Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:05 Dr. House I. 10/22 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 17/23 [i] 14:00 Kobra 11 XVIII. - NOVÁ SÉRIA 4/15 [i] 15:05 Dva a pol chlapa II. [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 14/19 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Rodinné prípady [i] 22:50 Zámena manželiek [i] 00:00 Myšlienky vraha III. 17/20 [i] 00:55 Vnútorný nepriateľ II. 4/10 [i] 01:40 Kobra 11 XVIII. 4/15 [i] 02:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 14/19 [i] 03:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 17/23 [i] 04:00 Kobra 11 XVIII. 4/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:30 Križovatky medicíny: Láska bez podmienok 2 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:45 Ako to funguje [i] 08:10 McLeodove dcéry III. 23/26 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Pátranie 18 [i] 10:00 Lekári: Bez návratu 34/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Nečakané stretnutia [i] 14:45 Slovensko v obrazoch [i] 15:05 Križovatky medicíny: Bližší pohľad 3 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ako to funguje [i] 16:55 Lekári: Každý má nejaké tajomstvo 35/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Farba kože [i] 22:00 Reportéri [i] 22:30 Policajt: Diabolský komplot 10/10 [i] 23:15 Policajné oddelenie: Pátranie 18 [i] 00:05 Občan za dverami [i] 00:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 01:10 Farba kože [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 Hrady a povesti: Slzy Kráľovej hole [i] 09:30 Noc v archíve: Reportáže z Pionierskej lastovičky [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 10:55 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 11:40 Pred rokmi... [i] 12:05 Polícia [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 ArtSpektrum [i] 13:00 Mám chuť na niečo chladené [i] 13:30 Fiodor Michajlovič Dostojevskij 1/8 [i] 14:25 Súrodenci: Bratia Kaliskí [i] 14:55 Separé [i] 15:15 Fokus právo "N" [i] 16:10 Biatlon - MS [i] 16:50 Hokej - extraliga [i] 19:30 Večerníček: Cukrú a Krá [i] 19:35 Krtko [i] 19:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:45 100 názorov 2014: Jana Šimončičová [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Super-život: Super-potraviny [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Família: Julinka [i] 22:05 Citová výchova jednej Dáše [i] 23:30 Ambulancia: Ambulancia [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:35 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Nie som jeho otec! [i] 08:35 DIVOKÉ KONE [i] 09:45 Pod povrchom 13 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Ty všetko a ja nič? [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TV ŠANCA [i] 13:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:20 PANELÁK XV.: Potrebujem pomoc 19 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Hanblivá manželka [i] 18:10 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:40 PANELÁK XV.: Vrah! 20 [i] 22:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:40 Podvodníci V. 15/15 [i] 00:40 Slnečno, sem-tam vraždy II. 2 [i] 01:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 19 [i] 02:20 PANELÁK XV.: Vrah! 20 [i] 03:05 Pod povrchom 13 [i] 03:50 DIVOKÉ KONE [i] 04:45 TOP STAR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 18 kolies spravodlivosti 22/22 [i] 05:55 Faktor strachu IV. 29 [i] 06:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 19 [i] 09:55 Podvodníci V. 14 [i] 10:50 Ničitelia mýtov III. [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 20 [i] 13:10 Kosti III. 12 [i] 14:10 Faktor strachu IV. 30 [i] 15:05 Simpsonovci VI. 9,10 [i] 16:05 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:45 Ničitelia mýtov III. [i] 17:50 18 kolies spravodlivosti II. 1/22 [i] 18:45 Simpsonovci VI. 11,12 [i] 19:45 Hoď svišťom: Mama Mia 4 [i] 20:30 Knight Rider 17/17 [i] 21:30 Hawaii Five 1,2/25 [i] 23:30 Tajomstvá histórie II. 3 [i] 00:30 KRIMI 01:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 21 [i] 01:40 Letecké katastrofy V.: - FINÁLE SÉRIE 10/10 [i] 02:30 Matlock 1/23 [i] 03:20 Magnum II. 9 [i] 04:05 KRIMI 04:30 V službách KGB 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší IV. 5 [i] 08:05 Posel ztracených duší IV. 6 [i] 09:05 Na pomezí záhad I. 21 [i] 10:05 Merlin V. 7 [i] 11:05 Kráska a zvíře II. 10 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 6 [i] 13:00 Na pomezí záhad I. 21 [i] 14:00 Posel ztracených duší IV. 7 [i] 15:00 Posel ztracených duší IV. 8 [i] 16:00 Merlin V. 8 [i] 17:00 Na pomezí záhad I. 22 [i] 18:00 Kráska a zvíře II. 11 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 7 [i] 20:00 Havaj 5-0 II. 5 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 17 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 18 [i] 23:00 Myšlenky zločince VIII. 10 [i] 00:00 Myšlenky zločince VIII. 11 [i] 00:55 Myšlenky zločince VIII. 12 [i] 01:50 Myšlenky zločince VIII. 10 [i] 02:35 Myšlenky zločince VIII. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 3 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 3 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 14) 11 [i] 06:25 Králové aukcí (Series 3): Stormtrooper z Hvězdných válek/motocykl Mustang 4 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 12 [i] 07:15 Mimořádné projekty (Series 3): Inteligentní tunel v Malajsii 2 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): Rychlý prodej 18 [i] 09:05 Opravna vraků (Series 4): Hummer Speciál CNN 13 [i] 09:55 Zlatá horečka (Series 4): Vysněná země 13 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (Series 1): Pohřební loď Vikingů 4 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Ford Mustang 14 [i] 12:35 Obnažená města (Series 1): Pouštní město – Dubaj 1 [i] 13:30 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu (Series 1): Bez omezení 1 [i] 14:25 Mimořádné projekty (Series 1): Transatlantický tunel 2 [i] 15:20 Mimořádné projekty (Series 1): Americká metra 3 [i] 16:15 Mimořádné projekty (Series 1): Most přes Beringův průliv 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Poklady v bednách 24 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (Series 1) 4 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 17 [i] 18:35 Pátá rychlost (Series 18) 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 4 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 4 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 1 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 2 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 1 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 2 [i] 22:00 Prodej klasických vozů (Series 1): Noví partneři 1 [i] 23:00 Pátrání po klasických autech (Series 6): Ferrari 275 6 [i] 23:30 Pátrání po klasických autech (Series 6): Kde jsou teď? 7 [i] 00:00 Dílna zatracenců (Series 1): Velká vášeň, Chevelle 1 [i] 00:55 Jak se to dělá (Series 1): Uzávěry lahví, čokoláda, pilulky a těstoviny 7 [i] 01:25 Jak se to dělá (Series 1): Med, optická vlákna a cihly 8 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 1 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 2 [i] 02:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 1 [i] 03:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 2 [i] 03:30 Prodej klasických vozů (Series 1): Noví partneři 1 [i] 04:20 Pátrání po klasických autech (Series 6): Ferrari 275 6 [i] 04:45 Pátrání po klasických autech (Series 6): Kde jsou teď? 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Banánové rybičky [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller III [i] 09:50 Na cestě po Madeiře [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:30 Hobby naší doby [i] 10:55 Kousek nebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Rajské zahrady II [i] 15:05 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Lyžařská výstroj v autě [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny A D- [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Slavnostní zahájení halového ME v atletice 2015 [i] 21:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:55 Motiv [i] 23:40 Kriminálka Paříž [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 01:20 Kriminalista [i] 02:20 Pod pokličkou [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Chcete je? ZJ [i] 05:30 Pouť důvěry: Dokument režisérky Dominiky 1/2 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír VI.: Bůh a vesmír [i] 09:45 Památné bitvy: Alexandr Veliký [i] 10:40 Letecké katastrofy VII.: Tragédie [i] 11:25 Moje soukromá válka: Cizí bolest [i] 11:50 Magické hory [i] 12:10 Štíty království českého [i] 12:40 Souboj vojevůdců: Halsey proti [i] 13:25 Královny savany - krásné a [i] 14:20 Chcete je? ZJ [i] 14:25 Krušné domovy [i] 14:45 Technické divy světa: Raketoplán [i] 15:35 Sedm divů buddhistického světa [i] 16:35 Největší přírodní katastrofy: Laviny [i] 17:20 Zázračná planeta: Attenborough -: 60 let v divočině 2/3 [i] 18:15 Dobrodruh 1/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběh alpské řeky Inn [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Řecko [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Národní klenoty [i] 22:00 Brána smrti [i] 22:25 Ve jménu vlasti III: Jde se na to 4/12 [i] 23:15 Queer: Čistá rodina [i] 23:45 Rodinná dieta [i] 01:10 Kvarteto [i] 01:40 Češi na misi: Průvodce férového pijáka kávy [i] 02:05 Babylon [i] 02:35 Ta naša kapela [i] 03:00 Potíže s modrou krví [i] 03:20 Babylon [i] 03:40 V zajetí železné opony [i] 03:55 Samotáři z Černé Vroble [i] 04:15 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:45 Boje o krajinu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2773 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Krátký rozum, krátké nohy 102 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 1 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Odložené případy VI: Vnitřní hlas 18 [i] 13:25 Beze stopy 23 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba: Únos 20 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Jedna chyba za druhou 226 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas VI: Jako kouzlem 19 [i] 18:30 Ulice 2774 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Jako bumerang 556 [i] 21:35 Prásk [i] 22:15 Země krvavého slunce [i] 00:10 Kriminálka Las Vegas VI: Jako kouzlem 19 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba: Únos 20 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Áčko: Nejlepší au- pairka je chlap! [i] 02:50 Kolotoč [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Jedna chyba za druhou 226 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Dobrodružství dvojčat 10 [i] 07:00 Winx Club IV: Strom života 2 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 55 [i] 08:30 M*A*S*H 56 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Walker, Texas Ranger VIII: Zabiják 8 [i] 11:15 Julie Lescautová IV: Tajemství komisařky Lescautové 2 [i] 13:20 Wolffův revír II: Ruleta 2 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Návrat do ráje [i] 16:25 Komisař Rex VIII: Čarodějnice a jiné ženy 8 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Black and White 47 [i] 21:35 Kdo je kdo? [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:55 Právo a pořádek XVI: Kyselina 10 [i] 00:55 Myšlenky zločince VII 7 [i] 01:50 Spravedlnost v krvi II: Noc ve městě 5 [i] 02:40 Walker, Texas Ranger VIII: Zabiják 8 [i] 03:25 Wolffův revír II: Ruleta 2 [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:00 Rodinná kliatba 7-8/110 [i] 07:40 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 4/182 [i] 11:25 Zakázaná láska 35-36/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 47-48/172 [i] 17:00 Doktorka Zoe I. 19/22 [i] 17:55 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:25 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista III. 16/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 37-38/158 [i] 23:20 Nezvestní II. 14/18 [i] 00:15 Priatelia [i] 00:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 01:25 Bez servítky [i] 02:15 Smotánka [i] 03:10 Na streche [i] 03:30 Nezvestní II. 14/18 [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Cukr, med a feferonka [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Wordplay [i] 13:45 Ve stínu Beethovena [i] 15:40 Příběh Wendella Bakera [i] 17:25 Barva pleti