Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:05 Dr. House VII. 19/23 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 6/23 [i] 14:00 Kobra 11 XVII. 7/15 [i] 15:05 Dva a pol chlapa I. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 2/19 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:40 Stúpenci I. 10/15 [i] 23:30 Myšlienky vraha III. 10/20 [i] 00:30 Kobra 11 XVII. 7/15 [i] 01:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 2/19 [i] 02:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 6/23 [i] 02:50 Dr. House VII. 19/23 [i] 03:40 Dva a pol chlapa I. [i] 04:00 Kobra 11 XVII. 7/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:20 5 proti 5 [i] 07:05 McLeodove dcéry III. 11/26 [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:35 Policajné oddelenie: Prekliata nedeľa 6 [i] 09:25 Ako to funguje [i] 10:05 Slovensko v obrazoch [i] 10:25 Svet v obrazoch [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Hniezdo [i] 15:05 District IV.: D.C. Prísne tajné 15/22 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ako to funguje [i] 16:55 Lekári: Návrat 25/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Slovensko chutí [i] 21:55 Súboj s časom: Smrteľný úraz 6/24 [i] 22:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Zvláštna krása 22/23 [i] 23:25 District IV.: D.C. Prísne tajné 15/22 [i] 00:10 Hlavný podozrivý II.: Vôňa tmy 7/11 [i] 01:55 Dámsky klub [i] 03:25 McLeodove dcéry III. 11/26 [i] 04:10 Policajné oddelenie: Prekliata nedeľa 6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Komiksový leňoch [i] 09:05 Osud princa 1/2 [i] 10:00 Žena na konci sveta IV [i] 10:25 Národnostný magazín: Chorvátsky [i] 10:55 Fokus práca "N" [i] 11:40 Športové ozveny [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:55 ArtSpektrum [i] 13:00 Zahrajte mi takúto [i] 13:40 Dnes platí regulačný stupeň č.6 [i] 15:05 Família: Família - Haló [i] 15:35 Orientácie [i] 16:00 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Portréty finalistov Anasoft litera 2014:Maroš Krajňak [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Na ceste po Česku: Na ceste po Gorolsku [i] 18:30 Encyklopédia slovenských obcí: Detvianska Huta [i] 18:45 Večerníček: Minirozprávky do postieľky [i] 18:50 Krtko [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - krídla [i] 19:00 Lolek a Bolek: Indiánska trofej [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:35 Ja a moja rodina [i] 19:50 100 názorov 2014: Juraj Benetin [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Triky potravinárskeho priemyslu [i] 20:45 Necelebrity: Pavol Hájnik [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Ambulancia: Nové pľúca pre... Martinu (Transplantácia pľúc z dôvodu pľúcnej hypertenzie) [i] 22:00 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 23:15 Berlín Alexanderplatz: Berlín Alexanderplatz 14/14 [i] 01:10 On air [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i] 02:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:25 NOVINY TV JOJ 05:55 TOP STAR [i] 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Ivanko, povedz pravdu, neklam! [i] 08:35 DIVOKÉ KONE [i] 09:45 Pod povrchom 1/52 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Zabila sa sama [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TV ŠANCA [i] 13:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:20 PANELÁK XV.: Nemám už nikoho 9 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Gynekológ [i] 18:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:40 PANELÁK XV.: Nová stopa 10 [i] 22:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:40 Podvodníci V. 7 [i] 00:40 Agent VI. 12 [i] 01:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 7 [i] 02:15 NOVINY TV JOJ 02:45 PANELÁK XV.: Nová stopa 10 [i] 03:30 Pod povrchom 1/52 [i] 04:20 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Kutyil s.r.o. III.: Modelka 4 [i] 05:55 Faktor strachu IV. 17 [i] 06:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie 79 [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 7 [i] 09:55 Biele goliere III. 9 [i] 10:55 Ničitelia mýtov II. 23 [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 10 [i] 13:10 Kosti III. 2 [i] 14:05 Faktor strachu IV. 18 [i] 15:05 Simpsonovci V. 7,8 [i] 16:05 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:40 Ničitelia mýtov II. 24 [i] 17:45 18 kolies spravodlivosti 11 [i] 18:45 Simpsonovci V. 9,10 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III.: Pošta pre teba 5 [i] 20:30 Pravdivé lži [i] 23:30 Letecké katastrofy XI. 12 [i] 00:30 Letecké katastrofy VII. 1/8 [i] 01:25 Zemetrasenia 4 [i] 02:10 Letecké katastrofy IV. 8 [i] 03:00 Kto prežije XIX. 8 [i] 03:45 Magnum 15 [i] 04:30 Agent VI. 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 1 [i] 08:00 Vražedná čísla VI. 6 [i] 09:00 Na pomezí záhad I. 9 [i] 10:00 Merlin IV. 8 [i] 11:00 Dívka odjinud I. 11 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 18 [i] 13:00 JAG IV. 22 [i] 14:05 Posel ztracených duší III. 2 [i] 15:05 Dívka odjinud I. 12 [i] 16:05 Merlin IV. 9 [i] 17:05 Na pomezí záhad I. 10 [i] 18:05 JAG IV. 23 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 19 [i] 20:05 Vražedná čísla VI. 7 [i] 21:00 Jak prosté III. 2 [i] 22:00 Unforgettable IIII. - EPISODE 1 [i] 23:00 Falco I. 1 [i] 00:15 Myšlenky zločince VIII. 5 [i] 01:10 Jak prosté III. 2 [i] 02:05 Unforgettable IIII. - EPISODE 1 [i] 02:50 Falco I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 06:00 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/figuríny/ponožky/jehly pro injekční stříkačky [i] 06:25 Králové aukcí: Pásy cudnosti/pozemková listina z Georgie [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Stavba nejdelšího mostu v Srbsku [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 1. část [i] 09:05 Opravna vraků: Kouzelný Anemul [i] 09:55 Zlatá horečka: Bohaté ložisko [i] 10:50 Zlato z džungle: Zlomený člověk [i] 11:40 Rození obchodníci: Morgan [i] 12:35 Sibiřský podíl: Ledová výzva [i] 13:30 Zlato z Beringova moře: Špatný pocit [i] 14:25 Potápění za zlatem – pod ledem: Buldozery a draci [i] 15:20 Potápění za zlatem – pod ledem: Nedostatek paliva [i] 16:15 Potápění za zlatem – pod ledem: Vodopády zlata [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Nečekané problémy [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Stará dobrá hotovost [i] 18:35 Králové aukcí: Pláštěnka Evela Knievela/starožitná telefonní budka [i] 19:00 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i] 19:30 Jak to dělají? 12 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů 2 [i] 21:00 Muži Yukonu 8 [i] 22:00 Odborníci na domy v korunách stromů: Pivovar v korunách [i] 23:00 Pekelní jezdci: Nebezpečný postup [i] 00:00 Hlídači čtvrtí 3 [i] 00:55 Bitvy o zavazadla: Oko za oko [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 12 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů 2 [i] 02:50 Muži Yukonu 8 [i] 03:50 Odborníci na domy v korunách stromů: Pivovar v korunách [i] 04:45 Pekelní jezdci: Nebezpečný postup [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Móda - Extravagance - Manýry [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller II [i] 09:50 Na cestě po Kachetii [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:00 Samotářka Míla [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Kde bydlely princezny [i] 15:05 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 21:00 Pěnička a Paraplíčko [i] 22:33 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:35 Hercule Poirot [i] 23:30 Případy detektiva Murdocha VII [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Kalendárium [i] 00:55 Objektiv [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Banánové rybičky [i] 02:20 Sváteční slovo děkana Tomáše Machuly [i] 02:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Lysohorské proměny [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina XI [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Věda a náhoda: Záhadný mozek [i] 09:50 Kdo neskáče, není Čech [i] 10:30 Kdo neskáče, není Čech [i] 11:15 Přírodní bohatství: Voda [i] 11:20 Nedej se [i] 12:15 Češi na misi: Svoboda ve Vietnamu [i] 12:40 Vesnicopis [i] 13:00 Cesta ke kameni: Cesta za zlatem 6/6 [i] 13:20 Letečtí stíhači v boji II.: Letci z Tuskegee [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:55 Souboj vojevůdců: Von Rundstedt proti Eisenhowerovi [i] 15:40 Tajemství 2. sv. války: Bitva v [i] 16:35 Vesmír VI.: Ztroskotání na Marsu [i] 17:20 Wörthersee - perla Korutan [i] 18:15 Moje rodina XI [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Královny savany - krásné a nezkrotné: Umění být svobodné [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II.: Kanonové sestřely ve Vietnamu [i] 20:50 Letecké katastrofy VII.: Neštěstí na O'Harově letišti [i] 21:40 Moje soukromá válka: Pumpa pro život [i] 22:05 Adelheid [i] 23:45 Město žen IV [i] 00:10 Ve jménu vlasti II: Stav nezávislosti 3/12 [i] 01:00 Ve jménu vlasti II: Vůně nového auta 4/12 [i] 01:50 Babylon [i] 02:15 Jen se tak trochu napít [i] 02:35 Babylon [i] 02:55 V zajetí železné opony [i] 03:10 Dům pro Poodří [i] 03:25 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:55 Meandry řeky Moravy [i] 04:10 Sabotáž [i] 04:35 Liskova vila [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2761 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Změna plánu 97 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 13 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Odložené případy VI: Autosalon 6 [i] 13:30 Beze stopy 11 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba: Minimální ostraha 8 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zrádkyně 214 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VI 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas VI: Letí tudy střela (1. část) 7 [i] 18:30 Ulice 2762 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Oni, nebo já 551 [i] 21:40 Víkend: Zapomenuté světlo [i] 22:35 Černá listina: Alchymista č. 101 12 [i] 23:25 Mizera: Dírky po sešívačce 9 [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas VI: Letí tudy střela (1. část) 7 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba: Minimální ostraha 8 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Áčko: Ovládá černou a bílou magii [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Zrádkyně 214 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti III - Invaze temných sil: Mugorova mlha 11 [i] 07:00 Winx Club III: Ledové vězení 16 [i] 07:30 M*A*S*H 43 [i] 08:20 M*A*S*H 44 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 Julie Lescautová III: Rej masek 3 [i] 12:20 Walker, Texas Ranger VII: Ovlivňování mysli 20 [i] 13:20 Wolffův revír I: Dcera 17 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Melodie lásky [i] 16:25 Komisař Rex VII: Zamilovaná do vraha 11 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Narozeniny 42 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:40 Myšlenky zločince IX 2 [i] 00:35 Spravedlnost v krvi IV: Zlá krev 9 [i] 01:35 Vraždy v Kitzbühelu X: Chlapec jménem Nono 2 [i] 02:30 Walker, Texas Ranger VII: Ovlivňování mysli 20 [i] 03:10 Wolffův revír I: Dcera 17 [i] 04:00 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:30 Dr. Oz [i] 07:25 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 134/142 [i] 11:30 Danielle Steelová: Tlkot srdca [i] 13:50 Víťazstvo lásky 23-24/172 [i] 15:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Doktorka Zoe I. 7/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista III. 6/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 19-20/158 [i] 23:25 Nezvestní II. 4/18 [i] 00:25 Seinfeld IV. 15-16/24 [i] 01:20 Priatelia [i] 01:40 Bez servítky [i] 02:25 Smotánka [i] 03:30 Na streche [i] 03:55 Nezvestní II. 4/18 [i] 04:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Žhavé nápady [i] 13:35 Králičí nora [i] 15:15 Prodám šéfa zn.spěchá [i] 16:50 Prázdná kolébka [i] 18:40 O myšce a medvědovi [i] 20:05 Půlnoc v Paříži [i] 21:45 Vlak smrti [i] 23:40 Černý přízrak [i] 01:10 Frankensteinka [i] 02:30 Síla diamantů