TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:10 Dr. House I. 6-7/22 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 14/23 [i] 14:00 Kobra 11 XVIII. - NOVÁ SÉRIA 1/15 [i] 15:05 Dva a pol chlapa II. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 11/19 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Kredenc [i] 22:20 Šéfovia na zabitie (HD) [i] 00:25 Dva a pol chlapa II. [i] 00:50 Vnútorný nepriateľ II. 1/10 [i] 01:35 Kobra 11 XVIII. 1/15 [i] 02:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 11/19 [i] 03:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 14/23 [i] 04:00 Kobra 11 XVIII. 1/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:45 Ako to funguje [i] 08:10 McLeodove dcéry III. 20/26 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Smrť v nemocničnej izbe 15 [i] 10:00 Lekári: Rodičovské problémy 32/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Zátoka nádejí II. 3 [i] 14:35 Zátoka nádejí II. 4 [i] 15:25 Svet v obrazoch [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ako to funguje [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nepoužiteľní [i] 21:50 Sanitka II. 2/13 [i] 22:45 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Mäsožravá ovca 2/13 [i] 23:25 Policajné oddelenie: Smrť v nemocničnej izbe 15 [i] 00:15 Autosalón [i] 00:40 Nepoužiteľní [i] 02:10 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Mäsožravá ovca 2/13 [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:15 Spišský Jeruzalem [i] 04:35 Reportéri [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Kamenný chlapec [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - pusin problém [i] 09:05 Poviem mu to sám [i] 10:10 Tvárou v tvár [i] 10:40 Fokus rodina "N" [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:15 ArtSpektrum [i] 12:25 Na ľudovú nôtu [i] 12:55 Magazín Ligy majstrov [i] 13:25 Športové ozveny [i] 13:50 Odpískané [i] 14:35 Autosalón [i] 15:05 Fokus práca "N" [i] 16:00 Národnostný magazín: Český [i] 16:25 Správy - Hírek [i] 16:35 Správy RTVS z regiónov [i] 16:50 Hokej - extraliga [i] 19:30 Večerníček: Cukrú a Krá [i] 19:35 Krtko [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - pusin problém [i] 19:50 100 názorov 2014: Dušan Krnáč [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Stalin vo farbe [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 VAT [i] 22:00 Kid [i] 23:55 A predsa sa točí [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:10 SÚDNA SIEŇ [i] 08:20 Rodinné záležitosti: Svokra alebo milenka 6 [i] 09:45 Pod povrchom 10 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Stratený brat [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TV ŠANCA [i] 13:20 NOVÉ BÝVANIE [i] 14:25 Profesionáli VI.: Šváby 12 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Neonacistka [i] 18:10 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:40 PANELÁK XV.: Mením svoj život 17 [i] 22:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:40 Po stopách zabijaka [i] 01:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 16 [i] 02:30 PANELÁK XV.: Mením svoj život 17 [i] 03:15 Pod povrchom 10 [i] 04:05 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 KRIMI 05:30 MacGyver 23 [i] 06:15 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 16 [i] 10:00 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 15,16 [i] 12:10 Kravaťáci III. 1/16 [i] 13:10 Agentka bez minulosti II. 14 [i] 14:05 Faktor strachu IV. 27 [i] 15:10 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:45 Ničitelia mýtov III. [i] 17:50 18 kolies spravodlivosti 20 [i] 18:50 Simpsonovci VI. 5,6 [i] 19:50 Hoď svišťom: Narodeniny 1/16 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 17,18 [i] 22:25 Biele goliere III. 11 [i] 23:20 Agentka bez minulosti II. 14 [i] 00:15 Mafstory II.: Valentín, Únos 3,4 [i] 01:15 Letecké katastrofy V. 7 [i] 02:05 Kto prežije XIX. 15 [i] 02:50 Magnum II. 6 [i] 03:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 17,18 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 18 [i] 08:00 Na pomezí záhad I. 17 [i] 09:00 Na pomezí záhad I. 18 [i] 10:00 Merlin V. 4 [i] 11:00 Kráska a zvíře II. 7 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 3 [i] 13:00 Na pomezí záhad I. 18 [i] 14:00 Posel ztracených duší IV. 1 [i] 15:00 Posel ztracených duší IV. 2 [i] 16:00 Merlin V. 5 [i] 17:00 Na pomezí záhad I. 19 [i] 18:00 Kráska a zvíře II. 8 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 4 [i] 20:00 Havaj 5-0 II. 2 [i] 21:00 Vražedná práva I. 9 [i] 22:00 Tajnosti a lži 1 [i] 23:00 Tajnosti a lži 2 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 17 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 18 [i] 02:00 Posel ztracených duší IV. 1 [i] 02:45 Kráska a zvíře II. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (Series 13): Kladiva/švýcarský sýr/kolečkové brusle 1 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 13): Karbonová kola/lustry/pera 2 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 14) 8 [i] 06:25 Králové aukcí (Series 3): Ohnivzdorná kombinéza z filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec/hydroplán 1 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 9 [i] 07:15 Mimořádné projekty (Series 1): Výstavba hongkongského letiště 8 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): Aaronův závoďák Falcon 15 [i] 09:05 Opravna vraků (Series 4): Mladistvý delikvent 10 [i] 09:55 Zlatá horečka (Series 4): Porucha 10 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (Series 1): Zlatonosná zemina 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Nissan Skyline 11 [i] 12:35 Aljašská železnice (Series 1): Ledová dýka 5 [i] 13:30 Megastavitelé (Series 4): Hard Rock Park 2 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Výchova divočinou 1 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Lidská vlčí smečka 2 [i] 16:15 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Nepříjemné překvapení 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Dost s kouřením 21 [i] 17:40 Bitvy o zavazadla (Series 1) 1 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 14 [i] 18:35 Pátá rychlost (Series 18) 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 1 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 1 [i] 20:00 Zlatá horečka (Series 5): Tvrdě za svým 5 [i] 21:00 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 4): Rozlučka se šampusem 4 [i] 22:00 Nazí a vystrašení (Series 1): Bolívie 13 [i] 23:00 Zkus přežít (Series 2): Totální neúspěch 1 [i] 00:00 Nejhrůznější záběry (Series 2) 3 [i] 00:55 Jak se to dělá (Series 1): Kontaktní čočky, chléb a fólie 1 [i] 01:25 Jak se to dělá (Series 1): Cédéčka, punčocháče a mozzarella 2 [i] 01:50 Zlatá horečka (Series 5): Tvrdě za svým 5 [i] 02:40 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 4): Rozlučka se šampusem 4 [i] 03:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Bolívie 13 [i] 04:20 Zkus přežít (Series 2): Totální neúspěch 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Designtrend [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 DoktorKA [i] 09:55 Na cestě po Filipínách [i] 10:25 Postřehy odjinud [i] 10:30 168 hodin [i] 11:05 Znamení koně II: Zbytečná slova 7/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:50 Rajské zahrady II [i] 15:05 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vraždy v kruhu [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 22:00 Kriminalista [i] 22:55 Na stopě [i] 23:20 MI5 IX 1/8 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Toulavá kamera [i] 01:15 Postřehy odjinud [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 13. komnata Václava Hybše [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Designtrend [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Město žen IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Capri a další malebné ostrovy Neapolského zálivu [i] 09:55 Klenoty naší krajiny: Žďárské vrchy [i] 10:20 Děti na tahu [i] 11:15 Babylon [i] 11:45 Pouť důvěry: Dokument režisérky Dominiky 1/2 [i] 12:10 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:40 Československý filmový týdeník 1965 1031/2379 [i] 12:55 Největší přírodní katastrofy: Děsivé přívaly [i] 13:40 Tajemství 2. sv. války: námořní a letecká bitva v dějinách [i] 14:35 Věda na vlastní kůži [i] 15:30 Mijako, ostrov dlouhého života [i] 16:25 Voják Jon Hendricks [i] 17:15 Vzestup a pád Versailles: Králův sen [i] 18:15 Štíty království českého [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vesmír VI.: Nejhorší dny planety [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válka v poušti: Tobruk [i] 20:55 Technické divy světa: Raketoplán [i] 21:50 Dům [i] 23:30 Tandem [i] 01:00 Q [i] 01:25 Uchem jehly [i] 01:55 Sedlák, druh na vymření [i] 02:10 Babylon [i] 02:35 V zajetí železné opony [i] 02:45 Vesnice na kraji města [i] 03:05 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:35 ZOO - živé muzeum? [i] 03:50 Sabotáž [i] 04:20 Trojmezná hora [i] 04:45 U moravského Bivoje [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2770 [i] 10:05 Policie Modrava: Ranč 2 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Odložené případy VI: Program ochrany svědků 15 [i] 13:25 Beze stopy 20 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba: Na pravdu se přijde 17 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Dnes večer netančím 223 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas VI: Stoupat jako dým 16 [i] 18:30 Ulice 2771 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Pouta rodinná a jiná 101 [i] 21:35 Kriminálka Las Vegas XIV: Kitty [i] 22:30 Černá listina: Soudce č.57 15 [i] 23:25 Mizera: Vzpomínky na staré, zlaté taxi 12 [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas VI: Stoupat jako dým 16 [i] 01:25 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Sluha se sedmi jizvami 7 [i] 07:00 Winx Club III: Poslední bitva 25 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 52 [i] 08:30 M*A*S*H 53 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Walker, Texas Ranger VIII: Sestry Lynnovy 6 [i] 11:15 Julie Lescautová III: Dávná láska 12 [i] 13:20 Wolffův revír I: Nactiutrhání 26 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Divoký tymián [i] 16:25 Komisař Rex VIII: Atentát na Rexe 5 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Trojský kůň 322 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:45 Trable v ráji [i] 01:10 Vraždy v Kitzbühelu X: Zlá krev 7 [i] 02:05 Walker, Texas Ranger VIII: Sestry Lynnovy 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:10 Rodinná kliatba 1-2/110 [i] 07:50 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 1/182 [i] 11:45 Rosamunde Pilcherová: Prameň mladosti [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:15 Víťazstvo lásky 41-42/172 [i] 17:05 Doktorka Zoe I. 16/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:25 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista III. 13/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 31-32/158 [i] 23:35 Nezvestní II. 11/18 [i] 00:25 Priatelia [i] 00:50 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 01:30 Bez servítky [i] 02:20 Smotánka [i] 03:05 Na streche [i] 03:35 Nezvestní II. 11/18 [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Tom Sawyer [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Láska a čest [i] 14:20 Záhada sfingy [i] 16:00 Dívka na přání [i] 17:30 Synecdocha, New York [i] 19:40 Za lepší život [i] 21:25 Sin Nombre [i] 23:10 Red Force 4 [i] 00:50 V hlavní roli já [i] 02:15 Bouchači a bouchačky [i] 03:50 Hezké sny [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Wrestling [i] 09:00 Běžecké lyžování [i] 09:30 Běžecké lyžování [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:45 Skoky na lyžích [i] 13:00 Biatlon [i] 14:00 Biatlon [i] 15:00 Běžecké lyžování