TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 5/24 [i] 06:45 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:05 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:25 Tom a Jerry [i] 07:40 Cesta do pravěku [i] 09:25 Hotel pre psov (HD) [i] 11:15 Harry Potter a Dary smrti 1 (HD) [i] 14:05 Finty Dicka a Jane [i] 15:50 Iron Man 2 (HD) [i] 18:20 Reflex špeciál [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Podfukári [i] 22:45 Batman začína [i] 01:20 Podfukári [i] 03:10 Veterán [i] 04:40 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Náš Timmy: Timmy zachraňuje 22/26 [i] 07:30 Poštár Pat II 20 [i] 07:45 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Vilkova fľaša [i] 08:00 Garfield III.: Stratený Lyman - štvrtá časť 22/52 [i] 08:10 Ako si vycvičiť drakov: Viking bez práce 2/20 [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:05 Megamozog [i] 09:35 Autosalón [i] 10:10 Mláďatká: Mláďatá tropického pralesa 2/8 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Niet dymu bez ohňa [i] 15:10 Zlatá klasika: Pánu učiteľovi z lásky [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Tajné životy [i] 21:20 Zátoka nádejí 13/14 [i] 22:10 Zátoka nádejí 14/14 [i] 22:55 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Niet dymu bez ohňa [i] 00:30 Rieka nádeje 6/18 [i] 01:15 O 5 minút 12 [i] 02:25 Občan za dverami [i] 02:50 Reportéri [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:40 Test magazín: Kávové kapsule [i] 09:50 Família: Família - Haló [i] 10:20 Staroveká Čína: Vzostup a pád Šangov [i] 11:10 Eros a Psyché [i] 12:15 On air [i] 12:40 Zamilované zvieratá [i] 14:10 Orientácie [i] 14:40 Slovo [i] 14:50 Folklórny festival Heľpa 2014: Piesne moje, piesne [i] 15:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Jany Gantnerovej - Šoltýsovej [i] 16:20 Hokej - extraliga [i] 18:55 Večerníček: Minirozprávky do postieľky [i] 19:00 Krtko: Krtko a žuvačka [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb - svetoví chalani [i] 19:15 Lolek a Bolek: Krotiteľ zvierat [i] 19:20 Dračie poviedky [i] 19:50 100 názorov 2014: Hana Skljarszka [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:05 Dokumentárny klub: George Harrison: Život v materiálnom svete 2/2 [i] 22:00 GEN.sk: Miroslav Žbirka [i] 22:15 Lyžovanie - MS v zjazdovom lyžovaní [i] 23:40 Odpískané [i] 00:10 Umenie [i] 00:40 Dielo z depozitára [i] 00:45 George Harrison: Život v materiálnom svete 2/2 [i] 02:35 Správy RTVS "N" [i] 03:20 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 TOP STAR [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:30 Dobré ráno s RIKom: Kúzelný svet elfov a víl [i] 07:55 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:25 Simpsonovci XXIV. [i] 08:55 Rande na Valentína [i] 11:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 12:55 Muž na hrane [i] 15:20 27 šiat [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Ratatouille [i] 23:00 Žena zabijak [i] 01:20 Ja, moje druhé ja a Irena [i] 03:10 Žena zabijak [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 100 rokov svedectiev [i] 05:45 KRIMI 06:10 MacGyver 18 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 MacGyver 19 [i] 09:20 Fórky, vtipky XXII. [i] 09:50 Plne naložení 6/6 [i] 10:20 Megapresuny 9 [i] 10:55 Profesionál II. 5,6 [i] 13:50 Zbohom, Slovensko! 6 [i] 15:25 Profesionáli VIII.: Vence, Evička 11,12 [i] 17:15 Navajo Joe [i] 19:05 Prison Break: Útek z väzenia III. 10 [i] 20:00 Fórky, vtipky XXII. [i] 20:30 Robocop 2 [i] 23:00 Ja, moje druhé ja a Irena [i] 01:15 Pekelná výzva 6 [i] 02:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 02:40 Zákon gangu IV. 11,12 [i] 04:25 Ben a Kate 11,12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 27 [i] 07:30 Komisař Rex III. 9 [i] 08:35 Komisař Rex III. 10 [i] 09:40 Námořní vyšetřovací služba VIII. 13 [i] 10:35 Námořní vyšetřovací služba VIII. 14 [i] 11:35 Drzá Jordan VI. 12 [i] 12:30 Drzá Jordan VI. 13 [i] 13:30 Drzá Jordan VI. 14 [i] 14:30 Drzá Jordan VI. 15 [i] 15:30 Na lodi III. 8 [i] 16:55 Kráska a zvíře II. 6 [i] 17:50 Kráska a zvíře II. 7 [i] 18:50 Bez hranic II. 11 [i] 19:55 Bez hranic II. 12 [i] 21:00 The Karate Kid (2010) 1 [i] 23:35 Jak prosté II. 11 [i] 00:30 Jak prosté II. 12 [i] 01:25 Drzá Jordan VI. 15 [i] 02:20 Bez hranic II. 11 [i] 03:10 Bez hranic II. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Koberce, pitná voda a akustické kytary [i] 06:00 Jak to dělají?: Pistácie/Zakázané město/radar [i] 06:25 Opravna vraků 2012: Malibu z roku 1965 [i] 07:15 Megastavitelé: Hloubení tunelu v Bosporu - Turecko [i] 08:10 Bořiči mýtů: Oprava prasklé gumy [i] 09:05 Mimořádné projekty: Inteligentní tunel v Malajsii [i] 09:55 Likvidátor 11 [i] 10:25 Likvidátor 12 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla 5 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla 6 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 13 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 13:30 Co se dělo dál? 13 [i] 14:00 Co se dělo dál? 14 [i] 14:25 Berte to jako varování: Králové zkázy [i] 15:20 Králové sekvojí: Vysněné sídlo ke hraní [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů: Pivovar v korunách [i] 17:10 Kouzlo vědy: Vodárna [i] 17:40 Kouzlo vědy: Špionážní centrum z dob studené války [i] 18:05 Králové kouzel: Niagara [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů: Nepříjemné překvapení [i] 20:00 Potápění za zlatem – pod ledem: Zlato z hlubin [i] 21:00 Aljašská železnice: Lavinová zóna [i] 22:00 Muži Yukonu 7 [i] 23:00 Rebelové zamrzlého jezera: 40 pod nulou a pohřešovaný [i] 00:00 Říční příšery: Lov na monstra [i] 00:55 Odborníci na domy v korunách stromů: Lázně v oblacích [i] 01:50 Potápění za zlatem – pod ledem: Zlato z hlubin [i] 02:50 Aljašská železnice: Lavinová zóna [i] 03:50 Muži Yukonu 7 [i] 04:45 Rebelové zamrzlého jezera: 40 pod nulou a pohřešovaný [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Okouzlení III 47/52 [i] 07:15 Muži v offsidu [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Náměstíčko: Poklad 7/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Hospoda U bílé kočky [i] 14:05 O Honzovi a Barušce [i] 14:50 Komici na jedničku [i] 15:45 Zdivočelá země 12/45 [i] 16:35 Zdivočelá země: Po smrti Stalina a vzápětí 13/45 [i] 17:30 Děti na tahu [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Reportérka: V souboji 3/3 [i] 21:15 168 hodin [i] 21:44 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Snowboarďáci [i] 23:30 Komisař Moulin [i] 01:05 Profesionálové: Tajemný hlas 53/57 [i] 01:55 Zázraky přírody [i] 03:05 13. komnata Petra Jablonského [i] 03:35 Sváteční slovo děkana Tomáše Machuly [i] 03:40 Vyzkoušejte si... [i] 04:00 Chalupa je hra [i] 04:25 Zahrada je hra [i] 04:50 Designtrend [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Klenoty naší krajiny: CHKO Beskydy [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:35 Malý rytíř Trenk [i] 07:05 Malý princ II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1029/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Zdymadlo na Labi [i] 09:35 Hádanky domů života: Ryté linky telických náhrobků [i] 10:00 Letečtí stíhači v boji II.: Letci z Tuskegee [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Chcete mě? ZJ [i] 12:10 Království divočiny: Deník sloní rodiny II. 1/5 [i] 12:40 Coimbra [i] 13:00 Sváteční slovo děkana Tomáše Machuly [i] 13:05 Křesťanský magazín [i] 13:30 Uchem jehly [i] 13:55 Cesty víry: Diaspora nejstarší církve [i] 14:25 Štíty království českého [i] 14:50 Na cestě po Kutchi [i] 15:20 Ve Skotsku s Paulem Mertonem [i] 16:05 Nindžové: Stínoví bojovníci [i] 16:55 Na plovárně s Helen Fieldingovou [i] 17:25 Zmrzlá planeta: Poslední panenská zem [i] 18:15 Jeden rok s Fulbrightem: David [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Souboj vojevůdců: Harris proti [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 V tajné službě Jejího Veličenstva [i] 22:20 Tatínek [i] 23:55 Fenomén Underground [i] 00:50 Sestřička Jackie [i] 01:15 Sestřička Jackie [i] 01:45 Meč [i] 02:40 Folklorika [i] 03:05 Čaj pro třetího [i] 03:30 Sváteční slovo kardinála Tomáše Špidlíka [i] 03:35 Krásy evropského pobřeží: Ve stínu [i] 03:45 Děti našich rodičů aneb Jak se [i] 04:40 Smrt Anežky Hrůzové [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Batman: Odvážný hrdina II 11 [i] 06:50 Král džungle 25 [i] 07:15 Jen počkej, zajíci! 9, 10 [i] 07:40 Tom a Jerry III 35 [i] 08:05 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 4 [i] 08:30 Željesboj [i] 10:10 Víkend: Na křídlech fantazie [i] 11:10 Ledové sny [i] 13:00 Kněz je poděs [i] 14:55 Yes Man [i] 16:55 10 000 př. n. l. [i] 18:50 Helena: Rozvod 9 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách [i] 22:15 Střepiny [i] 22:55 Skandální odhalení [i] 01:15 Kriminálka Miami II: Přísaha [i] 02:00 Novashopping 02:30 Volejte Novu [i] 03:00 Áčko: Přestali jsme se tahat o dítě [i] 04:10 Výměna manželek [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Dokonalý Spider-Man II: Strážci galaxie 17 [i] 07:40 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Poklady a pasti 10 [i] 08:15 Tajemství války: Válka v Zálivu: Tajemství skrytá v písku 16 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vteřiny před vraždou III: Romeo a Julie 8 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Božské dorty od Markéty [i] 12:20 Receptář prima nápadů [i] 13:35 Big Ben III: Vrah milenců 12 [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru I: Smrt staré dámy [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Všechny moje lásky: Manžel na chvilku 5 [i] 21:30 Bod zlomu [i] 00:15 Hawaii 5-0 II: Past 10 [i] 01:10 Tajemství války: Válka v Zálivu: Tajemství skrytá v písku 16 [i] 02:10 Vraždy v Midsomeru I: Smrt staré dámy [i] 03:55 Pojídač hříchů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Úbohá Nasťa 12 [i] 06:05 Rosamunde Pilcherová: Búrka v srdci [i] 08:15 Frasier II. 5/24 [i] 08:45 Taká obyčajná rodinka III. 12/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:15 Môj nový tučný život IV. 12/13 [i] 11:25 Gossip Girl V. 11-12/24 [i] 13:35 Zakázaná láska 13-16/158 [i] 17:15 Na svätého Valentína [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 21:15 Horúca krv I. 13-14/36 [i] 23:40 Dieťa bez lásky [i] 01:25 Problémoví tínedžeri [i] 02:40 Dieťa bez lásky [i] 04:00 Problémoví tínedžeri [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Odsouzení [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 13:45 Arn [i] 16:00 Škola života [i] 17:45 Kon-Tiki [i] 19:50 Neprůstřelný mnich [i] 21:40 Den zrady [i] 23:25 Američan [i] 01:10 Blue Valentine: Milostný příběh [i] 02:55 2 dny v New Yorku [i] 04:30 Báječný život po životě [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Lední hokej [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 09:45 Běžecké lyžování [i] 11:00 Saně [i] 12:00 Biatlon [i] 13:30 Saně [i] 14:00 Alpské lyžování [i] 14:15 Biatlon [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 19:15 Biatlon [i] 20:00 Biatlon [i] 20:45 Skoky na lyžích [i] 21:45 Alpské lyžování [i] 22:15 Alpské lyžování [i] 23:30 Jezdectví [i] 00:30 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Rookie Blue 5: V mžiku 1 [i] 06:00 Agentura Jasno 3: Země, vzduch a... Počkejte si 12 [i] 06:55 Agentura Jasno 3: Any Given Friday Night at 10pm, 9pm Central 13 [i] 07:50 Agentura Jasno 3: Truer Lies 14 [i] 08:50 Taková normální holka [i] 10:50 Kate a Leopold [i] 13:00 Rookie Blue 5: V mžiku 1 [i] 14:00 Rookie Blue 5: Všechno podle jejího já 2 [i] 15:00 Dobrá manželka 6 13 [i] 16:00 Milionový lékař 4: Tanec s ďáblem 11 [i] 17:00 Milionový lékař 4: Dost to bolí 12 [i] 18:00 Inteligence 1: Začátek 1 [i] 19:00 Havaj 5-0 4: Požár v oblacích 16 [i] 20:00 V utajení 3: Horký východ 5 [i] 21:00 Holka jako lusk [i] 22:50 Správná odpověď [i] 01:00 Holka jako lusk [i] 02:50 Kate a Leopold [i] 04:50 Rookie Blue 5: Lámou srdce, vydělávají peníze 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální biologie 4 [i] 06:00 Ledová brigáda 1 [i] 06:30 V kůži maskotů 1 [i] 07:00 Pohřebiště 12 [i] 07:50 Co říkají zvířata? 2 [i] 08:55 Safari v divočině 1 [i] 10:00 Divoká planeta: Severní amerika 1 [i] 11:00 Lovci drahokamů 4 [i] 11:55 Supermarkety - fabrika na potraviny 3 [i] 12:25 Supermarkety - fabrika na potraviny 4 [i] 13:00 Zajímavé vynálezy 2