Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:50 Chlapi neplačú [i] 12:15 Dr. House VII. 16/23 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 4/23 [i] 14:10 Kobra 11 XVII. 5/15 [i] 15:10 Dva a pol chlapa I. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 5/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Harry Potter a Dary smrti 1 (HD) [i] 23:30 Resident Evil: Afterlife [i] 01:15 Šiesty zmysel I. 6/22 [i] 02:00 Bostonské vraždy 6/10 [i] 02:40 Pán a pani Smithovci 5/13 [i] 03:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 5/24 [i] 04:00 Žalobca a obhajca 5/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:30 5 proti 5 [i] 07:10 McLeodove dcéry III. 9/26 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Policajné oddelenie: Díler 4 [i] 09:35 Poklady sveta II.: Grand Canyon-panoráma histórie Zeme, USA [i] 10:05 Lekári: Kritické situácie 23/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Tajné životy [i] 15:05 District IV.: Zmena totožnosti 14/22 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Sanchí-na Budhovu počesť, India [i] 16:40 Poklady sveta II.: Skalné chrámy v Mahabalipurame, India [i] 17:00 Lekári: Čo oči mevidia, srdce nebolí 24/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:45 Brutálna Nikita [i] 23:40 District IV.: Zmena totožnosti 14/22 [i] 00:25 Nikto nie je dokonalý [i] 01:35 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 02:20 Dámsky klub [i] 03:55 McLeodove dcéry III. 9/26 [i] 04:40 Policajné oddelenie: Díler 4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Polícia [i] 06:40 Profesionál [i] 07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Vynálezy hodinára Aurela [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Roztopašná knižka [i] 09:00 Svetový deň rádia: Mediálni špióni - Rozhlas [i] 09:30 Príroda zblízka: Fotograf zo Syltu [i] 09:55 Rómsky magazín [i] 10:25 Fokus právo "N" [i] 11:10 Spektrum vedy: Keramika zachraňuje životy [i] 11:35 Reportér [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Takú nám,hudba,zahraj [i] 13:20 Oneskorené kvety [i] 14:40 Súď ma a skúšaj [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:20 Svetový deň rádia: Viktor Lukáč [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Správy - Hírek [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Zákulisie slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Minirozprávky do postieľky [i] 18:50 Krtko: Krtko a tranzistor [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Roztopašná knižka [i] 19:05 Lolek a Bolek: Statoční kovboji [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:35 Ja a moja rodina [i] 19:50 100 názorov 2014: Albín Škoviera [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Planéta dinosaurov: Noví giganti [i] 21:00 Umenie [i] 21:25 Kinorama [i] 22:00 Lyžovanie - MS v zjazdovom lyžovaní [i] 23:45 Svetový deň rádia: Rááádio [i] 00:20 Andrea za hranicou: Belize, úkryt zločincov [i] 00:45 Andrea za hranicou: Mayské pyramídy a zlaté zuby [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 02:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI 05:30 NOVINY TV JOJ 06:05 TOP STAR [i] 06:20 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Pomôž si sama [i] 08:40 DIVOKÉ KONE [i] 09:55 Dr. Dokonalý: Ťažký prípad 15 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Treba čítať poriadne zmluvu [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TV ŠANCA [i] 13:25 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:25 PANELÁK XV.: Posledná kvapka 8 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: Nedopraje vlastnému decku [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Šikana profesora [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Profesionál II. 5,6 [i] 23:05 Robocop 2 [i] 01:25 Megahad útočí [i] 02:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 5 [i] 03:30 Dr. Dokonalý: Ťažký prípad 15 [i] 04:20 Megahad útočí [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Kutyil s.r.o. III.: Výročia svadby 2 [i] 05:50 Faktor strachu IV. 15 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie 77 [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 5 [i] 09:55 Podvodníci V. 6/15 [i] 10:55 Ničitelia mýtov II. 21 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 9 [i] 13:10 Kosti III. 1/15 [i] 14:15 Faktor strachu IV. 16 [i] 15:05 Simpsonovci V. 3,4 [i] 16:05 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:40 Ničitelia mýtov II. 22 [i] 17:50 18 kolies spravodlivosti 9 [i] 18:50 Simpsonovci V. 5,6 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III.: Jarmok 3 [i] 20:30 Bodyguard proti svojej vôli [i] 22:35 Dexter VI. 1,2/12 [i] 00:50 Walking Dead IV. 6 [i] 01:40 American Horror Story 6 [i] 02:20 Letecké katastrofy IV. 6 [i] 03:10 Magnum 13 [i] 03:55 Dexter VI. 1,2/12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 19 [i] 08:00 Vražedná čísla VI. 4 [i] 09:00 Na pomezí záhad I. 7 [i] 10:00 Merlin IV. 6 [i] 11:00 Dívka odjinud I. 9 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 16 [i] 13:00 JAG IV. 20 [i] 14:00 Posel ztracených duší II. 20 [i] 15:00 Dívka odjinud I. 10 [i] 16:00 Merlin IV. 7 [i] 17:00 Na pomezí záhad I. 8 [i] 18:00 JAG IV. 21 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 17 [i] 20:00 Vražedná čísla VI. 5 [i] 21:00 První rytíř 1 [i] 23:30 Vražedná práva I. 6 [i] 00:30 Námořní vyšetřovací služba VII. 11 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba VII. 12 [i] 02:20 Vražedná práva I. 6 [i] 03:05 JAG IV. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Pátrání po klasických autech: Hudson Hornet [i] 05:35 Bitvy o zavazadla: Hotovost nade vše [i] 06:00 Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/spony do klop/kartónové krabice [i] 06:25 Králové aukcí: Oblek pro pyrotechnika/dalekohled z 1. světové války [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Rekonstrukce newyorského metra [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Senzační Copo Camaro [i] 09:05 Opravna vraků 25 [i] 09:55 Zlatá horečka: Problém s podložím [i] 10:50 Zlato z džungle: Peklo a záplavy [i] 11:40 Rození obchodníci: Bel Air [i] 12:35 Prodej klasických vozů: Nepojízdný Mustang [i] 13:30 FantomWorks 4 [i] 14:25 Lety po divoké Aljašce: Taxíky tundry [i] 15:20 Lety po divoké Aljašce: Zelenáč Ben [i] 16:15 Lety po divoké Aljašce: Výbuch [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Nesnesitelné vedro [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Triky hledačů pokladů [i] 18:35 Králové aukcí: Výherní automat v podobě horala/motocykl BMW z divokého západu [i] 19:00 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i] 19:30 Jak to dělají? 10 [i] 20:00 Co se dělo dál? 10 [i] 20:30 Co se dělo dál? 11 [i] 21:00 Obnažený vesmír: Uvnitř Slunce [i] 22:00 Neobjasněné případy: Sibiřský jezerní had a záhada bosenské pyramidy [i] 23:00 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Za hranici temnoty [i] 00:00 Setkání s mimozemšťany: Zapojení [i] 00:55 Bitvy o zavazadla: Brnění a Drákula [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Poklady v bednách [i] 01:50 Co se dělo dál? 10 [i] 02:20 Co se dělo dál? 11 [i] 02:50 Obnažený vesmír: Uvnitř Slunce [i] 03:50 Neobjasněné případy: Sibiřský jezerní had a záhada bosenské pyramidy [i] 04:45 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Za hranici temnoty [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Designtrend [i] 05:20 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller II [i] 09:50 Na cestě po severním Vietnamu [i] 10:35 Kluci v akci [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Kuchařská pohotovost [i] 15:15 Místo činu - Schimanski [i] 16:45 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Znamení koně II: Malé výhry 5/13 [i] 21:00 13. komnata Petra Jablonského [i] 21:27 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty [i] 22:20 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:20 Profesionálové: Tajemný hlas 53/57 [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Kingová II: Aurora O'Donnellová 12/13 [i] 01:20 Bydlení je hra [i] 01:40 Pod pokličkou [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Moje rodina XI [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Včelojed lesní [i] 09:30 V zemi černých vdov [i] 10:20 Krásy evropského pobřeží: Severní [i] 10:30 Cestománie [i] 10:55 Postřehy odjinud [i] 11:05 Křižáci: Vítězství a porážka [i] 11:55 S kuchařem kolem světa: Mexiko [i] 12:50 Zmrzlá planeta: Zima [i] 13:40 Bojovníci s klimatem [i] 13:50 Chcete mě? ZJ [i] 14:20 Upíří princezna [i] 15:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:00 Věda na vlastní kůži [i] 16:55 Hádanky domů života: Zázračné náhody z Loštic a Úsova [i] 17:20 Věda a náhoda: Záhadný mozek [i] 18:10 Moje rodina XI [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa [i] 21:00 Pan Selfridge II 6/10 [i] 21:45 Batesův motel [i] 22:25 Boj o koláč [i] 22:55 Operace Banzaj [i] 00:35 Letecké katastrofy VII.: Srážka nad Grand Canyonem [i] 01:20 Královny savany - krásné a nezkrotné: Umění být svobodné [i] 02:10 Uchem jehly [i] 02:40 Čaj pro třetího "Vládnou nám paraziti?" Milan [i] 03:05 Sváteční slovo publicistky Johany Bronkové [i] 03:10 Klub přátel dechovky [i] 03:50 Ó, ty černý ptáčku [i] 04:50 Z Bangkoku na severovýchod [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2759 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Šťastnej chlap 550 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 11 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Odložené případy VI: Bruslařka 4 [i] 13:30 Beze stopy: Okamžik smrti 9 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba: Širé moře 6 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Alice 18 212 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI: Drobečky 5 [i] 18:30 Ulice 2760 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Soukromé pasti: Nezabiješ [i] 21:50 60 sekund [i] 00:05 Kriminálka Las Vegas VI: Drobečky 5 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba: Širé moře 6 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Prásk [i] 02:35 Áčko: Táta nás vyštval z domu [i] 03:15 Kolotoč [i] 03:55 DO-RE-MI [i] 04:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Alice 18 212 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti III - Invaze temných sil: Podzemní útok 9 [i] 06:55 Winx Club III: Zuřivost 14 [i] 07:25 VIP zprávy [i] 07:45 M*A*S*H 41 [i] 08:35 M*A*S*H 42 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:20 Julie Lescautová III: Loupež v supermarketu 1 [i] 12:30 Walker, Texas Ranger VII: Není cesty zpátky 18 [i] 13:25 Wolffův revír I: Poker 15 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Muž mých snů [i] 16:25 Komisař Rex VII: Nenávist k hezkým blondýnám 9 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Rande v Římě [i] 22:15 Pulp Fiction: Historky z podsvětí [i] 01:25 Vražedná terapie [i] 03:20 Walker, Texas Ranger VII: Není cesty zpátky 18 [i] 04:05 Wolffův revír I: Poker 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:35 Dr. Oz [i] 07:25 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 132/142 [i] 11:40 Inga Lindströmová: Leto s vôňou lásky [i] 13:50 Víťazstvo lásky 19-20/172 [i] 15:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Doktorka Zoe I. 5/22 [i] 17:55 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Poď na rande [i] 20:30 Smotánka [i] 21:00 Ženy [i] 23:25 Žiar tela [i] 01:30 Vrah žien [i] 03:00 Priatelia [i] 03:20 Poď na rande [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Skandál [i] 09:00 Teleshopping 12:05 2 Bobule [i] 13:55 Temné vody [i] 15:35 Ester to rozčísne [i] 17:25 Upíří sestry [i] 19:10 Báječný život po životě [i] 20:55 Žena v černém [i] 22:40 Noc oživlých mrtvol [i] 00:20 Dokonalá rasa [i] 01:40 Kauza CIA [i] 03:50 Synecdocha, New York [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Biatlon [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 14:00 Alpské lyžování [i] 14:15 Jezdectví [i] 15:30 Biatlon [i] 16:15 Biatlon [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 18:00 Alpské lyžování [i] 19:15 Skoky na lyžích [i] 20:30 Biatlon [i] 21:30 Alpské lyžování [i] 22:00 Alpské lyžování [i] 23:15 Skoky na lyžích [i] 00:15 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Knihovníci 1: Knihovníci a Město světla 9 [i] 07:20 Knihovníci 1: Knihovníci a Válka osudu 10 [i]