TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:20 Dr. House VII. 22/23 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 8/23 [i] 14:05 Kobra 11 XVII. 10/15 [i] 15:05 Dva a pol chlapa II. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 5/19 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Harry Potter a Dary smrti 2 (HD) [i] 23:05 Vnútorný nepriateľ [i] 00:55 Bostonské vraždy 7/10 [i] 01:40 Pán a pani Smithovci 6/13 [i] 02:25 Kobra 11 XVII. 10/15 [i] 03:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 5/19 [i] 04:00 Žalobca a obhajca 6/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Počasie [i] 06:20 5 proti 5 [i] 07:00 McLeodove dcéry III. 14/26 [i] 07:45 Správy RTVS "N" [i] 08:35 Policajné oddelenie: Lúpež 9 [i] 09:30 Ako to funguje [i] 10:05 Lekári: Blahoslavená nevedomosť 27/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Tajné životy [i] 15:05 District IV.: Čierna vdova 18/22 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ako to funguje [i] 16:55 Lekári: A že ťa až do smrti neopustím 28/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 22:00 Leon [i] 23:45 District IV.: Čierna vdova 18/22 [i] 00:30 Nikto nie je dokonalý [i] 01:40 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 02:25 Dámsky klub [i] 04:00 McLeodove dcéry III. 14/26 [i] 04:40 Policajné oddelenie: Lúpež 9 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Polícia [i] 07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Vynálezy hodinára Aurela [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - SLOVO PRED SLOVOM [i] 09:00 Návrat do veterného mesta [i] 09:55 Príroda zblízka: Strážca vtákov z Trischenu [i] 10:25 Drevo s dušou [i] 10:45 Fokus právo "N" [i] 11:30 Spektrum vedy: Vplyv človeka na klimatické zmeny [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Takú nám,hudba,zahraj [i] 13:25 More v kvapke vody [i] 14:30 Hudobné defilé [i] 15:40 Magazín Európskej ligy [i] 16:10 Tvárou v tvár [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Národnostné správy [i] 18:05 Televíkend [i] 18:35 Zákulisie slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Cukrú a Krá [i] 18:50 Krtko [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - SLOVO PRED SLOVOM [i] 19:00 Lolek a Bolek: Robinson [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:35 Ja a moja rodina [i] 19:50 100 názorov 2014: Milan Kolcun [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Planéta dinosaurov: Elitní zabijaci [i] 20:55 Umenie [i] 21:25 Kinorama [i] 21:55 Majster [i] 00:20 Cassovia jazz 1995 [i] 00:55 Andrea za hranicou: Cesta do raja Hondurasu [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i] 02:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Nosíš moje dieťa [i] 08:35 DIVOKÉ KONE [i] 09:45 Pod povrchom 4 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Aký pán, taký pes [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TV ŠANCA [i] 13:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:20 PANELÁK XV.: Ja tu končím 12 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Nevlastná dcéra [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Zaťko [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Profesionál II. 7,8/8 [i] 23:05 RoboCop 3 [i] 01:15 Pach krvi 3 [i] 02:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 10 [i] 03:25 Pod povrchom 4 [i] 04:20 Pach krvi 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Kutyil s.r.o. III.: Hodina pravdy 7 [i] 05:55 Faktor strachu IV. 20 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. 2 [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 10 [i] 09:55 Podvodníci V. 9 [i] 10:55 Ničitelia mýtov II.: - FINÁLE SÉRIE 26/26 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 13 [i] 13:10 Kosti III. 5 [i] 14:10 Faktor strachu IV. 21 [i] 15:05 Simpsonovci V. 13,14 [i] 16:05 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:40 Ničitelia mýtov III. 1/29 [i] 17:45 18 kolies spravodlivosti 14 [i] 18:45 Simpsonovci V. 15,16 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III.: Dobrý skutok 8 [i] 20:30 Dievča na stráženie [i] 22:40 Vylomeniny [i] 23:30 Dexter VI. 3 [i] 00:35 Walking Dead IV. 7 [i] 01:25 American Horror Story 7 [i] 02:05 Letecké katastrofy V. 1/10 [i] 02:55 Dexter VI. 3 [i] 03:40 Walking Dead IV. 7 [i] 04:25 18 kolies spravodlivosti 14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 6 [i] 07:10 Posel ztracených duší III. 7 [i] 08:10 Vražedná čísla VI. 9 [i] 09:05 Na pomezí záhad I. 12 [i] 10:05 Merlin IV. 11 [i] 11:05 Kráska a zvíře II. 1 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 21 [i] 13:05 Na pomezí záhad I. 12 [i] 14:05 Posel ztracených duší III. 8 [i] 15:05 Vražedná čísla VI. 9 [i] 16:00 Merlin IV. 12 [i] 17:00 Na pomezí záhad I. 13 [i] 18:00 Kráska a zvíře II. 2 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 22 [i] 20:00 Vražedná čísla VI. 10 [i] 21:00 Muži v černém 1 [i] 22:45 Vražedná práva I. 7 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba VII. 13 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba VII. 14 [i] 01:45 Vražedná práva I. 7 [i] 02:30 Kráska a zvíře II. 2 [i] 03:15 Na pomezí záhad I. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Pátrání po klasických autech: Miniauta [i] 05:35 Bitvy o zavazadla: Figuríny [i] 06:00 Jak se to dělá 2 [i] 06:25 Králové aukcí: Beatles [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Amsterdamské futuristické plovoucí město [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu [i] 09:05 Opravna vraků: Veteš v kufru [i] 09:55 Zlatá horečka: Pekelná cesta [i] 10:50 Zlato z džungle: Ozbrojená loupež [i] 11:40 Rození obchodníci: Porsche 914 [i] 12:35 Prodej klasických vozů: Problematický kombi [i] 13:30 FantomWorks 5 [i] 14:25 Lety po divoké Aljašce: Chlad [i] 15:20 Lety po divoké Aljašce: Hádka v divočině [i] 16:15 Lety po divoké Aljašce: Halloween [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Soupeřivost nade vše [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Hodně peněz za málo muziky [i] 18:35 Králové aukcí: Cena za album Thriller Michaela Jacksona/maďarský motocykl Pannonia [i] 19:00 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i] 19:30 Jak to dělají? 15 [i] 20:00 Co se dělo dál? 12 [i] 20:30 Co se dělo dál? 13 [i] 21:00 Obnažený vesmír: Zabijácké asteroidy [i] 22:00 Neobjasněné případy: Napadají mimozemšťané naše jaderné zbraně? [i] 23:00 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Existuje stvořitel? [i] 00:00 Setkání s mimozemšťany: Proroctví [i] 00:55 Bitvy o zavazadla: Štěstěna [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Výbuch [i] 01:50 Co se dělo dál? 12 [i] 02:20 Co se dělo dál? 13 [i] 02:50 Obnažený vesmír: Zabijácké asteroidy [i] 03:50 Neobjasněné případy: Napadají mimozemšťané naše jaderné zbraně? [i] 04:45 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Existuje stvořitel? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Designtrend [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller II [i] 09:50 Na cestě po Albánii [i] 10:35 Kluci v akci [i] 11:00 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Rajské zahrady II [i] 15:05 Místo činu - Schimanski [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Znamení koně II: Kouzelná chvíle 6/13 [i] 20:55 13. komnata Jana Rumla [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:15 Profesionálové: Nedotknutelní 54/57 [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Kingová II: Wendy Stetlerová 13/13 [i] 01:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:40 Designtrend [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:30 Sváteční slovo děkana Tomáše Machuly [i] 04:35 Bydlení je hra [i] 04:55 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:25 Moje rodina XI [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 1/5 [i] 09:30 Vlak do Dárdžilingu [i] 10:25 Cestománie [i] 10:55 Postřehy odjinud [i] 11:00 Hledání ztracených Mayů [i] 11:55 S kuchařem kolem světa: Vietnam [i] 12:50 Zmrzlá planeta: Poslední panenská zem [i] 13:40 Chcete mě? ZJ [i] 14:10 Kdo chce s vlky žíti [i] 14:40 Krásy evropského pobřeží: Ve stínu [i] 14:50 Nindžové: Stínoví bojovníci [i] 15:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 Věda na vlastní kůži [i] 17:20 Hádanky domů života: Ryté linky telických náhrobků [i] 17:50 Jaká je naše budoucnost? [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Attenborough - 60 let v divočině 1/3 [i] 21:00 Pan Selfridge II 7/10 [i] 21:45 Barneyho ženy [i] 23:55 Na stojáka [i] 00:20 Na cestě po Bamjánu [i] 00:50 Letecké katastrofy VII.: Neštěstí na O'Harově letišti [i] 01:35 Hitlerův zákeřný ponorkový útok na [i] 02:25 Uchem jehly [i] 02:50 Hurá do Evropy! [i] 03:10 Babylon [i] 03:30 V zajetí železné opony [i] 03:45 Cestou necestou Litovelským [i] 04:05 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2764 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Zkouška dospělosti 552 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 16 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Odložené případy VI: Děvče z magazínu 9 [i] 13:30 Beze stopy 14 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba: Špehoun v oblacích 11 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Na férovku 217 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VI 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas VI: Zátiší 10 [i] 18:30 Ulice 2765 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Slunce, seno, jahody [i] 21:55 Let [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas VI: Zátiší 10 [i] 01:20 Námořní vyšetřovací služba: Špehoun v oblacích 11 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Prásk [i] 03:15 Kolotoč [i] 03:40 DO-RE-MI [i] 04:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Na férovku 217 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu I 1 [i] 07:00 Winx Club III: Za pět minut dvanáct 19 [i] 07:35 M*A*S*H 46 [i] 08:25 M*A*S*H 47 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:15 Julie Lescautová III: Smrt v továrně 6 [i] 12:20 Walker, Texas Ranger VII: Cestou násilí 1/2 [i] 13:20 Wolffův revír I: Zázrak 20 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Zamilované léto [i] 16:25 Komisař Rex VII: Poštovní holubi 14 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Navždy spolu [i] 22:25 Živý terč [i] 00:30 Moucha [i] 02:25 Walker, Texas Ranger VII: Cestou násilí 1/2 [i] 03:10 Wolffův revír I: Zázrak 20 [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:25 Dr. Oz [i] 07:20 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 137/142 [i] 11:25 Pestúnom proti svojej vôli [i] 13:50 Víťazstvo lásky 29-30/172 [i] 15:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Doktorka Zoe I. 10/22 [i] 17:55 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Smotánka [i] 21:00 Sedem životov [i] 23:35 Sex a slobodná matka [i] 01:25 Americký vlkolak v Paríži [i] 02:55 Bez servítky [i] 03:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Škola života [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Agenti dementi 2 [i] 13:55 Odyseus: Cesta do temnoty [i] 15:35 Můj vůdce: Skutečně skutečná skutečnost o Adolfu Hitlerovi [i] 17:20 Bílý oleandr [i] 19:20 Nepohodlný [i] 21:30 V zajetí teroru [i] 23:10 Děti [i] 00:40 McBain [i] 02:20 Přepadení 13. okrsku [i] 04:00 George Harrison: Living in the Material World [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Běžecké lyžování [i] 09:45 Severská kombinace [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Snooker [i] 13:30 Sports Insiders [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:45 Severská kombinace [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 18:45 Skoky na lyžích [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:00 Sko