TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 5/19 [i] 06:45 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:05 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:55 Tom a Jerry [i] 08:10 Chlpatí kamoši [i] 09:35 Alvin a Chipmunkovia 3 (HD) [i] 11:20 Harry Potter a Dary smrti 2 (HD) [i] 13:55 Zorro: Tajomná tvár [i] 16:40 Policajti na baterky [i] 18:20 Reflex špeciál [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Prenasledovaný (HD) [i] 22:45 Temný rytier (HD) [i] 01:40 Prenasledovaný (HD) [i] 03:30 Súboj Titanov (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Drišľakoviny [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:20 Náš Timmy: Timmy a šarkan 24/26 [i] 07:35 Poštár Pat II 22 [i] 07:50 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Pozor na medveďa [i] 08:00 Garfield III.: Čarodejnice 24/52 [i] 08:15 Ako si vycvičiť drakov: Desivá dvojica 4/20 [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:10 Megamozog: Ropné plošiny [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Mláďatká: Mláďatá afrických bylinožravcov 3/8 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Sittafordská záhada [i] 15:05 Zlatá klasika: Hádaj, kto príde na večeru [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Tajné životy [i] 21:20 Zátoka nádejí II. 1 [i] 22:10 Zátoka nádejí II. 2 [i] 22:55 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Sittafordská záhada [i] 00:30 Rieka nádeje 7/18 [i] 01:20 O 5 minút 12 [i] 02:30 Občan za dverami [i] 02:55 Reportéri [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:40 Staroveká Čína: Prvý cisár 3/3 [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Kapura [i] 09:25 Farmárska revue [i] 09:45 Test magazín: Test magazín [i] 10:00 Služby Božie na 1. pôstnu nedeľu [i] 11:25 Elena Maróthy-Šoltésová [i] 11:55 Amonina pomsta [i] 12:40 On air [i] 13:00 Orientácie [i] 13:30 Slovo [i] 13:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Mariany Čengel-Solčanskej [i] 14:25 Lyžovanie - MS v klasickom lyžovaní [i] 16:20 Hokej - extraliga [i] 18:55 Večerníček: Cukrú a Krá [i] 19:00 Krtko [i] 19:05 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb - tanec s krídlami [i] 19:10 Lolek a Bolek: Športovci [i] 19:20 Dračie poviedky [i] 19:50 100 názorov 2014: Pišta Vandal Chrappa [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Divadlo nás baví [i] 20:20 Zločin a trest [i] 22:25 Odpískané [i] 22:50 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 23:55 Umenie [i] 00:25 Dielo z depozitára [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 TOP STAR [i] 05:30 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:10 Dobré ráno s RIKom: Kúzelný svet elfov a víl [i] 07:35 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:05 Simpsonovci XXIV. [i] 08:30 Percy Jackson: Zlodej blesku [i] 11:10 SLADKÝ ŽIVOT [i] 13:05 Červený barón [i] 16:05 Príbeh o hľadaní lásky [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Slečna nebezpečná [i] 22:30 Max Payne [i] 00:45 Zlosť [i] 02:25 Max Payne [i] 04:05 Príbeh o hľadaní lásky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov - Špeciál [i] 06:15 MacGyver 20 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 MacGyver 21 [i] 09:15 Fórky, vtipky XXII. [i] 09:45 Megapresuny 10,11 [i] 11:15 Profesionál II. 7,8/8 [i] 13:55 Zbohom, Slovensko! 7 [i] 15:15 Profesionáli VIII.: Konská hliadka, Generál 13,14 [i] 16:55 Vzdialená zem [i] 19:00 Prison Break: Útek z väzenia III. 11 [i] 19:55 Fórky, vtipky XXII. [i] 20:30 RoboCop 3 [i] 22:40 Chaos [i] 01:00 Pekelná výzva 7 [i] 01:45 Exclusiv - Noviny úspešných s Brunom [i] 02:40 Zákon gangu IV. 13,14 [i] 04:05 Ben a Kate 13,14 [i] 04:45 MacGyver 21 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 28 [i] 07:30 Profil zločinu IV. 5 [i] 08:35 Profil zločinu IV. 6 [i] 09:45 Námořní vyšetřovací služba VIII. 15 [i] 10:45 Námořní vyšetřovací služba VIII. 16 [i] 11:40 Drzá Jordan VI. 16 [i] 12:40 Drzá Jordan VI. 17 [i] 13:40 Námořní vyšetřovací služba LA V. 21 [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba LA V. 22 [i] 15:35 Na lodi III. 9 [i] 17:05 Kráska a zvíře II. 8 [i] 18:05 Kráska a zvíře II. 9 [i] 19:00 Vražedná čísla IV. 1 [i] 20:00 Vražedná čísla IV. 2 [i] 21:00 Unforgettable IIII. - EPISODE 1 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 4 [i] 22:55 Jak prosté II. 13 [i] 23:55 Jak prosté II. 14 [i] 00:55 Drzá Jordan VI. 16 [i] 01:55 Jak prosté II. 13 [i] 02:40 Jak prosté II. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Oční protézy, žrádlo pro psy a kočky, zrcadla [i] 06:00 Jak to dělají?: Mramor/Mahjong/nouzové nafukovací skluzavky [i] 06:25 Opravna vraků 2012: Lotus z roku 1972 Johna Nivena, 1. část [i] 07:15 Megastavitelé: Gautrain: vysokorychlostní železnice Jihoafrické republiky [i] 08:10 Bořiči mýtů: Budiž světlo [i] 09:05 Mimořádné projekty: Ropa a led na ostrově Sachalin [i] 09:55 Likvidátor 13 [i] 10:25 Likvidátor 1 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla 7 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla 8 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích 25 [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích 26 [i] 13:30 Co se dělo dál? 15 [i] 14:00 Co se dělo dál? 16 [i] 14:25 Berte to jako varování: Vejtahové [i] 15:20 Králové sekvojí 8 [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů: Domek pro Iry [i] 17:10 Kouzlo vědy: Stará pevnost [i] 17:40 Kouzlo vědy: Ovládání myslí pomocí graffiti [i] 18:05 Králové kouzel: Vancouver [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů: Boj nebo útěk [i] 20:00 Potápění za zlatem – pod ledem: Rozlučka se šampusem [i] 21:00 Aljašská železnice: Velký mráz [i] 22:00 Muži Yukonu 8 [i] 23:00 Rebelové zamrzlého jezera: Náhlé ochlazení [i] 00:00 Aljaška: bitva v zátoce: Soupeření začíná [i] 00:55 Odborníci na domy v korunách stromů: Dvacetitunový dům na stromě v Texasu [i] 01:50 Potápění za zlatem – pod ledem: Rozlučka se šampusem [i] 02:50 Aljašská železnice: Velký mráz [i] 03:50 Muži Yukonu 8 [i] 04:45 Rebelové zamrzlého jezera: Náhlé ochlazení [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Jana Rumla [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Okouzlení III 49/52 [i] 07:15 Morálka paní Dulské [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Náměstíčko: Vánoční dárky 8/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vodnická čertovina [i] 14:00 Honza a tři zakleté princezny [i] 14:45 Komici na jedničku [i] 15:45 Zdivočelá země 14/45 [i] 16:35 Zdivočelá země: Ilonka má povolenou návštěvu 15/45 [i] 17:30 Děti na tahu [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Pojedeme k moři [i] 21:35 168 hodin [i] 22:04 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:05 Horem pádem [i] 23:55 Komisař Moulin [i] 01:30 Profesionálové: Nedotknutelní 54/57 [i] 02:20 Český lev [i] 04:35 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Byla vojna byla [i] 05:25 Chcete je? ZJ [i] 05:30 Klenoty naší krajiny: CHKO [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:35 Malý rytíř Trenk [i] 07:00 Malý princ II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1030/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Mělnické filmobraní [i] 09:35 Hádanky domů života: Znovuzrození židovského náměstíčka [i] 10:00 Kanonové sestřely ve Vietnamu [i] 10:50 Nedej se [i] 11:40 Chcete mě? ZJ [i] 12:10 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 2/5 [i] 12:40 Sváteční slovo vikáře opavského sboru Církve bratrské Matúše Kušníra [i] 12:45 Křesťanský magazín [i] 13:10 Uchem jehly [i] 13:40 Cesty víry: Kilometry nýdecké pomoci [i] 14:10 Štíty království českého [i] 14:35 Na cestě po Bamjánu [i] 15:05 Kolem světa po obratníku Raka: Nevšední výprava z Mexika přes 1/6 [i] 16:05 Pompeje: Tajemství zkamenělých těl [i] 16:55 Na plovárně s José Carrerasem [i] 17:25 Zmrzlá planeta: Na tenkém ledě [i] 18:15 Jeden rok s Fulbrightem: Kateřina [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Souboj vojevůdců: Von Rundstedt proti Eisenhowerovi [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Diamanty jsou věčné [i] 22:00 Rob Roy [i] 00:15 Fenomén Underground [i] 01:10 Sestřička Jackie II [i] 01:35 Sestřička Jackie II [i] 02:05 Meč 2/2 [i] 03:00 Folklorika [i] 03:25 Mladí, vpřed! [i] 03:45 Babylon [i] 04:05 Příběhy železné opony [i] 04:20 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:50 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Batman: Odvážný hrdina II 13 [i] 06:55 Král džungle II 1 [i] 07:20 Jen počkej, zajíci! 13, 14 [i] 07:45 Tom a Jerry III 37 [i] 08:10 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 5 [i] 08:40 Ďáblovy zlaté vlasy [i] 09:55 Víkend: Zapomenuté světlo [i] 10:55 Praštěná holka [i] 12:45 Vertical Limit [i] 15:05 Policajti na baterky [i] 16:50 Znovu sedmnáctiletý [i] 18:50 Helena: Už se nikdy nebudeme hádat 11 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Marečku, podejte mi pero! [i] 22:10 Střepiny [i] 22:50 Spiknutí [i] 01:25 Kriminálka Miami III: Není co ztratit 16 [i] 02:30 Novashopping 03:00 Volejte Novu [i] 03:30 Kolotoč [i] 04:05 Výměna manželek [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Dokonalý Spider-Man II: Stan v akci 19 [i] 07:40 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Létající poklad 12 [i] 08:15 Tajemství války: Špioni na obloze 17 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Dva muži zákona: Nájemná vražedkyně 2 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Božské dorty od Markéty [i] 12:20 Receptář prima nápadů [i] 13:35 Big Ben III: Závěrečný hvizd 13 [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru I: Smrt v přestrojení [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Všechny moje lásky: Láska z vejšky 6 [i] 21:30 Londýnský gangster [i] 23:50 Hawaii 5-0 II: Školní autobus 11 [i] 00:45 Tajemství války: Špioni na obloze 17 [i] 01:50 Vraždy v Midsomeru I: Smrt v přestrojení [i] 03:30 Londýnský gangster [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Miluj svojho nepriateľa [i] 08:10 Frasier II. 7/24 [i] 08:40 Taká obyčajná rodinka III. 14/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Môj nový tučný život IV. 13/13 [i] 11:25 Gossip Girl V. 13-14/24 [i] 13:35 Zakázaná láska 21-22/158 [i] 15:45 Zakázaná láska 23-24/158 [i] 17:50 Neznesiteľná krutosť [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 21:10 Horúca krv I. 15-16/36 [i] 23:50 Zámena manželiek [i] 01:00 NOC OSCAROV - ČERVENÝ KOBEREC [i] 02:30 NOC OSCAROV [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Arn [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Modrý slon [i] 13:30 Černý korzár [i] 15:40 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 17:25 Plnou parou vzad! [i] 19:05 Ten Největší [i] 21:00 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám [i] 23:00 Oko [i] 00:35 Machete [i] 02:15 Postradatelní [i] 03:50 Doktor od jezera Hrochů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Závěr vysílání 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:45 Severská kombinace [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:45 Běžecké lyžování [i] 14:15 Běžecké lyžování [i] 15:30 Severská kombinace [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:45 Cyklistika [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:15 Běžecké lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 3: Magická hodina, 2. část 8 [i] 06:10 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a herec 1 [i] 07:10 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a stávka popelářů 2 [i] 08:10 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a velký zápas 3 [i] 09:10 Zběsilá bouře [i] 11:00 40 dnů a nocí [i] 13:00 Rookie Blue 5: Smlouva s ďáblem 7 [i] 14:00 Rookie Blue 5: Řešení krize 8 [i] 15:00 Dobrá manželka 6 14 [i] 16:00 Milionový lékař 4: Je to celé podezřelé 13 [i] 17:00 Milionový lékař 4: Nohy z písku 14 [i] 18:00 Inteligence 1: Rudé X 2 [i] 19:00 Havaj 5-0 4: Pod povrchem 17 [i] 20:00 V utajení 3: Smrt premiéra 6 [i] 21:00 Mumie [i] 23:40 Hráči [i] 02:10 Nevěsta přes internet [i] 04:00 Městečko Haven 3: Sarah 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika 2 [i] 06:00 Ledová brigáda 3 [i] 06:30 V kůži maskotů 3 [i] 07:00 Podzemí měst 1 [i] 07:55 Hyeny, královny Afriky0 [i] 08:55 Safari v divočině 3 [i] 10:00 Divoká planeta: Severní amerika 2 [i] 11:00 Lovci drahokamů 6