TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Kobra 11 XVII. 10/15 [i] 06:50 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:10 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:55 Tom a Jerry [i] 08:10 Super pes [i] 09:55 Krok za krokom V. 7/24 [i] 10:20 2 baby na mizine III. 17/24 [i] 10:50 Smoliar [i] 12:40 Rock zo strednej [i] 14:55 Neznesiteľná krutosť [i] 17:00 Susedia [i] 17:50 Kredenc [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Alvin a Chipmunkovia 3 (HD) [i] 22:10 Súboj Titanov (HD) [i] 00:15 Ultraviolet [i] 01:50 Harry Potter a Dary smrti 2 (HD) [i] 03:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 8/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Drišľakoviny mix [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Náš Timmy: Timmy opravuje 23/26 [i] 07:25 Poštár Pat II 21 [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Posol kráľovnej [i] 07:55 Garfield III.: Sólista 23/52 [i] 08:10 Ako si vycvičiť drakov: Zvieratá 3/20 [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:30 Robin Hood I: Bratské objatie 7/13 [i] 10:20 Robin Hood I: Tetovanie? Aké tetovanie? 8/13 [i] 11:05 On air [i] 11:35 Prežiť!: Kým nás smrť nerozdelí [i] 12:30 Prežiť!: Priepasť smrti [i] 13:25 Pred svadbou nie! [i] 15:25 Milujem Slovensko [i] 16:50 Víkend [i] 17:30 Postav dom , zasaď strom [i] 18:05 Slovensko chutí [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nečakané stretnutia [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Detský plán [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:30 Krajina rebelov - Nový svet 7/8 [i] 00:20 Pred svadbou nie! [i] 02:20 Krajina rebelov - Nový svet 7/8 [i] 04:10 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Planéta dinosaurov: Elitní zabijaci [i] 09:50 Halali [i] 10:05 Mokrade - Ramsarské lokality na Slovensku [i] 10:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:20 Separé [i] 11:35 TU SME DOMA [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Sex a vek [i] 13:10 Zákulisie slovenčiny [i] 13:20 Pes na výskum [i] 14:05 Magazín Ligy majstrov [i] 14:30 Kapura [i] 15:15 Farmárska revue [i] 15:40 Test magazín: Test magazín [i] 15:50 Senior klub [i] 16:25 Lyžovanie - MS v klasickom lyžovaní [i] 18:45 Večerníček: Cukrú a Krá [i] 18:50 Krtko [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - tenistka [i] 19:00 Lolek a Bolek: Hľadači pokladov [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:35 Ja a moja rodina [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Staroveká Čína: Prvý cisár 3/3 [i] 20:55 Anjeli strážni: Anjeli strážni Mariany Čengel-Solčanskej [i] 21:30 Dvanásť stoličiek [i] 00:05 Kinorama [i] 00:30 Československý filmový týždenník [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 TOP STAR [i] 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:20 Dobré ráno s RIKom: Kúzelný svet elfov a víl [i] 07:45 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:15 Talentovaná Katelin [i] 10:05 Knight Rider 13 [i] 11:05 SLADKÝ ŽIVOT [i] 12:55 Dievča na stráženie [i] 15:15 Percy Jackson: Zlodej blesku [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Chaos [i] 22:55 Na šrot [i] 01:00 Krvavá lúpež [i] 02:25 Na šrot [i] 03:55 Krvavá lúpež [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 100 rokov svedectiev [i] 05:15 KRIMI 05:40 Kutyil s.r.o. III.: Dobrý skutok 8 [i] 06:15 Faktor strachu IV. 21 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 MacGyver 20 [i] 09:15 Simpsonovci V. 15,16 [i] 10:15 Ničitelia mýtov III. 1/29 [i] 11:15 Ničitelia mýtov - Špeciál [i] 12:40 Rodinné tajomstvo [i] 14:40 Vylomeniny [i] 15:30 Najväčšie a ešte väčšie 5 [i] 16:30 Megapresuny 10,11 [i] 17:45 Áno, šéfe! Veľká Británia 5,6 [i] 20:00 Fórky, vtipky XXII. [i] 20:30 Profesionáli VIII.: Konská hliadka, Generál 13,14 [i] 22:15 Červený barón [i] 00:55 Vzdialená zem [i] 02:30 Rodinné tajomstvo [i] 03:55 Megahad útočí [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 JAG IV. 21 [i] 08:00 JAG IV. 22 [i] 09:00 Vlčí mládě III. 16 [i] 10:00 Vlčí mládě III. 17 [i] 10:55 Dívka odjinud I. 1 [i] 11:55 Muži v černém 1 [i] 13:40 Námořní vyšetřovací služba VII. 13 [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba VII. 14 [i] 15:40 Profil zločinu IV. 5 [i] 16:50 Profil zločinu IV. 6 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 21 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 15 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 16 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 3 [i] 23:00 Myšlenky zločince IX. 4 [i] 23:55 Od soumraku do úsvitu I. 7 [i] 01:00 Vlčí mládě III. 16 [i] 02:00 Vlčí mládě III. 17 [i] 02:45 Od soumraku do úsvitu I. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Bitvy o zavazadla: Výbuch [i] 06:00 Jak to dělají?: Odtahová vozidla/Roquefort/přemisťovače stromů [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Aaronův závoďák Falcon [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 08:10 FantomWorks 3 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích: Žádný podvrh [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích: Zbraně bojů minulosti [i] 10:50 Bitvy o zavazadla: Peníze za příšery [i] 11:15 Bitvy o zavazadla: Chamtivost [i] 11:40 Aljašská železnice 4 [i] 12:35 Aljašská železnice: Ledová dýka [i] 13:30 Aljašská železnice: Jaro útočí [i] 14:25 Jak to dělají?: Odtahová vozidla/Roquefort/přemisťovače stromů [i] 14:55 Jak to dělají?: Mramor/Mahjong/nouzové nafukovací skluzavky [i] 15:20 Extrémní stroje: Thunder, Wheels, Nemo [i] 16:15 Bořiči mýtů: Chůze v přímce [i] 17:10 Nebezpečné lety: Faktor strachu [i] 18:05 Lovci aut: Hotrody a sexy modelky [i] 19:00 Americké klasické vozy: Smokeyho auto [i] 19:30 Americké klasické vozy: Hotrody a dragstery [i] 20:00 Dílna zatracenců: Velká vášeň, Chevelle – 2 [i] 21:00 Rychle a hlasitě: Bouračky [i] 22:00 Zlatá horečka: Zlatý hoch [i] 23:00 Na pokraji Aljašky 2 [i] 00:00 Klondike 1 [i] 00:55 Klondike 2 [i] 01:50 Dílna zatracenců: Velká vášeň, Chevelle – 2 [i] 02:50 Rychle a hlasitě: Bouračky [i] 03:50 Zlatá horečka: Zlatý hoch [i] 04:45 Na pokraji Aljašky 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Rajské zahrady II [i] 06:15 Kouzelné bylinky [i] 06:45 Okouzlení III 48/52 [i] 07:40 Polopatě [i] 08:30 Alfons Karásek v lázních [i] 09:10 Gejzír [i] 09:40 Slovácko sa nesúdí [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Případy detektiva Murdocha VII [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Hodina splněných přání [i] 14:00 Zakletý vrch [i] 15:05 Morálka paní Dulské [i] 16:40 Mefistův rytíř [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Český lev [i] 21:50 Jako nikdy [i] 23:19 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:20 Hypnotizér [i] 01:20 Kriminálka Paříž [i] 02:40 Sama doma [i] 04:10 Bydlení je hra [i] 04:35 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vlci v Beskydech [i] 05:15 Počesku [i] 05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:30 Liberecká botanická zahrada [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:35 Malý rytíř Trenk [i] 07:00 Malý princ II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Televizáci ze Sněženky [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Ve Skotsku s Paulem Mertonem [i] 11:10 Století létání 7/26 [i] 12:00 Temné charisma Adolfa Hitlera 2/3 [i] 12:50 Babylon [i] 13:20 Krásy evropského pobřeží: Anglická [i] 13:30 Tři mušketýři [i] 15:15 Magické hory [i] 15:30 Kamera na cestách: Šrí Lanka, zářivý ostrov [i] 16:25 Bolivijská Noemova archa [i] 17:20 Češi na misi: Modlitba za Ukrajinu [i] 17:50 Zázračná planeta: Attenborough - 60 let v divočině 1/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Technické divy světa: Supertanker na zemní plyn [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Ve jménu kultu... [i] 21:40 Lovec jelenů [i] 00:35 Batesův motel [i] 01:20 Zkouška odvahy [i] 02:45 Brána smrti [i] 03:15 Ostrovy Christiana Karembeua [i] 04:05 Děti ulice [i] 04:25 Babylon [i] 04:45 V zajetí železné opony [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Batman: Odvážný hrdina II 12 [i] 06:55 Král džungle 26 [i] 07:20 Jen počkej, zajíci! 11, 12 [i] 07:40 Tom a Jerry III 36 [i] 08:10 Tučňáci z Madagaskaru II [i] 08:40 První krok: Týden lásky 7 [i] 09:45 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:45 Volejte Novu [i] 11:15 Rychlovky Ládi Hrušky [i] 11:30 Vzkaz v láhvi [i] 14:00 Výměna manželek [i] 15:20 Kráska mezi muži [i] 17:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:15 U Haliny v kuchyni [i] 18:50 Helena: Líbánky 10 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Cizinec [i] 22:20 Vendeta [i] 00:05 Útěk z L. A. [i] 01:50 Novashopping 02:20 U Haliny v kuchyni [i] 02:45 Áčko [i] 03:45 DO-RE-MI [i] 04:25 První krok: Týden lásky 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Dokonalý Spider-Man II: Past na rodiče 18 [i] 07:55 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Kuchtění s Hookem 11 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:45 Dva muži zákona 1 [i] 11:50 Vzdálená země [i] 14:05 Kde alibi nestačí [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru I: Psáno krví [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Muži proti ženám [i] 22:00 D-Tox [i] 00:10 Saw 3 [i] 02:30 Vraždy v Midsomeru I: Psáno krví [i] 04:15 D-Tox [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Úbohá Nasťa 13 [i] 06:00 Chlap v kope sena [i] 08:10 Frasier II. 6/24 [i] 08:40 Taká obyčajná rodinka III. 13/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Sultán 13-14/126 [i] 12:35 Bostonské vraždy 7/10 [i] 14:05 Zakázaná láska 17-18/158 [i] 16:10 Zakázaná láska 19-20/158 [i] 18:15 Nezvestná dcéra [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Vo víne je láska [i] 22:00 Miluj svojho nepriateľa [i] 00:00 Sila priateľstva [i] 02:10 More duší II. 3-4/4 [i] 04:05 Na streche [i] 04:55 Úbohá Nasťa 14 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Mongol - Čingischán [i] 09:00 Teleshopping 12:05 O myšce a medvědovi [i] 13:40 Dostihová horečka [i] 15:25 Radostná událost [i] 17:20 Králova řeč [i] 19:25 Doktor od jezera Hrochů [i] 21:30 Postradatelní [i] 23:15 Machete [i] 01:00 Děti [i] 02:20 V zajetí teroru [i] 03:50 Ten Největší [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 12:45 Běžecké lyžování [i] 14:00 Běžecké lyžování [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 18:15 Cyklistika [i] 19:15 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:00 Běžecké lyžování [i] 01:00 Běžecké lyžování [i] 02:00 Motorky [i] 03:15 Motorky [i] 04:15 Motorky [i] 04:45 Motorky [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 3: Třídní sraz 12 [i] 06:20 Agentura Jasno 3: Tuesday the 17th 15 [i] 07:20 Agentura Jasno 3: Evening With Mr. Yang, An 16 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 14: Ponurá tajemství 2 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 14: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 12:20 Rookie Blue 5: V přestrojení 5 [i] 13:20 Rookie Blue 5: Dvě pravdy a jedna lež 6 [i] 14:20 Mumie [i] 17:00 Zběsilá bouře [i] 19:00 40 dnů a nocí [i] 21:00 Hráči [i] 23:30 Čupakabra [i] 01:20 Rozjedeme to! [i] 03:10 Vraždy v Midsomeru 14: Tajná operace v klubu Oblong 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika 1 [i] 06:00 Ledová brigáda 2 [i] 06:30 V kůži maskotů 2 [i] 07:00 Pohřebiště 13 [i] 07:50 Za ochranu orangutanů0 [i] 08:50 Safari v divočině 2 [i] 10:00 Kaloni0 [i] 11:00 Lovci drahokamů 5 [i] 11:55 Supermarkety - fabrika na potraviny 5 [i] 12:25 Supermarkety - fabrika na potraviny 6 [i] 13:00 Příručka vlastníka: Terénní závod 3 [i] 13:25 Velká pětka Jižní Ameriky 2 [i] 14:00 Divoká planeta: Severní amerika 2 [i] 15:00 Vesmír 8 [i] 16:00 Spojený svět 1