Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:05 Dr. House I. 2/22 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 10/23 [i] 14:00 Kobra 11 XVII. 12/15 [i] 15:05 Dva a pol chlapa II. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 7/19 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:50 Stúpenci I. 13/15 [i] 23:50 Myšlienky vraha III. 13/20 [i] 00:40 Kobra 11 XVII. 12/15 [i] 01:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 7/19 [i] 02:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 10/23 [i] 03:00 Dr. House I. 2/22 [i] 03:40 Dva a pol chlapa II. [i] 04:00 Kobra 11 XVII. 12/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Policajné oddelenie: Vydieranie 10 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Ako to funguje [i] 08:10 McLeodove dcéry III. 16/26 [i] 08:55 Policajné oddelenie: Podozrivá 11 [i] 10:00 Slovensko v obrazoch [i] 10:20 Svet v obrazoch [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Detský plán [i] 15:05 District IV.: Zabíjaťčas... 19/22 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ako to funguje [i] 16:55 Lekári: Chcem len lásku 29/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Slovensko chutí [i] 22:00 Súboj s časom: Pokrvné puto 7/24 [i] 22:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Divoká noc 23/23 [i] 23:30 District IV.: Zabíjaťčas... 19/22 [i] 00:15 Hlavný podozrivý II. 9/11 [i] 01:50 Dámsky klub [i] 03:25 McLeodove dcéry III. 16/26 [i] 04:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Pávie pero [i] 09:00 Osud princa [i] 10:00 Žena na konci sveta IV [i] 10:25 Národnostný magazín: Nemecký [i] 10:55 Fokus práca "N" [i] 11:40 Športové ozveny [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Na ľudovú nôtu [i] 13:25 Lyžovanie - MS v klasickom lyžovaní [i] 15:00 Família: Família - Americký sen [i] 15:40 Orientácie [i] 16:10 Rusínsky magazín [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Na ceste po Česku: Na ceste po Kopaniciach [i] 18:30 Encyklopédia slovenských obcí: Plášťovce [i] 18:45 Večerníček: Cukrú a Krá [i] 18:50 Krtko [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - bozkávacia [i] 19:00 Rozprávky Bolka a Lolka [i] 19:05 Dračie poviedky [i] 19:35 Ja a moja rodina [i] 19:50 100 názorov 2014: Slavo Sochor [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Čerstvé, ale v kontajneri [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Ambulancia: Moderná liečba chronických rán [i] 22:00 Večera s Havranom [i] 23:15 Výstava [i] 23:50 On air [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:30 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Deti bezdomovcov [i] 08:35 DIVOKÉ KONE [i] 09:50 Pod povrchom 6 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Barani [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TV ŠANCA [i] 13:25 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:20 PANELÁK XV.: Sťahovanie 13 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Stratila si dieťa [i] 18:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:40 PANELÁK XV.: Je to vrah! 14 [i] 22:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:40 Podvodníci V. 10 [i] 00:40 Agent VI. 15 [i] 01:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 12 [i] 02:15 NOVINY TV JOJ 02:50 PANELÁK XV.: Je to vrah! 14 [i] 03:35 Pod povrchom 6 [i] 04:20 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 18 kolies spravodlivosti 15 [i] 05:55 Faktor strachu IV. 22 [i] 06:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 12 [i] 09:55 Biele goliere III. 10 [i] 10:50 Ničitelia mýtov III. [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 14 [i] 13:10 Kosti III. 6 [i] 13:50 Faktor strachu IV. 23 [i] 14:40 Simpsonovci V. 17,18 [i] 15:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:00 Ničitelia mýtov III. [i] 17:50 18 kolies spravodlivosti 16 [i] 18:50 Simpsonovci V. 19,20 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III.: Sociálne dávky 10 [i] 20:30 Stav ohrozenia [i] 22:50 Letecké katastrofy XI. 13/13 [i] 23:50 Letecké katastrofy VII. 2 [i] 00:55 Zemetrasenia 5 [i] 01:45 Letecké katastrofy V. 3 [i] 02:35 Kto prežije XIX. 12 [i] 03:20 Magnum II. 2 [i] 04:05 Agent VI. 15 [i] 04:50 18 kolies spravodlivosti 16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 8 [i] 07:15 Posel ztracených duší III. 11 [i] 08:15 Vražedná čísla VI. 11 [i] 09:10 Na pomezí záhad I. 14 [i] 10:10 Merlin IV. 13 [i] 11:10 Kráska a zvíře II. 3 [i] 12:10 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 23 [i] 13:05 Na pomezí záhad I. 14 [i] 14:05 Posel ztracených duší III. 12 [i] 15:05 Vražedná čísla VI. 11 [i] 16:00 Merlin V. 1 [i] 17:00 Na pomezí záhad I. 15 [i] 18:00 Kráska a zvíře II. 4 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 24 [i] 20:00 Vražedná čísla VI. 12 [i] 21:00 Jak prosté III. 3 [i] 22:00 Unforgettable IIII. - EPISODE 2 [i] 23:00 Falco I. 2 [i] 00:10 Californication VII. - EPISODE 1 [i] 00:45 Californication VII. - EPISODE 2 [i] 01:25 Jak prosté III. 3 [i] 02:20 Unforgettable IIII. - EPISODE 2 [i] 03:05 Falco I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Bitvy o zavazadla: Vesmírný nález [i] 06:00 Jak se to dělá 4 [i] 06:25 Králové aukcí: Výherní automat v podobě horala/motocykl BMW z divokého západu [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Obrovská hydroelektrárna Deriner v Turecku [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Rekonstrukce vozu Shelby 2 [i] 09:05 Opravna vraků: Chip a AJ si vymění práci [i] 09:55 Zlatá horečka: Vzpoura [i] 10:50 Zlato z džungle: Nouze v rodině [i] 11:40 Rození obchodníci: Jag XK8 [i] 12:35 Sibiřský podíl: Naprostý neúspěch [i] 13:30 Zlato z Beringova moře: Hořký konec [i] 14:25 Potápění za zlatem – pod ledem: Obleva [i] 15:20 Potápění za zlatem – pod ledem: Velké zásoby zlata [i] 16:15 Potápění za zlatem – pod ledem: Štěstí [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Sedm zvyků nesmírně úspěšných vyšetřovatelů [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 10 [i] 18:35 Králové aukcí: Ohnivzdorná kombinéza z filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec/hydroplán [i] 19:00 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i] 19:30 Jak to dělají? 17 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů 3 [i] 21:00 Na pokraji Aljašky 1 [i] 22:00 Odborníci na domy v korunách stromů: Domek pro Iry [i] 23:00 Pekelní jezdci: Klub rváčů [i] 00:00 Hlídači čtvrtí 4 [i] 00:55 Bitvy o zavazadla: Dvojí tvář [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Pistolnický souboj [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů 3 [i] 02:50 Na pokraji Aljašky 1 [i] 03:50 Odborníci na domy v korunách stromů: Domek pro Iry [i] 04:45 Pekelní jezdci: Klub rváčů [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Bydlení je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller II [i] 09:50 Na cestě po Švýcarských Alpách [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:05 Mefistův rytíř [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Rajské zahrady II [i] 15:05 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Partie krásného dragouna [i] 22:28 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:30 Hercule Poirot [i] 23:20 Případy detektiva Murdocha VII [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:35 Kalendárium [i] 00:50 Objektiv [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Hobby naší doby [i] 02:10 Sváteční slovo vikáře opavského sboru Církve bratrské Matúše Kušníra [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Hádanky domů života: Znovuzrození židovského náměstíčka [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kolem světa po obratníku Raka: Nevšední výprava z Mexika přes 1/6 [i] 10:00 Jaká je naše budoucnost? [i] 10:50 Jack Rozparovač [i] 11:40 Nedej se [i] 12:35 Češi na misi: Modlitba za Ukrajinu [i] 13:05 Magické hory [i] 13:20 Letečtí stíhači v boji II.: Kanonové sestřely ve Vietnamu [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:55 Souboj vojevůdců: Honda proti [i] 15:40 Tajemství 2. sv. války [i] 16:35 Vesmír VI.: Nejhorší dny planety [i] 17:20 Potápěči na Yukatánu [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Královny savany - krásné a nezkrotné: Umění svádět [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II.: Porážka Luftwaffe [i] 20:50 Letecké katastrofy VII.: Přehnaná pečlivost [i] 21:35 Moje soukromá válka: 25 let proti [i] 22:05 Ohlédnutí [i] 23:40 Město žen IV [i] 00:00 Ve jménu vlasti II: Otázky a odpovědi 5/12 [i] 00:55 Ve jménu vlasti II: Dům v Gettysburgu 6/12 [i] 01:40 Babylon [i] 02:10 Čaj pro třetího [i] 02:35 Klub přátel dechovky [i] 03:15 Homo sapiens [i] 03:35 Na Rusavě [i] 04:05 Kreslen světem Dalibor Chatrný [i] 04:55 Létající kvarteto [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2766 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Zranění 99 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 18 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Odložené případy VI: Křídla 11 [i] 13:30 Beze stopy 16 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba: Jedna rána, jedna smrt 13 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Převoz nedoporučuji 219 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VI 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas VI: Tatínkova holčička 12 [i] 18:30 Ulice 2767 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Dočasné řešení 553 [i] 21:40 Víkend: Hudba sfér [i] 22:35 Černá listina: Madeline Prattová 14 [i] 23:30 Mizera: 50 odstínů teplé 11 [i] 00:20 Kriminálka Las Vegas VI: Tatínkova holčička 12 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba: Jedna rána, jedna smrt 13 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Áčko: Zhroutil jsem se z podnikání [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Převoz nedoporučuji 219 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Na shledanou, slečno Arisugawo 3 [i] 07:05 Winx Club III: Tajemství rudé věže 21 [i] 07:35 M*A*S*H 48 [i] 08:25 M*A*S*H 49 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:15 Julie Lescautová III: Škola zločinu 8 [i] 12:20 Walker, Texas Ranger VIII: Odpočítávání 2 [i] 13:20 Wolffův revír I: Odprásknu tě 22 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Příliv lásky [i] 16:25 Komisař Rex VIII: S Ninou o půlnoci 1 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Frajerka 44 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:40 Myšlenky zločince IX 3 [i] 00:35 Spravedlnost v krvi IV: Záměna identity 10 [i] 01:35 Vraždy v Kitzbühelu X: Stříbrný poklad 5 [i] 02:30 Walker, Texas Ranger VIII: Odpočítávání 2 [i] 03:10 Wolffův revír I: Odprásknu tě 22 [i] 04:00 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:30 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 05:55 Dr. Oz [i] 06:50 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 139/142 [i] 11:40 Danielle Steelová: Úplne neznáma [i] 13:55 Víťazstvo lásky 33-34/172 [i] 15:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Doktorka Zoe I. 12/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista III. 10/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 25-26/158 [i] 23:30 Nezvestní II. 8/18 [i] 00:25 Seinfeld IV. 23-24/24 [i] 01:25 Priatelia [i] 01:45 Bez servítky [i] 02:30 Smotánka [i] 03:00 Na streche [i] 03:25 Nezvestní II. 8/18 [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Dostihová horečka [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zlatý holky [i] 13:55 Píseň mého srdce [i] 15:45 Útěk ze Sibiře [i] 18:00 Ptáčata [i] 19:45 Kid [i] 21:40 Nebezpečný cíl [i] 23:25 Američan [i] 01:10 Svatý boj [i] 02:50 Nejlepší z Brooklynu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Běžecké lyžování [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:00 Fotbal [i] 10:45 Snooker [i] 12:45 Běžecké lyžování [i] 13:15 Běžecké lyžování [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 16:00 Severská kombinace [i]