TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:50 Chlapi neplačú [i] 12:10 Dr. House VII. 13/23 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 1/23 [i] 14:05 Kobra 11 XVII. 2/15 [i] 15:10 Dva a pol chlapa I. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 2/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:35 Rodinné prípady [i] 22:40 Stúpenci I. 7/15 [i] 23:25 Myšlienky vraha III. 7/20 [i] 00:30 Kobra 11 XVII. 2/15 [i] 01:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 2/24 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 1/23 [i] 02:50 Dr. House VII. 13/23 [i] 03:40 Dva a pol chlapa I. [i] 04:00 Kobra 11 XVII. 2/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:30 5 proti 5 [i] 07:10 McLeodove dcéry III. 6/26 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Policajné oddelenie: Krvavý kúpeľ 1 [i] 09:35 Poklady sveta II.: Katedrála v Santiago de Compostella-na konci cesty s. Jakuba, Španielsko [i] 10:00 Slovensko v obrazoch [i] 10:20 Svet v obrazoch [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Bitkár [i] 15:05 District IV.: Vnútorný hlas 11/22 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Cesta sv. Jakuba-putovanie do Santiago de Compostella, Taliansko [i] 16:40 Poklady sveta II.: Káthmándu-kráľovské mestá na úpätí Himalájí, Nepál [i] 17:00 Lekári: Druhá šanca 21/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Slovensko chutí [i] 22:00 Súboj s časom: Lili 5/24 [i] 22:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Krivka učenia 21/23 [i] 23:30 District IV.: Vnútorný hlas 11/22 [i] 00:10 Hlavný podozrivý II. 6/11 [i] 01:55 Dámsky klub [i] 03:30 McLeodove dcéry III. 6/26 [i] 04:15 Policajné oddelenie: Krvavý kúpeľ 1 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Som jednoducho zložitá [i] 09:05 Slová, ktoré zmenili svet: Jásir Arafat a Jicchak Rabin [i] 10:00 Žena na konci sveta IV [i] 10:25 Národnostný magazín - mix: Mix [i] 10:55 Fokus práca "N" [i] 11:40 Športové ozveny [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 13:00 Terchovská dolina [i] 13:40 Právo na omyl [i] 15:05 Família: Família - Je dobré byť spolu [i] 15:35 Orientácie [i] 16:00 Rusínsky magazín [i] 16:30 Portréty finalistov Anasoft litera 2014:Uršuľa Kovalyk [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Na ceste po Česku: Na ceste po Pálave [i] 18:30 Encyklopédia slovenských obcí: Lomnička [i] 18:45 Večerníček: Makový mužíček [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - svetoví chalani [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:40 Ja a moja rodina [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Útok z internetu [i] 20:45 (Ne)celebrity: Martina a Anna Štefanovské [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Ambulancia: Chronické zlyhávanie obličiek [i] 22:05 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 23:15 Berlín Alexanderplatz: Berlín Alexanderplatz 13/14 [i] 00:15 On air [i] 00:35 Energetika [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 TOP STAR [i] 05:35 NOVINY TV JOJ 06:10 TOP STAR [i] 06:25 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Nájomníčka [i] 08:40 DIVOKÉ KONE [i] 09:55 Dr. Dokonalý: Vysoké napätie 12 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Prečo pije? [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TV ŠANCA [i] 13:25 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:25 PANELÁK XV.: Zbohom, Jakub... 5 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Rybár [i] 18:10 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:40 PANELÁK XV.: Závet 6 [i] 22:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:40 Vtierka Castle 10/10 [i] 00:40 Podvodníci V. 4 [i] 01:25 Agent VI. 9 [i] 02:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 2 [i] 02:50 PANELÁK XV.: Závet 6 [i] 03:35 Dr. Dokonalý: Vysoké napätie 12 [i] 04:20 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Homeland - Zradca II. 9 [i] 05:55 Faktor strachu IV. 12 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie 74 [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 2 [i] 09:55 Biele goliere III. 9 [i] 10:50 Ničitelia mýtov II. 18 [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 6 [i] 13:10 Kosti II. 19 [i] 14:15 Faktor strachu IV. 13 [i] 15:05 Simpsonovci IV. 19,20 [i] 16:05 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:40 Ničitelia mýtov II. 19 [i] 17:50 18 kolies spravodlivosti 6 [i] 18:50 Simpsonovci IV.: - FINÁLE SÉRIE 21,22/22 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. II.: Liečiteľ 15 [i] 20:30 Telo na telo [i] 22:35 Letecké katastrofy XI. 11 [i] 23:40 Šialené dovolenky [i] 00:40 Zemetrasenia 3 [i] 01:35 Letecké katastrofy IV. 3 [i] 02:25 Kto prežije XIX. 4 [i] 03:10 Magnum 10 [i] 03:55 Vtierka Castle 10/10 [i] 04:35 Homeland - Zradca II. 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 13 [i] 08:00 Vražedná čísla VI. 1 [i] 09:00 Na pomezí záhad I. 4 [i] 10:00 Merlin IV. 3 [i] 11:00 Dívka odjinud I. 6 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 13 [i] 13:00 JAG IV. 17 [i] 14:05 Posel ztracených duší II. 14 [i] 15:05 Dívka odjinud I. 7 [i] 16:05 Merlin IV. 4 [i] 17:05 Na pomezí záhad I. 5 [i] 18:05 JAG IV. 18 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 14 [i] 20:05 Vražedná čísla VI. 2 [i] 21:00 Jak prosté III. 1 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 1 [i] 22:55 Myšlenky zločince VIII. 2 [i] 23:55 Myšlenky zločince IX. 24 [i] 00:50 Jak prosté III. 1 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 14 [i] 02:35 Myšlenky zločince VIII. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Bitvy o zavazadla: Severní Karolína [i] 06:00 Jak se to dělá 59 [i] 06:25 Králové aukcí: Kanón na dřevě/Kaliopa [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Tunel a přehrada v Peru [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Ford Galaxie - /Nash Healey 2 [i] 09:05 Opravna vraků 22 [i] 09:55 Zlatá horečka: Výpověď [i] 10:50 Mrazivé zlato: Vnitřní démoni [i] 11:40 Rození obchodníci: DeLorean [i] 12:35 Sibiřský podíl: Občanská válka [i] 13:30 Zlato z Beringova moře: Heuréka! [i] 14:25 Potápění za zlatem – pod ledem: Blýská se na lepší časy [i] 15:20 Potápění za zlatem – pod ledem: K jedinému cíli [i] 16:15 Potápění za zlatem – pod ledem: Máme to doma [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Bláznivý převlek [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 26 [i] 18:35 Králové aukcí: Puška M16/hudební židle reagující na posed [i] 19:00 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i] 19:30 Jak to dělají? 7 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů 1 [i] 21:00 Muži Yukonu 7 [i] 22:00 Odborníci na domy v korunách stromů: Vzduch voní láskou [i] 23:00 Pekelní jezdci 2 [i] 00:00 Hlídači čtvrtí: Krabice přezdívaná Kojack [i] 00:55 Bitvy o zavazadla: Skryté poklady [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů 1 [i] 02:50 Muži Yukonu 7 [i] 03:50 Odborníci na domy v korunách stromů: Vzduch voní láskou [i] 04:45 Pekelní jezdci 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Designtrend [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller II [i] 09:50 Na cestě po severním Altiplanu [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:05 Ve vlnách [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Kde bydlely princezny [i] 15:05 Kojak [i] 15:55 Hubert a Staller II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 21:00 Všichni dobří rodáci [i] 22:57 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:00 Hercule Poirot [i] 23:50 Případy detektiva Murdocha VII [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Objektiv [i] 02:15 Hobby naší doby [i] 02:45 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina XI [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 V Alpách s Paulem Mertonem [i] 09:45 Stavby, povodně a rekonstrukce v historii Karlova mostu [i] 10:10 Věda a náhoda: Sval, který znamená život [i] 11:05 Kdo neskáče, není Čech [i] 11:45 Nedej se [i] 12:40 Češi na misi: Trvale udržitelný kůň [i] 13:05 Cesta ke kameni: Kameny v pohybu 5/6 [i] 13:25 Letečtí stíhači v boji II.: Tajné zbraně [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:55 Souboj vojevůdců: Harris proti [i] 15:45 Tajemství 2. sv. války: Hrdinové z [i] 16:40 Vesmír VI.: Jak vznikla sluneční soustava [i] 17:25 Tajemné hlubiny s Robertem [i] 18:15 Moje rodina XI [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Speciální potápěčská skupina 2/2 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II.: Letci z Tuskegee [i] 20:50 Letecké katastrofy VII.: Srážka nad Grand Canyonem [i] 21:35 Moje soukromá válka: Exodus [i] 22:05 Maratón [i] 23:45 Město žen IV [i] 00:10 Ve jménu vlasti II: Úsměv 1/12 [i] 01:00 Ve jménu vlasti II: Zpátky v Bejrútu 2/12 [i] 01:50 Babylon [i] 02:15 Bojovníci s klimatem [i] 02:30 Čaj pro třetího [i] 02:55 Svět viditelný a neviditelný [i] 03:15 Klub přátel dechovky [i] 03:55 Mexické dobrodružství Maxmiliána [i] 04:50 Horácké písně a tance [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:15 Ulice 2756 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Ve stínu pohromy 95 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 8 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Odložené případy VI: Dny slávy 1 [i] 13:30 Beze stopy: Tichý společník 6 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba: Mořský vlk 3 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Špendlíky se zlatými hlavičkami 209 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VI 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI: Pokojová služba 2 [i] 18:30 Ulice 2757 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Srdcový král 549 [i] 21:35 Víkend: Na křídlech fantazie [i] 22:35 Černá listina: Anslo Garrick č. 16 10 [i] 23:25 Mizera: Manipulátorka 7 [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas VI: Pokojová služba 2 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba: Mořský vlk 3 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Áčko: Dřív jste mě oslavovali, dnes na mě kašlete [i] 02:50 Kolotoč [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Špendlíky se zlatými hlavičkami 209 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti III - Invaze temných sil: Černá voda 6 [i] 06:55 Winx Club III: Past na víly 11 [i] 07:25 VIP zprávy [i] 07:45 M*A*S*H 38 [i] 08:35 M*A*S*H 39 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 Julie Lescautová II: Touha po pomstě 11 [i] 12:25 Walker, Texas Ranger VII: Čerokíjský tým 1/2 [i] 13:25 Wolffův revír I: Občanská odvaha 12 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Mraky nad mořem [i] 16:25 Komisař Rex VII: Do poslední kulky 6 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Neříkej mi miláčku! 40 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:40 Myšlenky zločince IX 1 [i] 00:35 Spravedlnost v krvi IV: Občanská povinnost 8 [i] 01:30 Vraždy v Kitzbühelu IX: Prokletý koberec 12 [i] 02:25 Walker, Texas Ranger VII: Čerokíjský tým 1/2 [i] 03:10 Wolffův revír I: Občanská odvaha 12 [i] 04:00 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:35 Dr. Oz [i] 07:25 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 129/142 [i] 11:35 Danielle Steelová: Tajomstvá [i] 13:55 Víťazstvo lásky 13-14/172 [i] 15:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Doktorka Zoe I. 2/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Poď na rande [i] 20:30 Mentalista III. 2/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 11-12/158 [i] 23:25 Nezvestní I. 18/18 [i] 00:20 Seinfeld IV. 7-8/24 [i] 01:15 Priatelia [i] 01:35 Poď na rande [i] 02:15 Smotánka [i] 03:45 Na streche [i] 04:05 Nezvestní I. 18/18 [i] 04:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Útěk ze Sibiře [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Lassie