TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:50 Chlapi neplačú [i] 12:00 Dr. House I. 8/22 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 15/23 [i] 14:00 Kobra 11 XVIII. - NOVÁ SÉRIA 2/15 [i] 15:05 Dva a pol chlapa II. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 12/19 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Rodinné prípady [i] 22:50 Zámena manželiek [i] 00:00 Myšlienky vraha III. 16/20 [i] 01:00 Vnútorný nepriateľ II. 2/10 [i] 01:40 Kobra 11 XVIII. 2/15 [i] 02:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 12/19 [i] 03:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 15/23 [i] 04:00 Kobra 11 XVIII. 2/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:45 Ako to funguje [i] 08:10 McLeodove dcéry III. 21/26 [i] 08:55 Policajné oddelenie: Informátor 16 [i] 10:00 Slovensko v obrazoch [i] 10:20 Svet v obrazoch [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Problémy s mamou [i] 15:05 Križovatky medicíny: Stretnutia 1 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ako to funguje [i] 16:55 Lekári: Zákon príčiny a účinku 33/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Slovensko chutí [i] 22:05 Súboj s časom: Ohnivá pomsta 8/24 [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Stratená reputácia 1/24 [i] 23:35 Policajné oddelenie: Informátor 16 [i] 00:25 Súboj s časom: Ohnivá pomsta 8/24 [i] 01:10 Inšpektor Rocca: Vrah prichádza v noci [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Bazénový delfín [i] 09:05 Stalin vo farbe [i] 10:00 Národnostný magazín: Český [i] 10:30 Fokus práca "N" [i] 11:15 Športové ozveny [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:20 ArtSpektrum [i] 12:25 Takú nám,hudba,zahraj [i] 13:05 Postup [i] 14:15 Orientácie [i] 14:45 Encyklopédia slovenských obcí: Istebné [i] 15:05 Fokus zdravie "N" [i] 16:00 Dirigent z gulagu [i] 16:25 Správy - Hírek [i] 16:35 Správy RTVS z regiónov [i] 16:50 Hokej - extraliga [i] 19:30 Večerníček: Cukrú a Krá [i] 19:35 Krtko [i] 19:40 Trpaslíci: SMAJLIHIT - mám hlas [i] 19:45 100 názorov 2014: Ida Želinská [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Drevárskej mafii na stope [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Ambulancia: Ambulancia [i] 22:05 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 23:15 Svojsky mladí [i] 00:10 On air [i] 00:35 Kvarteto [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 TOP STAR [i] 05:15 KRIMI 05:40 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Tatko bez peňazí [i] 08:35 DIVOKÉ KONE [i] 09:45 Pod povrchom 11 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Skupáň [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TV ŠANCA [i] 13:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:20 PANELÁK XV.: Mením svoj život 17 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Rodinný podnik [i] 18:10 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:40 PANELÁK XV.: Slučka sa sťahuje 18 [i] 22:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:40 Podvodníci V. 13 [i] 00:40 Agent VI. 18/18 [i] 01:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 17 [i] 02:20 PANELÁK XV.: Slučka sa sťahuje 18 [i] 03:05 Pod povrchom 11 [i] 03:55 DIVOKÉ KONE [i] 04:50 TOP STAR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 100 rokov svedectiev [i] 05:15 18 kolies spravodlivosti 20 [i] 05:55 Faktor strachu IV. 27 [i] 06:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 17 [i] 09:55 Biele goliere III. 11 [i] 10:50 Ničitelia mýtov III. [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 18 [i] 13:10 Kosti III. 10 [i] 14:10 Faktor strachu IV. 28 [i] 15:10 Simpsonovci VI. 5,6 [i] 16:10 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:45 Ničitelia mýtov III. [i] 17:50 18 kolies spravodlivosti 21 [i] 18:50 Simpsonovci VI. 7,8 [i] 19:50 Hoď svišťom: Manažérka 2 [i] 20:30 Stratený poklad Aztékov [i] 22:30 Jedinečné letisko v Dubaji 1/10 [i] 23:45 Letecké katastrofy VII. 3 [i] 00:50 Zemetrasenia 6 [i] 01:50 Letecké katastrofy V. 8 [i] 02:40 Kto prežije XIX. 16 [i] 03:20 Magnum II. 7 [i] 04:10 V službách KGB 1/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 2 [i] 07:10 Posel ztracených duší IV. 1 [i] 08:10 Posel ztracených duší IV. 2 [i] 09:10 Na pomezí záhad I. 19 [i] 10:10 Merlin V. 5 [i] 11:10 Kráska a zvíře II. 8 [i] 12:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 4 [i] 13:10 Na pomezí záhad I. 19 [i] 14:10 Posel ztracených duší IV. 3 [i] 15:10 Posel ztracených duší IV. 4 [i] 16:10 Merlin V. 6 [i] 17:10 Na pomezí záhad I. 20 [i] 18:10 Kráska a zvíře II. 9 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 5 [i] 20:00 Havaj 5-0 II. 3 [i] 21:00 Jak prosté III. 4 [i] 22:00 Vzpomínky III. 3 [i] 23:00 Falco I. 3 [i] 00:05 Californication VII. - EPISODE 3 [i] 00:40 Californication VII. - EPISODE 4 [i] 01:15 Jak prosté III. 4 [i] 02:10 Vzpomínky III. 3 [i] 02:55 Falco I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 1 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 1 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 14) 9 [i] 06:25 Králové aukcí (Series 3): Jeffersonův stůl/jeu de course 2 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 10 [i] 07:15 Mimořádné projekty (Series 1): Rozšíření Panamského kanálu 9 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): Posedlost Mustangy 16 [i] 09:05 Opravna vraků (Series 4): Podivné vozidlo 11 [i] 09:55 Zlatá horečka (Series 4): Konec snu 11 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (Series 1): Jedna špatná transakce 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Triumph TR6 12 [i] 12:35 Sibiřský podíl (Series 1) 6 [i] 13:30 Aljaška - bitva v zátoce (Series 1): Soupeření začíná 1 [i] 14:25 Muži Yukonu (Series 1): Lov nebo hlad 1 [i] 15:20 Muži Yukonu (Series 1): Honba za kožešinami 2 [i] 16:15 Muži Yukonu (Series 1): Na mizině 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nejhorší nejlepší chlap 22 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (Series 1) 2 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 15 [i] 18:35 Pátá rychlost (Series 18) 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 2 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 2 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Chop se zbraně, Birdy 4 [i] 21:00 Na pokraji Aljašky (Series 1) 2 [i] 22:00 Aljaška - poslední hranice (Series 4): Mírná zima 1 [i] 23:00 Pekelní jezdci (Series 2): Příchody a odchody 5 [i] 00:00 Hlídači čtvrtí (Series 1) 5 [i] 00:55 Jak se to dělá (Series 1): Jablečný džus, kosmetika a ocel 3 [i] 01:25 Jak se to dělá (Series 1): Naslouchátka, trojrozměrné skládačky a toalety 4 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Chop se zbraně, Birdy 4 [i] 02:40 Na pokraji Aljašky (Series 1) 2 [i] 03:30 Aljaška - poslední hranice (Series 4): Mírná zima 1 [i] 04:20 Pekelní jezdci (Series 2): Příchody a odchody 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Zahrada je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller III [i] 09:50 Na cestě po Trentinu [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:05 Příběhy slavných... Miloslav Šimek [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Rajské zahrady II [i] 15:05 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Vražda v hotelu Excelsior [i] 22:25 Dvě z policejní brašny [i] 23:10 Případy detektiva Murdocha VII [i] 23:55 AZ-kvíz [i] 00:20 Kalendárium [i] 00:35 Sváteční slovo spisovatele a výtvarníka Václava Vokolka [i] 00:40 Objektiv [i] 01:10 Postřehy odjinud [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Hobby naší doby [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:45 Designtrend [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Voda a vítr na hřebenech Jeseníků [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Hádanky domů života: Tahara ukrytá v Kožlanech [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kolem světa po obratníku Raka 2/6 [i] 10:00 Genetika a věk klonů [i] 10:55 Mauritius - Perla Indického oceánu [i] 11:35 Nedej se [i] 12:30 Češi na misi [i] 13:00 Magické hory [i] 13:20 Letečtí stíhači v boji II.: Porážka Luftwaffe [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:50 Souboj vojevůdců: Halsey proti [i] 15:40 Tajemství 2. sv. války: Bombardování Německa [i] 16:35 Vesmír VI.: Bůh a vesmír [i] 17:20 Příběh alpské řeky Inn [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Královny savany - krásné a [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 USS Franklin: Navrácená čest [i] 21:00 Letecké katastrofy VII.: Tragédie [i] 21:50 Moje soukromá válka: Cizí bolest [i] 22:15 Smrt v sedle [i] 23:40 Město žen IV [i] 00:00 Ve jménu vlasti II: Mýtina 7/12 [i] 00:50 Ve jménu vlasti II: Odletím 8/12 [i] 01:40 Babylon [i] 02:10 Umí Češi česky? [i] 02:25 Babylon [i] 02:50 V zajetí železné opony [i] 03:05 Na moravsko-slovenském pomezí [i] 03:20 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:50 Hory, doly, černý les [i] 04:05 Sabotáž [i] 04:35 Vizovická pekárna [i] 04:50 Blanský les [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2771 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Pouta rodinná a jiná 101 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 23 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Odložené případy VI: Šakalové 16 [i] 13:25 Beze stopy 21 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba: Odhalení 18 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Sex neznamená tečku 224 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas VI: Rád se dívám 17 [i] 18:30 Ulice 2772 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Příběh jako pro Hollywood 555 [i] 21:40 Víkend: Horké zboží [i] 22:35 Černá listina: Mako Tanida č. 83 16 [i] 23:30 Mizera: Nejlepší přítel člověka 13 [i] 00:20 Kriminálka Las Vegas VI: Rád se dívám 17 [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba: Odhalení 18 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Áčko: Vyléčila mě hypnóza [i] 03:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Dnes večer netančím 223 [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Sex neznamená tečku 224 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Rinko roní smaragdy 8 [i] 07:00 Winx Club III: Zúčtování 26 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 53 [i] 08:30 M*A*S*H 54 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Julie Lescautová III: Jeannina smrt 13 [i] 12:20 Wolffův revír II: Vlčice [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Milostná rošáda [i] 16:25 Komisař Rex VIII: Krokodýl v Dunaji 6 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Konečně sami! 46 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:35 Kriminálka Stuttgart IV 9 [i] 00:35 Spravedlnost v krvi IV: Smrtící pouto 11 [i] 01:35 Vraždy v Kitzbühelu X: Vražedná výhra 8 [i] 02:25 Wolffův revír II: Vlčice [i] 04:00 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:00 Rodinná kliatba 3-4/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 2/182 [i] 11:35 Zakázaná láska 31-32/158 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:10 Víťazstvo lásky 43-44/172 [i] 17:00 Doktorka Zoe I. 17/22 [i] 17:55 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:25 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista III. 14/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 33-34/158 [i] 23:20 Nezvestní II. 12/18 [i] 00:15 Priatelia [i] 00:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 01:25 Bez servítky [i] 02:15 Smotánka [i] 03:05 Na streche [i] 03:30 Nezvestní II. 12/18 [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Šéfe, jsem v tom! [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Dívka na přání [i] 13:35 Synecdocha, New York [i] 15:45 Zbláznit se z peněz [i] 17:30 Cesta za snem