TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Dr. House VII. 23/23 [i] 12:05 Dr. House I. 1/22 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 9/23 [i] 14:00 Kobra 11 XVII. 11/15 [i] 15:05 Dva a pol chlapa II. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 6/19 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:30 Poliši (HD) [i] 23:45 Dva a pol chlapa II. [i] 00:40 Kobra 11 XVII. 11/15 [i] 01:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 6/19 [i] 02:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 9/23 [i] 03:00 Dr. House I. 1/22 [i] 03:40 2 baby na mizine III. 17/24 [i] 04:00 Kobra 11 XVII. 11/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Počasie [i] 05:20 Mláďatká: Mláďatá afrických bylinožravcov 3/8 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:45 Ako to funguje [i] 08:10 McLeodove dcéry III. 15/26 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Vydieranie 10 [i] 10:00 Lekári: A že ťa až do smrti neopustím 28/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Zátoka nádejí II. 1 [i] 14:40 Zátoka nádejí II. 2 [i] 15:25 Svet v obrazoch [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ako to funguje [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Únos Heinekena [i] 22:15 Sanitka II. 1/13 [i] 23:15 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Prvá časť 1/13 [i] 23:55 Únos Heinekena [i] 01:55 Autosalón [i] 02:20 Dámsky klub [i] 03:45 McLeodove dcéry III. 15/26 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Traja svedkovia [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - postieľka [i] 09:05 Muzikál [i] 10:25 Čosi ako sen [i] 10:45 Tvárou v tvár [i] 11:15 Fokus rodina "N" [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 A pri tom speve [i] 13:25 Svadba [i] 13:55 Magazín Ligy majstrov [i] 14:20 Športové ozveny [i] 14:50 Odpískané [i] 15:25 Autosalón [i] 15:50 Národnostný magazín: Nemecký [i] 16:20 Stopy v piesku [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Žena na konci sveta IV [i] 18:30 Gen.sk: Zuzana Mináčová [i] 18:45 Večerníček: Cukrú a Krá [i] 18:50 Krtko [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - postieľka [i] 19:00 Lolek a Bolek: Dvaja rytieri [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:35 Ja a moja rodina [i] 19:50 100 názorov 2014: Roman Sorger [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Osud princa [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 VAT [i] 22:00 Láska [i] 00:05 A predsa sa točí [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 06:05 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Chudák s fárom [i] 08:25 Rodinné záležitosti: Láska ako hrom, Návrat z minulosti 5 [i] 09:50 Pod povrchom 5 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Baletka [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 TV ŠANCA [i] 13:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 14:35 Profesionáli VI.: Dieťa 11 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Ohrdnutý milenec [i] 18:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:40 PANELÁK XV.: Sťahovanie 13 [i] 22:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:40 Prcičky na pláži [i] 01:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 11 [i] 02:20 NOVINY TV JOJ 02:50 PANELÁK XV.: Sťahovanie 13 [i] 03:35 Profesionáli VI.: Dieťa 11 [i] 04:10 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Pekelná výzva 7 [i] 06:20 Rýchla rota Chipa a Dala 13 [i] 06:40 Simpsonovci XXIV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. [i] 08:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 11 [i] 10:00 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 13,14 [i] 12:15 Prison Break: Útek z väzenia III. 11 [i] 13:00 Agentka bez minulosti II. 13 [i] 13:55 Faktor strachu IV. 22 [i] 14:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:00 Ničitelia mýtov III. [i] 17:55 18 kolies spravodlivosti 15 [i] 18:50 Simpsonovci V. 17,18 [i] 19:50 Kutyil s.r.o. III.: Garáž 9 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 15,16 [i] 22:20 Biele goliere III. 10 [i] 23:20 Agentka bez minulosti II. 13 [i] 00:20 Mafstory 16,17/17 [i] 01:25 Letecké katastrofy V. 2 [i] 02:15 Kto prežije XIX. 11 [i] 02:55 Magnum II. 1/22 [i] 03:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 15,16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 7 [i] 07:10 Posel ztracených duší III. 9 [i] 08:10 Vražedná čísla VI. 10 [i] 09:10 Na pomezí záhad I. 13 [i] 10:10 Merlin IV. 12 [i] 11:10 Kráska a zvíře II. 2 [i] 12:10 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 22 [i] 13:10 Na pomezí záhad I. 13 [i] 14:10 Posel ztracených duší III. 10 [i] 15:10 Vražedná čísla VI. 10 [i] 16:10 Merlin IV. 13 [i] 17:10 Na pomezí záhad I. 14 [i] 18:10 Kráska a zvíře II. 3 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 23 [i] 20:05 Vražedná čísla VI. 11 [i] 21:00 Vražedná práva I. 8 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 3 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 15 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 16 [i] 01:00 Vražedná práva I. 8 [i] 01:55 Posel ztracených duší III. 10 [i] 02:40 Kráska a zvíře II. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Čerstvě řezané květiny, lepicí páska, tofu a loterijní losy [i] 06:00 Jak se to dělá 3 [i] 06:25 Králové aukcí: Memorabilie z divokého západu/helma hráče NFL [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Stavba moderního letiště v Mumbaji [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Rekonstrukce vozu Shelby 1 [i] 09:05 Opravna vraků: Chip a Chris se hádají [i] 09:55 Zlatá horečka: Granáty nebo zlato [i] 10:50 Zlato z džungle: Obchod s ďáblem [i] 11:40 Rození obchodníci: G-Wagen [i] 12:35 Aljašská železnice 4 [i] 13:30 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 14:25 Zlatá horečka: Konec snu [i] 15:20 Zlatá horečka: Vzkříšení [i] 16:15 Zlatá horečka: Vysněná země [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: I zkušení obchodníci mají špatnou náladu [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Vúdú na prodej [i] 18:35 Králové aukcí: Oblek pro pyrotechnika/dalekohled z 1. světové války [i] 19:00 Jak to dělají?: Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto [i] 19:30 Jak to dělají? 16 [i] 20:00 Zlatá horečka: Loď Vikingů [i] 21:00 Potápění za zlatem – pod ledem: Zlato z hlubin [i] 22:00 Nazí a vystrašení 3 [i] 23:00 Nazí a vystrašení: Krev ve vodě [i] 00:00 Nejhrůznější záběry: Útoky zvířat [i] 00:55 Bitvy o zavazadla: Mike Tyson [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Vesmírný nález [i] 01:50 Zlatá horečka: Loď Vikingů [i] 02:50 Potápění za zlatem – pod ledem: Zlato z hlubin [i] 03:50 Nazí a vystrašení 3 [i] 04:45 Nazí a vystrašení: Krev ve vodě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Zahrada je hra [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 DoktorKA [i] 09:55 Na cestě po Buenos Aires [i] 10:25 Postřehy odjinud [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Znamení koně II: Kouzelná chvíle 6/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Rajské zahrady II [i] 15:05 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vraždy v kruhu [i] 21:15 Reportéři ČT [i] 21:58 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Kriminalista [i] 23:00 Na stopě [i] 23:25 MI5 VIII 7/8 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Toulavá kamera [i] 01:15 Postřehy odjinud [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 13. komnata Jana Rumla [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Medvěd na Smrku [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Město žen IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Šrí Lanka, zářivý ostrov [i] 09:55 Počesku [i] 10:05 Klenoty naší krajiny: CHKO [i] 10:30 Děti na tahu [i] 11:25 Babylon [i] 11:55 Cesty víry: Kilometry nýdecké pomoci [i] 12:20 Klíč [i] 12:50 Československý filmový týdeník 1965 1030/2379 [i] 13:00 Největší přírodní katastrofy: Zemětřesení v Americe [i] 13:50 Tajemství 2. sv. války: Bitva v [i] 14:40 Věda na vlastní kůži [i] 15:35 Bolivijská Noemova archa [i] 16:30 Bitva o Iwodžimu kamerou Billa [i] 17:25 Občanská válka v USA 3/3 [i] 18:15 Štíty království českého [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vesmír VI.: Ztroskotání na Marsu [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Temné charisma Adolfa Hitlera 3/3 [i] 20:55 Technické divy světa: Most přes [i] 21:50 Pro hrst dolarů [i] 23:30 Morituri [i] 01:30 Queer: Plató [i] 01:55 Uchem jehly [i] 02:25 Čaj pro třetího [i] 02:50 Klub přátel dechovky [i] 03:30 Život v ismech [i] 03:50 Každý rok na podzim [i] 04:20 Milníky prošlých věků [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 09:00 Ulice 2765 [i] 09:50 Natěrač [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Odložené případy VI: Jiná kampaň 10 [i] 13:25 Beze stopy 15 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba: Má druhá levá noha 12 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Pozor na tlak 218 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas VI: Vlkodlaci 11 [i] 18:30 Ulice 2766 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Zranění 99 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XIV: Padlí 19 [i] 22:30 Černá listina: Kyperská agentura č. 64 13 [i] 23:20 Mizera: Ahoj, fešáku 10 [i] 00:10 Kriminálka Las Vegas VI: Vlkodlaci 11 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba: Má druhá levá noha 12 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Áčko: Zbyl mi jen sport, ty jsi odešla! [i] 02:50 Kolotoč [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Pozor na tlak 218 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I: Tlukot srdce 2 [i] 07:05 Winx Club III: Pixies útočí 20 [i] 07:35 M*A*S*H 47 [i] 08:25 M*A*S*H 48 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:15 Julie Lescautová III: Případ Darzac 7 [i] 12:20 Walker, Texas Ranger VIII: Cestou násilí 2/2 [i] 13:20 Wolffův revír I: Třídní bitka 21 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Podzim lásky [i] 16:25 Komisař Rex VII: Mrtvá za mřížemi 15 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Pan P 320 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:45 Výměna [i] 01:35 Vraždy v Kitzbühelu X: Lovci duchů 4 [i] 02:30 Walker, Texas Ranger VIII: Cestou násilí 2/2 [i] 03:15 Wolffův revír I: Třídní bitka 21 [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Dr. Oz [i] 06:50 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 138/142 [i] 11:30 Rosamunde Pilcherová: Vo víne je láska [i] 13:45 Víťazstvo lásky 31-32/172 [i] 15:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Doktorka Zoe I. 11/22 [i] 17:55 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:25 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista III. 9/24 [i] 21:30 NOC OSCAROV [i] 23:35 Nezvestní II. 7/18 [i] 00:30 Seinfeld IV. 21-22/24 [i] 01:30 Priatelia [i] 01:50 Bez servítky [i] 02:35 Smotánka [i] 02:55 Na streche [i] 03:20 Nezvestní II. 7/18 [i] 04:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 O myšce a medvědovi [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Můj vůdce: Skutečně skutečná skutečnost o Adolfu Hitlerovi [i] 13:50 Bílý oleandr [i] 15:50 Zlatý holky [i] 17:40 Píseň mého srdce [i] 19:25 Létající drak [i] 21:10 Nejlepší z Brooklynu [i] 23:30 Svatý boj [i] 01:15 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám [i] 03:05 Pokojný bojovník [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorky [i] 09:00 Motorky [i] 09:45 Motorky [i] 10:30 Střelba [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Severská kombinace [i] 13:45 Běžecké lyžování [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 16:00 Snooker [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Cyklistika [i] <