Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:10 Dr. House I. 3/22 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 11/23 [i] 14:00 Kobra 11 XVII. 13/15 [i] 15:05 Dva a pol chlapa II. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 8/19 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:50 Stúpenci I. 14/15 [i] 23:45 Myšlienky vraha III. 14/20 [i] 00:40 Kobra 11 XVII. 13/15 [i] 01:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 8/19 [i] 02:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 11/23 [i] 03:00 Dr. House I. 3/22 [i] 03:45 Dva a pol chlapa II. [i] 04:00 Kobra 11 XVII. 13/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly - body - sekundy [i] 05:15 Počasie [i] 05:20 Policajné oddelenie: Podozrivá 11 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:45 Ako to funguje [i] 08:10 McLeodove dcéry III. 17/26 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Pasca 12 [i] 10:00 Lekári: Chcem len lásku 29/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:05 District IV.: Desať tridsaťtri... 20/22 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ako to funguje [i] 16:55 Lekári: Bojovať až do konca 30/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov: Arsenal Londýn - AS Monaco [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 District IV.: Desať tridsaťtri... 20/22 [i] 00:15 Hlavný podozrivý II. 10/11 [i] 01:55 Dámsky klub [i] 03:25 McLeodove dcéry III. 17/26 [i] 04:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:05 Čerstvé, ale v kontajneri [i] 10:00 Rusínsky magazín [i] 10:25 Fokus zdravie "N" [i] 11:10 Ambulancia: Moderná liečba chronických rán [i] 11:40 Viliam Široký a jeho doba [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Na ľudovú nôtu 2000: Paste sa, paste [i] 13:25 Lyžovanie - MS v klasickom lyžovaní [i] 15:25 Kvarteto [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:20 Tempo [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Osudy umeleckých diel: Diego Velazquez - Demokritos [i] 18:25 Test magazín: Soundbary [i] 18:35 Necelebrity: Samuel Pačenovský [i] 18:45 Večerníček: Cukrú a Krá [i] 18:50 Krtko [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:00 Rozprávky Bolka a Lolka [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:35 Ja a moja rodina [i] 19:50 100 názorov 2014: Zuzana Úradníčková [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Kto vyhral vo februári 1948... [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Súrodenci: Kristína a Ondrej Farkašovci [i] 22:00 Uhol pohľadu [i] 23:15 Polícia [i] 23:50 Autosalón [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:40 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: Vrahom je čašník? [i] 08:40 DIVOKÉ KONE [i] 09:55 Pod povrchom 7 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Šetrila som ako sprostá [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TV ŠANCA [i] 13:25 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:20 PANELÁK XV.: Je to vrah! 14 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Agresívna dôchodkyňa [i] 18:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:40 PANELÁK XV.: Vyhrážky 15 [i] 22:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:40 Podvodníci V. 11 [i] 00:40 Agent VI. 16 [i] 01:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 13 [i] 02:15 NOVINY TV JOJ 02:50 PANELÁK XV.: Vyhrážky 15 [i] 03:35 Pod povrchom 7 [i] 04:15 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 KRIMI 05:55 Faktor strachu IV. 23 [i] 06:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 13 [i] 09:55 Podvodníci V. 10 [i] 10:50 Ničitelia mýtov III. [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 15 [i] 13:10 Kosti III. 7 [i] 13:50 Faktor strachu IV. 24 [i] 14:45 Simpsonovci V. 19,20 [i] 15:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:00 Ničitelia mýtov III. [i] 17:50 18 kolies spravodlivosti 17 [i] 18:50 Simpsonovci V.: - FINÁLE SÉRIE 21,22/22 [i] 19:50 Kutyil s.r.o. III.: Černoško 11 [i] 20:30 Moje meno je Nikto [i] 22:55 Prcičky na pláži [i] 00:55 Mafstory 1,2/37 [i] 01:50 Letecké katastrofy V. 4 [i] 02:40 Kto prežije XIX. 13 [i] 03:25 Magnum II. 3 [i] 04:10 100 rokov svedectiev [i] 04:25 Agent VI. 16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 13 [i] 08:00 Vražedná čísla VI. 12 [i] 09:00 Na pomezí záhad I. 15 [i] 10:00 Merlin V. 1 [i] 11:00 Kráska a zvíře II. 4 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 24 [i] 13:00 Na pomezí záhad I. 15 [i] 14:00 Posel ztracených duší III. 14 [i] 15:00 Vražedná čísla VI. 12 [i] 16:00 Merlin V. 2 [i] 17:00 Na pomezí záhad I. 16 [i] 18:00 Kráska a zvíře II. 5 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 1 [i] 20:00 Vražedná čísla VI. 14 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 4 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 5 [i] 22:50 Od soumraku do úsvitu I. 8 [i] 23:50 Myšlenky zločince VIII. 8 [i] 00:45 Kráska a zvíře II. 5 [i] 01:40 Od soumraku do úsvitu I. 8 [i] 02:25 Myšlenky zločince VIII. 8 [i] 03:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Bitvy o zavazadla: Pistolnický souboj [i] 06:00 Jak se to dělá 5 [i] 06:25 Králové aukcí: Memorabilie Jackieho Robinsona/mapa New Yorku z roku 1875 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Transatlantický tunel [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Gas Monkey a vůz pro banditu – 1. část [i] 09:05 Opravna vraků: Jedna velká rodina [i] 09:55 Zlatá horečka: Uhrazeno [i] 10:50 Zlato z džungle: Útěk a zbraně [i] 11:40 Rození obchodníci: Cobra [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Rekonstrukce vozu Shelby 1 [i] 13:30 Souboj motorek: Severní Kalifornie [i] 14:25 Zlato z džungle: Útěk a zbraně [i] 15:20 Zlato z džungle: Pomoc z nesnází [i] 16:15 Zlato z džungle: Honem na hranice [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 11 [i] 18:35 Králové aukcí: Jeffersonův stůl/jeu de course [i] 19:00 Jak to dělají?: Nože/diamanty/cihly [i] 19:30 Jak to dělají? 18 [i] 20:00 Zabavení letadel 6 [i] 21:00 Aljaška: bitva v zátoce: Velký risk [i] 22:00 Sibiřský podíl: Udělej něco, nebo zmlkni [i] 23:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Je tady jaro [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 9 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 10 [i] 01:50 Zabavení letadel 6 [i] 02:50 Aljaška: bitva v zátoce: Velký risk [i] 03:50 Sibiřský podíl: Udělej něco, nebo zmlkni [i] 04:45 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Designtrend [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller II [i] 09:50 Na cestě po severní Namibii [i] 10:35 13. komnata Jana Rumla [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Rajské zahrady II [i] 15:05 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Kousek nebe [i] 21:05 DoktorKA [i] 21:58 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Místo činu - Schimanski [i] 23:30 MI5 VIII 8/8 [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:55 Na stopě [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Móda - Extravagance - Manýry [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání 7/26 [i] 09:55 Temné charisma Adolfa Hitlera 3/3 [i] 10:50 Jarmek aneb Vydržel a pokračoval [i] 11:25 Náš venkov: Televizáci ze Sněženky [i] 11:50 Ta naša kapela [i] 12:20 Folklorika [i] 12:45 Jeden rok s Fulbrightem: Kateřina [i] 13:15 Evropa dnes [i] 13:40 Ostrovy Christiana Karembeua: Haida Gwaii [i] 14:40 Občanská válka v USA 3/3 [i] 15:30 Vinitorium Moravicum [i] 15:55 Chcete je? ZJ [i] 16:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:30 S kuchařem kolem světa: Vietnam [i] 17:25 Zmrzlá planeta: Na tenkém ledě [i] 18:10 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 2/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pompeje: Tajemství zkamenělých těl [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Capri a další [i] 20:55 Na cestě po jižní Makedonii [i] 21:25 Trabantem až na konec světa [i] 23:00 Válka barev [i] 00:35 Moje soukromá válka: 25 let proti [i] 01:00 Křesťanský magazín [i] 01:25 Chcete mě? ZJ [i] 01:55 Náš venkov: Televizáci ze Sněženky [i] 02:20 Čaj pro třetího "Žižka a císař Josef, to byli [i] 02:50 Pohled za oponu [i] 03:05 Ovčáci [i] 03:35 Poslední Habsburk na českém trůně [i] 04:30 Večer v Rozmarýnu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2767 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Dočasné řešení 553 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 19 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy VI: Loterijní horečka 12 [i] 13:25 Beze stopy 17 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba: Milosrdný samaritán 14 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Visí to ve vzduchu 220 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas VI: Sbohem a polibek 13 [i] 18:30 Ulice 2768 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Každý problém má své řešení 100 [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba X: Dvojité zaslepení 23 [i] 22:35 Empire State [i] 00:25 Kriminálka Las Vegas VI: Sbohem a polibek 13 [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba: Milosrdný samaritán 14 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Áčko: Mé děti mě neslyší [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Visí to ve vzduchu 220 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Velký lok lásky 4 [i] 07:05 Winx Club III: Křišťálové bludiště 22 [i] 07:35 M*A*S*H 49 [i] 08:25 M*A*S*H 50 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:15 Julie Lescautová III: Zločin v soudním paláci 9 [i] 12:20 Walker, Texas Ranger VIII: Úkryt 3 [i] 13:20 Wolffův revír I: Tanec mrtvých 23 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Ať rozhodne srdce [i] 16:25 Komisař Rex VIII: Momentka 2 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Všechno, nebo nic 321 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:50 Hawaii 5-0 IV: Musíme si pomáhat 1 [i] 00:45 Myšlenky zločince VII 4 [i] 01:45 Vraždy v Kitzbühelu X: Čistý řez 6 [i] 02:40 Walker, Texas Ranger VIII: Úkryt 3 [i] 03:25 Wolffův revír I: Tanec mrtvých 23 [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 05:55 Dr. Oz [i] 06:50 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 140/142 [i] 11:35 Dedičstvo lásky [i] 13:45 Víťazstvo lásky 35-36/172 [i] 15:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Doktorka Zoe I. 13/22 [i] 17:55 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista III. 11/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 27-28/158 [i] 23:30 Nezvestní II. 9/18 [i] 00:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 01:20 Priatelia [i] 01:45 Bez servítky [i] 02:25 Smotánka [i] 03:00 Na streche [i] 03:30 Nezvestní II. 9/18 [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Králova řeč [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Útěk ze Sibiře [i] 14:25 Ptáčata [i] 16:10 Holky fotbal nehrajou [i] 17:50 LOL [i] 19:30 Veronika se rozhodla zemřít [i] 21:20 Podvod [i] 23:05 Žraločí muž [i] 00:45 Američan [i] 02:25 Nebezpečný cíl [i] 04:00 Veronika se rozhodla zemřít [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Běžecké lyžování [i] 10:00 Watts [i] 10:45 Skoky na lyžích [i] 12:15 Běžecké lyžování [i] 13:15 Běžecké lyžování [i] 15:15 Watts [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 18:15 Běžecké lyžování [i] 19:30 Univerzitní sporty [i] 20:00 Atletika [i] 22:20 Jezdectví [i] 22:25 Jezdectví [i] 22:50 Golf [i] 23:50 Golf [i] 00:20 Golf [i] 00:25 Jachting [i] 00:40 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Městečko Haven 4: Dopad 1 [i] 06:20 Prozíravost 2: Odcizení 2 [i] 07:20 Městečko Haven 4: Ti, co přežili 2 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Věc důvěry 12 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 2: Transplantace 2 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 14: Milovníci vzácného ptactva 8 [i] 12:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk, soukromý detektiv 5 [i] 13:20 Prozíravost 2: Odcizení 2 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Věc důvěry 13