Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:10 Dr. House I. 5/22 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 13/23 [i] 14:05 Kobra 11 XVII. 15/15 [i] 15:05 Dva a pol chlapa II. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 10/19 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Karate Kid (HD) [i] 23:25 Nemilosrdná spravodlivosť (HD) [i] 01:10 Šiesty zmysel I. 6/22 [i] 01:55 Bostonské vraždy 8/10 [i] 02:40 Pán a pani Smithovci 7/13 [i] 03:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 10/19 [i] 04:05 Žalobca a obhajca 7/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Policajné oddelenie: Diabolské tetovanie 13 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Ako to funguje [i] 08:10 McLeodove dcéry III. 19/26 [i] 08:55 Policajné oddelenie: Žena na úteku 14 [i] 10:00 Lekári: Pomýlení 31/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Tajné životy [i] 15:05 District IV.: Svadba 22/22 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ako to funguje [i] 16:55 Lekári: Rodičovské problémy 32/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:50 Čínska štvrť [i] 00:00 District IV.: Svadba 22/22 [i] 00:45 Nikto nie je dokonalý [i] 01:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 02:40 Dámsky klub [i] 04:15 McLeodove dcéry III. 19/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Vynálezy hodinára Aurela [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - O psovi, ktorý mal chlapca [i] 09:05 Noc v archíve: Výchova v archíve [i] 10:05 Boj o priestor [i] 10:35 Rómsky magazín [i] 11:00 Súrodenci: Kristína a Ondrej Farkašovci [i] 11:30 Spektrum vedy: CA technológie - viacosé obrábanie [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Tanečné miniatúry: Myjavci na tanci [i] 13:25 Lyžovanie - MS v klasickom lyžovaní [i] 15:20 Magazín Európskej ligy [i] 15:50 Tvárou v tvár [i] 16:15 Spišský Jeruzalem [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:05 Extrémne v horách [i] 18:30 Zákulisie slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Cukrú a Krá [i] 18:50 Krtko [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - O psovi, ktorý mal chlapca [i] 19:00 Rozprávky Bolka a Lolka [i] 19:05 Dračie poviedky [i] 19:35 Ja a moja rodina [i] 19:45 100 názorov 2014: Anton Srholec [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Planéta dinosaurov: Celkom iný svet [i] 20:55 Umenie [i] 21:25 Kinorama [i] 21:55 Urážka [i] 23:30 Cassovia jazz 1996 [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:40 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Kým nás smrť nerozdelí [i] 08:35 DIVOKÉ KONE [i] 09:50 Pod povrchom 9 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Športom k rozvodu [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TV ŠANCA [i] 13:25 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:25 PANELÁK XV.: Končím! 16 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Útek zo Slovenska [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Potrebovali ste ma iba na dieťa [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Okrsok 13: Ultimátum [i] 22:55 Skutoční muži plačú [i] 01:05 Kukuričné deti [i] 02:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 15 [i] 03:10 Pod povrchom 9 [i] 04:00 Kukuričné deti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 KRIMI 05:20 Kutyil s.r.o. III.: "Helovín" 12 [i] 05:55 Faktor strachu IV. 25 [i] 06:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 15 [i] 10:00 Podvodníci V. 12 [i] 10:55 Ničitelia mýtov III. [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 17 [i] 13:00 Kosti III. 9 [i] 13:50 Faktor strachu IV. 26 [i] 14:45 Simpsonovci VI. 1,2/25 [i] 15:36 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:00 Ničitelia mýtov III. [i] 17:50 18 kolies spravodlivosti 19 [i] 18:50 Simpsonovci VI. 3,4 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III.: Kamión 13 [i] 20:30 Pištoľníčky [i] 22:35 Vylomeniny [i] 23:25 Dexter VI. 4 [i] 00:30 Walking Dead IV. 8 [i] 01:20 American Horror Story 8 [i] 02:00 Letecké katastrofy V. 6 [i] 02:50 Magnum II. 5 [i] 03:40 Dexter VI. 4 [i] 04:30 Letecké katastrofy V. 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší III. 17 [i] 08:05 Vražedná čísla VI. 16 [i] 09:05 Na pomezí záhad I. 17 [i] 10:05 Merlin V. 3 [i] 11:05 Kráska a zvíře II. 6 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 2 [i] 13:00 Na pomezí záhad I. 17 [i] 14:00 Posel ztracených duší III. 18 [i] 15:00 Vražedná čísla VI. 16 [i] 16:00 Merlin V. 4 [i] 17:00 Na pomezí záhad I. 18 [i] 18:00 Kráska a zvíře II. 7 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 3 [i] 20:00 Havaj 5-0 II. 1 [i] 21:00 MUŽI V ČERNÉM II 1 [i] 22:35 Vražedná práva I. 8 [i] 23:35 Námořní vyšetřovací služba VII. 15 [i] 00:35 Námořní vyšetřovací služba VII. 16 [i] 01:35 Vražedná práva I. 8 [i] 02:25 Kráska a zvíře II. 7 [i] 03:10 Posel ztracených duší III. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Pátrání po klasických autech: Utažská sbírka [i] 05:35 Bitvy o zavazadla 12 [i] 06:00 Jak se to dělá 7 [i] 06:25 Králové aukcí 26 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Most přes Beringův průliv [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Nezvyklý Rolls Royce [i] 09:05 Opravna vraků: Ukradli mi auto! [i] 09:55 Zlatá horečka: Naděje [i] 10:50 Zlatá horečka: Heuréka! [i] 11:40 Rození obchodníci: Willys Jeep – USA [i] 12:35 Prodej klasických vozů: Pekelné Camino [i] 13:30 FantomWorks 6 [i] 14:25 Lety po divoké Aljašce: Temno [i] 15:20 Lety po divoké Aljašce: Nezbývá moc času [i] 16:15 Lety po divoké Aljašce: Nulový tlak v kabině [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Médium vyvedené z míry [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 14 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 13 [i] 18:35 Králové aukcí: Stormtrooper z Hvězdných válek/motocykl Mustang [i] 19:00 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i] 19:30 Jak to dělají? 20 [i] 20:00 Co se dělo dál? 14 [i] 20:30 Co se dělo dál? 15 [i] 21:00 Obnažený vesmír: Výprava na Mars [i] 22:00 Neobjasněné případy: Obři/most smrti [i] 23:00 Zvědavost: Můžeme přežít útok mimozemšťanů? [i] 00:00 Setkání s mimozemšťany: Vyhrocení [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 13 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Swami říká [i] 01:50 Co se dělo dál? 14 [i] 02:20 Co se dělo dál? 15 [i] 02:50 Obnažený vesmír: Výprava na Mars [i] 03:50 Neobjasněné případy: Obři/most smrti [i] 04:45 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Co bylo před začátkem? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Designtrend [i] 05:20 Sváteční slovo vikáře opavského sboru Církve bratrské Matúše Kušníra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller II [i] 09:50 Na cestě po Dominikánské republice [i] 10:35 Kluci v akci [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Rajské zahrady II [i] 15:05 Místo činu - Schimanski [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Znamení koně II: Zbytečná slova 7/13 [i] 20:55 13. komnata Václava Hybše [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Kolo plné hvězd [i] 23:15 Profesionálové: Případ Ojuka 55/57 [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:35 Motiv [i] 01:15 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:40 Designtrend [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:30 Bydlení je hra [i] 04:55 Padající květináč [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Vinitorium Moravicum [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 2/5 [i] 09:30 Skrytý život mloků [i] 09:40 Bolivijská Noemova archa [i] 10:35 Cestománie [i] 11:05 Postřehy odjinud [i] 11:10 Sedm divů muslimského světa [i] 12:10 S kuchařem kolem světa: Madagaskar [i] 13:05 Zmrzlá planeta: Na tenkém ledě [i] 13:55 Chcete mě? ZJ [i] 14:20 Pompeje: Tajemství zkamenělých těl [i] 15:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:00 Věda na vlastní kůži [i] 16:50 Hádanky domů života: Znovuzrození židovského náměstíčka [i] 17:20 Genetika a věk klonů [i] 18:15 Na cestě po jižní Makedonii [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Attenborough - 60 let v divočině 2/3 [i] 21:00 Pan Selfridge II 8/10 [i] 21:45 Aféra Thomase Crowna [i] 23:35 Na místě zločinu: Unikající spravedlnost [i] 00:30 Na stojáka [i] 00:55 Letecké katastrofy VII.: Přehnaná pečlivost [i] 01:45 Bitva o Iwodžimu kamerou Billa [i] 02:35 Češi na misi: Modlitba za Ukrajinu [i] 03:05 Uchem jehly [i] 03:30 Čaj pro třetího [i] 04:00 Dva čeští Pařížané [i] 04:25 Dary lásky [i] 04:55 Via Imperialis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2769 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Andělé strážní 554 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 21 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Odložené případy VI: Kartáčník 14 [i] 13:30 Beze stopy 19 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba: Noční můra 16 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Fotka v kapse 222 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VI 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas VI: Piráti Třetí říše 15 [i] 18:30 Ulice 2770 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Slunce, seno a pár facek [i] 22:35 Parker [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas VI: Piráti Třetí říše 15 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba: Noční můra 16 [i] 02:25 Novashopping 02:55 Prásk [i] 03:25 Áčko [i] 04:30 Ordinace v růžové zahradě 2: Fotka v kapse 222 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Nelítostná bitva na molu 6 [i] 07:05 Winx Club III: Odhalení 24 [i] 07:35 M*A*S*H 51 [i] 08:25 M*A*S*H 52 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:15 Julie Lescautová III: Případ eutanázie 11 [i] 12:20 Walker, Texas Ranger VIII: Klub Tall Cotton 5 [i] 13:20 Wolffův revír I: Šibeniční lhůta 25 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Kolotoč života [i] 16:25 Komisař Rex VIII: Proč musí děti trpět 4 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Sněženky a machři [i] 22:10 Miami Vice [i] 00:50 Moucha II [i] 03:00 Walker, Texas Ranger VIII: Klub Tall Cotton 5 [i] 03:45 Wolffův revír I: Šibeniční lhůta 25 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 05:55 Dr. Oz [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 142/142 [i] 11:35 Frajer mojej frajerky [i] 13:35 Víťazstvo lásky 39-40/172 [i] 15:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 16:55 Doktorka Zoe I. 15/22 [i] 17:55 Priatelia [i] 18:20 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Smotánka [i] 21:00 Katy Perry: Kúsok zo mňa [i] 23:00 Tanec ulice [i] 01:15 Spolok čarodejníc [i] 02:50 Priatelia [i] 03:10 Bez servítky [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Radostná událost [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Svět zítřka [i] 13:55 Síla odvahy [i] 16:00 Láska a čest [i] 18:15 Záhada sfingy [i] 20:00 Tři [i] 21:45 Mexický kartel [i] 00:05 Intimní past [i] 01:40 Výzva [i] 03:15 Dokažte mi vinu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Severská kombinace [i] 09:15 Skoky na lyžích [i] 10:15 Běžecké lyžování [i] 10:45 Alpské lyžování [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Běžecké lyžování [i] 15:30 Snooker [i] 23:00 Běžecké lyžování [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 4: Zlá krev 3 [i] 06:20 Prozíravost 2: Jed 4 [i] 07:20 Městečko Haven 4: Ztráty a nálezy 4 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Rodičovství 14 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 2: Pravda pod povrchem 4 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 13: Guillamův meč 2 [i] 12:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk má nového psychiatra 7 [i] 13:20 Prozíravost 2: Jed 4 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Krutá past 15 [i] 15:20 Kauzy podle Kate 2: Úkryt 5 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 13: Krvavé sedlo 3 [i] 18:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk jde na rockový koncert 8 [i] 19:20 Prozíravost 2: Kaleidoskop 5 [i] 20:20 Rookie Blue 2: Za úplňku 3 [i] 21:20 Milionový lékař 4: Hezké svátky, část 1 15 [i] 22:20 Milionový lékař 4: Hezké svátky, část 2 16 [i] 23:20 Dobrá manželka 6 15 [i] 00:20 Talentovaný pan Ripley [i] 03:20 Rookie Blue 2: Za úplňku 3