TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Kobra 11 XVII. 5/15 [i] 06:50 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:10 Scooby-Doo a škola príšeriek [i] 08:50 Krásna mimozemšťanka [i] 11:00 Krok za krokom V. 6/24 [i] 11:30 2 baby na mizine III. 16/24 [i] 12:00 Nenávidím Valentína [i] 13:45 Na svätého Valentína (HD) [i] 16:20 Susedia [i] 17:05 Kredenc [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Hriešny tanec [i] 22:35 Špecialista (HD) [i] 00:50 Veterán [i] 02:25 Harry Potter a Dary smrti 1 (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Drišľakoviny [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:10 Náš Timmy: Timmyho dvojča 21/26 [i] 07:20 Poštár Pat II 19 [i] 07:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Sudca Včelí Vosk [i] 07:50 Garfield III.: Stratený Lyman - tretia časť 21/52 [i] 08:05 Ako si vycvičiť drakov: Založenie Dračej akadémie 1/20 [i] 08:25 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:20 Macoška [i] 10:05 Robin Hood I 5/13 [i] 10:50 Robin Hood I 6/13 [i] 11:35 On air [i] 12:05 Prežiť!: Peklo na dovolenke pri sopke [i] 13:00 Prežiť!: Stratený v džungli [i] 13:55 Titanic 2/2 [i] 15:30 Milujem Slovensko [i] 16:55 Víkend [i] 17:35 Postav dom , zasaď strom [i] 18:05 Slovensko chutí [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nečakané stretnutia [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Hniezdo [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:35 Krajina rebelov - Nový svet 6/8 [i] 00:15 Titanic 2/2 [i] 01:45 Krajina rebelov - Nový svet 6/8 [i] 03:30 Drišľakoviny [i] 04:55 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Planéta dinosaurov: Noví giganti [i] 09:50 TU SME DOMA [i] 10:15 Cesta [i] 10:45 Piloti [i] 11:10 Separé [i] 11:40 S pervitínom v krajine krivých zrkadiel [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Na polienko - týrané deti [i] 13:05 Zákulisie slovenčiny [i] 13:30 Návšteva [i] 14:10 Magazín Ligy majstrov [i] 14:35 Kapura [i] 15:20 Farmárska revue [i] 15:40 Test magazín: Kávové kapsule [i] 16:00 Senior klub [i] 16:25 Pred rokmi... [i] 17:00 Herecké legendy: Martin Huba [i] 17:15 Chaos [i] 18:35 100 názorov 2014: MUDr. Eva Siracká [i] 18:45 Večerníček: Minirozprávky do postieľky [i] 18:50 Krtko: Krtko a zelená hviezda [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Hasič [i] 19:05 Lolek a Bolek: Skrížené meče [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:40 Ja a moja rodina [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Staroveká Čína: Vzostup a pád Šangov [i] 21:00 Anjeli strážni: Anjeli strážni Jany Gantnerovej - Šoltýsovej [i] 21:25 Slepá dôvera [i] 22:00 Lyžovanie - MS v zjazdovom lyžovaní [i] 23:20 Kinoráma [i] 23:45 Československý filmový týždenník [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:20 Dobré ráno s RIKom: Kúzelný svet elfov a víl [i] 07:45 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:50 Pako mojich snov [i] 10:50 Knight Rider 11 [i] 11:50 SLADKÝ ŽIVOT [i] 13:40 Bodyguard proti svojej vôli [i] 15:50 Rande na Valentína [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Muž na hrane [i] 22:40 Pravdivé lži [i] 01:35 Vražedná divočina [i] 02:50 Žena v čiernom [i] 04:20 Vražedná divočina [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Kutyil s.r.o. III.: Jarmok 3 [i] 06:15 Faktor strachu IV. 16 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 MacGyver 18 [i] 09:15 Simpsonovci V. 5,6 [i] 10:15 Ničitelia mýtov II. 22 [i] 11:25 Terénne monštrá II.: - FINÁLE SÉRIE 10/10 [i] 12:45 Tajomstvo rodiny [i] 14:50 Pád Boeing-u 727 [i] 16:25 Najväčšie a ešte väčšie 4 [i] 17:25 Plne naložení 6/6 [i] 17:50 Megapresuny 9 [i] 18:25 Áno, šéfe! - Veľká Británia 4 [i] 19:30 Fórky, vtipky XXII. [i] 20:30 Profesionáli VIII.: Vence, Evička 11,12 [i] 22:20 Žena v čiernom [i] 00:25 Navajo Joe [i] 01:55 Tajomstvo rodiny [i] 03:30 Pád Boeing-u 727 [i] 04:40 Terénne monštrá II. 10/10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Cesty života I. 26 [i] 07:40 JAG IV. 19 [i] 08:40 JAG IV. 20 [i] 09:40 Vlčí mládě III. 15 [i] 10:35 Na pomezí záhad II. 22 [i] 11:35 Komisař Rex III. 9 [i] 12:35 Komisař Rex III. 10 [i] 13:40 Námořní vyšetřovací služba VII. 11 [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba VII. 12 [i] 15:40 První rytíř 1 [i] 18:10 Jak ukrást nevěstu 1 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 13 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 14 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 1 [i] 22:55 Myšlenky zločince IX. 2 [i] 23:55 Od soumraku do úsvitu I. 6 [i] 00:55 Vlčí mládě III. 15 [i] 01:55 Na pomezí záhad II. 22 [i] 02:40 Od soumraku do úsvitu I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Bitvy o zavazadla: Poklady v bednách [i] 06:00 Jak to dělají?: Tančící drak/tunel/odstraňovač vody z hřišť [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Nezvyklý Rolls Royce [i] 07:15 Pátá rychlost 6 [i] 08:10 FantomWorks 2 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích 26 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích: Zastavárna [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 10:50 Bitvy o zavazadla: Nesmírné zisky [i] 11:15 Bitvy o zavazadla: Buben za hubičku [i] 11:40 Zabavení letadel: Nouzový stav [i] 12:35 Zabavení letadel: Špioni ve tmě [i] 13:30 Zabavení letadel: Ozbrojeni ve vzduchu [i] 14:25 Jak to dělají?: Tančící drak/tunel/odstraňovač vody z hřišť [i] 14:55 Jak to dělají?: Pistácie/Zakázané město/radar [i] 15:20 Extrémní stroje: Beluga, Icehammer, Goliath [i] 16:15 Bořiči mýtů: Newtonova houpačka [i] 17:10 Nebezpečné lety: Nedostatek paliva [i] 18:05 Lovci aut: Světla, kamera, auta [i] 19:00 Americké klasické vozy: Záchrana formule IndyCar [i] 19:30 Americké klasické vozy: Corvette [i] 20:00 Dílna zatracenců: Velká vášeň, Chevelle [i] 21:00 Rychle a hlasitě 28 [i] 22:00 Zlatá horečka: Z popela [i] 23:00 Na pokraji Aljašky 1 [i] 00:00 Zlatá horečka: Mimo zákon [i] 00:55 Zlatá horečka: Souboj o zlato [i] 01:50 Dílna zatracenců: Velká vášeň, Chevelle [i] 02:50 Rychle a hlasitě 28 [i] 03:50 Zlatá horečka: Z popela [i] 04:45 Na pokraji Aljašky 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Móda - Extravagance - Manýry [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:25 Kouzelné bylinky [i] 06:55 Okouzlení III 46/52 [i] 07:45 Polopatě [i] 08:30 Sedm žen Alfonse Karáska [i] 09:10 Gejzír [i] 09:40 Slovácko sa nesúdí [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:15 Případy detektiva Murdocha VII [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Princezna Slonbidlo [i] 14:05 O ševci Ondrovi a komtesce Julince [i] 15:00 Muži v offsidu [i] 16:35 Samotářka Míla [i] 17:30 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Nezapomenutelné scénky [i] 22:10 Ukradli torzo Jupitera [i] 23:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:50 Fabio Montale [i] 01:20 Kriminálka Paříž [i] 02:10 Sama doma [i] 03:40 Bydlení je hra [i] 04:05 Pod pokličkou [i] 04:25 Chalupa je hra [i] 04:50 Brno Open 2003 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:25 Moje rodina XI [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:35 Malý rytíř Trenk [i] 07:00 Malý princ II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Sochař víry [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:30 Kdo neskáče, není Čech [i] 11:10 Století létání 6/26 [i] 12:05 Temné charisma Adolfa Hitlera 1/3 [i] 12:55 Babylon [i] 13:25 Désirée [i] 15:10 Cesta ke kameni: Cesta za zlatem 6/6 [i] 15:30 Kamera na cestách: Santorini, ostrov opředený legendami [i] 16:25 Vlak do Dárdžilingu [i] 17:20 Češi na misi: Svoboda ve Vietnamu [i] 17:50 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Věž svobody [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Cesta ven [i] 21:45 Salamandr 11,12/12 [i] 23:20 Americké graffiti [i] 01:10 Cestománie [i] 01:35 Brána smrti [i] 02:05 Ostrovy Christiana Karembeua: Sumba [i] 03:00 Počesku [i] 03:10 Sváteční slovo adventistického kazatele Víta Vursta [i] 03:15 Klub přátel dechovky [i] 03:55 Klub Netopýr [i] 04:45 Franta - všude, jinde [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:20 Oggy a Škodíci [i] 06:40 Batman: Odvážný hrdina II 10 [i] 07:05 Král džungle 24 [i] 07:30 Jen počkej, zajíci! 7, 8 [i] 07:50 Tom a Jerry III 34 [i] 08:20 Tučňáci z Madagaskaru II [i] 08:45 První krok: Napomádovaní frajeři 6 [i] 09:50 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:50 Volejte Novu [i] 11:25 Dokonalá partie [i] 13:00 Výměna manželek [i] 14:15 Natěrač [i] 15:55 Na sv. Valentýna [i] 18:15 U Haliny v kuchyni: Pan Božský [i] 18:50 Helena: Po letech 8 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Líbat nevěstu zakázáno [i] 22:15 Test [i] 00:25 Ninja Assassin [i] 02:05 Novashopping 02:35 Áčko: Svého muže se k smrti bojím [i] 03:40 DO-RE-MI [i] 04:25 První krok: Napomádovaní frajeři 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Zpravodajství FTV Prima 07:50 Dokonalý Spider-Man II: Hejno Venomů 16 [i] 08:20 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Izzyin trojzubec 9 [i] 08:55 Autosalon [i] 10:15 Krutá noc [i] 12:35 Rande v Římě [i] 14:35 105% alibi [i] 16:15 Vraždy v Midsomeru XVI: Vraždění v Kodani [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Muži proti ženám [i] 22:00 Smrtonosná hra [i] 00:20 Saw 2 [i] 02:05 Vraždy v Midsomeru XVI: Vraždění v Kodani [i] 03:35 Bokovka [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Úbohá Nasťa 11 [i] 06:10 Inga Lindströmová: Leto s vôňou lásky [i] 08:10 Frasier II. 4/24 [i] 08:40 Taká obyčajná rodinka III. 11/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Žalobca a obhajca 5/13 [i] 11:00 Pán a pani Smithovci 5/13 [i] 12:10 Šiesty zmysel I. 6/22 [i] 13:05 Bostonské vraždy 6/10 [i] 14:15 Zakázaná láska 9-12/158 [i] 18:00 Sultán 11-12/126 [i] 20:00 Katie Ffordeová: Krehké šťastie [i] 22:05 Rosamunde Pilcherová: Búrka v srdci [i] 00:05 Zavraždená nevinnosť [i] 01:30 More duší II. 1-2/4 [i] 03:25 Ženy [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Hlava v oblacích [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Arthur a Minimojové [i] 13:55 Mongol - Čingischán [i] 16:05 Milenec je zločinec! [i] 17:45 Druhá míza [i] 19:45 Hlava v oblacích [i] 21:50 2 dny v New Yorku [i] 23:35 Blue Valentine: Milostný příběh [i] 01:30 Noc oživlých mrtvol [i] 03:05 Žena v černém [i] 04:40 Maturitní sex [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 09:15 Saně [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 10:15 Watts [i] 10:30 Saně [i] 11:00 Biatlon [i] 12:30 Běžecké lyžování [i] 14:15 Biatlon [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 19:15 Biatlon [i] 19:45 Biatlon [i] 20:30 Skoky na lyžích [i] 21:30 Alpské lyžování [i] 22:00 Alpské lyžování [i] 23:15 Jezdectví [i] 00:15 Saně [i] 01:00 Skoky na lyžích [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Knihovníci 1: Knihovníci a Válka osudu 10 [i] 06:00 Agentura Jasno 3: Six Feet Under the Sea 10 [i] 07:00 Agentura Jasno 3: Lassie udělal moc špatnou věc 11 [i] 08:00 Nevěsta na útěku [i] 10:30 Letuška 1. třídy [i] 12:30 Holka jako lusk [i] 14:20 Taková normální holka [i] 16:20 Kate a Leopold [i] 18:30 Nevěsta na útěku [i]