TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:15 Dr. House VII. 17-18/23 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 5/23 [i] 14:05 Kobra 11 XVII. 6/15 [i] 15:10 Dva a pol chlapa I. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 1/19 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:30 Týždeň bez záväzkov (HD) [i] 23:35 Dva a pol chlapa I. [i] 00:30 Kobra 11 XVII. 6/15 [i] 01:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 1/19 [i] 02:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 5/23 [i] 02:50 Dr. House VII. 17/23 [i] 03:40 2 baby na mizine III. 16/24 [i] 04:00 Kobra 11 XVII. 6/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Počasie [i] 06:25 5 proti 5 [i] 07:05 McLeodove dcéry III. 10/26 [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Policajné oddelenie: Únos 5 [i] 09:35 Poklady sveta II.: Sanchí-na Budhovu počesť, India [i] 10:00 Lekári: Čo oči mevidia, srdce nebolí 24/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Zátoka nádejí 13/14 [i] 14:40 Zátoka nádejí 14/14 [i] 15:25 Svet v obrazoch [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Ako to funguje [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nanga Parbat [i] 21:55 Vyvolení: Plutarchov kruh 11/12 [i] 22:55 Vyvolení: Proroctvo 12/12 [i] 23:55 Nanga Parbat [i] 01:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 02:15 Dámsky klub [i] 03:40 McLeodove dcéry III. 10/26 [i] 04:25 Policajné oddelenie: Únos 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Mongolské rozprávky [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - prekvapenie [i] 09:05 Zamilované zvieratá [i] 10:30 Tvárou v tvár [i] 11:00 Fokus rodina "N" [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Chlieb náš každodenný [i] 13:25 Štefan Krčméry [i] 13:55 Magazín Ligy majstrov [i] 14:20 Športové ozveny [i] 14:50 Odpískané [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín: Chorvátsky [i] 16:20 Encyklopédia slovenských obcí: Krížová Ves [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Žena na konci sveta IV [i] 18:25 Gen.sk: Monika Gullerová [i] 18:45 Večerníček: Minirozprávky do postieľky [i] 18:50 Krtko [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - prekvapenie [i] 19:00 Lolek a Bolek: Korida [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:35 Ja a moja rodina [i] 19:50 100 názorov 2014: Jarmila Vaňová [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Osud princa 1/2 [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 VAT [i] 22:00 Predstav si [i] 23:45 A predsa sa točí [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 05:50 KRIMI 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ: Bývalý policajt podvodníkom [i] 08:40 Rodinné záležitosti: Farár, Vojna Malíkovcov [i] 10:00 Dr. Dokonalý: Zrážanlivosť 16/16 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Sobáše z trucu [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:05 TV ŠANCA [i] 13:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 14:45 Simpsonovci XXIV. [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Chcem lásku, nie prachy [i] 18:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:40 PANELÁK XV.: Nemám už nikoho 9 [i] 22:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:40 Telefónna búdka [i] 01:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 6 [i] 02:10 NOVINY TV JOJ 02:40 PANELÁK XV.: Nemám už nikoho 9 [i] 03:25 Dr. Dokonalý: Zrážanlivosť 16/16 [i] 04:05 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Liga snov III. 12,13/13 [i] 05:45 Pekelná výzva 6 [i] 06:30 Rýchla rota Chipa a Dala 11 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie 78 [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 6 [i] 09:55 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 11,12 [i] 12:10 Prison Break: Útek z väzenia III. 10 [i] 13:05 Agentka bez minulosti II. 12 [i] 14:05 Faktor strachu IV. 17 [i] 15:05 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:40 Ničitelia mýtov II. 23 [i] 17:45 18 kolies spravodlivosti 10 [i] 18:45 Simpsonovci V. 7,8 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III.: Modelka 4 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 13,14 [i] 22:20 Biele goliere III. 9 [i] 23:20 Agentka bez minulosti II. 12 [i] 00:15 Mafstory 12,13 [i] 01:10 Letecké katastrofy IV. 7 [i] 02:00 Kto prežije XIX. 7 [i] 02:45 Magnum 14 [i] 03:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 13,14 [i] 04:55 KRIMI
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 21 [i] 08:00 Vražedná čísla VI. 5 [i] 09:00 Na pomezí záhad I. 8 [i] 10:00 Merlin IV. 7 [i] 11:00 Dívka odjinud I. 10 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 17 [i] 13:00 JAG IV. 21 [i] 14:00 Posel ztracených duší II. 22 [i] 15:00 Dívka odjinud I. 11 [i] 16:00 Merlin IV. 8 [i] 17:00 Na pomezí záhad I. 9 [i] 18:00 JAG IV. 22 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 18 [i] 20:00 Vražedná čísla VI. 6 [i] 21:00 Vražedná práva I. 7 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 1 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 13 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 14 [i] 01:00 Vražedná práva I. 7 [i] 02:00 JAG IV. 22 [i] 02:50 Dívka odjinud I. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Bubnové sušičky, žvýkačky a rachejtle [i] 06:00 Jak se to dělá: Cement/rakve/limonády/kluzákové střely [i] 06:25 Králové aukcí: Replika kytary Erica Claptona/basebalová kartička s Andym Pafkem z roku 1952 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Londýnský olympijský plavecký stadion [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Parádní Customline [i] 09:05 Opravna vraků 26 [i] 09:55 Zlatá horečka: Cesta ke spáse [i] 10:50 Zlato z džungle: Výstřely [i] 11:40 Rození obchodníci: Fiat Dino Coupe 900 [i] 12:35 Aljašská železnice 3 [i] 13:30 Megastavitelé: Nejvyšší pozdvižení [i] 14:25 Zlatá horečka: Tanec v džungli [i] 15:20 Zlatá horečka: Naděje [i] 16:15 Zlatá horečka: Porucha [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Napětí v Claireville [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Tonův dobrý instinkt [i] 18:35 Králové aukcí: Mercedes Sugar Raye Leonarda/potápěčský oblek z 2. světové války [i] 19:00 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i] 19:30 Jak to dělají? 11 [i] 20:00 Zlatá horečka: Zlatý hoch [i] 21:00 Potápění za zlatem – pod ledem: Štěstí [i] 22:00 Nazí a vystrašení 2 [i] 23:00 Nazí a vystrašení: Prvotní strach [i] 00:00 Nejhrůznější záběry: Lety [i] 00:55 Bitvy o zavazadla: Kalifornské pikle [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 01:50 Zlatá horečka: Zlatý hoch [i] 02:50 Potápění za zlatem – pod ledem: Štěstí [i] 03:50 Nazí a vystrašení 2 [i] 04:45 Nazí a vystrašení: Prvotní strach [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Bydlení je hra [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 DoktorKA [i] 09:55 Na cestě po Západním Bengálsku [i] 10:25 Postřehy odjinud [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Znamení koně II: Malé výhry 5/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Kde bydlely princezny [i] 15:05 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné SAZKAmobil šance 20:00 Vraždy v kruhu [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 21:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Kriminalista [i] 23:00 Na stopě [i] 23:25 MI5 VIII 5/8 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:50 Toulavá kamera [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Padající květináč [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Designtrend [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Město žen IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Santorini, ostrov opředený legendami [i] 09:55 Klenoty naší krajiny: CHKO Beskydy [i] 10:20 Děti na tahu [i] 11:15 Babylon [i] 11:45 Cesty víry: Diaspora nejstarší církve [i] 12:10 Televizní klub neslyšících [i] 12:40 Československý filmový týdeník 1029/2379 [i] 12:50 Divnopis [i] 13:00 Největší přírodní katastrofy: Vražedné sopky [i] 13:45 Tajemství 2. sv. války: Hrdinové z [i] 14:40 Věda na vlastní kůži [i] 15:35 Vlak do Dárdžilingu [i] 16:30 Hitlerův zákeřný ponorkový útok na [i] 17:20 Občanská válka v USA 2/3 [i] 18:15 Moje rodina XI [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vesmír VI.: Jak vznikla sluneční soustava [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Temné charisma Adolfa Hitlera 2/3 [i] 20:55 Technické divy světa: Supertanker na zemní plyn [i] 21:50 Pět minut v nebi [i] 23:15 Mladí lvi [i] 02:00 Q [i] 02:25 Uchem jehly [i] 02:50 Je nám už všechno jedno? [i] 03:10 Babylon [i] 03:35 V zajetí železné opony [i] 03:45 Česká Kanada [i] 04:10 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 2760 [i] 09:55 Soukromé pasti: Nezabiješ [i] 11:25 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Odložené případy VI: Propustka na břeh 5 [i] 13:30 Beze stopy 10 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba: Pod pečetí mlčenlivosti 7 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Slavnostní otevření 213 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VI 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas VI: Tajnosti a mouchy 6 [i] 18:30 Ulice 2761 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Změna plánu 97 [i] 21:35 Kriminálka Las Vegas XIV: Nezvaný 18 [i] 22:30 Černá listina 11 [i] 23:20 Mizera: Třikrát a dost 8 [i] 00:10 Kriminálka Las Vegas VI: Tajnosti a mouchy 6 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba: Pod pečetí mlčenlivosti 7 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Áčko: Přežil jsem pasťák! [i] 03:00 Kolotoč [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Slavnostní otevření 213 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti III - Invaze temných sil: Otrávený les 10 [i] 07:00 Winx Club III: Ostrov draků 15 [i] 07:35 M*A*S*H 42 [i] 08:25 M*A*S*H 43 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Julie Lescautová III: Na útěku 2 [i] 12:20 Walker, Texas Ranger VII: Bratři ve zbrani 19 [i] 13:20 Wolffův revír I: Vězení 16 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Srdce ve větru [i] 16:25 Komisař Rex VII: Všechno nejlepší k narozeninám 10 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Přiznání 318 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:45 Stigmata [i] 01:05 Vraždy v Kitzbühelu X: Svatba v bílém 1 [i] 02:00 Walker, Texas Ranger VII: Bratři ve zbrani 19 [i] 02:45 Wolffův revír I: Vězení 16 [i] 03:35 Autosalon [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:30 Dr. Oz [i] 07:25 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 133/142 [i] 11:35 Katie Ffordeová: Krehké šťastie [i] 13:50 Víťazstvo lásky 21-22/172 [i] 15:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Doktorka Zoe I. 6/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista III. 5/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 17-18/158 [i] 23:25 Nezvestní II. 3/18 [i] 00:20 Seinfeld IV. 13-14/24 [i] 01:15 Priatelia [i] 01:35 Bez servítky [i] 02:20 Smotánka [i] 03:30 Na streche [i] 03:55 Nezvestní II. 3/18 [i] 04:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Arthur a Minimojové [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ester to rozčísne [i] 13:55 Upíří sestry [i] 15:40 Žhavé nápady [i] 17:10 Králičí nora [i] 18:50 At' vejde ten pravý [i] 20:55 Síla diamantů [i] 22:35 Frankensteinka [i] 00:00 Američan [i] 01:40 Den zrady [i] 03:15 Neprůstřelný mnich [i] 04:50 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 09:00 Biatlon [i]