TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:10 Dr. House I. 9/22 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 16/23 [i] 14:00 Kobra 11 XVIII. - NOVÁ SÉRIA 3/15 [i] 15:05 Dva a pol chlapa II. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 13/19 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:30 Arrow II. - NOVÁ SÉRIA 1-2/23 [i] 00:30 Vnútorný nepriateľ II. 3/10 [i] 01:25 Kobra 11 XVIII. 3/15 [i] 02:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 13/19 [i] 03:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 16/23 [i] 03:40 Dva a pol chlapa II. [i] 04:00 Kobra 11 XVIII. 3/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:30 Križovatky medicíny: Stretnutia 1 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Ako to funguje [i] 08:10 McLeodove dcéry III. 22/26 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Pod paľbou 17 [i] 10:00 Lekári: Zákon príčiny a účinku 33/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:05 Križovatky medicíny: Láska bez podmienok 2 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ako to funguje [i] 16:55 Lekári: Bez návratu 34/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Honba za Jantárovou komnatou [i] 22:05 Inšpektor Orteguy [i] 23:35 Policajné oddelenie: Pod paľbou 17 [i] 00:30 Reportéri [i] 00:55 Honba za Jantárovou komnatou [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:00 Drevárskej mafii na stope [i] 09:55 VAT [i] 10:25 Dirigent z gulagu [i] 10:50 Fokus zdravie "N" [i] 11:35 Ambulancia: Ambulancia [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Cesty za folklórom [i] 13:00 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 14:20 TU SME DOMA [i] 14:50 Test magazín: Test magazín [i] 15:05 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 16:00 Maďarský magazín [i] 16:25 Správy - Hírek [i] 16:35 Správy RTVS z regiónov [i] 16:50 Hokej - extraliga [i] 19:30 Večerníček: Cukrú a Krá [i] 19:35 Krtko [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:50 100 názorov 2014: Fedor Vico [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Z Rudňan do Bronxu [i] 20:30 Z Bratislavy do Rudňan a ďalej [i] 21:05 Správy a komentáre [i] 21:30 Góly - body - sekundy [i] 21:40 Súrodenci: Bratia Kaliskí [i] 22:10 Fiodor Michajlovič Dostojevskij 1/8 [i] 23:00 Polícia [i] 23:30 Autosalón [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:30 ŠPORT 05:40 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Bývalý policajt podvodníkom [i] 08:35 DIVOKÉ KONE [i] 09:45 Pod povrchom 12 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Vráťte sa do mesta! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TV ŠANCA [i] 13:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:20 PANELÁK XV.: Slučka sa sťahuje 18 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Dcéra tyran [i] 18:10 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:40 PANELÁK XV.: Potrebujem pomoc 19 [i] 22:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:40 Podvodníci V. 14 [i] 00:40 Slnečno, sem-tam vraždy II. 1/13 [i] 01:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 18 [i] 02:20 PANELÁK XV.: Potrebujem pomoc 19 [i] 03:05 Pod povrchom 12 [i] 03:55 DIVOKÉ KONE [i] 04:50 TOP STAR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 18 kolies spravodlivosti 21 [i] 05:55 Faktor strachu IV. 28 [i] 06:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 18 [i] 09:55 Podvodníci V. 13 [i] 10:50 Ničitelia mýtov III. [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 19 [i] 13:10 Kosti III. 11 [i] 14:05 Faktor strachu IV. 29 [i] 15:10 Simpsonovci VI. 7,8 [i] 16:05 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:45 Ničitelia mýtov III. [i] 17:50 18 kolies spravodlivosti 22/22 [i] 18:50 Simpsonovci VI. 9,10 [i] 19:45 Hoď svišťom: Pomocná sila 3 [i] 20:30 Texas addios [i] 22:30 Stratený poklad Aztékov [i] 00:30 Mafstory II.: Rudy kontra Ali, Béla mafiánom 5,6 [i] 01:35 Letecké katastrofy V. 9 [i] 02:20 Kto prežije XIX.: - FINÁLE SÉRIE 17/17 [i] 03:05 Magnum II. 8 [i] 03:50 Mafstory II.: Béla mafiánom 6 [i] 04:20 V službách KGB 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 29 [i] 07:30 Posel ztracených duší IV. 3 [i] 08:30 Posel ztracených duší IV. 4 [i] 09:25 Na pomezí záhad I. 20 [i] 10:25 Merlin V. 6 [i] 11:25 Kráska a zvíře II. 9 [i] 12:20 Námořní vyšetřovací služba LA V. 5 [i] 13:15 Na pomezí záhad I. 20 [i] 14:15 Posel ztracených duší IV. 5 [i] 15:15 Posel ztracených duší IV. 6 [i] 16:15 Merlin V. 7 [i] 17:15 Na pomezí záhad I. 21 [i] 18:15 Kráska a zvíře II. 10 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 6 [i] 20:05 Havaj 5-0 II. 4 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 5 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 6 [i] 22:55 Od soumraku do úsvitu I. 9 [i] 23:55 Tajnosti a lži 1 [i] 00:55 Tajnosti a lži 2 [i] 01:55 Od soumraku do úsvitu I. 9 [i] 02:40 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 2 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 2 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 14) 10 [i] 06:25 Králové aukcí (Series 3): Kýbl stříbra/skříňka z lodi USS Yorktown 3 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 11 [i] 07:15 Mimořádné projekty (Series 3): Arizonští kardinálové 1 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): Zvýšený Jeep 17 [i] 09:05 Opravna vraků (Series 4): Výhodná koupě pro popovou hvězdu 12 [i] 09:55 Zlatá horečka (Series 4): Vzkříšení 12 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (Series 1): Odsávání 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): BMW Isetta 13 [i] 12:35 Rychle a hlasitě (Series 2): Rekonstrukce vozu Shelby, (Díl 11) 2 [i] 13:30 Dílna zatracenců (Series 1): Velká vášeň, Chevelle 1 [i] 14:25 Aljaška - poslední hranice (Series 3): Ponorková nemoc 1 [i] 15:20 Aljaška - poslední hranice (Series 3): Rodinná vynalézavost 2 [i] 16:15 Aljaška - poslední hranice (Series 3): Je tady jaro 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Kulhaví, nemocní a potrhlí 23 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (Series 1) 3 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 16 [i] 18:35 Pátá rychlost (Series 18) 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 3 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 3 [i] 20:00 Zabavení letadel (Series 2): Srážka ve vzduchu 7 [i] 21:00 Aljaška - bitva v zátoce (Series 1): Jackpot v Bristol Bay 3 [i] 22:00 Záchranáři ztroskotaných lodí (Series 1): Bohatství z vraků 1 [i] 23:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 1) 5 [i] 00:00 Aljaška - poslední hranice (Series 3): Jarní chuťovka 4 [i] 00:55 Jak se to dělá (Series 1): Kopírovací papír, džíny a počítače 5 [i] 01:25 Jak se to dělá (Series 1): Jogurty, svíčky a neonové nápisy 6 [i] 01:50 Zabavení letadel (Series 2): Srážka ve vzduchu 7 [i] 02:40 Aljaška - bitva v zátoce (Series 1): Jackpot v Bristol Bay 3 [i] 03:30 Záchranáři ztroskotaných lodí (Series 1): Bohatství z vraků 1 [i] 04:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 1) 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller III [i] 09:50 Na cestě po Kypru [i] 10:35 13. komnata Václava Hybše [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Rajské zahrady II [i] 15:05 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Kousek nebe [i] 21:05 DoktorKA [i] 21:55 Místo činu - Schimanski [i] 23:30 MI5 IX 2/8 [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:00 Na stopě [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Sváteční slovo spisovatele a výtvarníka Václava Vokolka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání 8/26 [i] 09:55 Válka v poušti: Tobruk [i] 10:45 Náš venkov: Milovaná samota [i] 11:15 Ta naša kapela [i] 11:40 Folklorika [i] 12:10 Alchymie času [i] 12:25 Jeden rok s Fulbrightem: Helena [i] 12:55 Kvarteto [i] 13:20 Ostrovy Christiana Karembeua: Markézy [i] 14:15 Vzestup a pád Versailles: Králův sen [i] 15:15 Vinitorium Moravicum [i] 15:40 Chcete je? ZJ [i] 15:50 Klíč [i] 16:15 S kuchařem kolem světa: Madagaskar [i] 17:10 Kolem světa po obratníku Raka 2/6 [i] 18:10 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 3/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Lvi - špionáž v brlohu [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Rádžasthán, země králů [i] 21:00 Na cestě po Apulii [i] 21:25 Dobrodruh 1/12 [i] 21:55 Kmeny: Punk [i] 22:25 Sex Pistols: Děs a Běs [i] 00:10 Na místě zločinu: Unikající spravedlnost [i] 01:00 Moje soukromá válka: Cizí bolest [i] 01:30 Křesťanský magazín [i] 01:55 Chcete mě? ZJ [i] 02:25 Náš venkov: Milovaná samota [i] 02:50 A co my, nájemníci? [i] 03:05 Babylon [i] 03:30 V zajetí železné opony [i] 03:45 Hrčava - rok 2000 [i] 04:00 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Znovuzrozený zámek Fryštát [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2772 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Příběh jako pro Hollywood 555 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 24 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Odložené případy VI: Jeffriesův boj 17 [i] 13:25 Beze stopy 22 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba: Svědectví mrtvého 19 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zkouška Hofmanem 225 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas VI: Neobvyklá podezřelá 18 [i] 18:30 Ulice 2773 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Krátký rozum, krátké nohy 102 [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba X: Ať uděláš cokoli 24 [i] 22:35 Bájní tvorové: Dračí hrobka [i] 00:20 Kriminálka Las Vegas VI: Neobvyklá podezřelá 18 [i] 01:05 Kriminálka Las Vegas XIV: Kitty [i] 01:50 Novashopping 02:25 Áčko: Můj syn bude Jágr [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Zkouška Hofmanem 225 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Chci být krásná 9 [i] 07:00 Winx Club IV: Nový školní rok 1 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 54 [i] 08:30 M*A*S*H 55 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Walker, Texas Ranger VIII: V podezření 7 [i] 11:15 Julie Lescautová IV: Neznámá ze silnice 1 [i] 13:20 Wolffův revír II: Špinavá práce 1 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Vítr naděje [i] 16:25 Komisař Rex VIII: Vitaminy na smrt 7 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Pořád to platí? 323 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:50 Hawaii 5-0 IV: Ryba na suchu 2 [i] 00:45 Myšlenky zločince VII 6 [i] 01:45 Vraždy v Kitzbühelu X: Tlumočnice 9 [i] 02:40 Walker, Texas Ranger VIII: V podezření 7 [i] 03:25 Wolffův revír II: Špinavá práce 1 [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:00 Rodinná kliatba 5-6/110 [i] 07:40 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 3/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 33-34/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:05 Víťazstvo lásky 45-46/172 [i] 17:00 Doktorka Zoe I. 18/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista III. 15/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 35-36/158 [i] 23:30 Nezvestní II. 13/18 [i] 00:15 Priatelia [i] 00:45 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 01:25 Bez servítky [i] 02:15 Smotánka [i] 03:10 Na streche [i] 03:40 Nezvestní II. 13/18 [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Alenka v zemi za zrcadlem [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zbláznit se z peněz [i] 13:50 Cesta za snem [i] 15:35 Wordplay [i] 17:15 Ve stínu Beethovena [i] 19:05 Bojovník [i] 20:45 Traffic - nadvláda gangů