TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Kobra 11 XVII. 15/15 [i] 06:45 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:10 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:30 Tom a Jerry [i] 07:50 Bingo [i] 09:30 Krok za krokom V. 8/24 [i] 10:00 2 baby na mizine III. 18/24 [i] 10:25 Zlaté dieťa [i] 12:20 Rande naslepo [i] 14:20 Pán Božský [i] 16:20 Susedia [i] 17:05 Kredenc [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Vo štvorici po opici (HD) [i] 22:45 30 minút alebo menej (HD) [i] 00:30 Vo štvorici po opici (HD) [i] 02:20 Zmutovaná hrozba [i] 04:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 13/23 [i] 04:40 Reflex špeciál [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Policajné oddelenie: Žena na úteku 14 [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 Náš Timmy: Timmyho hrad 25/26 [i] 07:25 Poštár Pat II 23 [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Záchranárka Maja [i] 07:55 Garfield III.: Čo človek nevidí... 25/52 [i] 08:10 Ako si vycvičiť drakov: Kto verí drakom 5/20 [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:25 Robin Hood I: Niečo málo o vernosti 9/13 [i] 10:15 Robin Hood I: Mier? Zabudni! 10/13 [i] 11:00 On air [i] 11:35 Prežiť!: Únik z medvedích hôr [i] 12:30 Prežiť!: Výstup z pekla [i] 13:25 Štyri svadby a jeden pohreb [i] 15:20 Milujem Slovensko [i] 16:50 Víkend [i] 17:30 Postav dom , zasaď strom [i] 18:00 Slovensko chutí [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nečakané stretnutia [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Problémy s mamou [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:30 Krajina rebelov - Nový svet 8/8 [i] 00:10 Inšpektor Rocca: Zločin v kúpeľoch [i] 01:50 Krajina rebelov - Nový svet 8/8 [i] 03:30 Robin Hood I: Niečo málo o vernosti 9/13 [i] 04:15 Robin Hood I: Mier? Zabudni! 10/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Extrémne v horách [i] 09:00 Planéta dinosaurov: Celkom iný svet [i] 09:55 Cesta [i] 10:20 Senior klub [i] 10:50 Piloti [i] 11:15 Halali [i] 11:35 Kvarteto [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Spoluzávislosť [i] 13:05 Zákulisie slovenčiny [i] 13:15 Bakalári [i] 14:25 Magazín Ligy majstrov [i] 14:55 Kapura [i] 15:35 Farmárska revue [i] 16:00 Test magazín: Soundbary [i] 16:15 Pred rokmi... [i] 16:50 Hokej - extraliga [i] 19:30 Večerníček: Cukrú a Krá [i] 19:35 Krtko [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - učiteľka [i] 19:50 100 názorov 2014: Barbora Vallová [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Kosák verzus hákový kríž [i] 20:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ricka Astleyho [i] 21:20 Zlaté teľa [i] 00:10 Kinorama [i] 00:35 Československý filmový týždenník [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:20 Dobré ráno s RIKom: Kúzelný svet elfov a víl [i] 07:50 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:45 RoboRex [i] 10:50 Knight Rider 15 [i] 11:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 13:40 Pištoľníčky [i] 15:55 Oheň a ľad [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Beštia [i] 22:30 Náhla smrť [i] 01:00 Zabite Downa [i] 02:50 Náhla smrť [i] 04:40 Dom hrôzy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 100 rokov svedectiev [i] 05:35 18 kolies spravodlivosti 19 [i] 06:15 Faktor strachu IV. 26 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 MacGyver 22 [i] 09:10 Simpsonovci VI. 3,4 [i] 10:05 Ničitelia mýtov III. [i] 12:10 Ničitelia mýtov - Hollywoodsky špeciál [i] 13:25 Tajomstvo opatrovateľky [i] 15:20 Vylomeniny [i] 16:00 Najväčšie a ešte väčšie 6 [i] 16:55 Megapresuny 13/13 [i] 17:20 Megapresuny II. 1/26 [i] 18:00 Áno, šéfe! - Veľká Británia - FINÁLE SÉRIE 8/8 [i] 18:55 Áno, šéfe! - Veľká Británia II. 1/10 [i] 20:00 Fórky, vtipky XXII. [i] 20:30 Profesionáli VIII.: Boh, Úžerník 15,16 [i] 22:05 Dom hrôzy [i] 00:00 Pre hrsť dolárov navyše [i] 02:25 Tajomstvo opatrovateľky [i] 03:55 Ničitelia mýtov - Hollywoodsky špeciál [i] 04:40 Exclusiv - Noviny úspešných s Brunom [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 29 [i] 07:30 JAG IV. 23 [i] 08:30 JAG IV. 24 [i] 09:30 Vlčí mládě III. 18 [i] 10:25 Vlčí mládě III. 19 [i] 11:20 Dívka odjinud I. 2 [i] 12:15 MUŽI V ČERNÉM II 1 [i] 13:50 Námořní vyšetřovací služba VII. 15 [i] 14:50 Námořní vyšetřovací služba VII. 16 [i] 15:50 Profil zločinu IV. 7 [i] 17:00 Profil zločinu IV. 8 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 24 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 17 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 18 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 5 [i] 22:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 4 [i] 23:50 Od soumraku do úsvitu I. 8 [i] 00:50 Vlčí mládě III. 18 [i] 01:45 Vlčí mládě III. 19 [i] 02:30 Od soumraku do úsvitu I. 8 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba LA V. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Bitvy o zavazadla: Swami říká [i] 06:00 Jak to dělají?: Nákladní vozy Kamaz/vlasová kosmetika/televizní věž v Kantonu [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Posedlost Mustangy [i] 07:15 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 FantomWorks 4 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Gangsterova whisky [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích: Doma na střelnici [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích: Noc mrtvol [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla: Odsouzen k záhubě [i] 11:15 Bitvy o zavazadla: Vydělávat není snadné [i] 11:40 Muži Yukonu: Lov nebo hlad [i] 12:35 Muži Yukonu: Honba za kožešinami [i] 13:30 Muži Yukonu: Na mizině [i] 14:25 Jak to dělají?: Nákladní vozy Kamaz/vlasová kosmetika/televizní věž v Kantonu [i] 14:55 Jak to dělají?: Kuličková ložiska/inkoust pro karikaturisty/protézy oka [i] 15:20 Extrémní stroje: Firestorm, Iceking, Gnasher [i] 16:15 Bořiči mýtů: Motorky a bazuky [i] 17:10 Nebezpečné lety: Temné nebe [i] 18:05 Lovci aut: Americká výkonná auta [i] 19:00 Rození obchodníci: Ford Fiesta XR2 [i] 20:00 Dílna zatracenců: Nadšení z vozu Gasser [i] 21:00 Rychle a hlasitě: 50 nejlepších okamžiků [i] 22:00 Zlatá horečka: Loď Vikingů [i] 23:00 Na pokraji Aljašky 3 [i] 00:00 Klondike 3 [i] 00:55 Klondike 4 [i] 01:50 Dílna zatracenců: Nadšení z vozu Gasser [i] 02:50 Rychle a hlasitě: 50 nejlepších okamžiků [i] 03:50 Zlatá horečka: Loď Vikingů [i] 04:45 Na pokraji Aljašky 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:10 Kouzelné bylinky [i] 06:40 Okouzlení III 50/52 [i] 07:30 Polopatě [i] 08:25 To byla svatba, strýčku [i] 09:15 Gejzír [i] 09:45 Slovácko sa nesúdí [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:15 Případy detektiva Murdocha VII [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Červánková královna [i] 14:05 Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále [i] 15:00 Pod Jezevčí skálou [i] 16:20 Šimek šoumen [i] 17:15 Večerníček jak ho (ne)znáte [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Jak vytrhnout velrybě stoličku [i] 21:25 Sissi [i] 23:07 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:10 Žena, která všechno ví [i] 00:50 Kriminálka Paříž [i] 01:40 Manéž Bolka Polívky [i] 02:50 Sama doma [i] 04:25 Bydlení je hra [i] 04:50 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Chcete je? ZJ [i] 05:30 Jeden rok s Fulbrightem: Kateřina [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:35 Malý rytíř Trenk [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Milovaná samota [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Na cestě po jižní Makedonii [i] 10:50 Istrijské variace [i] 11:20 Století létání 8/26 [i] 12:15 Temné charisma Adolfa Hitlera 3/3 [i] 13:05 Babylon [i] 13:35 Tři mušketýři 2 [i] 15:15 Magické hory [i] 15:35 Kamera na cestách [i] 16:25 Mijako, ostrov dlouhého života [i] 17:20 Češi na misi: Průvodce férového pijáka kávy [i] 17:50 Zázračná planeta: Attenborough - 60 let v divočině 2/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Technické divy světa: Most přes [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Růžový panter [i] 21:35 Zkrocená hora [i] 23:45 Batesův motel [i] 00:25 Černá Dahlia [i] 02:25 Brána smrti [i] 02:50 Ostrovy Christiana Karembeua: Haida Gwaii [i] 03:45 Čaj pro třetího [i] 04:15 Pavel Tománek, profesor nanotechnolog [i] 04:30 Domov ztracený [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:15 Batman: Odvážný hrdina II 14 [i] 06:40 Král džungle II 2 [i] 07:05 Jen počkej, zajíci! 15, 16 [i] 07:30 Tom a Jerry III 38 [i] 08:00 Tučňáci z Madagaskaru II [i] 08:30 První krok: Spolehni se na mě 8 [i] 09:40 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:40 Volejte Novu [i] 11:10 Rychlovky Ládi Hrušky [i] 11:25 Julie a Julia [i] 13:50 Výměna manželek [i] 15:05 Au Pair aneb Slečna na hlídání [i] 17:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:10 U Haliny v kuchyni [i] 18:50 Helena: Svoboda 12 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Za lepších okolností [i] 21:45 Konečná [i] 23:55 Malá vražda [i] 01:40 Novashopping 02:10 U Haliny v kuchyni [i] 02:35 Áčko: Pomohly mi čarodějnice [i] 03:35 DO-RE-MI [i] 04:20 První krok: Spolehni se na mě 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Dokonalý Spider-Man II: Konec hry 20 [i] 07:15 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Zavilí vilejši 13 [i] 07:45 Autosalon [i] 09:05 700 mil v sedle [i] 11:50 Sněženky a machři [i] 13:45 Alibi na vodě [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru I: Smrt darebáka [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 S čerty nejsou žerty [i] 22:15 Náhradníci [i] 00:15 Saw 4 [i] 02:05 Vraždy v Midsomeru I: Smrt darebáka [i] 03:50 Náhradníci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Úbohá Nasťa 15 [i] 06:10 Katy Perry: Kúsok zo mňa [i] 08:10 Frasier II. 8/24 [i] 08:40 Taká obyčajná rodinka III. 15/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Sultán 15-16/126 [i] 12:40 Pán a pani Smithovci 7/13 [i] 13:10 Šiesty zmysel I. 6/22 [i] 15:00 Bostonské vraždy 8/10 [i] 15:55 Zakázaná láska 25-26/158 [i] 18:00 Vráť mi moje deti! Sur [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Láska zo susedstva [i] 22:00 Inga Lindströmová: Čierna labuť [i] 00:00 Bratia [i] 01:50 Vražedná nevera [i] 03:00 Vráť mi moje deti! Sur [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Plnou parou vzad! [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tom Sawyer [i] 14:05 Šéfe, jsem v tom! [i] 15:45 Dokažte mi vinu [i] 17:55 Duše jako kaviár [i] 19:50 Pokojný bojovník [i] 21:55 96 hodin: Odplata [i] 23:30 Ochránce [i] 01:05 Intimní past [i] 02:30 Tři [i] 04:00 Beowulf: král barbarů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Saně [i] 09:45 Severská kombinace [i] 11:00 Saně [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 13:00 Běžecké lyžování [i] 14:45 Saně [i] 15:15 Severská kombinace [i] 15:45 Severská kombinace [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Snooker [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:00 Běžecké lyžování [i] 00:30 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Spravedlnost v krvi 2: Krutá past 15 [i] 06:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk nevidí 4 [i] 07:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk, soukromý detektiv 5 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 14: Vražda na posvátné půdě 7 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 14: Milovníci vzácného ptactva 8 [i] 12:20 Rookie Blue 5: Fragmenty 10 [i] 13:20 Rookie Blue 5: Navždy 11 [i] 14:20 Mumie se vrací [i] 17:00 40 dnů a nocí [i] 19:00 Americké válečné lodě [i] 21:00 PREMIÉRA FILM Cesta zpátky k nule [i] 23:10 Bouře v Seattlu [i] 01:00 Chicago [i] 03:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vražda šitá na míru 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika 3 [i] 06:00 Ledová brigáda 4 [i] 06:30 V kůži maskotů 4 [i] 07:00 Podzemí měst 2 [i] 07:55 Želvy a lidé0 [i] 09:00 Delfíní armáda0 [i] 10:00 Akce anakonda0 [i] 11:00 Lovci drahokamů 7 [i] 11:55 Bez vykořisťování: malí farmáři, velké nápady: Ve stínu kakaovníku 2 [i] 13:00 Příručka vlastníka: Pivovar 4 [i] 13:25 Velká pětka Jižní Ameriky 3 [i] 14:00 Divoká planeta: Severní amerika 3