TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:50 Chlapi neplačú [i] 12:15 Dr. House VII. 14/23 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 2/23 [i] 14:10 Kobra 11 XVII. 3/15 [i] 15:10 Dva a pol chlapa I. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 3/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:35 Rodinné prípady [i] 22:40 Stúpenci I. 8/15 [i] 23:30 Myšlienky vraha III. 8/20 [i] 00:30 Kobra 11 XVII. 3/15 [i] 01:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 3/24 [i] 02:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 2/23 [i] 02:50 Dr. House VII. 14/23 [i] 03:40 Dva a pol chlapa I. [i] 04:00 Kobra 11 XVII. 3/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:30 5 proti 5 [i] 07:10 McLeodove dcéry III. 7/26 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Policajné oddelenie: Výpalné 2 [i] 09:35 Poklady sveta II.: Cesta sv. Jakuba-putovanie do Santiago de Compostella, Taliansko [i] 10:00 Lekári: Druhá šanca 21/65 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:05 District IV.: Dych života 12/22 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Luang Prabang-staré kráľovské mesto na brehu Mekongu, Laos [i] 16:40 Poklady sveta II.: Qu-fu-miesta, kde pôsobil Konfucius, Čína [i] 17:00 Lekári: Mýlne stopy 22/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Honba za Kopijou osudu [i] 22:10 Hlasy z minulosti [i] 23:45 District IV.: Dych života 12/22 [i] 00:30 Honba za Kopijou osudu [i] 02:20 Dámsky klub [i] 03:50 McLeodove dcéry III. 7/26 [i] 04:35 Policajné oddelenie: Výpalné 2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:00 Útok z internetu [i] 09:45 VAT: Ako sa vyrábajú zárubne [i] 10:15 Rusínsky magazín [i] 10:40 Fokus zdravie "N" [i] 11:25 Ambulancia: Chronické zlyhávanie obličiek [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Piesne moje,piesne [i] 13:05 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 14:20 Libanon nepoznaná krajina [i] 14:50 Good Angels Košice 2015: UMMC Jekaterinburg - Good Angels Košice [i] 16:55 Drevo s dušou [i] 17:15 Energetika [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Osudy umeleckých diel: Rubens - Pápež svätý Gregor [i] 18:25 (Ne)celebrity: Martina a Anna Štefanovské [i] 18:30 Test magazín: Kávové kapsule [i] 18:45 Večerníček: Makový mužíček [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Lolek a Bolek: Lukostrelci [i] 19:05 Dračie poviedky [i] 19:30 Ja a moja rodina [i] 19:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:55 Bude nám horúco? [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Súrodenci: Súrodenci Nágelovci [i] 22:05 Víťaz [i] 23:20 Polícia [i] 23:35 Profesionál [i] 23:50 Autosalón [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:40 NOVINY TV JOJ 06:15 TOP STAR [i] 06:30 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: No tak sa už zabi! [i] 08:40 DIVOKÉ KONE [i] 09:55 Dr. Dokonalý: Dieťa 13 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Rošády [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TV ŠANCA [i] 13:25 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:25 PANELÁK XV.: Závet 6 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Nemôžeš ma vydediť! [i] 18:10 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:40 PANELÁK XV.: Boj o dedičstvo 7 [i] 22:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:40 Podvodníci V. 5 [i] 00:40 Agent VI. 10 [i] 01:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 3 [i] 02:10 NOVINY TV JOJ 02:45 PANELÁK XV.: Boj o dedičstvo 7 [i] 03:30 Dr. Dokonalý: Dieťa 13 [i] 04:10 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Kutyil s.r.o. II.: Liečiteľ 15 [i] 05:50 Faktor strachu IV. 13 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie 75 [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 3 [i] 09:55 Podvodníci V. 4/15 [i] 10:50 Ničitelia mýtov II. 19 [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 7 [i] 13:10 Kosti II. 20 [i] 14:15 Faktor strachu IV. 14 [i] 15:05 Simpsonovci IV.: - FINÁLE SÉRIE 21,22/22 [i] 16:10 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:45 Ničitelia mýtov II. 20 [i] 17:50 18 kolies spravodlivosti 7 [i] 18:50 Simpsonovci V. 1,2/22 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III.: Tabletky 1 [i] 20:30 Mačka a pes [i] 22:40 Telo na telo [i] 00:40 Mafstory 10,11 [i] 01:35 Letecké katastrofy IV. 4 [i] 02:25 Kto prežije XIX. 5 [i] 03:10 Magnum 11 [i] 03:55 Agent VI. 10 [i] 04:40 KRIMI
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 4 [i] 07:10 Posel ztracených duší II. 15 [i] 08:10 Vražedná čísla VI. 2 [i] 09:05 Na pomezí záhad I. 5 [i] 10:05 Merlin IV. 4 [i] 11:05 Dívka odjinud I. 7 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 14 [i] 13:05 JAG IV. 18 [i] 14:05 Posel ztracených duší II. 16 [i] 15:05 Dívka odjinud I. 8 [i] 16:05 Merlin IV. 5 [i] 17:05 Na pomezí záhad I. 6 [i] 18:05 JAG IV. 19 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 15 [i] 20:05 Vražedná čísla VI. 3 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 1 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 2 [i] 22:55 Od soumraku do úsvitu I. 6 [i] 23:55 Myšlenky zločince VIII. 3 [i] 00:55 JAG IV. 19 [i] 01:55 Od soumraku do úsvitu I. 6 [i] 02:40 Myšlenky zločince VIII. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa [i] 06:00 Jak se to dělá 60 [i] 06:25 Králové aukcí: Motorizovaná barová stolička/jižanský meč [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Abu Dhabi [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Parádní Nomad pro Dalea Jr. [i] 09:05 Opravna vraků 23 [i] 09:55 Zlatá horečka: Sloučení [i] 10:50 Mrazivé zlato 9 [i] 11:40 Rození obchodníci: Nákladní vůz Chevy [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Stroj pro letecký den/parádní Wayfarer [i] 13:30 Souboj motorek: Střed amerického průmyslu [i] 14:25 Zlato z džungle: Zlomený člověk [i] 15:20 Zlato z džungle: Zoufalé kroky [i] 16:15 Zlato z džungle: Šílené snažení [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Láska k módě [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Noc mrtvol [i] 18:35 Králové aukcí: Zákopový nůž z 1. světové války/povolení k prodeji opia [i] 19:00 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i] 19:30 Jak to dělají? 8 [i] 20:00 Zabavení letadel 4 [i] 21:00 Aljašská železnice: Jaro útočí [i] 22:00 Sibiřský podíl 6 [i] 23:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Ponorková nemoc [i] 00:55 Bitvy o zavazadla: Závan minulosti [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Hořící člověk [i] 01:50 Zabavení letadel 4 [i] 02:50 Aljašská železnice: Jaro útočí [i] 03:50 Sibiřský podíl 6 [i] 04:45 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller II [i] 09:50 Na cestě po jižní Číně [i] 10:35 13. komnata Martina Bursíka [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Kde bydlely princezny [i] 15:05 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Kousek nebe [i] 21:05 DoktorKA [i] 21:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Místo činu - Schimanski [i] 23:30 MI5 VIII 4/8 [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:00 Na stopě [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Divnopis [i] 05:25 Moje rodina XI [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kdo chce s vlky žíti [i] 09:30 Století létání: Od korejské války k válce v 5/26 [i] 10:25 Temné charisma Adolfa Hitlera 1/3 [i] 11:20 Náš venkov: Květná zahrada [i] 11:45 Ta naša kapela [i] 12:15 Folklorika [i] 12:40 Jeden rok s Fulbrightem: Tomáš [i] 13:10 Evropa dnes [i] 13:35 Ostrovy Christiana Karembeua: Sumba [i] 14:30 Občanská válka v USA 1/3 [i] 15:25 Království divočiny: Včelojed lesní [i] 15:50 Chcete je? ZJ [i] 16:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:25 S kuchařem kolem světa: Japonsko [i] 17:20 Zmrzlá planeta: Zima [i] 18:10 Moje rodina XI [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 V Alpách s Paulem Mertonem [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Santorini, ostrov opředený legendami [i] 20:55 Na cestě po Kutchi [i] 21:25 Kdo neskáče, není Čech [i] 22:10 Děti noci [i] 23:30 Na stojáka [i] 00:00 Boj o koláč [i] 00:25 Moje soukromá válka: Exodus [i] 00:50 Křesťanský magazín [i] 01:20 Chcete mě? ZJ [i] 01:45 Náš venkov: Květná zahrada [i] 02:15 Čaj pro třetího [i] 02:40 Člověk náboženský [i] 02:55 Klub přátel dechovky [i] 03:35 Mexické dobrodružství Maxmiliána [i] 04:35 Počesku [i] 04:45 Blokáda [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2757 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Srdcový král 549 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 9 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Odložené případy VI: To pravé povolání 2 [i] 13:30 Beze stopy: Únos 7 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba: Nesmrtelní 4 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Prožeňte to šejkrem! 210 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VI 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI: Kousej mě 3 [i] 18:30 Ulice 2758 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Černé dušičky 96 [i] 21:30 Námořní vyšetřovací služba X: Berlín 21 [i] 22:30 Utajená operace [i] 00:00 Kriminálka Las Vegas VI: Kousej mě 3 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba: Nesmrtelní 4 [i] 01:25 Novashopping 02:00 Áčko: Být klaunem není žádná sranda [i] 02:35 Kolotoč [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Prožeňte to šejkrem! 210 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti III - Invaze temných sil: Lávové kameny 7 [i] 06:55 Winx Club III: Slzy černé vrby 12 [i] 07:25 VIP zprávy [i] 07:45 M*A*S*H 39 [i] 08:35 M*A*S*H 40 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 Julie Lescautová II: Cely smrti 12 [i] 12:25 Walker, Texas Ranger VII: Čerokíjský tým 2/2 [i] 13:25 Wolffův revír I: Tommy je mrtvý 13 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Mlha nad zámkem Kilrush [i] 16:25 Komisař Rex VII: Činy mrtvých 7 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Dítě si ukrást nenechám 317 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:50 Hawaii 5-0 II: Zub za zub 22 [i] 00:45 Policejní bažanti III: Nikdy víc 13 [i] 01:40 Vraždy v Kitzbühelu IX: Nejkrásnější chvíle jejího života 13 [i] 02:35 Walker, Texas Ranger VII: Čerokíjský tým 2/2 [i] 03:20 Wolffův revír I: Tommy je mrtvý 13 [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:40 Dr. Oz [i] 07:30 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:15 Perla Orientu 130/142 [i] 11:40 Svadba za každú cenu [i] 13:50 Víťazstvo lásky 15-16/172 [i] 15:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Doktorka Zoe I. 3/22 [i] 17:55 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Poď na rande [i] 20:30 Mentalista III. 3/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 13-14/158 [i] 23:25 Nezvestní II. 1/18 [i] 00:15 Seinfeld IV. 9-10/24 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:30 Poď na rande [i] 02:15 Smotánka [i] 03:35 Na streche [i] 04:10 Nezvestní II. 1/18 [i] 04:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Růžový a černý [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Bobule