TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:55 Chlapi neplačú [i] 12:15 Dr. House VII. 20/23 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 7/23 [i] 14:05 Kobra 11 XVII. 8/15 [i] 15:05 Dva a pol chlapa I. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 3/19 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:40 Stúpenci I. 11/15 [i] 23:35 Myšlienky vraha III. 11/20 [i] 00:30 Kobra 11 XVII. 8/15 [i] 01:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 3/19 [i] 02:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 7/23 [i] 02:50 Dr. House VII. 20/23 [i] 03:40 Dva a pol chlapa I. [i] 04:00 Kobra 11 XVII. 8/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Počasie [i] 06:20 5 proti 5 [i] 07:00 McLeodove dcéry III. 12/26 [i] 07:45 Správy RTVS "N" [i] 08:35 Policajné oddelenie: Násilník 7 [i] 09:25 Ako to funguje [i] 10:05 Lekári: Návrat 25/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:05 District IV.: Do strehu! 16/22 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ako to funguje [i] 16:55 Lekári: Hrubá čiara 26/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov: Schalke 04 - Real Madrid [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 District IV.: Do strehu! 16/22 [i] 00:15 Hlavný podozrivý II.: Chyby v hodnotení,1.časť 8/11 [i] 02:00 Dámsky klub [i] 03:35 McLeodove dcéry III. 12/26 [i] 04:15 Policajné oddelenie: Násilník 7 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:00 Triky potravinárskeho priemyslu [i] 09:45 Schizofrénia - orchester bez dirigenta [i] 10:20 Ukrajinský magazín [i] 10:45 Fokus zdravie "N" [i] 11:30 Ambulancia: Nové pľúca pre... Martinu (Transplantácia pľúc z dôvodu pľúcnej hypertenzie) [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Liptovské Sliače [i] 13:40 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 15:05 VAT [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Energetika [i] 16:15 Správy - Hírek [i] 16:25 Správy RTVS z regiónov [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Popolcová streda [i] 19:00 Večerníček: Minirozprávky do postieľky [i] 19:05 Krtko [i] 19:15 Lolek a Bolek: Kozmonauti [i] 19:25 Dračie poviedky [i] 19:50 100 názorov 2014: Katarína Brychtová [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Neviditeľný nepriateľ [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Súrodenci: Jaromiro [i] 22:00 Iná láska [i] 23:15 Polícia [i] 23:30 Autosalón [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:40 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Nie som tyran [i] 08:35 DIVOKÉ KONE [i] 09:50 Pod povrchom 2 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Obyčajná závisť [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TV ŠANCA [i] 13:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:20 PANELÁK XV.: Nová stopa 10 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Tá žena musí preč [i] 18:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:40 PANELÁK XV.: Milujem ťa! 11 [i] 22:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:40 Podvodníci V. 8 [i] 00:40 Agent VI. 13 [i] 01:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 8 [i] 02:15 NOVINY TV JOJ 02:50 PANELÁK XV.: Milujem ťa! 11 [i] 03:35 Pod povrchom 2 [i] 04:20 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Kutyil s.r.o. III.: Pošta pre teba 5 [i] 05:55 Faktor strachu IV. 18 [i] 06:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie 80/80 [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 8 [i] 09:55 Podvodníci V. 7 [i] 10:55 Ničitelia mýtov II. 24 [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 11 [i] 13:10 Kosti III. 3 [i] 14:05 Faktor strachu IV. 19 [i] 15:05 Simpsonovci V. 9,10 [i] 16:10 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:45 Ničitelia mýtov II. 25 [i] 17:50 18 kolies spravodlivosti 12 [i] 18:50 Simpsonovci V. 11,12 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III.: Alinko 6 [i] 20:30 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 22:55 Výkupné [i] 00:40 Mafstory 14,15 [i] 01:40 Letecké katastrofy IV. 9 [i] 02:30 Kto prežije XIX. 9 [i] 03:10 Magnum 16/16 [i] 04:00 Agent VI. 13 [i] 04:45 18 kolies spravodlivosti 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší III. 3 [i] 08:05 Vražedná čísla VI. 7 [i] 09:00 Na pomezí záhad I. 10 [i] 10:00 Merlin IV. 9 [i] 11:00 Dívka odjinud I. 12 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 19 [i] 13:00 JAG IV. 23 [i] 14:00 Posel ztracených duší III. 4 [i] 15:00 Dívka odjinud I. 13 [i] 16:00 Merlin IV. 10 [i] 17:00 Na pomezí záhad I. 11 [i] 18:00 JAG IV. 24 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 20 [i] 20:05 Vražedná čísla VI. 8 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 2 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 3 [i] 22:55 Od soumraku do úsvitu I. 7 [i] 00:00 Myšlenky zločince VIII. 6 [i] 01:00 JAG IV. 24 [i] 02:00 Od soumraku do úsvitu I. 7 [i] 02:50 Myšlenky zločince VIII. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Bitvy o zavazadla 12 [i] 06:00 Jak se to dělá 65 [i] 06:25 Králové aukcí: Starožitná doktorská bryčka/artefakt z filmu Kleopatra [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 2. část [i] 09:05 Opravna vraků: Maminčin miláček [i] 09:55 Zlatá horečka: Křivka učení [i] 10:50 Zlato z džungle: Zoufalé kroky [i] 11:40 Rození obchodníci: BMW M5 [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu [i] 13:30 Souboj motorek: Jihozápad [i] 14:25 Zlato z džungle: Ozbrojená loupež [i] 15:20 Zlato z džungle: Obchod s ďáblem [i] 16:15 Zlato z džungle: Nouze v rodině [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Totální válka [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 6 [i] 18:35 Králové aukcí: Clay Walker zavítá do Gallery 63 [i] 19:00 Jak to dělají?: Nukleární ponorka/testovací figuríny/ovoce a zelenina [i] 19:30 Jak to dělají? 13 [i] 20:00 Zabavení letadel 5 [i] 21:00 Aljaška: bitva v zátoce: Soupeření začíná [i] 22:00 Sibiřský podíl 7 [i] 23:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Rodinná vynalézavost [i] 00:55 Bitvy o zavazadla: Lháři, lháři [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Šok a překvapení [i] 01:50 Zabavení letadel 5 [i] 02:50 Aljaška: bitva v zátoce: Soupeření začíná [i] 03:50 Sibiřský podíl 7 [i] 04:45 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Móda - Extravagance - Manýry [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller II [i] 09:50 Na cestě po Sardinii [i] 10:35 13. komnata Petra Jablonského [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Rajské zahrady II [i] 15:05 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Kousek nebe [i] 21:05 DoktorKA [i] 21:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Místo činu - Schimanski [i] 23:35 MI5 VIII 6/8 [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:00 Na stopě [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Designtrend [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Krkonošské louky [i] 05:25 Moje rodina XI [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tlamy, tlapy, zobáky [i] 09:30 Století létání 6/26 [i] 10:25 Temné charisma Adolfa Hitlera 2/3 [i] 11:15 Náš venkov: Sochař víry [i] 11:45 Ta naša kapela [i] 12:15 Folklorika [i] 12:40 Jeden rok s Fulbrightem: David [i] 13:10 Evropa dnes [i] 13:35 Ostrovy Christiana Karembeua: Wallis a Futuna [i] 14:30 Občanská válka v USA 2/3 [i] 15:20 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 1/5 [i] 15:55 Chcete je? ZJ [i] 16:00 Klíč [i] 16:30 S kuchařem kolem světa: Mexiko [i] 17:20 Zmrzlá planeta: Poslední panenská zem [i] 18:10 Moje rodina XI [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Ve Skotsku s Paulem Mertonem [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Šrí Lanka, zářivý ostrov [i] 21:00 Na cestě po Bamjánu [i] 21:30 Trabantem napříč Afrikou [i] 23:10 ...a bude hůř [i] 00:35 Moje soukromá válka: Pumpa pro život [i] 01:00 Křesťanský magazín [i] 01:30 Chcete mě? ZJ [i] 01:55 Náš venkov: Sochař víry [i] 02:20 Hubnu, hubneš, hubneme... [i] 02:40 Babylon [i] 03:00 V zajetí železné opony [i] 03:15 Lidé z Huzové [i] 03:35 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:00 Dejme šanci tetřevům [i] 04:15 Jak se žije karbaníkům podle Věry [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Návštěva u Krakonoše [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2762 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Oni, nebo já 551 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 14 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Odložené případy VI: Jeden malý krůček pro lidstvo 7 [i] 13:30 Beze stopy 12 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba: Hlas ze záhrobí 9 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Holka pitomá 215 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VI 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas VI: Letí tudy střela (2. část) 8 [i] 18:30 Ulice 2763 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Nabídka, pobídka, hrozba 98 [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba X: Pomsta 22 [i] 22:35 Cesta ven [i] 00:20 Kriminálka Las Vegas VI: Letí tudy střela (2. část) 8 [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba: Hlas ze záhrobí 9 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Áčko: "Sametová" mi dala dítě! [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Holka pitomá 215 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti III - Invaze temných sil: Kovové listy 12 [i] 07:00 Winx Club III: V dračím doupěti 17 [i] 07:35 M*A*S*H 44 [i] 08:25 M*A*S*H 45 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:15 Julie Lescautová III: Mrtvý ze stavby 4 [i] 12:20 Walker, Texas Ranger VII: Stateční andělé 21 [i] 13:20 Wolffův revír I: Odplata 18 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Šípy lásky [i] 16:25 Komisař Rex VII: Slavná za každou cenu 12 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Ryby 319 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:50 Hawaii 5-0 II: Úmrtí v rodině 23 [i] 00:45 Myšlenky zločince VII 2 [i] 01:45 Vraždy v Kitzbühelu X: Nesplněný sen 3 [i] 02:40 Walker, Texas Ranger VII: Stateční andělé 21 [i] 03:25 Wolffův revír I: Odplata 18 [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:30 Dr. Oz [i] 07:25 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 135/142 [i] 11:30 Loď snov v Šanghaji [i] 13:50 Víťazstvo lásky 25-26/172 [i] 15:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Doktorka Zoe I. 8/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista III. 7/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 21-22/158 [i] 23:20 Nezvestní II. 5/18 [i] 00:20 Seinfeld IV. 17-18/24 [i] 01:15 Priatelia [i] 01:35 Bez servítky [i] 02:15 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 03:55 Nezvestní II. 5/18 [i] 04:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Milenec je zločinec! [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Prodám šéfa zn.spěchá [i] 13:40 Prázdná kolébka [i] 15:35 Krycí jméno: Čistič [i] 17:10 Charlieho malá tajemství [i] 19:00 George Harrison: Living in the Material World [i] 20:45 Speciální jednotka [i] 22:40 Maniac Cop [i] 00:10 Černý přízrak [i] 01:40 Vlak smrti [i] 03:20 At' vejde ten pravý [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Snooker [i] 13:15 Běžecké lyžování [i] 14:30 Běžecké lyžování [i] 16:30 Cyklistika [i] 18:00 Sports Insiders [i] 18:30 Snooker [i] 23:10 Jezdectví [i] 23:15 Golf [i] 00:15 Golf [i] 00:20