TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:05 Dr. House VII. 21/23 [i] 13:05 Kobra 11 XVII. 9/15 [i] 15:05 Dva a pol chlapa II. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 4/19 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:40 Stúpenci I. 12/15 [i] 23:30 Myšlienky vraha III. 12/20 [i] 00:30 Kobra 11 XVII. 9/15 [i] 02:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 4/19 [i] 03:00 Dr. House VII. 21/23 [i] 03:50 Dva a pol chlapa I. [i] 04:10 Dva a pol chlapa II. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Počasie [i] 06:20 5 proti 5 [i] 07:00 McLeodove dcéry III. 13/26 [i] 07:45 Správy RTVS "N" [i] 08:35 Policajné oddelenie: Podvod 8 [i] 09:25 Ako to funguje [i] 10:00 Lekári: Hrubá čiara 26/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:05 Nečakané stretnutia [i] 15:00 District IV.: Rodina nadovšetko 17/22 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ako to funguje [i] 16:55 Lekári: Blahoslavená nevedomosť 27/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Láska pri fjorde: Ťah prílivu [i] 21:45 Reportéri [i] 22:15 Policajt: Lepšie časy na obzore 8/10 [i] 23:00 District IV.: Rodina nadovšetko 17/22 [i] 23:45 Občan za dverami [i] 00:10 Svet v obrazoch [i] 00:35 Láska pri fjorde: Ťah prílivu [i] 02:05 Dámsky klub [i] 03:35 McLeodove dcéry III. 13/26 [i] 04:20 Policajné oddelenie: Podvod 8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 Etuda pre dve ruky [i] 09:20 Noc v archíve: Z rozprávky do rozprávky [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:50 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 11:35 Pred rokmi... [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:55 ArtSpektrum [i] 13:00 Osem a pol [i] 13:40 Súrodenci: Jaromiro [i] 14:20 Cesta [i] 14:50 Polícia [i] 15:10 Lyžovanie - MS v klasickom lyžovaní [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Príroda zblízka: Strážca vtákov z Trischenu [i] 18:30 Separé [i] 18:45 Večerníček: Cukrú a Krá [i] 18:50 Krtko [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:00 Lolek a Bolek: Kráľ pralesa [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:35 Ja a moja rodina [i] 19:50 100 názorov 2014: Martin Bella [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Andrea za hranicou: Cesta do raja Hondurasu [i] 20:30 Necelebrity: Mária Demjanová a Brigita Albertová [i] 20:45 Futbal - Európska liga: Liverpool - Besiktas [i] 23:00 Ambulancia: Nové pľúca pre... Martinu (Transplantácia pľúc z dôvodu pľúcnej hypertenzie) [i] 23:25 Správy RTVS "N" [i] 00:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:40 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Nezaslúžil si žiť! [i] 08:35 DIVOKÉ KONE [i] 09:45 Pod povrchom 3 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Ženu som si nebrala [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TV ŠANCA [i] 13:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:20 PANELÁK XV.: Milujem ťa! 11 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Dovolenka [i] 18:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:40 PANELÁK XV.: Ja tu končím 12 [i] 22:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:40 Podvodníci V. 9 [i] 00:40 Agent VI. 14 [i] 01:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 9 [i] 02:20 NOVINY TV JOJ 02:50 PANELÁK XV.: Ja tu končím 12 [i] 03:35 Pod povrchom 3 [i] 04:25 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 KRIMI 05:55 Faktor strachu IV. 19 [i] 06:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie II. 1/37 [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 9 [i] 10:00 Podvodníci V. 8 [i] 10:55 Ničitelia mýtov II. 25 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 12 [i] 13:15 Kosti III. 4 [i] 14:10 Faktor strachu IV. 20 [i] 15:10 Simpsonovci V. 11,12 [i] 16:05 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:45 Ničitelia mýtov II.: - FINÁLE SÉRIE 26/26 [i] 17:50 18 kolies spravodlivosti 13 [i] 18:45 Simpsonovci V. 13,14 [i] 19:40 Kutyil s.r.o. III.: Hodina pravdy 7 [i] 20:30 Knight Rider 13,14 [i] 22:20 Najväčšie a ešte väčšie 5 [i] 23:20 Tajomstvá histórie II. 1/4 [i] 00:20 Lovci nacistov 7 [i] 01:15 Letecké katastrofy IV.: - FINÁLE SÉRIE 10/10 [i] 02:05 Kto prežije XIX. 10 [i] 02:45 Agent VI. 14 [i] 03:30 18 kolies spravodlivosti 13 [i] 04:15 Kosti III. 4 [i] 04:55 KRIMI
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 5 [i] 07:10 Posel ztracených duší III. 5 [i] 08:10 Vražedná čísla VI. 8 [i] 09:05 Na pomezí záhad I. 11 [i] 10:05 Merlin IV. 10 [i] 11:05 Dívka odjinud I. 13 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 20 [i] 13:05 JAG IV. 24 [i] 14:10 Posel ztracených duší III. 6 [i] 15:10 Vražedná čísla VI. 8 [i] 16:05 Merlin IV. 11 [i] 17:05 Na pomezí záhad I. 12 [i] 18:05 Kráska a zvíře II. 1 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 21 [i] 20:05 Vražedná čísla VI. 9 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 13 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 14 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 23 [i] 23:55 Myšlenky zločince VIII. 7 [i] 00:55 Kráska a zvíře II. 1 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 21 [i] 02:35 Myšlenky zločince VIII. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Bitvy o zavazadla: Šok a překvapení [i] 06:00 Jak se to dělá 1 [i] 06:25 Králové aukcí: Skee-Ball/starožitné rybářské potřeby [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Jak zachránit Austrálii před suchem [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Stroj pro letecký den/parádní Wayfarer [i] 09:05 Opravna vraků: Omámený [i] 09:55 Zlatá horečka: Už to jinak nejde [i] 10:50 Zlato z džungle: Šílené snažení [i] 11:40 Rození obchodníci: Renault Alpine [i] 12:35 Zbraně budoucnosti: Predátoři [i] 13:30 Zbraně, které změnily svět: Samopal Thompson [i] 14:25 Aljaška: poslední hranice: Legenda o hrozivém ostrově [i] 15:20 Aljaška: poslední hranice: Podzimní hody [i] 16:15 Aljaška: poslední hranice: Dokud se krávy nevrátí [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Narůstající spory [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Hotovost za činel [i] 18:35 Králové aukcí: Masážní pás/obrovská starožitná výkladní skříň [i] 19:00 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i] 19:30 Jak to dělají? 14 [i] 20:00 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 20:30 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 22:00 Lovci odpadu 8 [i] 23:00 Pátrání po klasických autech: Ostrov Amelia [i] 23:30 Pátrání po klasických autech: Miniauta [i] 00:00 Prodej klasických vozů: Problematický kombi [i] 00:55 Bitvy o zavazadla: Zlá krev [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Figuríny [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 02:20 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 02:50 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 03:50 Lovci odpadu 8 [i] 04:45 Pátrání po klasických autech: Ostrov Amelia [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Bydlení je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller II [i] 09:50 Na cestě po Madagaskaru [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:30 Hobby naší doby [i] 10:55 Kousek nebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Rajské zahrady II [i] 15:05 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Rychlost a brzdná dráha [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:28 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Kingová II: Wendy Stetlerová 13/13 [i] 23:10 Kriminálka Paříž [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:50 Kriminalista [i] 01:45 Všechnopárty [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina XI [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír VI.: Ztroskotání na Marsu [i] 09:45 Nindžové: Stínoví bojovníci [i] 10:40 Letecké katastrofy VII.: Neštěstí na O'Harově letišti [i] 11:25 Moje soukromá válka: Pumpa pro život [i] 11:55 Cesta ke kameni: Cesta za zlatem 6/6 [i] 12:15 Štíty království českého [i] 12:45 Deset století architektury: Středověký kostel v krajině [i] 13:00 Souboj vojevůdců: Von Rundstedt proti Eisenhowerovi [i] 13:45 Královny savany - krásné a nezkrotné: Umění svádět [i] 14:40 Chcete je? ZJ [i] 14:45 Technické divy světa: Supertanker na zemní plyn [i] 15:35 Hledání ztracených Mayů [i] 16:30 Největší přírodní katastrofy: Zemětřesení v Americe [i] 17:20 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa [i] 18:15 Moje rodina XI [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Wörthersee - perla Korutan [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Vietnam [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Klenoty naší krajiny: CHKO [i] 21:55 Brána smrti [i] 22:25 Ve jménu vlasti III 2/12 [i] 23:15 Queer: Plató [i] 23:40 Meč 2/2 [i] 00:35 Evropa dnes [i] 01:00 Cesty víry: Diaspora nejstarší církve [i] 01:30 Babylon [i] 01:55 Ta naša kapela [i] 02:20 Praha, Čechů ráj [i] 02:40 Babylon [i] 03:00 V zajetí železné opony [i] 03:15 Zánik městečka Branná? [i] 03:35 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:05 A co na to piskoři? [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:45 Znovuosídlení Šumavy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2763 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Nabídka, pobídka, hrozba 98 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 15 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:34 Odložené případy VI: Trojí ohrožení 8 [i] 13:30 Beze stopy 13 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba: Pohřbená zaživa 10 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Že by geny? 216 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VI 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas VI: Psí život 9 [i] 18:30 Ulice 2764 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zkouška dospělosti 552 [i] 21:35 Prásk [i] 22:15 Lovec policajtů [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas VI: Psí život 9 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba: Pohřbená zaživa 10 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Áčko: Raději kriminál než vojnu! [i] 03:05 Kolotoč [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Že by geny? 216 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti III - Invaze temných sil: Průchod 13 [i] 07:00 Winx Club III: Valtorova schránka 18 [i] 07:30 M*A*S*H 45 [i] 08:20 M*A*S*H 46 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 Julie Lescautová III: Past na policajta 5 [i] 12:20 Walker, Texas Ranger VII: Jakobův žebřík 22 [i] 13:20 Wolffův revír I: Děvka 19 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Vítězství lásky [i] 16:25 Komisař Rex VII: Ukradená mumie 13 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Komando 43 [i] 21:35 Kdo je kdo? [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:55 Právo a pořádek XVI: Newyorská minuta 8 [i] 00:50 Myšlenky zločince VII 3 [i] 01:50 Spravedlnost v krvi II: Nešťastný omyl 3 [i] 02:40 Walker, Texas Ranger VII: Jakobův žebřík 22 [i] 03:25 Wolffův revír I: Děvka 19 [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:30 Dr. Oz [i] 07:25 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 136/142 [i] 11:40 Chlap v kope sena [i] 13:50 Víťazstvo lásky 27-28/172 [i] 15:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:10 Doktorka Zoe I. 9/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista III. 8/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 23-24/158 [i] 23:25 Nezvestní II. 6/18 [i] 00:20 Seinfeld IV. 19-20/24 [i] 01:20 Priatelia [i] 01:40 Bez servítky [i] 02:25 Smotánka [i] 03:20 Na streche [i] 03:45 Nezvestní II. 6/18 [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Druhá míza [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Krycí jméno: Čistič [i] 13:40 Charlieho malá tajemství [i] 15:30 Agenti dementi 2 [i] 17:15 Odyseus: Cesta do temnoty [i] 18:55 George Harrison: Living in the Material World [i] 20:55 Přepadení 13. okrsku [i] 22:50 McBain