-MORSKÉ ROZPRÁVKY [i] 19:50 100 názorov 2014: Michal Ditte [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Super bystré zvieratá: Praktická inteligencia [i] 20:50 Necelebrity: Jozef Moravčík [i] 21:05 Umenie [i] 21:30 Kinorama [i] 22:00 Bezstarostná jazda [i] 23:30 Cassovia jazz 1997 [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:25 ŠPORT 05:30 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Basa ho vylieči [i] 08:30 DIVOKÉ KONE [i] 09:45 Pod povrchom 14 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Nemám na to [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TV ŠANCA [i] 13:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:20 PANELÁK XV.: Vrah! 20 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Dlh [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Domased [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 L.A. Apokalypsa [i] 22:35 Fízli v maléroch [i] 01:15 Smrtonosný výlet 2 [i] 02:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 20 [i] 03:25 Pod povrchom 14 [i] 04:10 Smrtonosný výlet 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 18 kolies spravodlivosti II. 1/22 [i] 05:50 Faktor strachu IV. 30 [i] 06:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 20 [i] 09:55 Podvodníci V. 15/15 [i] 10:50 Ničitelia mýtov III. [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 21 [i] 13:10 Kosti III. 13 [i] 14:05 Faktor strachu IV. 31 [i] 15:10 Simpsonovci VI. 11,12 [i] 16:05 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:45 Ničitelia mýtov III. [i] 17:50 18 kolies spravodlivosti II. 2 [i] 18:50 Simpsonovci VI. 13,14 [i] 19:45 Hoď svišťom: Poľovačka na hríby 5 [i] 20:30 Dvojitá hra [i] 23:05 Vylomeniny [i] 23:55 Dexter VI. 5 [i] 01:00 Walking Dead IV. 9 [i] 01:40 American Horror Story 9 [i] 02:20 Magnum II. 10 [i] 03:05 Dexter VI. 5 [i] 03:55 Walking Dead IV. 9 [i] 04:40 100 rokov svedectiev [i] 04:55 Hoď svišťom: Poľovačka na hríby 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší IV. 7 [i] 08:05 Posel ztracených duší IV. 8 [i] 09:05 Na pomezí záhad I. 22 [i] 10:05 Merlin V. 8 [i] 11:05 Kráska a zvíře II. 11 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 7 [i] 13:05 Na pomezí záhad I. 22 [i] 14:05 Posel ztracených duší IV. 9 [i] 15:05 Posel ztracených duší IV. 10 [i] 16:05 Merlin V. 9 [i] 17:05 Na pomezí záhad II. 1 [i] 18:05 Kráska a zvíře II. 12 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 8 [i] 20:05 Havaj 5-0 II. 6 [i] 21:00 Dům na špatné adrese 1 [i] 23:05 Vražedná práva I. 9 [i] 00:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 17 [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 18 [i] 02:05 Dům na špatné adrese 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 4 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 4 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 14) 12 [i] 06:25 Králové aukcí (Series 3): Reproduktory z letního kina/královské sedlo 5 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 13 [i] 07:15 Mimořádné projekty (Series 3): Ropa a led na ostrově Sachalin 3 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): Vůbec první vozy Firebird: (Díl 19) 1 [i] 09:05 Opravna vraků (Series 4): Šéf se vrátil 14 [i] 09:55 Zlatá horečka (Series 4): Záchrana helikoptérou 14 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (Series 1): Role kapitána 5 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Mercedes SLK 15 [i] 12:35 Prodej klasických vozů (Series 1): Recept na katastrofu 5 [i] 13:30 Fantom Works (Series 1): Corvette 1963 a hotrod 1931 Model A 1 [i] 14:25 Berte to jako varování (Series 3): Povolení na vzrušující zážitky 1 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 3): Mistři tvořivosti 2 [i] 16:15 Berte to jako varování (Series 3): Divokost v krvi 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Chudák Bogart 25 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (Series 1) 5 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 18 [i] 18:35 Pátá rychlost (Series 18) 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 5 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 5 [i] 20:00 Co se dělo dál? (Series 2) 16 [i] 20:30 Co se dělo dál? (Series 1) 1 [i] 21:00 Obnažený vesmír (Series 1): Lov na kometu 5 [i] 22:00 Neobjasněné případy: UFO: nouzové přistání 9 [i] 23:00 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 1 [i] 00:00 Setkání s mimozemšťany (Series 3): Válka 5 [i] 00:55 Jak se to dělá (Series 1): Koberce, pitná voda a akustické kytary 9 [i] 01:25 Jak se to dělá (Series 1): Bubnové sušičky, žvýkačky a rachejtle 10 [i] 01:50 Co se dělo dál? (Series 2) 16 [i] 02:15 Co se dělo dál? (Series 1) 1 [i] 02:40 Obnažený vesmír (Series 1): Lov na kometu 5 [i] 03:30 Neobjasněné případy: UFO: nouzové přistání 9 [i] 04:20 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller III [i] 09:50 Na cestě po Ománu [i] 10:35 Kluci v akci [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Rajské zahrady II [i] 15:05 Místo činu - Schimanski [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Znamení koně II: Na rovinu 8/13 [i] 20:55 13. komnata Blanky Šrůmové [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:15 Kolo plné hvězd [i] 23:10 Profesionálové: Muž jménem Quinn 56/57 [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Motiv [i] 01:15 Bydlení je hra [i] 01:40 Pod pokličkou [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Designtrend [i] 04:50 Padající květináč [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:25 Chcete je? ZJ [i] 05:30 Vinitorium Moravicum [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 3/5 [i] 09:30 Mijako, ostrov dlouhého života [i] 10:25 Sedm divů buddhistického světa [i] 11:25 S kuchařem kolem světa: Řecko [i] 12:20 Lvi - špionáž v brlohu [i] 13:10 Chcete mě? ZJ [i] 13:35 Památné bitvy: Alexandr Veliký [i] 14:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:15 Tenis: Česko - Austrálie [i] 19:00 Fenomén Underground [i] 19:55 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Attenborough - 60 let v divočině 3/3 [i] 21:00 Pan Selfridge II 9/10 [i] 21:45 Pěsti ve tmě [i] 23:25 Na místě zločinu: Mrtvý ve vodě [i] 00:20 Letecké katastrofy VII.: Tragédie [i] 01:05 Ostrovy Christiana Karembeua: Markézy [i] 02:00 Voják Jon Hendricks [i] 02:50 Třicetiletá odyssea občana Blažka [i] 03:05 Babylon [i] 03:30 V zajetí železné opony [i] 03:45 Biozemědělci [i] 04:00 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:30 Nové rezervace na Smrku [i] 04:45 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2774 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Jako bumerang 556 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Odložené případy VI: Americký sen 19 [i] 13:25 Beze stopy II 1 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba: Jeden nebo druhý 21 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Bonbon za statečnost 227 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas VI: Černý výlep 20 [i] 18:30 Ulice 2775 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Slunce, seno, erotika [i] 22:15 Únos vlaku 1 2 3 [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas VI: Černý výlep 20 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba: Jeden nebo druhý 21 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Prásk [i] 02:45 Áčko: Chci své dítě do vězení [i] 03:35 DO-RE-MI [i] 04:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Bonbon za statečnost 227 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: První tajemník premiéra Keigo Tatewaki 11 [i] 07:00 Winx Club IV: Poslední víla na Zemi 3 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 56 [i] 08:30 M*A*S*H 57 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Walker, Texas Ranger VIII: Bojuj, nebo zemři 9 [i] 11:15 Julie Lescautová IV: Nebezpečná křižovatka 3 [i] 13:20 Wolffův revír II: Mrtvý svědek, dobrý svědek 3 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Růže v bouři [i] 16:25 Komisař Rex VIII: Mrtvý a dítě 9 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Ženy sobě [i] 22:50 127 hodin [i] 00:50 Na život a na smrt [i] 02:50 Walker, Texas Ranger VIII: Bojuj, nebo zemři 9 [i] 03:30 Wolffův revír II: Mrtvý svědek, dobrý svědek 3 [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 05:55 Rodinná kliatba 9/110 [i] 06:40 Rodinná kliatba 10/110 [i] 07:40 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 5/182 [i] 11:25 Zakázaná láska 37-38/158 [i] 13:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 49-50/172 [i] 17:00 Doktorka Zoe I. 20/22 [i] 17:55 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Smotánka [i] 21:00 Uragán [i] 22:05 Na život a na smrť [i] 00:00 Sleduje ťa vrah [i] 01:35 Na život a na smrť [i] 03:00 Bez servítky [i] 03:55 Mentalista III. 16/24 [i] 04:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Kohout na víně [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Příběh Wendella Bakera [i] 13:50 Barva pleti [i] 15:45 Obyčejný spratek [i] 17:45 Ďáblova ruka [i] 19:30 Tsunami [i] 21:30 Libertin [i] 23:30 Hrůzná minulost [i] 01:10 Teror [i] 02:35 Transsibiřský expres [i] 04:20 Bojovník [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Biatlon [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 13:00 Severská kombinace [i] 14:00 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Atletika [i] 20:00 Dřevorubecké sporty [i] 21:00 Sports Insiders [i] 21:30 Box [i] 23:30 Atletika [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Spravedlnost v krvi 2: Jistý hrdina 19 [i] 06:20 Prozíravost 2: Zranění 9 [i] 07:20 Městečko Haven 4: William 9 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Jistý hrdina 19 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 2: Polib mě, Kate 9 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 13: Stavět se nebude 7 [i] 12:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk je vám k službám 12 [i] 13:20 Prozíravost 2: Zranění 9 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Podnikavé dívky 20 [i] 15:20 Kauzy podle Kate 2: Na kousky 10 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vrah nikdy nespí 8 [i] 18:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk je ve vysílání 13 [i] 19:20 Prozíravost 2: Bojovník 10 [i] 20:20 Rookie Blue 2: Monstrum 8 [i] 21:20 Milenec nebo vrah [i] 23:20 Dobrá manželka 6 16 [i] 00:20 Cesta zpátky k nule [i] 02:30 Rookie Blue 2: Monstrum 8 [i] 03:30 Kauzy podle Kate 2: Na kousky 10 [i] 04:20 Spravedlnost v krvi 2: Podnikavé dívky 20 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Současná architektura v Budapešti 2 [i] 05:30 Nápady, které vydělaly miliony 2 [i] 06:00 Proklepnuto - Odklepnuto 3 [i] 06:30 Oceánští obři0 [i] 07:00 Sportovní vozy 11