TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:05 Dr. House I. 4/22 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 12/23 [i] 14:00 Kobra 11 XVII. 14/15 [i] 15:05 Dva a pol chlapa II. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 9/19 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:50 Stúpenci I. 15/15 - FINÁLE SÉRIE [i] 23:50 Myšlienky vraha III. 15/20 [i] 00:40 Kobra 11 XVII. 14/15 [i] 01:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 9/19 [i] 02:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 12/23 [i] 03:00 Dr. House I. 4/22 [i] 03:45 Dva a pol chlapa II. [i] 04:00 Kobra 11 XVII. 14/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly - body - sekundy [i] 05:15 Počasie [i] 05:20 Policajné oddelenie: Pasca 12 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Ako to funguje [i] 08:10 McLeodove dcéry III. 18/26 [i] 08:55 Policajné oddelenie: Diabolské tetovanie 13 [i] 10:00 Lekári: Bojovať až do konca 30/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Nečakané stretnutia [i] 14:45 Slovensko v obrazoch [i] 15:05 District IV.: Lovu zdar! 21/22 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ako to funguje [i] 16:55 Lekári: Pomýlení 31/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Štyri svadby a jeden pohreb [i] 22:10 Reportéri [i] 22:40 Policajt: Deň vďakyvzdania 9/10 [i] 23:20 District IV.: Lovu zdar! 21/22 [i] 00:05 Svet v obrazoch [i] 00:30 Hlavný podozrivý II. 11/11 [i] 02:10 Dámsky klub [i] 03:35 McLeodove dcéry III. 18/26 [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Polícia [i] 07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 Hrady a povesti: Strom kráľa Mateja [i] 09:20 Osudy umeleckých diel: Diego Velazquez - Demokritos [i] 09:50 Maďarský magazín [i] 10:15 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 11:00 VAT [i] 11:30 Pred rokmi... [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Ali Brezovský jubiluje: Zázračný autobus [i] 13:25 Lyžovanie - MS v klasickom lyžovaní [i] 14:45 Senior klub [i] 15:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:50 Rómsky magazín [i] 16:20 Halali [i] 16:35 Necelebrity: Roman Bienik [i] 16:55 Lyžovanie - MS v klasickom lyžovaní [i] 19:35 Večerníček: Cukrú a Krá [i] 19:40 Krtko [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Boj o priestor [i] 20:30 Necelebrity: Bohuslav Kortman [i] 20:45 Futbal - Európska liga: Futbal - Európska liga [i] 23:00 Ambulancia: Moderná liečba chronických rán [i] 23:30 Správy RTVS "N" [i] 00:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI 05:35 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Kamarát sviniar [i] 08:35 DIVOKÉ KONE [i] 09:45 Pod povrchom 8 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Čo čumíš? [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TV ŠANCA [i] 13:25 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:20 PANELÁK XV.: Vyhrážky 15 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Vek nerozhoduje [i] 18:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:40 PANELÁK XV.: Končím! 16 [i] 22:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:40 Podvodníci V. 12 [i] 00:40 Agent VI. 17 [i] 01:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 14 [i] 02:15 NOVINY TV JOJ 02:45 PANELÁK XV.: Končím! 16 [i] 03:30 Pod povrchom 8 [i] 04:20 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 18 kolies spravodlivosti 17 [i] 05:55 Faktor strachu IV. 24 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 14 [i] 09:55 Podvodníci V. 11 [i] 10:50 N III.: ičitelia mýtov [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 16 [i] 12:55 Kosti III. 8 [i] 13:45 Faktor strachu IV. 25 [i] 14:35 Simpsonovci V.: - FINÁLE SÉRIE 21,22/22 [i] 15:30 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:50 Ničitelia mýtov III. 5 [i] 17:55 18 kolies spravodlivosti 18,19 [i] 18:55 Simpsonovci VI. 1,2/25 [i] 19:50 Kutyil s.r.o. III.: "Helovín" 12 [i] 20:30 Knight Rider 15,16 [i] 22:20 Najväčšie a ešte väčšie 6/6 [i] 23:20 Tajomstvá histórie II. 2 [i] 00:20 Lovci nacistov 8/8 [i] 01:10 Letecké katastrofy V. 5 [i] 02:00 Kto prežije XIX. 14 [i] 02:45 Magnum II. 4 [i] 03:30 Agent VI. 17 [i] 04:15 18 kolies spravodlivosti 18,19 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší III. 15 [i] 08:05 Vražedná čísla VI. 14 [i] 09:05 Na pomezí záhad I. 16 [i] 10:05 Merlin V. 2 [i] 11:05 Kráska a zvíře II. 5 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 1 [i] 13:05 Na pomezí záhad I. 16 [i] 14:05 Posel ztracených duší III. 16 [i] 15:05 Vražedná čísla VI. 14 [i] 16:05 Merlin V. 3 [i] 17:05 Na pomezí záhad I. 17 [i] 18:05 Kráska a zvíře II. 6 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 2 [i] 20:00 Vražedná čísla VI. 16 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 15 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 16 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 24 [i] 00:00 Myšlenky zločince VIII. 9 [i] 00:55 Kráska a zvíře II. 6 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 24 [i] 02:35 Myšlenky zločince VIII. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Bitvy o zavazadla 10 [i] 06:00 Jak se to dělá 6 [i] 06:25 Králové aukcí: Lístek na Yankee Stadium [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Americká metra [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Gas Monkey a vůz pro banditu – 2. část [i] 09:05 Opravna vraků: Příliš horké pro učitele [i] 09:55 Zlatá horečka: Tanec v džungli [i] 10:50 Zlato z džungle: Pomoc z nesnází [i] 11:40 Rození obchodníci: Jag MK II [i] 12:35 Zbraně budoucnosti: Inteligentní ničitelé [i] 13:30 Zbraně, které změnily svět: Houfnice M777 Howitzer [i] 14:25 Aljaška: poslední hranice 10 [i] 15:20 Aljaška: poslední hranice 11 [i] 16:15 Aljaška: poslední hranice 12 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Paulova snaha získat všechno [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 13 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 12 [i] 18:35 Králové aukcí: Kýbl stříbra/skříňka z lodi USS Yorktown [i] 19:00 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i] 19:30 Jak to dělají? 19 [i] 20:00 Lovci skladovacích jednotek 13 [i] 20:30 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 22:00 Lovci odpadu 9 [i] 23:00 Pátrání po klasických autech: Vozy Packard [i] 23:30 Pátrání po klasických autech: Utažská sbírka [i] 00:00 Prodej klasických vozů: Pekelné Camino [i] 00:55 Bitvy o zavazadla: Poklady světové války [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 12 [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 13 [i] 02:20 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 02:50 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 03:50 Lovci odpadu 9 [i] 04:45 Pátrání po klasických autech: Vozy Packard [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Designtrend [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller II [i] 09:50 Na cestě po norských fjordech [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:30 Hobby naší doby [i] 10:55 Kousek nebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Rajské zahrady II [i] 15:05 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Horší pneumatiky dozadu? [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:27 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Motiv [i] 23:10 Kriminálka Paříž [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:45 Kriminalista [i] 01:45 Všechnopárty [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Divnopis [i] 05:25 Cesty víry: Kilometry nýdecké pomoci [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír VI.: Nejhorší dny planety [i] 09:45 Krásy evropského pobřeží: Skagen - prst v moři [i] 09:55 Kolem světa po obratníku Raka: Nevšední výprava z Mexika přes 1/6 [i] 10:55 Letecké katastrofy VII.: Přehnaná pečlivost [i] 11:40 Moje soukromá válka: 25 let proti [i] 12:10 Magické hory [i] 12:30 Štíty království českého [i] 12:55 Souboj vojevůdců: Honda proti [i] 13:45 Královny savany - krásné a nezkrotné: Umění mateřství a výchovy [i] 14:35 Chcete je? ZJ [i] 14:45 Technické divy světa: Most přes [i] 15:35 Sedm divů muslimského světa [i] 16:35 Největší přírodní katastrofy: Děsivé přívaly [i] 17:20 Zázračná planeta: Attenborough - 60 let v divočině 1/3 [i] 18:15 Istrijské variace [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Potápěči na Yukatánu [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Madagaskar [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Klenoty naší krajiny: CHKO Žďárské vrchy [i] 21:55 Brána smrti [i] 22:25 Ve jménu vlasti III: Davidova věž 3/12 [i] 23:15 Q [i] 23:45 Tajemství sexappealu [i] 01:15 Evropa dnes [i] 01:40 Cesty víry: Kilometry nýdecké pomoci [i] 02:10 Babylon [i] 02:35 Přírodní bohatství: Diamanty [i] 02:40 Ta naša kapela [i] 03:05 Jack Rozparovač [i] 04:00 Jízda králů [i] 04:25 Přírodní bohatství: Uhlí a ropa [i] 04:30 Deník Otty Wolfa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2768 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Každý problém má své řešení 100 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 20 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Odložené případy VI: Nejnovější zprávy 13 [i] 13:25 Beze stopy 18 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba: Enigma 15 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zapomeň 221 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas VI: Zabiják 14 [i] 18:30 Ulice 2769 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Andělé strážní 554 [i] 21:35 Prásk [i] 22:15 Replikant [i] 00:10 Kriminálka Las Vegas VI: Zabiják 14 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba: Enigma 15 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Áčko: Když mám čas, tak válčím! [i] 02:50 Kolotoč [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Zapomeň 221 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Vzplanutí! Sawayaka Kenpo 5 [i] 07:05 Winx Club III: Past 23 [i] 07:35 M*A*S*H 50 [i] 08:25 M*A*S*H 51 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:15 Julie Lescautová III: Žhář 10 [i] 12:20 Walker, Texas Ranger VIII: Chování bojovníka 4 [i] 13:20 Wolffův revír I: Zloděj 24 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Odkaz lásky [i] 16:25 Komisař Rex VIII: Noc v nemocnici 3 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Otvíráme! 45 [i] 21:35 Kdo je kdo? [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:55 Právo a pořádek XVI: Trestní právo 9 [i] 00:50 Myšlenky zločince VII 5 [i] 01:50 Spravedlnost v krvi II: Nevinný 4 [i] 02:40 Walker, Texas Ranger VIII: Chování bojovníka 4 [i] 03:25 Wolffův revír I: Zloděj 24 [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:00 Dr. Oz [i] 06:55 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:15 Perla Orientu 141/142 [i] 11:35 Loď snov v Riu de Janeiro [i] 14:00 Víťazstvo lásky 37-38/172 [i] 15:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:10 Doktorka Zoe I. 14/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista III. 12/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 29-30/158 [i] 23:30 Nezvestní II. 10/18 [i] 00:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 01:15 Priatelia [i] 01:35 Bez servítky [i] 02:20 Smotánka [i] 03:00 Na streche [i] 03:25 Nezvestní II. 10/18 [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Černý korzár [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Holky fotbal nehrajou [i] 13:45 LOL [i] 15:30 Svět zítřka [i] 17:15 Síla odvahy [i] 19:15 Beowulf: král barbarů [i] 21:05 Dokažte mi vinu [i] 23:15 Výzva